9275 відвідувачів онлайн
4 044 11

У Мелітополі знову чули вибухи, - Федоров

мелітополь

В окупованому Мелітополі знову чули вибухи.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер міста Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"У поки що окупованому Мелітополі продовжує розквітати літня бавовна. Гучний одиночний вибух близько півгодини тому чули мешканці на півночі міста. А за годину до цього глухий вибух мелітопольці чули у центрі. Уточнюємо деталі", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+7
"Кацапи на полігонах тренуються..." Це ти з якої ніздрі виколупав?
показати весь коментар
13.06.2023 14:29 Відповісти
+3
підгорають пердаки-всі касаби мудаки
показати весь коментар
13.06.2023 14:28 Відповісти
+3
Бойовий кріт. Розробка США в біолабораторіях України. 👍
показати весь коментар
13.06.2023 14:30 Відповісти

Завантаження...