10548 відвідувачів онлайн

Китай підтримує Європу в зусиллях із відновлення миру в Україні, - МЗС

мао,нін

Китай вважає, що ініціатива у врегулюванні російсько-української війни належить Європі, й підтримує зусилля європейців із відновлення миру в Україні та пропозиції мирного рішення, прийнятного для всіх європейських країн.

Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, коментуючи переговори спецпредставника Пекіна Лі Хуея із заступником генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій Енріке Мора, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Мао зауважила, що, за даними Європейської служби зовнішніх дій, сторона ЄС привітала візит спеціального посланника Лі до Європи та нещодавню співпрацю Китаю з Україною (телефонні переговори голови КНР Сі Цзіньпіна з Президентом Володимиром Зеленським наприкінці квітня – ред.).

Вона вкотре зазначила, що Китай дотримується об’єктивної і справедливої позиції та активно просуває переговори про мир, що, за її словами, "знайшло широке розуміння і підтримку в міжнародному співтоваристві".

"Враховуючи, що криза в Європі, Китай підтримує Європу в зусиллях із відновлення миру та пропозиції мирного рішення, прийнятного для всіх. Китай готовий і надалі відігравати конструктивну роль у просуванні мирних переговорів", - сказала Мао.

Топ коментарі
+17
Китайці були та залишаються брехливими лицемірними покидьками...
показати весь коментар
26.05.2023 18:40 Відповісти
+9
ні **** вони не отримали в Європі, один папка римський за них став.
показати весь коментар
26.05.2023 18:36 Відповісти
+7
Вона вкотре зазначила, що Китай дотримується об'єктивної і справедливої позиції та активно просуває переговори про мир, що, за її словами, "знайшло широке розуміння і підтримку в міжнародному співтоваристві"


показати весь коментар
26.05.2023 18:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ні **** вони не отримали в Європі, один папка римський за них став.
показати весь коментар
26.05.2023 18:36 Відповісти
хах, Палка Римська, так там бабло, плюс вона "лівак", ясно шо Папка то є .... ну, там вже Аллах, чи шо там, стає жовпо-чорною бабопітухом-напівмужиком... гггг, ну я то так по приколу, але х.з., може там бабло точно вже рішає не тільки путін
показати весь коментар
26.05.2023 18:47 Відповісти
Китайці були та залишаються брехливими лицемірними покидьками...
показати весь коментар
26.05.2023 18:40 Відповісти
Перефарбовані різних сортів комуняки були, є і завжди будуть лицемірною підлою мразотою по всьому світу.
показати весь коментар
26.05.2023 19:17 Відповісти
як і кацапи (тур., крим.-тат., азерб. kassap («м'ясник»)), які отримали це прізвище коли захоплювали Казань.

Московити тримали в осаді фортецю, а ті що були в осаді вирішили вести мирні перемовини та домовитись, що якщо здадуться без бою, то їх помилують... ну вони здали форт, і московити всіх вбили.

Це я про те, що мирні перемовини з кацапами - самогубство! Не дарма нам наші прадіди лишили таке нагадування, до скону віку!

Нема і не може бути віри до кацапів - ніколи.
показати весь коментар
26.05.2023 19:32 Відповісти
"Китай підтримує Європу...." - якась нова пісня від сі.
мабуть пересіли на інший берег річки, але все так же чекають,
коли хтось пропливе
показати весь коментар
26.05.2023 18:43 Відповісти
Вона вкотре зазначила, що Китай дотримується об'єктивної і справедливої позиції та активно просуває переговори про мир, що, за її словами, "знайшло широке розуміння і підтримку в міжнародному співтоваристві"


показати весь коментар
26.05.2023 18:43 Відповісти
Китай дав путіну "ок" на агресію.
Виходимо з цього!
Тому, оцих всіх "цинів" можна тупо брати за горло і товариЩа ссі запитати - "Давай, дзвони *****"
Ну, ясно шо товаришами можна пожертвувати - (ой, панімаїтє, мізамір, аюся-тюдася, -мізамірь)

(відпускаємо) = (а тіпєрь, пусінь - давай зяхваці пару Дзяньбясов, фас!!!)

