12595 відвідувачів онлайн
11 605 91

Після розслідування ЗМІ "Укроборонпром" перевірить на відповідність посаді дружину "слуги народу" Торохтія Левченко, яка стала радницею голови ДП "Антонов"

левченко,торохтій

"Укроборонпром" ініціює службову перевірку щодо журналістського розслідування про "слугу народу" Богдана Торохтія та його дружину Аліну Левченко, яка є радницею в.о. гендиректора ДП "Антонов".

Про це пресслужба концерну повідомила у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Зокрема перевірка стосується відповідності досвіду та компетенцій Аліни Левченко посаді, яку вона обіймає з лютого 2023 року на Державному підприємстві "Антонов". Тому Концерн ініціював відповідну перевірку, яку має провести ДП "Антонов" за участі представників служби безпеки Укроборонпрому та проінформувати про її підсумки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що подружжя Торохтія та Левченко за час повномасштабного вторгнення РФ змінили три елітні авто, а в серпні 2022, ймовірно, відпочивали у Болгарії.

Топ коментарі
+48
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
+40
Зачем такие сложности? набирали бы с Окружной, от "Антонова" всего несколько остановок ехать.
показати весь коментар
31.05.2023 16:29 Відповісти
+38
А яким боком вона до "Антонова" -- дивлячись на Феис - як морська свинка до моря .
показати весь коментар
31.05.2023 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Буде значить ковтати..
показати весь коментар
31.05.2023 16:25 Відповісти
- ти ще навчаєшься?
- ні, я вже все вмію
показати весь коментар
31.05.2023 16:35 Відповісти
..
дорвалися до корита
....
кто был никем - тот станет всем
..
показати весь коментар
31.05.2023 16:36 Відповісти
Це все одно, що сказати - налякати їжака голою дупою.
показати весь коментар
31.05.2023 16:47 Відповісти
зеИУДУ И ЕГО БАДНДУ РАШИСТСКИХ ПОСОБНИКОВ ПОД ТРИБУНАЛ ! Это издевательство над погибшими ,сотнями тысяч украинцев ! МАФИЯ. НАЖИВАЕТСЯ НА ВОЙНЕ , убивая лучших и откровенно саботирует ПОБЕДУ НАД РАШИЗМОМ ! Во власт сплошные ТРОЯНСКИЕ ШАКАЛЫ - ЕРМАК , БУДАНОА , Грицак , все ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫЕ ОРГАНЫ УЗУРПИРОВАНЫ КРОТАМИ ОП НАД ВОЕННЫМИ ИЗДЕВАТЕЛЬСТВА в виде смешных 800 гр для тяжело раненых - это плевок , чёрная неблагодарность и месть
показати весь коментар
31.05.2023 17:56 Відповісти
Банду мафию Буданов по наказу Ермака предателей МАРАДЕРОВ награждает и отмазывает от наказания
показати весь коментар
31.05.2023 17:58 Відповісти
А яким боком вона до "Антонова" -- дивлячись на Феис - як морська свинка до моря .
показати весь коментар
31.05.2023 16:26 Відповісти
Как это каким боком? Ведь ясно написано, чёрным по белому - она ЖЕНА депутата от Слуги Народа.
я себе представляю, что она может насоветовать этому голове.
показати весь коментар
31.05.2023 16:32 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
Шось Москаля не чути .
показати весь коментар
31.05.2023 16:37 Відповісти
У зенай@биків - дружина, чи чоловік посадовця від слуги урода - це вже посада..
показати весь коментар
31.05.2023 16:57 Відповісти
Це давня традиція "совпартноменклатури". Для них навіть абревіатура була: "ЖОРіки".
показати весь коментар
31.05.2023 17:37 Відповісти
Вы ще не знаєте як вона вміє совєтовать.
показати весь коментар
31.05.2023 19:36 Відповісти
Як це "яким боком"? Вона на курорт літаком літала! Отже, вже знає, який на вигляд літак.
показати весь коментар
31.05.2023 16:41 Відповісти
Як казав Кузьма -- цю шоблу треба п....ти поки не всереться а потім п....ти за те шо всрався .
показати весь коментар
31.05.2023 16:46 Відповісти
Ви дивитесь не туди. Потрібно дивитися, що між ніг.
