11542 відвідувача онлайн
5 069 16

У Білорусі тренуються завдавати ракетних ударів

іскандер

З0 травня білоруські військові розпочали навчання, на яких будуть тренуватися завдавати ракетних ударів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на міністерство оборони Білорусі.

"У рамках контрольного заняття з управління ракетними ударами підрозділи ракетних військ Збройних сил розпочали виконання навчально-бойових завдань", - сказано у повідомленні відомства.

Зазначається, що у навчаннях бере участь підрозділ, який оснащений ракетним комплексом "Іскандер-М".

"Під час навчань будуть відпрацьовані питання підготовки та ведення бойових дій ракетних військ, а також виконання завдань із підготовки та завдання ракетних ударів", - уточнили в МО Білорусі.

Топ коментарі
+16
Хай заодно потренуються у пластикові мішки залізать! Пригодиться!
показати весь коментар
30.05.2023 15:49 Відповісти
+12
********* вже по коліно в українській крові
показати весь коментар
30.05.2023 15:56 Відповісти
+7
Все дуже просто. ***** вимагає в Лукашенка щоб саме Білороссія завдала ядерних ударів по Україні.
показати весь коментар
30.05.2023 16:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ти ба, які довбні - стріляли-стріляли з початку війни і, раптом, разучилися
показати весь коментар
30.05.2023 15:48 Відповісти
стреляли кацапы а бульбашей кацапы в следствии падежа скота человеко быдла хотят вымазать кровью бульбашей вот только им пока.. невдомек про возврат ракет в точку вылета и прилетов в точку обстрела в ответку...
показати весь коментар
30.05.2023 15:51 Відповісти
********* вже по коліно в українській крові
показати весь коментар
30.05.2023 15:56 Відповісти
Чому досі під арештом комбат Донбасу Семенченко, який готувався ГУРом воювати на території Білорусі і усувати Лукашенка? Коли розпочнуться бойові дії на території Білорусі?
показати весь коментар
30.05.2023 17:05 Відповісти
Все дуже просто. ***** вимагає в Лукашенка щоб саме Білороссія завдала ядерних ударів по Україні.
показати весь коментар
30.05.2023 16:01 Відповісти
схоже на те
показати весь коментар
30.05.2023 16:13 Відповісти
Хай заодно потренуються у пластикові мішки залізать! Пригодиться!
показати весь коментар
30.05.2023 15:49 Відповісти
Пусть за одно потренируются принимать ответные удары.
показати весь коментар
30.05.2023 15:50 Відповісти
А принимать ответку они учатся? Если рашка не может отбить ракетные удары и даже беспилотники то ********** после первой же ответке перестанет существовать
показати весь коментар
30.05.2023 15:56 Відповісти
Білорусь ще не відає всі свої "айріс ті" на захист неба жирних ********* масквічєй.
показати весь коментар
30.05.2023 16:03 Відповісти
Вони вже "УАЗ"іки навчились розвертать?
показати весь коментар
30.05.2023 16:08 Відповісти
Ну-ну, вони гадають що воно їм ''з рук зійде'' як це було вже. На цей раз їх вже бітум не врятує, і тих ''бітумолюбів'' які знову будуть там ''друзів'' шукати теж не врятує!
показати весь коментар
30.05.2023 16:11 Відповісти
Та бітум їх може знайти..але в іншому сенсі..
показати весь коментар
30.05.2023 16:24 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2023 16:21 Відповісти
бульбло так і наривається на піздюліни.....
показати весь коментар
30.05.2023 16:25 Відповісти
Мабуть дуже хочеться узнать що таке "отвєтка".
показати весь коментар
30.05.2023 19:05 Відповісти