8920 відвідувачів онлайн
1 000 34

Людям із судимістю в Росії хочуть дозволити контрактну службу

рф,зеки,в’язні

До Держдуми РФ внесено законопроєкт, за яким служити за контрактом дозволяється громадянам із судимістю. Також документ пропонує дозволити контрактну службу тим, хто за станом здоров’я визнаний обмежено придатним.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Радіо Свобода.

Якщо раніше увʼязнені не були зобовʼязані перебувати на військовому обліку, тепер такий обовʼязок може виникнути. Завербованих увʼязнених та інших судимих громадян у разі ухвалення поправок звільнятимуть від покарання або гаситимуть їм судимість за заявою військового командування або їхньою особистою заявою.

Також автори законопроєкту пропонують в період мобілізації чи воєнних дій залучати до контрактної служби громадян, визнаних обмежено придатними за станом здоровʼя.

Нагадаємо, в жовтні 2022 року Держдума дозволила мобілізацію громадян, раніше судимих за тяжкими кримінальними статтями, включно зі вбивствами, пограбуваннями та торгівлею наркотиками. Заборона на мобілізацію зараз стосується лише засуджених за сексуальні злочини проти неповнолітніх, а також за державну зраду, тероризм та екстремізм.

Топ коментарі
+2
Потрібно ухвалити останній закон - Росія живе за законами ГУЛАГу і держдуру можна розпускати.
показати весь коментар
01.06.2023 09:02 Відповісти
+2
біосміття планети звільняється від непотребу?
а Україна втрачає цвіт нації... сумно все це
показати весь коментар
01.06.2023 09:03 Відповісти
+2
-- Пани Мюллерова,-- послышался из соседней комнаты тихий голос Швейка,--
пани Мюллерова, подойдите ко мне на минуточку.
Служанка подошла к постели, и Швейк тем же тихим голосом произнес:
-- Присядьте, пани Мюллерова.
Его голос звучал таинственно и торжественно. Когда пани Мюллерова села,
Швейк, приподнявшись на постели, провозгласил:
-- Я иду на войну.
-- Матерь божья! -- воскликнула пани Мюллерова.-- Что вы там будете делать?
-- Сражаться,-- гробовым голосом ответил Швейк.-- У Австрии дела очень плохи.
Сверху лезут на Краков, а снизу-- на Венгрию. Всыпали нам и в хвост и в гриву,
куда ни погляди. Ввиду всего этого меня призывают на войну. Еще вчера я читал
вам в газете, что "дорогую родину заволокли тучи".
-- Но ведь вы не можете пошевельнуться!
-- Неважно, пани Мюллерова, я поеду на войну в коляске. Знаете кондитера за
углом? У него есть такая коляска. Несколько лет тому назад он возил в ней
подышать свежим воздухом своего хромого хрыча-дедушку. Вы, пани Мюллерова,
отвезете меня в этой коляске на военную службу.

(Я. Гашек, "Похождения бравого солдата Швейка"

показати весь коментар
01.06.2023 09:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коротше -- всі зеки на віину .
показати весь коментар
01.06.2023 09:00 Відповісти
Потрібно ухвалити останній закон - Росія живе за законами ГУЛАГу і держдуру можна розпускати.
показати весь коментар
01.06.2023 09:02 Відповісти
сталін проти. При ньому був "настоящий" порядок. Всього було ВДОВОЛЬ. М'ясом можна було завалити любе місто. Не шукаючи серед зеків. Не принижуючись, перед паханами.
показати весь коментар
01.06.2023 09:23 Відповісти
біосміття планети звільняється від непотребу?
а Україна втрачає цвіт нації... сумно все це
показати весь коментар
01.06.2023 09:03 Відповісти
У нас теж так можна зеків в Україні не одна тисяча чому б з них не сформувати підрозділи? Так це буде одноразове м'ясо і сміття але і ними можна певні задачі виконувати.
показати весь коментар
01.06.2023 09:05 Відповісти
Деньків! І коли ти порозумнішаєш? Що буде з тими "зеками", які залишаться живими, але "сьорбнуть крові" та отримають навички користування зброєю? У них же остаточно будуть "зірвані "моральні гальма"! Ти думаєш - вони підуть працювать фермерами чи токарями?
показати весь коментар
01.06.2023 09:27 Відповісти
Думаю можна буде знайти бажаючих
показати весь коментар
01.06.2023 09:34 Відповісти
А з чого ти взяв, що вони виживуть, і що вони після перемоги будуть існувати? Наприклад підрозділу моєму брату вони б знадобилися, брат сам казав для розмінування, для виявлення позицій противника для пошуку їх слабких місць, для розвідки боєм, + зеки це сміття і їх можна не жаліти навіть якщо більшість будуть помирати, це краще чим цвіт нації має гинути
показати весь коментар
01.06.2023 09:38 Відповісти
Дитя! А звідки в СРСР взявся бандитизм масовий після війни? "Зеків" же "не жаліли"!
показати весь коментар
01.06.2023 09:41 Відповісти
Бандитизм взявся по іншій причині від в совку був і до 2 світової
показати весь коментар
01.06.2023 10:45 Відповісти
Та ти шо! А де ж він був у 30-ті? Куди подівся?
показати весь коментар
01.06.2023 10:54 Відповісти
Яре, воно смакувало "запах пороха" тілько "на диване" ...
показати весь коментар
01.06.2023 09:40 Відповісти
Так він же мені на днях прямо написав, що поки ще лише "вчиться" і в армії не служив!
показати весь коментар
01.06.2023 09:45 Відповісти
Знаєш - ми тут не "па панятіям" розмову ведемо Ти сайт сплутав! Тобі - на "Россию сидящую"!
показати весь коментар
01.06.2023 10:50 Відповісти
Мізки Є !!??? Хто буде тим падлом керувати-командуватИ ? Га?
показати весь коментар
01.06.2023 09:32 Відповісти
росія це не держава, це нациське терористичне утворення яка залучає всіх злочинців що б творили злочини на нашій землі ,можна собі уявити армію вермахта що б залучали в свої ряди кримінальних злочинців ? це дно людоненависницької ідеології "русского мира" тому цю мерзоту без будь якого жалю треба знищувати.
показати весь коментар
01.06.2023 09:10 Відповісти
до чого тут вермахт????
в Україні люди з судимостЯМИ, президентами були, а це - служба по контракту, шо такого???? 🤔🤔
показати весь коментар
01.06.2023 09:15 Відповісти
отвезете меня в этой коляске на военную службу.