показати весь коментар
31.05.2023 16:49 Відповісти
В неї все на літце))
показати весь коментар
02.02.2024 22:58 Відповісти
неплохо бы проверить ВСЕХ консультантов и помощников ВСЕХ госпредприятий.
понаприсасывались Найемы,лещенки, губошлепки и сосны к бюджету. а наполнять его некому.
показати весь коментар
31.05.2023 16:53 Відповісти
Не раджу..погано може стати..там тільки у детутатів від 3 до 15 помічників й радників.
показати весь коментар
31.05.2023 16:58 Відповісти
І що ця губошльопка "радила"?..
показати весь коментар
31.05.2023 16:29 Відповісти
Зачем такие сложности? набирали бы с Окружной, от "Антонова" всего несколько остановок ехать.
показати весь коментар
31.05.2023 16:29 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:40 Відповісти
І дешевше. Та може й краще б радили
показати весь коментар
31.05.2023 16:59 Відповісти
Підтримую Вашу пропозицію, давайте петицію я проголосую.
показати весь коментар
31.05.2023 17:10 Відповісти
петицію на Окружній вже пишуть, бо бачать, що можуть залишитись на узбіччі історії. Чи просто на узбіччі.
показати весь коментар
31.05.2023 17:41 Відповісти
Ох і мразота,нема слів.Від цієї Зеленої наволочі тільки щелепи зводить від люті.
показати весь коментар
31.05.2023 16:31 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:32 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:34 Відповісти
Честно говоря такое у нас при любой власти творилось, но этих посадить мало, ибо во время войны коррупция убивает
показати весь коментар
31.05.2023 16:53 Відповісти
Многостаночница.
показати весь коментар
31.05.2023 16:32 Відповісти
Що ця курка може порадити Антонову? Хіба що як літала літаком на курорти...
показати весь коментар
31.05.2023 16:32 Відповісти
...
судячи по робочих губах може порадити багато чого.. інавіть показати..
..
на практиці- та так що коси дибом встануть....
...
По морді видно - талановита..
...
показати весь коментар
31.05.2023 16:40 Відповісти
Угу..Літала раком на літаку. Куколд Тюхтій Торохтій не заперечував.Серлєщ схвалює.
показати весь коментар
31.05.2023 17:01 Відповісти
Компетенції в чому? У літакобудуванню? 😁 Не смішіть! Її компетенція висока у інших речах. Цікаво, а перед призначенням перевіряти не треьа було? Чи таки перевірили, але про будування літаків не спитали? 🤔
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:42 Відповісти
а це все,наслідки голосування по приколу
надія на фантастичні перетворення
та мишлення вухами....
і що ж мені відповість лохторат зе????
у всьому винен барига.....
показати весь коментар
31.05.2023 21:22 Відповісти
....
та її вже "перевірили" в різних позах і на всіх меблях..
..
хіба ще на люстрі не пробували бо боялися по пяні гепнутись з під стелі
..
на паркет
..
показати весь коментар
31.05.2023 16:43 Відповісти
От же ж суки. А шо раніше ви цього не знали. Вони готуються. І основна праця буде у підозрі коли всі втечуть за кордон. І так у всьому - втекли - можна вручати підозру. Кому?
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
Звичайно, у всіх бідах ЗЕдовбнів винний Порошенко)))
Понавибирали зеленого лайна - жеріте! Кінець епохи бідності і брехні! Зробимо їх разом! Уря!
показати весь коментар
01.06.2023 07:19 Відповісти
А якби журналістського розслідування не було?
показати весь коментар
31.05.2023 16:33 Відповісти
Країна має повністю очиститись від, так званих, слуг хрін знає чийого народу!
показати весь коментар
31.05.2023 16:34 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 16:38 Відповісти
А ікри й справді не вистачило, навіть, у мойви!
показати весь коментар
31.05.2023 16:42 Відповісти
гадаю, що компетенція в неї та що треба, це ж відразу впадає в око..., але, мабуть, це трохи не та "компетенція" яка дозволяє стати звичайним, нудним радником ))
показати весь коментар
31.05.2023 16:35 Відповісти
Так хай в.о. гендиректора і запитають чи задоволений він порадами своєї радниці.
