6976 відвідувачів онлайн
3 504 28

Нічна атака на Київ коштувала росіянам $17 млн, - Military Media Center

іскандер

На атаку на Київ у ніч проти 1 червня, внаслідок якої загинула дев’ятирічна дитина і двоє дорослих, Росія витратила близько 17 млн доларів.

Такі підрахунки оприлюднили в Military Media Center, повідомляє Цензор.НЕТ.

Там нагадали, що росіяни за ніч випустили по Києву 7 балістичних ракет "Іскандер-М" та 3 крилаті ракети "Іскандер-К". Всі 10 ракет були збиті силами української ППО.

Одна ракета "Іскандер-М" коштує до 2 млн доларів, ракета "Іскандер-К" - до 1 млн доларів США. Тобто, за одну нічну атаку росіяни витратили до 17 млн доларів.

"І єдиним "результатом", якого вони досягли, стала смерть української дитини від уламків боєприпасу! У Міжнародний день захисту дітей!

Божевілля російської агресії має і буде зупинене!" - йдеться у дописі.

За даними поліції Києва, унаслідок ракетної атаки на столицю троє загиблих, серед них - мати з донькою. За даними Генштабу, у ніч на 1 червня сили ППО знищили 10 ракет, які Росія випустила по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури Київщини. У Повітряних силах уточнили, що знищено 7 балістичних ракет "Іскандер-М" та 3 крилаті ракети "Іскандер-К".

Топ коментарі
+19
Для рашки ето копейки. Если Украина запустит амиакопровод то рашке в карманы пойдут не миллионы а миллиарды, которых хватит на тысячи ракет
показати весь коментар
01.06.2023 14:08 Відповісти
+11
Навіщо ця інфа?! Особливо тим, у кого загинули рідні?! Це вкрай неетично. Потім порахуєте, після перемоги.
показати весь коментар
01.06.2023 14:14 Відповісти
+9
А скільки втратили родичі загиблих?
показати весь коментар
01.06.2023 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А скільки втратили родичі загиблих?
показати весь коментар
01.06.2023 14:08 Відповісти
Для рашки ето копейки. Если Украина запустит амиакопровод то рашке в карманы пойдут не миллионы а миллиарды, которых хватит на тысячи ракет
показати весь коментар
01.06.2023 14:08 Відповісти
знач нужно устроить там диверсию
показати весь коментар
01.06.2023 15:11 Відповісти
Угу. Земля не має форму валізи із ручкою. Наступного ж дня росіянці не стануть видавати дозволи зерновозам до Одеси. А по суті, чим аміак гірший- кращий від транзиту газу територією України? Чи нафтопровід Дружба, чи Київстар?
Таких питань мішок назбирається. Будемо "диверсії" робити.
показати весь коментар
02.06.2023 01:12 Відповісти
никакими деньгами , нельзя оценить жизнь настоящих Украинцев
показати весь коментар
01.06.2023 14:10 Відповісти
одна ракета до Патріот коштує до 8 млн доларів
показати весь коментар
01.06.2023 14:11 Відповісти
Насколько я знаю у Пэтриот есть ракеты с разной дальностью поражения. И самая дорогая это та которая сбивает на дальности 160 км. Цена до 3 миллионов.
показати весь коментар
01.06.2023 14:29 Відповісти
на деяких сайтах пишуть від 3 до 8 млн доларів
показати весь коментар
01.06.2023 14:40 Відповісти
Навіщо ця інфа?! Особливо тим, у кого загинули рідні?! Це вкрай неетично. Потім порахуєте, після перемоги.
показати весь коментар
01.06.2023 14:14 Відповісти
Та росії пох - вони трільйони захопили якщо всі ресурси підрахувати на окупованих територіях
показати весь коментар
01.06.2023 14:15 Відповісти
а нам безцінних людських життів
показати весь коментар
01.06.2023 14:18 Відповісти
нам недавно повідомяли ЗМІ що афера укроборонпрому зі спецекспортом що одержали гроші та не поставили нічого коштувала державі 300 з лишнім мільярдів. І все чудово, ніхто не винен. А тут про якісь мільйони розмова.. То для них копійки. Ще в прошлому році писали що кацапи за рахунок експорту сировини (ліс, метали, не газу навіть) одержали прибуток 90 мільярдів євро.
показати весь коментар
01.06.2023 14:24 Відповісти
Очевидно, їм наплювати, скільки їм це коштує - у них все одно є гроші. Важливіше те, чого це коштувало громадянам України. І, в даному випадку, це коштувало набагато більше мільйонів доларів - життя невинних людей. Погана звітність.
показати весь коментар
01.06.2023 14:33 Відповісти
Это пыль для них даже с учетом разрекламируемых санкций «из ада»
около 500 млн $ в день капает.
показати весь коментар
01.06.2023 14:36 Відповісти
Що це за казки і звідки цифри

Вимкніть вже КисельТВ який ви дивитесь

Якби все так було не було б діри у 6ть трлн. рублів у бюджеті немитої (І це лише на квітень)
показати весь коментар
01.06.2023 14:49 Відповісти
Доход от нефти и газ у них в 2022 году достиг 383,7 млрд в 2023 году доходы связи с санкциями упали по разным источникам от 40% до 50% легко прикинуть сколько в день они получают только за углеводороды
показати весь коментар
01.06.2023 14:58 Відповісти
Так тоді треба казати не тільки про доходи, а і про витрати

Інакше це маніпуляція і не дає розуміння реального перебігу справ
показати весь коментар
01.06.2023 15:28 Відповісти
А наша власть хочет рашке их вернуть? К чему эта писанина?
показати весь коментар
01.06.2023 14:41 Відповісти
Я клав на їхні мільйони.Унас діти загинули.Діти!
показати весь коментар
01.06.2023 14:55 Відповісти
для рашкі це порівняно невеликі кошти, та якби в нас не загинули люди, то можна таку інфу подавати, а так - навіщо...
показати весь коментар
01.06.2023 14:58 Відповісти
Що мені *** їхні долари, тут люди гинуть. Смерть рашистам довбаним.
показати весь коментар
01.06.2023 15:04 Відповісти
У Повітряних Силах заявили про те, що Україна не може завдавати ударів по пунктах дислокації оперативно-тактичних ракетних комплексів «https://sprotyv.info/news/udar-iskanderami-po-ukra%d1%97ni-nova-taktika-rashistiv-provalilas/ Іскандер », які знаходяться на території рф.

Це б порушило взяті на себе Україною зобов'язання перед міжнародними партнерами, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат у коментарі https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3716929-ukraina-ne-zavdavatime-udariv-po-punktah-dislokacii-iskanderiv-u-rf-ignat.html Укрінформу .

«Ми не атакуємо цілі на території росії. Як каже керівництво держави, є стратегія - ми обіцяли партнерам не атакувати озброєнням, яке нам надають», - зазначив Ігнат.
показати весь коментар
01.06.2023 15:30 Відповісти
Правильно, треба своє озброєння мати, тоді і обіцяти нікому нічого не треба було б.
показати весь коментар
01.06.2023 16:50 Відповісти
Якщо усі ракети збиті, чому є загиблі? До речі, чомусь здалось, що збивали і засобами авіації, ну, щось таке почулось. Хтось ще чув?
показати весь коментар
01.06.2023 16:48 Відповісти
Если не бить по установкам всё это будет долго продолжаться.
показати весь коментар
01.06.2023 16:49 Відповісти
Москалям валюта ні до чого. вони мають копалини золота і розраховуються золотими батонами... та необробленими алмазами.
показати весь коментар
01.06.2023 17:15 Відповісти