смішно шо базарять з барином, котрий тупо сміється і каже шо він тіпа - Ай, ето ні я, ето(якщо обісреться) - Пусяна, ета Пусяня, пляхой, нєдємакрясіцьній
показати весь коментар
26.05.2023 18:44 Відповісти
Кожна буква-в яблучко.Тільки не зрозумів-пляхой.Можна більше розкрити тему?Дякую.
показати весь коментар
26.05.2023 18:50 Відповісти
Як все влучно,як все шедеврально.Можна я собі в копілочку заберу.Дякую.
показати весь коментар
26.05.2023 18:56 Відповісти
ну йди почитай Антиколорадоса, там такого .... ммммм, "роздумів" багато
шо, не знаєш де Антиколорадос? ну то шукати мона. (По)
по-шукати, а то ше скажуть шо я примикаю агресивних мужиків до сайту Антиколорадоса.
ну хоч краще аніж шоб дураком був
(опа, плюс.адін, ящик пива, ням-ням )
показати весь коментар
26.05.2023 19:04 Відповісти
Опа,ням ням?
показати весь коментар
26.05.2023 19:05 Відповісти
прикольний текст, ням-ням, можна й ватникам, якщо у тебе є там родичі, цитувати, так шо?
ням-ням - це для наших, мона ватників "розм.якшувати"
тебе то что, ватник? ибо наши всегда знают что куда к чему и когда вызывает у запоребриканцев "сумление", а теперь подумай над своими знаками "...." "запитаннями"?
нуну и шо?
показати весь коментар
26.05.2023 19:16 Відповісти
а чекай, я то зі сторінки відповідей подумав шо ви троль - вон мона почитати того антиколорадоса, майже нейтрально, але ненавидить як русню, так і часто Єлдака - https://defence-line.org/

сорі ще раз я то намірився сратись з тролями, а ви просто хохол, я теж хохол, на жель, так шо ви будучи хохлом, не думайте шо тут всі хохли, я от - хохол, мало хто з нас хохол, багато хохлівв, я не знаю, але я хохол, в Одесі багато хохлів, я би там сказав що хохол, та й тут хто з хохлів скаже шо я хохолл і холлом не потрібно бути, всіхолли йому скажуть шо він сам хохол, як і я хохол, а ти?
показати весь коментар
26.05.2023 21:16 Відповісти
Скільки вже ням-ням?🥳🥃🌹🍷😂
показати весь коментар
26.05.2023 21:17 Відповісти
В одне рило ням-ням? Два можеш?
показати весь коментар
26.05.2023 19:14 Відповісти
див.вище
показати весь коментар
26.05.2023 19:17 Відповісти
Можеш 2 ящика ням ням?😂🍷🥳🌹
показати весь коментар
26.05.2023 19:44 Відповісти
Китай- це комуністичне лайно , брехливе та лицемірне
показати весь коментар
26.05.2023 18:45 Відповісти
Лицеміри,не бачити вам Тайваню як і свинособакам України,вам і кацапам скоро покажуть де ваше місце
показати весь коментар
26.05.2023 18:48 Відповісти
Чё-то тут с переводом. Как сочетается территориальная целостность Украины с отдачей территорий Расии?
показати весь коментар
26.05.2023 18:48 Відповісти
Красиво брехати не навчиш. Таким треба народитись. Додік з Орбаном - то нчвіть не сота частина Європи.
показати весь коментар
26.05.2023 18:50 Відповісти
Або там хтось не так перекладає, або у них роздвоєння особистості
показати весь коментар
26.05.2023 18:54 Відповісти
Бла- бла-бла
показати весь коментар
26.05.2023 18:55 Відповісти
Пиз Дзе Дуны краснож..ые
показати весь коментар
26.05.2023 18:57 Відповісти
Жалко що фактично не має ніякої альтернативи при купівлі будь якого товару,або чисто китайське або зроблено руками китайців на іноземному заводі
показати весь коментар
26.05.2023 19:05 Відповісти
тібет- для індіі -схід китаю- Японіі північ-монголіі авсіх китаців втопити в жовтому морі
більше не купляю китайске
показати весь коментар
26.05.2023 19:10 Відповісти
Не дуріть самі себе ,всі памятають як рашиський чорт напередодні вторгнення їзди до Китаю на благословення Сі ,хочете миру введіть санкції що до рф ,російський експорт в піднебесну складає майже третину всього ,до речі за минулий рік він збільшився в два рази ,тобто закрились ринки ЄС ,США ,але китай дружно допоміг рашистам . Досить гратись "миротворців"китай ,бразилія ,африканці папа римський всі вони відстоюють російську позицію ,а саме визнати окуповані території російськими.
показати весь коментар
26.05.2023 19:16 Відповісти
Опппа...! А де ж китайська мирна ініціатива???!
показати весь коментар
26.05.2023 19:22 Відповісти
Китайська формуліровка "за всьо харошєє, протів всєго плохого"
показати весь коментар
26.05.2023 19:22 Відповісти
"Китай вважає, що ініціатива у врегулюванні російсько-української війни належить Європі"

Спробували побути "міротворцями" за пару десятків мілʼярдів від путлєра - не вийшло, ну то не вийшло: гроші вже сплачені, сі сі🐻
показати весь коментар
26.05.2023 19:23 Відповісти
pH prc
показати весь коментар
26.05.2023 20:31 Відповісти
Молчала бы уже Пи Хуа узкоглазая.
показати весь коментар
26.05.2023 21:04 Відповісти