4255 відвідувачів онлайн
11 340 47

Шойгу наказав усім російським ПВК воювати у складі армії РФ

вагнерівці

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу підписав наказ, згідно з яким усі "добровольчі загони", які перебувають на фронті, мають до 1 липня укласти контракти з оборонним відомством.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міноборони РФ.

Російські чиновники запевняють, що контракт нібито надасть так званим "добровольчим формуванням" необхідного правового статусу, створить "єдині підходи до організації всебічного забезпечення".

У Міноборони РФ зазначили, що найманці мають можливість підписати індивідуальні контракти як з загонами, так і з міністерством безпосередньо.

Варто зазначити, що "добровольчими загонами" у Росії називають приватні воєнні компанії, оскільки їхні діяльність офіційно заборонена в РФ. Це стосується і "вагнерівців", власником яких є Євгеній Пригожин.

Топ коментарі
+36
Цікаво як відповість пригожин,він нещодавно називав Шойгу підаром а його армію пітухами,буде цікаво,запасаємся попкорном🍟
показати весь коментар
11.06.2023 12:30 Відповісти
+33
показати весь коментар
11.06.2023 12:28 Відповісти
+32
показати весь коментар
11.06.2023 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.06.2023 12:28 Відповісти
Пригажин, ваш выход
показати весь коментар
11.06.2023 12:29 Відповісти
Цікаво як відповість пригожин,він нещодавно називав Шойгу підаром а його армію пітухами,буде цікаво,запасаємся попкорном🍟
показати весь коментар
11.06.2023 12:30 Відповісти
Пайдет на мацву.
показати весь коментар
11.06.2023 12:52 Відповісти
уже. Завил что ничего подписывать не будет
показати весь коментар
11.06.2023 14:32 Відповісти
вболіваємо за обидві команди
показати весь коментар
11.06.2023 14:33 Відповісти
уже. Завил что ничего подписывать не будет
показати весь коментар
11.06.2023 14:34 Відповісти
уже. Завил что ничего подписывать не будет
показати весь коментар
11.06.2023 14:35 Відповісти
Пригожин всьо.
показати весь коментар
11.06.2023 12:30 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2023 12:31 Відповісти
У шойгу на лобі написано - ТУПИЙ 🙁
показати весь коментар
11.06.2023 12:40 Відповісти
"...я їйо карміл - я їйо і ваівать буду..."
показати весь коментар
11.06.2023 13:25 Відповісти
"написано - ТУПИЙ" (С) Неужели правда! Хм, сколько не присматривалась не увидела. Фотошопом вывели?
показати весь коментар
11.06.2023 15:47 Відповісти
А кадыркиры овцей@бы под кем сейчас ходят? Вряд ли под "армией эрэф".
показати весь коментар
11.06.2023 12:32 Відповісти
Они за Росгвардией числятся.
показати весь коментар
11.06.2023 12:34 Відповісти
Ну разве что числятся.)
показати весь коментар
11.06.2023 12:39 Відповісти
Шойгу наказав усім російським ПВК воювати у складі армії РФ
============
а казьонним сапогом топнув? у пвк є свої власники котрі платять найманцям. шойга цього не знав?
показати весь коментар
11.06.2023 12:33 Відповісти
а повар вот просто так, взял и отдал! )))
нет..., ждем начала Настоящей зарубы между оленеводом и гарсоном....
ну и, конечно же, болеем за обе команды!
показати весь коментар
11.06.2023 12:33 Відповісти
Гарсон, це у Франції, на коZZломордії- половой.
показати весь коментар
11.06.2023 12:50 Відповісти
Мочеполовой
показати весь коментар
11.06.2023 14:47 Відповісти
"Шойгу, Герасимов,где моя армия?".(с)
показати весь коментар
11.06.2023 12:34 Відповісти
А як же махновщина -- пригожин проковтне ?.
показати весь коментар
11.06.2023 12:35 Відповісти
👍🤣
показати весь коментар
11.06.2023 12:37 Відповісти
Пригожин , такий же пї@ ор , як і тувінець шойгу , герасімов і путлєр ,
тому вони спільну мову знайдуть через очко
показати весь коментар
11.06.2023 12:38 Відповісти
Тепер 3.14дари змішаються з ведеве .Цікаво в їдальнях армії рифи передбачать петушиний стіл бо їсти за одним столом з опущеними ніззя
показати весь коментар
11.06.2023 12:40 Відповісти
Судячи з успіхів у Бахмуті, за пєтушіним столом буде якраз вєдєвє.
показати весь коментар
11.06.2023 12:55 Відповісти
Когда кужуге́тович станет клиентом викторовича, для него составят особый, распечатанный кувалдой контракт. Оленеводу должно понравиться.
показати весь коментар
11.06.2023 12:45 Відповісти
створить "єдині підходи до організації всебічного забезпечення". Джерело:
======

