10995 відвідувачів онлайн

Логістику росіян у бухтах окупованого Севастополя ускладнено, - ОК "Південь"

севастополь

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо, про це повідомила начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"У Севастопольських бухтах ускладнена логістика ворога. Вони вже мають нестачу пального та проблеми з постачанням боєприпасів. Тому ворожі кораблі та ракетоносії заходять у російські порти, у напрямку Новоросійська. Але все одно продовжується маневрування великих десантних кораблів противника з заходом у бухти Севастополя, а потім йдуть у бухти Новоросійська. Відбувається переорієнтація логістичного центру з тяжінням до Новоросійська", - пояснила вона.

За словами Гуменюк, на чергуванні у Чорному морі перебуває 10 кораблів, з них 1 ракетоносій.

"Корабельне угруповання ворога розосереджено в 100 морських милях від контрольованого Україною берега. Зараз у Чорному морі перебуває 10 кораблів, серед яких 1 ракетоносій. Росіяни час від часу змінюють кількість ракетоносіїв. Потрібно ретельно слідкувати за цією інформацією, тому що від цього залежить потужність можливої ракетної атаки", - підсумувала вона.

Топ коментарі
+12
При Єльцині збиралися перевести головну базу ЧФ до Новоросійська Але вирішили зробить "перехідний період" - поки там побудують для неї інфраструктуру А потім прийшов "божевільний КГБіст" І вирішив просто відібрать Крим Заодно - і півУкраїни В результаті РОсія повертається до бази в Новоросійську Але тепер - без інфраструктури та грошей на її побудову
показати весь коментар
05.06.2023 09:21 Відповісти
+5
Тепер можна.... Кораблів поменшало. Та й для крейсера місця не треба.
показати весь коментар
05.06.2023 09:27 Відповісти
+5
Чому Нептун мовчить!? Якщо в нього дальність 300км, він їх всіх дістане . Нащо чекати?
показати весь коментар
05.06.2023 09:27 Відповісти

Завантаження...