У Маріуполі за тиждень ліквідовано 450 російських окупантів, - міськрада

Про це у телеграмі повідомила Маріупольська міська рада з посиланням на російські пабліки, передає Цензор.НЕТ.
"У Маріуполі вбито понад 400 окупантів. Про це повідомляють російські пабліки. Зазначається, що внаслідок дій ЗСУ минулого тижня було вбито 200 військових рф. А вчора українські сили потрапили в місце дислокації окупантів – тож ще 250 росіян ліквідовано. За даними пабліка, до Маріуполя були переведені спецназ та морські пехотинці. Саме по ним 26 травня влучили ракети. Нагадаємо, що вчора прозвучали вибухи на території маріупольського меткомбінату "Азовсталь", - йдеться у повідомленні.
Топ коментарі
+28 Яр Холодний
показати весь коментар
27.05.2023 18:04 Відповісти Посилання +23 Сергей Гусаченко #510886
показати весь коментар
27.05.2023 18:01 Відповісти Посилання +17 Pavlik Morozov #432325
показати весь коментар
27.05.2023 17:59 Відповісти Посилання 