5270 відвідувачів онлайн

Українська ППО здатна збивати усі типи російських ракет, - Зеленський

зеленський

Українська ППО, завдяки допомозі партнерів, здатна збивати усі типи російських ракет, проте Києву потрібно більше сучасних ЗРК, поки немає F-16.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

"Нам потрібні сучасні винищувачі. І це частина не просто нашого контрнаступу, це - питання захисту нашого неба, логістики і перш за все - народу України… Сьогодні нам складно, у нас немає сучасних винищувачів, і тому перевага в небі у Російської Федерації. Але мотивація все одно сильніша, тому я впевнений у нашій перемозі", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання щодо коаліції "Петріотів", Зеленський зауважив: "До винищувачів ще треба дожити - і ми це зробимо обов’язково, - не втратити багато людей, тому дуже важливо мати захист. Чому "Петріоти"? Тому що "Петріоти" показали всьому світу, як це працює. Ми збиваємо будь-які види ракет Російської Федерації".

Він наголоств, що це дуже важливий висновок щодо захисту світу.

"Поки в нас не буде літаків, нам потрібно більше "Петріотів"... І тому нам потрібна коаліція "Петріотів". І якщо були б якісь іще системи, які спроможні захистити від будь-якого виду сучасного російського зла, ми б говорили про них. У нас багато різних систем, я вдячний усім партнерам, але "Петріоти" - це "Петріоти", - зазначив Зеленський.

Він також прокоментував "коаліцію літаків", зауваживши, що головну роль мають відіграти Сполучені Штати Америки, адже F- 16 - це їхня технологія.

"І незважаючи на те, що наші колеги, союзники готові нам допомогти, все ж таки це Сполучених Штатів літаки. Але сьогодні я почув потужну підтримку, велику кількість країн, і що важливо - велику кількість літаків-винищувачів, які, я впевнений, в найближчий час під лідерством Сполучених Штатів ми об’єднаємо і зробимо цю коаліцію", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський перебуває у Молдові, де бере участь у саміті Європейської політичної спільноти.

Топ коментарі
+22
асфальтом?? чи зашквареними слугами уродами?
показати весь коментар
01.06.2023 20:01 Відповісти
+22
Ідіот, наша ППО закатана в асфальт! Збиває ракети західна ППО!
показати весь коментар
01.06.2023 20:10 Відповісти
+19
Натовська ППО...на жаль не ,,украiнська"
показати весь коментар
01.06.2023 20:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
асфальтом?? чи зашквареними слугами уродами?
показати весь коментар
01.06.2023 20:01 Відповісти
Вже збиває навіть ті, які тільки в розробці.
показати весь коментар
01.06.2023 20:11 Відповісти
Натовська ППО...на жаль не ,,украiнська"
показати весь коментар
01.06.2023 20:02 Відповісти
Добре хочь не сказав що він сам ЛІЧНО збиває.... хоча Зєлохі повірили б й у таке....
показати весь коментар
01.06.2023 20:08 Відповісти
Навіщо ви намагаєтеся зніцинити подвиг українських воїнів які, і на старих радянських і на західних системах ППО захищають наше небо та рятують життя українців? Чого ви переносите ненависть до Зеленського на наших захисників?
показати весь коментар
01.06.2023 20:56 Відповісти
вражеский расийский самолет или ракету сбивает ракета ПВО. Но есть человек, который нажимает на кнопку, чтобы запустить эту ракету, или включить систему в автоматический режим. И этот человек из нашего, украинского экипажа системы ПВО
Кацапские военные форумы и блоггеры в полном **** после сбития их баллистики
Не забываем, что у амеров есть еще система Иджис против МБР
показати весь коментар
03.06.2023 14:25 Відповісти
Збиває асфальтом. У нас іх єсть завдяки тобі, великобудівник. Це секретна зброя Зями.
показати весь коментар
01.06.2023 20:04 Відповісти
Ідіот, наша ППО закатана в асфальт! Збиває ракети західна ППО!
показати весь коментар
01.06.2023 20:10 Відповісти
Уже наша
показати весь коментар
02.06.2023 00:51 Відповісти
расчеты ЗРК наши, украинские
показати весь коментар
03.06.2023 14:19 Відповісти
Це ж та ППО, яку закупила твоя ******** шобла перед повномасштабним вторгненням? "...зробимо цю коаліцію..." Забув додати "разом", уйобок.
показати весь коментар
01.06.2023 20:12 Відповісти
эта гнида оружие Запада уже в свой карман суёт, с_ка это же какими слепыми и тупыми надо быть чтоб кацапское чучело выбрать
показати весь коментар
01.06.2023 20:13 Відповісти
Можно создать свой самолет. Например, АСФ-1. Всех разбомбит.
показати весь коментар
01.06.2023 20:13 Відповісти
Или Зе-4. Будет всех бамбить,

показати весь коментар
01.06.2023 20:31 Відповісти
Обличчя таке, бо реактивний?)))
показати весь коментар
01.06.2023 20:39 Відповісти
Так. Реактивну тягу створює. )))
показати весь коментар
01.06.2023 20:42 Відповісти
Особый двигатель, работает на айкосиках.
показати весь коментар
01.06.2023 20:44 Відповісти
Я те,пля,конечно верю

Разве могут быть сомненья...
Но тебя ,пля,откуярю...
Это без сомненья...
показати весь коментар
01.06.2023 20:19 Відповісти
на вкрадені гроші скільки можна було придбати вже літаків...??? А то нам потрібні
Вам потрібно просто перестать ****... усе, що рухається... Хоча, що за фентезі " місія не здійсненна".
показати весь коментар
01.06.2023 20:20 Відповісти
А ты кто такой, давай до свидания!
показати весь коментар
01.06.2023 20:27 Відповісти
как только из власти кто-то заумничает что они могут, то русня сразу проверяет действительно ли это так
показати весь коментар
01.06.2023 20:41 Відповісти
Не хвалися, та не задирай носа на піарі. Не клич біду...
показати весь коментар
01.06.2023 21:00 Відповісти
От тільки уламки хоч би одної впали на родину ЗЄ...
показати весь коментар
01.06.2023 21:17 Відповісти
Arestovich, Part 2.
показати весь коментар
01.06.2023 21:29 Відповісти
Не ругайте спичрайтера, он наш человек. И да, парадокс, Запад охотнее даст оружие под это чудо по имени Зеленский, чем под любого другого.
показати весь коментар
01.06.2023 21:52 Відповісти
але виключно над Києвом.
показати весь коментар
01.06.2023 23:40 Відповісти
коли воно вже одягнеться, як президент?
показати весь коментар
02.06.2023 05:22 Відповісти