7447 відвідувачів онлайн
3 423 22

Зачинені укриття "приватників" у Києві відкриватимуть примусово, - КМДА

укриття

Влада Києва обіцяє примусово відчиняти укриття приватної форми власності, якщо їхні власники в необхідний момент не забезпечуватимуть доступ до споруд для населення.

Про це заявив на брифінгу директор Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Сьогодні було прийнято рішення виконати примусові заходи з відчинення всіх сховищ та об’єктів подвійного використання", - сказав Ткачук.

Він нагадав, що в місті є 4455 сховищ. З них маже 1100 - сховища приватної форми власності.

"Згідно з чинним законодавством, крім адміністративного впливу, ми не можемо ніяк впливати на цих балансоутримувачів. Виходячи з цього, ми будемо примусово відчиняти всі сховища, які є в нашому переліку, які є приватної форми власності. Балансоутримувачам, які не виконують заходи цивільного захисту, ми будемо їм примусово допомагати", - завив Ткачук.

На запитання про те, яким чином примусове відчинення узгоджується з законодавством, він відповів так: "У нас є Фонд захисних споруд цивільного захисту. Якщо приміщення приватної форми власності внесено до захисних споруд, воно повинно бути постійно відчиненим.

Кожному балансоутримувачу потрібно визначити коменданта цього сховища або мешканців будинку, які проживають біля цього сховища, для того, щоб вони мали додаткові ключі, щоб швидко можна було відчинити сховище. Однак якщо балансоутримувач займає крайню позиції і не йде на контакт, не виконує заходи цивільного захисту, ми будемо їм допомагати, ми будемо відчиняти двері.

Цю відповідальність я готовий взяти на себе. Краще я буду відповідати за відчинення приватної форми власності, ніж за загибель людей".

Топ коментарі
+8
🇺🇦⚓️Lussi⚓️🇺🇦
@lussi100
·
9 год
Це радниця гендиректора "Антонова" щоб ви розуміли... І ще вона дружина депутата від слуг Торохтія... (Радниця!.. Гендиректора!, Карл)
показати весь коментар
02.06.2023 13:30 Відповісти
+8
Такаї ще цінічної і жадібної партії як Слуги в історії України не було. Коханок, дружин, кумів - всіх посадили на державні зарплати, це при тому, що самі зі швидкістю скаженного принтера розкрадають державу. Тому і воїнам на нормальну зарплату грошей не має.
показати весь коментар
02.06.2023 13:45 Відповісти
+5
Може НАБУ і ДБР перевірить її фахові здібності і чи ходить вона на роботу?
показати весь коментар
02.06.2023 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А із школами як??
показати весь коментар
02.06.2023 13:18 Відповісти
Будівлі приватників не є їхньою власністю. В кращому випадку в оренді. З порушниками потрібно розривати договір про оренду і виганяти їх звідти.
показати весь коментар
02.06.2023 13:28 Відповісти
Взагалі-то укриття ніхто з приватних власників не будував. Підземний паркінг - не є укриттям. То яким чином укриття опинилися у приватній власності?
показати весь коментар
02.06.2023 13:29 Відповісти
🇺🇦⚓️Lussi⚓️🇺🇦
@lussi100
·
9 год
показати весь коментар
02.06.2023 13:47 Відповісти
Спочатку треба дізнатись - радником в яких питаннях..може якраз вакуматором паше
показати весь коментар
02.06.2023 13:49 Відповісти
ця..... об-радувала вже половину політичної еліти, включаючи шановного пана Омеляна.

широкого профілю фахівчиня, курва 👿
показати весь коментар
02.06.2023 16:04 Відповісти
А як стратегічні об'єкти попали у приватні руки? Ви так скоро і Верховну раду в приватні руки продасте. Хоча ''начинка'' вже й так в приватних руках.
показати весь коментар
02.06.2023 13:46 Відповісти
Мова про підвали. Які перетворили на склади, магази, лазні, качалки. Мова не про нормальні укриття..
показати весь коментар
02.06.2023 13:47 Відповісти
Кличку пора вже розганяти той парад дебілів в адміністрації. То, про що я й в іншій темі писала!! На оновленій інтерактивній карті, яка на сайті КМДА вказані укриття. Відмічений кожен будинок, де підвал!! Оті братські могили в панельках без аварійних виходів на вулицю, гарячими трубами..

Уявляю шквал матюків на 1551..
показати весь коментар
02.06.2023 13:46 Відповісти
..а чим у Києві займається призначена Зеленським Київська Міська Військова Адміністрація? Невже керує ЗСУ у Києві, чи ППО..? А хто в умовах війни відповідає за Цівільну Оборону...? От диво! наприклад у Миколаєві ОДА стала по війні військовою..і голова Кім її очолив... і за все відповідає. А в Києві дві адміністрації..два керівника.. То може дебілів не там треба шукати та розганяти?
показати весь коментар
02.06.2023 14:39 Відповісти
Як чим??? Зарплатню отримують й у соцмережах сидять..тяжкий труд...

Ото й мені побачити перелік їх обов'язків цікаво.
показати весь коментар
02.06.2023 14:48 Відповісти
так нічого складного! Наберіть обов*язки в інтернеті... ))Здивуєтеся!! Чи Ви не знаєте, що у Києві двоєвладдя? Та як і у державі... коли одне меле язиком і робить загрозливі висери... а друге дійсно керує державою...ні на шаг не відпускаючи від себе говорячу голову. ))
показати весь коментар
02.06.2023 15:08 Відповісти
Військова адміністрація Києва

https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/kivska_miska_viyskovo-tsivilna_administratsiya_959569/viyskova_administratsiya_kiyeva/ https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/kivska_miska_viyskovo-tsivilna_administratsiya_959569/viyskova_administratsiya_kiyeva/ https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/kivska_miska_viyskovo-tsivilna_administratsiya_959569/viyskova_administratsiya_kiyeva/

https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/ Безпека та правопорядок https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/kivska_miska_viyskovo-tsivilna_administratsiya_959569/ Київська міська військова адміністрація

Військова адміністрація Києва - це тимчасовий державний орган, створений на випадок воєнних дій у місті.

Основні завдання військової адміністрації: готувати місто до оборони, забезпечувати громадський порядок та безпеку цивільного населення, здійснювати контроль правового режиму воєнного стану та забезпечувати життєдіяльність міста.

Начальником військової адміністрації Києва призначений https://www.president.gov.ua/documents/7332022-44525 Указом Президента України генерал-полковник Сергій Миколайович Попко.
показати весь коментар
02.06.2023 15:09 Відповісти
Це у неї такі «вареники» після надання «порад», отому пристаркуватому хердірєктару…
Вона, видно ж, на роботі себе нещадить, куди профспілка дивиться,
невже усим не видно, як радницю уже засмоктали оці надання порад …
Аж запухла, бідна…
Видно надає перевагу роботі в команді!!
показати весь коментар
02.06.2023 13:53 Відповісти
А як могли бомбосховища стати приватними? Так можна доприватизуватись до повного маразму, наприклад приватизувати річки, озера тощо, хай мудрий зенарід копанки робить у дворах, або платить сумачечі суми за можливість прогулятися берегом річки, помилуватися природою, порибалити.
показати весь коментар
02.06.2023 14:01 Відповісти
То про споруди подвійного використання.
показати весь коментар
02.06.2023 14:49 Відповісти
Та то я вставила свої пʼять копійок, а потім почитала коменти і зрозуміла