показати весь коментар
31.05.2023 16:36 Відповісти
це і є рівень "слуг" та усіх "нових облич", яких вибрали тринадцять з половиною мільйонів виборців.
показати весь коментар
31.05.2023 16:39 Відповісти
Я вам більше того скажу.
Це і є "українська мрія" пересічного зе-виборця. ********* бабла з якогось бюджетного корита, пофіг з якого, і рвонуть за кордон красіво жить з гарною міньєтчицею, на яскравій дорогій тачці, і шоб 300 по зустрічній, і щоб нюхать кокаїн, і щоб вона тобі в цей час відстрочувала, і щоб вітер в харю, і щоб рускій реп з магнітоли на 9000000000 децибел. Ото тому ми так шикарно і живемо з вами, бідні нещасні люди, що попали в заручники до кретинів ****** з інтелектом чайної ложечки.
показати весь коментар
31.05.2023 16:42 Відповісти
А навіщо "бідні нещасні люди" обирають цих "кретинів"?
показати весь коментар
31.05.2023 17:13 Відповісти
Бідні нещасні як раз не обирають, тому й заручники.
Якби херово жили тільки зе-обранці, це було б справедливо, але через вибір одних страждаємо ми всі.
показати весь коментар
31.05.2023 17:32 Відповісти
Я аж вижу, как она ему такими губами советует. Аж причмокивает.
показати весь коментар
31.05.2023 16:40 Відповісти
Компетенція на пиці СЯЄ ! Чим більший чупачупс можеш еротично запхати собі в оральний апарат - тим більше грамот від царів та бояр. Усе ж Просто !
показати весь коментар
31.05.2023 16:42 Відповісти
Що там перевіряти? І так видно - сосна робоча, як і всі зе-служки. Через що ч.астину борделів прийшлося закрити.
показати весь коментар
31.05.2023 16:42 Відповісти
Очень компетентный инженер. Не разу в жизни не сосала. И она слишком вашная жля этого мира. Давайте работать на её благосостояние.
показати весь коментар
31.05.2023 16:45 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 19:30 Відповісти
Ну що ця радниця може порадити? Горловий чи за щоку?
показати весь коментар
31.05.2023 16:46 Відповісти
А как в комиссию записаться ? Гарантирую всеобъемлющую и глубокую проверку всех ее компетенций
показати весь коментар
31.05.2023 16:50 Відповісти
с полной самоотдачей и погружением в объект проверки!
показати весь коментар
31.05.2023 17:14 Відповісти
А как же иначе. Халтура тут недопустима.
показати весь коментар
31.05.2023 17:26 Відповісти
🤣 це повний пипець!!!!!
показати весь коментар
31.05.2023 16:51 Відповісти
Найвеличнівшиве - лошара, на якого бєні-дермаки згодом спихнуть усі про.оби зелених аніматорів..
показати весь коментар
31.05.2023 16:51 Відповісти
що їй до рота прикладуть,те вона і буде радити
показати весь коментар
31.05.2023 16:51 Відповісти
Та вона ж відповідальна за проведення гідродинамічних випробувань тіл з великим коефіцієнтом подовження та критичними значеннями модулів об'ємної пружності. 😁
показати весь коментар
31.05.2023 16:54 Відповісти
По розміру губ видно, що диплом у мадам червоний.
показати весь коментар
31.05.2023 16:57 Відповісти
уСІ ЗЕЛЕНІ В ЛАЙНІ В КРІМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ОПГ ДЕРЖАВНОГО МАШТАБУ КРАДУТЬ МАРОДЕРЯТЬ ПЕРЕХОДЯТЬ НА БІК ВОРОГА ТАКА СОБІ ВАТНА ПАРТІІЯ А ЯКА РІЗНИЦЯ АБИ БАБЛО КАПАЛО ПЕРЕВЕРТНІ І ПІСЛЯ ВСЬОГО ЩЕ ХТОСЬ ДУМАЄ ЦЕ КУБЛО ВИБРАТИ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ
показати весь коментар
31.05.2023 17:00 Відповісти
По губах зрозуміло як вона радить
показати весь коментар
31.05.2023 17:03 Відповісти
Чого причепились до сосни радника?
Давайте поставимо питання руба - а нахіба нам взагалі ДП Антонов? Воно щось виробляє чи збирається виробляти?
