9292 відвідувача онлайн
6 503 22

Президент Казахстану Токаєв не поїде до Росії на економічний форум

токаев,токаєв

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв пропустить щорічний Міжнародний економічний форум у Санкт-Петербурзі, який відбудеться наступного тижня.

Про це повідомили в уряді Казахстану, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Reuters.

Замість Токаєва Казахстан представлятимуть віцепрем’єр-міністр Роман Скляр і заступник міністра економіки Тимур Жаксиликов.

Чому саме Токаєв відмовився їхати до Росії, в уряді не коментують.

Reuters нагадав, що західні офіційні особи та бізнесмени після початку повномасштабного вторгнення РФ до України уникають участі в російському економічному форумі.

Торік Токаєв привернув до себе увагу заявою про те, що Казахстан не визнає "незалежності" окупованих Росією територій у Донецькій та Луганській областях. Це викликало здивування, адже до того Казахстан десятиліттями був членом очолюваних Москвою блоків безпеки та торгівлі, і називає Росію своїм стратегічним партнером.

Економічний форум проводять у Санкт-Петербурзі з 1997 року. Влада РФ вважає, що він - російська відповідь на Всесвітній економічний форум в Давосі.

Топ коментарі
+13
І правильно зробить , бо ***** усіх ОТРУЮЕ
показати весь коментар
10.06.2023 11:46 Відповісти
+11
У нас в Казакии одна надежда на перемены, на целостность наших границ, на вас, на Украину. Алга Украина.
показати весь коментар
10.06.2023 12:10 Відповісти
+10
Не надо хвалить этого Шала, он говорит одно, на публику, а делает другое. Мы его у нас давно раскусили. Это проимперский князёк, продолжатель дела ненавистного Назарбаева
показати весь коментар
10.06.2023 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І правильно зробить , бо ***** усіх ОТРУЮЕ
показати весь коментар
10.06.2023 11:46 Відповісти
Потрібно заборонити обирати у владу кгбєшників і усіх хто з ними пов'язан
ЧОМУ ДОСІ НЕ РОЗКРИЛИ АРХИВи КГБ ДО 2003 року ? Українці мають знати , хто з политиків був стукачем ‼️‼️‼️

Зеленський, розкривай архиви - ‼️
показати весь коментар
10.06.2023 11:49 Відповісти
https://streamable.com/86khah https://streamable.com/86khah

показати весь коментар
10.06.2023 11:53 Відповісти
Касим-Жомарт Токаєв підйобує Путіна знатно.
показати весь коментар
10.06.2023 11:57 Відповісти
Щось мабуть відчуває Касим-Жомарт.Схід -діло тонке...
показати весь коментар
10.06.2023 12:04 Відповісти
Не надо хвалить этого Шала, он говорит одно, на публику, а делает другое. Мы его у нас давно раскусили. Это проимперский князёк, продолжатель дела ненавистного Назарбаева
показати весь коментар
10.06.2023 12:08 Відповісти
І правиль - країні, яка хоче мати ******* економіку, феодальна економіка не потрібна.
показати весь коментар
10.06.2023 12:10 Відповісти
У нас в Казакии одна надежда на перемены, на целостность наших границ, на вас, на Украину. Алга Украина.
показати весь коментар
10.06.2023 12:10 Відповісти
Украина сделала выбор. А эти до сих пор виляют задом во все стороны.
показати весь коментар
10.06.2023 12:12 Відповісти
Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв---Я гідно оцінив ваш жарт,),але скажу так-нахуя мені ваш кацапський,злодійський сходняк!,),
показати весь коментар
10.06.2023 12:48 Відповісти
Кацапія і "Розвиток Економіки" знаходяться в різних країнах.
показати весь коментар
10.06.2023 13:14 Відповісти
Даже планетах!
показати весь коментар
10.06.2023 14:03 Відповісти
а на "день победы" навіщо було їхать и позоритись?
показати весь коментар
10.06.2023 13:20 Відповісти
Хоть щось
показати весь коментар
10.06.2023 13:41 Відповісти
Хоть у Токаева яйца остались
показати весь коментар
10.06.2023 13:46 Відповісти
Респект Токаеву! Мужик!
показати весь коментар
10.06.2023 14:01 Відповісти
Краще б він на 9 травня у Мацкву не поїхав.
показати весь коментар
10.06.2023 14:09 Відповісти
Очередная уловка.... СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
10.06.2023 14:18 Відповісти
Не ведитесь , уловка. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
10.06.2023 14:19 Відповісти
Краще так, ніж ніяк...
показати весь коментар
10.06.2023 14:36 Відповісти
Знатно, що Казахстан в росії представлятиме віце-прем"єр Казахстану Роман Скляр.
показати весь коментар
11.06.2023 18:06 Відповісти