7752 відвідувача онлайн
7 517 20

У Маріуполі за тиждень ліквідовано 450 російських окупантів, - міськрада

рф

Про це у телеграмі повідомила Маріупольська міська рада з посиланням на російські пабліки, передає Цензор.НЕТ.

"У Маріуполі вбито понад 400 окупантів. Про це повідомляють російські пабліки. Зазначається, що внаслідок дій ЗСУ минулого тижня було вбито 200 військових рф. А вчора українські сили потрапили в місце дислокації окупантів – тож ще 250 росіян ліквідовано. За даними пабліка, до Маріуполя були переведені спецназ та морські пехотинці. Саме по ним 26 травня влучили ракети. Нагадаємо, що вчора прозвучали вибухи на території маріупольського меткомбінату "Азовсталь", - йдеться у повідомленні.

У Маріуполі за тиждень ліквідовано 450 російських окупантів, - міськрада 01

Топ коментарі
+28
Передайте Герасимову: "Чорнобаївка" переноситься в Маріуполь Душам загиблих рік тому "азовців" справляються "роковини" На поминках в жертву приносяться їх вбивці!
показати весь коментар
27.05.2023 18:04 Відповісти
+23
Представляю как выжившим защитникам Азовстали приятно слышать такие новости. Слава Героям! Смерть москалям!
показати весь коментар
27.05.2023 18:01 Відповісти
+17
Итогами недели удовлетворен, хотя, желательно бы цифирьку и округлить, но всё равно, честь ЗСУ 🤔🧐😁
показати весь коментар
27.05.2023 17:59 Відповісти

Завантаження...