11395 відвідувачів онлайн

Коаліції Patriot та сучасних винищувачів допоможуть перемогти терор, - Зеленський

зеленський

Перемогти сучасний російський терор можуть коаліції західних ракетних комплексів Patriot і винищувачів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив президент Володимир Зеленський на саміті Європейського політичного співтовариства.

"Сьогодні та щоразу, коли ми готуємося й ухвалюємо рішення заради нашої Європи, заради наших цінностей, ми маємо пам'ятати, що кожен сумнів, який ми демонструємо тут, у Європі, - це траншея, яку Росія обов'язково спробує зайняти... Наскільки ми можемо відкинути сумніви, ми можемо відкинути зло агресії. Серед нас немає нікого, хто не знав би, які рішення зараз потрібні Європі", - сказав він.

Насамперед, за словами президента, необхідне рішення щодо повноцінного захисту України від російського терору на землі та в небі.

"Цієї ночі російські ракети забрали життя ще трьох людей у Києві, десятеро дістали поранень. Убито одну дитину... Щонайменше 484 українські дитини вбиті Росією. Наразі є дві вирішальні складові: коаліція Patriot, яка покладе край російському шантажу балістичними ракетами, і коаліція сучасних винищувачів, які доведуть, що терор проти наших міст не має шансів", - заявив президент.

І я дякую тим, хто допомагає, тим, хто розуміє, що кожен крок у забезпеченні ППО буквально рятує життя, а швидкість формування цих двох коаліцій - коаліції Patriot і коаліції сучасних винищувачів - буквально прискорює мир", - підсумував він.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
01.06.2023 13:58 Відповісти
+8
ти, підор зелений, іще відповідатимеш за те, що вступив у "коаліцію" асфальту після того, як знехтував усіма попередженнями про вторгнення...
показати весь коментар
01.06.2023 14:01 Відповісти
+7
показати весь коментар
01.06.2023 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.06.2023 13:56 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2023 13:58 Відповісти
Та він просто геній, курва! Що не слово, то крилата, потужна, а саме головне перша-наперша фраза!
показати весь коментар
01.06.2023 13:58 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2023 13:59 Відповісти
18 февр. 2022 г. - Мы можем увеличить армию в два-три раза, но тогда, например, не сможем строить дороги. Для нас это проблема", - сказал Зеленский.
показати весь коментар
01.06.2023 14:00 Відповісти
ти, підор зелений, іще відповідатимеш за те, що вступив у "коаліцію" асфальту після того, як знехтував усіма попередженнями про вторгнення...
показати весь коментар
01.06.2023 14:01 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2023 14:03 Відповісти
За такі єврейскі манси винищувачів взагалі бубі не дадуть.
показати весь коментар
01.06.2023 14:01 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2023 14:01 Відповісти
Вільха - непогана відчизняна зброя. Дуже потрібна ЗСУ.
Але порівняння ВІльхи з Хаймерс не коректне.
Бо Хаймерс - складовий елемент системи зброї, яка наводиться на ціль по milGPS, якої в Україні немає.
Тому , мабуть, КІВ (КВО) в таблиці не наведено.
показати весь коментар
01.06.2023 14:44 Відповісти
Знову мемасики - "Коаліція Patriot".

Коаліція - "відбирання грошей у військових, та посилення покарання військовим (за невиконання наказу у тому числі)", це є коаліція - "щоби корова давала більше молока, її потрібно більше доїти та менше годувати...".
показати весь коментар
01.06.2023 14:07 Відповісти
Перемогти террор допомогли б патріоти при владі, а не шобла злодіїв і брехунів.
показати весь коментар
01.06.2023 14:10 Відповісти
Яка ще каалілція? Ти ж війну давно вже закінчив. Нє?
показати весь коментар
01.06.2023 14:11 Відповісти
забув про коаліцію "асфальт "
показати весь коментар
01.06.2023 14:13 Відповісти
Мене особисто напружують «розмови» про ППО, так як питання вирішене в принципі на якомусь Рамштайн у вигляді побудови інтегрованої системи ППО.

Зараз треба і необхідно концентруватись на наступальній зброї. Зі зрозумілих причин.
показати весь коментар
01.06.2023 14:32 Відповісти
"Цієї ночі російські ракети забрали життя ще трьох людей у Києві, десятеро дістали поранень. Убито одну дитину... " Скажіть, будь ласка, пане Президент, як Ви, як Верховний головнокомандувач, готували Україну до війни? Скільки введено в експлуатацію бомбосховищ? Скільки батарей Нептунів прийнято на озброєння? Скільки ПТРК передано в армію? І бажано по- періодам: з 2019 до 2022, і з 2022 до 2023. Бо я, пане Президент - громадянин України і кінцевий бенефіціар цієї країни. І я хочу послухати звіт чиновника, якого обрали на посаду про те, як він виконує свої обов'язки!
показати весь коментар
01.06.2023 14:52 Відповісти
Ні дня без роздумів і мрій про чергову "вундервафлю", яка точно допоможе перемогти...