Тепер олень черепу снарядів відсипе.
показати весь коментар
11.06.2023 12:57 Відповісти
Нормальний хід куйла. Може чекає, що припіз......ний піде на мацьку "власть свергать" і буде привід вивести війська. І при владі лишився, після придушення припіз......ного і народу буде що сказати.
показати весь коментар
11.06.2023 12:59 Відповісти
Вибачте, не народу, а кацапам.
показати весь коментар
11.06.2023 13:01 Відповісти
Пригожин, ты, *******, не поддавайся оленеводу, а выводи своих петухов на москву, а мы будем болеть за победителя в этой заварухе. А в качестве награды ты получишь не какую-то медаль от *****, срущего в чемодан, а настоящую трехлитровую банку салидола, для твоей анальной смазки.
показати весь коментар
11.06.2023 13:03 Відповісти
ага..якщо вони не геть тупі..то скоро буде їхній золотий час..навіщо їм кудись пертися в Україну,якщо вони на місці..там на болотах на мокшанії..можуть взяти в 100 раз більше..пограбувати,забрати..та ще й залишитись живими..знищити вас крем..лядей на місці..забрати ваше..і жирувати..може ти цього вже боїшся шойгу..почнеться масовий передел мокшанії..
показати весь коментар
11.06.2023 13:14 Відповісти
збирай манатки..вялікій палководец на тундру..на родину..аленей на пенсии пасти знову..працюй по прхфесии..аленевод.в тундре легше затірятися чем в масквабаде..
показати весь коментар
11.06.2023 13:21 Відповісти
Кацапи в цугцвангу..
Тепер вже нема "єта не ми,єта трактарісти", нончє трактарісти на контрактах)
показати весь коментар
11.06.2023 13:16 Відповісти
Даже на фото посмотрите. Что это за армия. Пи**ец. Бомжи какие-то.

показати весь коментар
11.06.2023 13:21 Відповісти
Їх сила в кількості дебілів,в яких таке життя,що їм простіше померти на війні,ніж жити так як вони живуть
показати весь коментар
11.06.2023 13:25 Відповісти
Бомжі, але вбивають.
показати весь коментар
11.06.2023 14:35 Відповісти
Ага, щаз))) я так оце і бачу, як вагнера, ахмади і різна срань пішли в армію під керівництвом Шойгу. Чешіть на мацкву. А кадирову пора десь звалювати, чуйка у мене що Чечня спалахне
показати весь коментар
11.06.2023 13:21 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=WzMLhCvNUds
показати весь коментар
11.06.2023 13:46 Відповісти
ПВК "Вагнер" не підписуватиме жодних контрактів із Шойгу: Пригожин "послав" Міноборони РФ із пропозицією підписати офіційні контракти з армією
показати весь коментар
11.06.2023 14:27 Відповісти
Тоже почув. припіз......ний👍
показати весь коментар
11.06.2023 14:30 Відповісти
Шойгу напоминает того придурка кто на берегу моря приказал волнам остановится.
показати весь коментар
11.06.2023 14:42 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2023 14:53 Відповісти
Пригожин отказался передавать боевиков «Вагнера» под командование Шойгу
показати весь коментар
11.06.2023 15:05 Відповісти
По словам Пригожина, его армия наемников обладает большим боевым опытом, чем регулярная армия. «К сожалению, такой эффективностью большинство воинских частей не обладает именно из-за того, что Шойгу не может нормально управлять воинскими формированиями», - добавил он.
показати весь коментар
11.06.2023 15:07 Відповісти
Або на контракт до мінагресії або до в'язниці за наймацтво (і знову на контракт до мінагресії).
Дегенерати з чвк догралися.
показати весь коментар
11.06.2023 15:29 Відповісти
Теперь будут ходить строем и хором петь песни!
показати весь коментар
11.06.2023 15:50 Відповісти