(Я. Гашек, "Похождения бравого солдата Швейка"

показати весь коментар
01.06.2023 09:10 Відповісти
Мотопетухота.
показати весь коментар
01.06.2023 09:15 Відповісти
танки будут с дырочкой, как и ложки с котелками
показати весь коментар
01.06.2023 09:20 Відповісти
Типа зараз вони не у Штормі-Z?
показати весь коментар
01.06.2023 09:16 Відповісти
Таких й у полон брати не треба. Утілізувати непотріб на місці.
показати весь коментар
01.06.2023 09:23 Відповісти
Зеки - не вояки. Їх "внутрішній" закон не дозволяє брати в руки зброю. Порушників у майбутньому посадять на "пєро".
показати весь коментар
01.06.2023 09:28 Відповісти
всех кто из арестантов согласится воевать против украинцев, примерно год назад уже объявили ******, со всеми вытекающими из этого последствиями, по законам Воровским. можете загуглить - Гриша Московский. 21 век на дворе, теперь малявы засылаются через инстаграм, ютуб и тик ток
показати весь коментар
01.06.2023 09:35 Відповісти
Приэтом порядочные арестанты, которые захотят защищать Украину с оружием в руках - ****** считаться не будут.
показати весь коментар
01.06.2023 09:40 Відповісти
...Тюремні панятія забороняють спілкування з особами низького соціального статусу - «півнями», «ображеними», «опущеними», «форшманутими», «гребенями». Під час бойових дій вкрай важко розділити ці категорії громадян і, наприклад, зробити «пацанську гаубичну батарею», «мужицьку ДРГ» або «півнячий кулеметний розрахунок»"
Життя під час спецоперації диктує нові умови, і не визначено, чи в падлу подавати «півню» кулеметну стрічку або перебинтувати пораненого «гребеня». Для того, щоб уникнути цих незручностей, ми не беремо «півнів» у ПВК Вагнер». Ми рекомендували сформувати з них окрему «півнячу дивізію», яка, безсумнівно, виявить високий бойовий дух...
показати весь коментар
01.06.2023 09:28 Відповісти
Значить слід читати : В армії РФ можуть служити фізично , психічно та морально неповноцінні !
показати весь коментар
01.06.2023 09:39 Відповісти
Схоже, крім злочинців, не дуже хто бажає захищати бункерного упиря. А в пабліках такі херої, будєм рєзать і убівать всєх хахлов.
Пам'ятаю по армії ситуацію, одне рабсєйське, саме розгнуздане старослужаще, вищало та погрожувало нам салагам, як воно буде з нас знущатися, та почало втілювати це в життя, але раптом отримало таких пиз.лєй від мене хохла, що до дембеля ходило осторонь. Правда за нього мені потім добряче влетіло від дідів по його періоду, але результат загалом позитивний), мабуть до цих пір пам'ятають, як молодий українець за себе постояв.
показати весь коментар
01.06.2023 11:13 Відповісти
Народитися в росії це вже вирок.
показати весь коментар
01.06.2023 12:16 Відповісти
Опять задам давний с осени прошлой вопрос. ,,А кто же тогда воевал против нас в Бахмуте пол года? В целом хорошо воевал. Как нигде в других местах.
показати весь коментар
02.06.2023 07:57 Відповісти
А скільки цих вояк полегло у Бахмуті? Кількість не дорівнює якості. Жуков воював кількістю, а не якістю, скільки загиблих радянських солдатів на його совісті? Пригожин теж своїх "хлопців" не рахує.
показати весь коментар
02.06.2023 09:51 Відповісти