показати весь коментар
31.05.2023 17:15 Відповісти
ну а як же. Антонов - це таке місце сили, де ОГОГО там руслани , мрія і всьо такоє.
показати весь коментар
31.05.2023 18:59 Відповісти
Якщо та Аліна є дочкою Валентини - коханки Тігіпка і Петрашка, маю сказати таке.
Мама була злодійка в квадраті.
Займаючи високі пости крала навіть гсзони і штори.
показати весь коментар
31.05.2023 17:28 Відповісти
С такими губами грех не пройти комиссию и проверку
показати весь коментар
31.05.2023 17:52 Відповісти
Скільки ще шалав ми утримаємо нашим коштом? Назвіть усіх поіменно !!
показати весь коментар
31.05.2023 17:54 Відповісти
чого це ви раптом вирішили, що кошт ваш? Кошт ЇХ.
показати весь коментар
31.05.2023 18:58 Відповісти
Довбаний люмпен дорвался довласти.
показати весь коментар
31.05.2023 18:00 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 18:13 Відповісти
що ***** може радити в авіабудівництві? як краще трахатись на борту судна? чи а авіаангарі?
показати весь коментар
31.05.2023 18:14 Відповісти
показати весь коментар
31.05.2023 18:16 Відповісти
Твари зеленые.....
показати весь коментар
31.05.2023 18:41 Відповісти
От прикметник "зельониє" абсолютно ні до чого, бо тварюки інших кольорів такі самі.
показати весь коментар
31.05.2023 18:56 Відповісти
Хлопці, чому ви такі розлючені? Це ж і є еліта української нації. Найкращі з кращих. Успішні, молоді, тямущі. Виросли за Вільної України. Обрані на вільних виборах.
П.С.
Народ так хоче жити. Ви що, проти народу?
показати весь коментар
31.05.2023 18:55 Відповісти
Мене дивує безвідповідальність правохранительных органов вже 13 день, которыми управляет Ермак и Татаров, які заради 5 серебрянников продовжують крышевать прихвостней Януковича топ менеджера по спиливанию в Киевгорстрое Кушнира который всей семьей умножает на ноль холдинг и инвесторов выводя деньги в офшоры. Я понимаю что крыша ОПЗЖ Ермак с главой ОПЗЖ Киева Столаром Арахамией и завхозом Януковича Кравцем в схемах, и по этому ноль реакции на любые схемы в Киевгорстрое, Энсо, Будкепитале и Буддевепмонте. Пока правоохранительной системой управляет в ручном режиме Ермак с Татаровым такие персонажи как президент Киевгорстроя Игорь Кушнир такие как завхоз Януковича Кравец будут жировать и дальше, война у нас, а у них тут заработок а потом они поедут домой кто куда, кто в Москву, кто в Монако, кто на Кипр. Почему эти прихвостни Януковича не в Белгороде или Ростове умножают на ноль россиян разворовывая коммунальное имущество и кидая инвесторов, а в Киеве?
показати весь коментар
31.05.2023 18:58 Відповісти
а мене дивує ваше невігластво. правоохоронні органи в Україні створені не для того, щоб охороняти права інвесторів. Що можна казати про всі інші правоохоронні органи, коли за верховний суд у нас править яма з лайном.
показати весь коментар
31.05.2023 19:02 Відповісти
воно хоч в курсі, чому літаки крилами не махають?
показати весь коментар
31.05.2023 19:08 Відповісти
👍
показати весь коментар
31.05.2023 19:34 Відповісти
Завдяки такій українські грьобаній еліті та ї вивідкам країна загубила Мрію , і я не кажу вже про Маріуполь, Каховка, ЗАЕС, і десятки тисяч життів.
Чому ми не в Європі, ***...
показати весь коментар
31.05.2023 19:17 Відповісти
Кадры решают все.
показати весь коментар
31.05.2023 19:48 Відповісти
Не менше ніж сам Гусєв її туди запхав, а після розголосу буде героічно перевіряти.
показати весь коментар
01.06.2023 07:51 Відповісти
де ця суччя наглядова рада?з з/по 200тис/міс.,як потрапляє цей непотріб на стратегічні підприємства?До речі,нагляд.раду на Укроборонпромі очолює Мілованов,зашкварений тупорилий бувший міністр економіки,орууууу від безсилля