14154 відвідувача онлайн
3 019 18

У Хмельницькому затримали колишнього військового з Білорусі, який закликав до поділу України, - СБУ

сбу_лого

Громадянин Білорусі, колишній військовий, вже 10 років живе в Україні. На своїй сторінці у "Вконтакте" він поширював ворожу пропаганду та возвеличував окупантів.

Про це повідомили в Управлінні СБУ в Хмельницькій області, інформує Цензор.НЕТ.

"Через особисту сторінку у забороненій соціальній мережі "ВКонтактє", фігурант висловлював сподівання на перемогу армії агресора та возвеличував окупантів, які "воюют так, чтобы сберечь объекты инфраструктуры, сберечь людей…максимально меньше нанести урон" і взагалі "особенностью русского солдата является то, что он несет мир и счастье всем народам"", - йдеться у повідомленні.

Чоловікові повідомили про підозру в посяганні на територіальну цілісність України, розпалюванні ворожнечі, пропаганді війни та виправдовуванні збройної агресії РФ.

Йому загрожує до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Топ коментарі
+12
а не фіг впускати всяку шваль...
показати весь коментар
14.06.2023 10:11 Відповісти
+4
В ідеалі, всі ці 30 років незалежності України потрібно було б без всяких винятків не те що дозвіл на ПМЖ, а й взагалі навіть транзит через нашу державу заборонити росіянам та білорусам, які мали відношення до людей в погонах.
показати весь коментар
14.06.2023 10:33 Відповісти
+3
5 років за повний бздур?

маловато! 👿
бо в Україні досі повно бакланів, які вірять у ватний совок
показати весь коментар
14.06.2023 10:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а не фіг впускати всяку шваль...
показати весь коментар
14.06.2023 10:11 Відповісти
5 років за повний бздур?

маловато! 👿
бо в Україні досі повно бакланів, які вірять у ватний совок
показати весь коментар
14.06.2023 10:17 Відповісти
Так воно громадянин Білорусі чи ніт? Якщо так, то яким чином він 10 років жив в Україні? Як відсидить термін покарання, то правоохоронні органи знають, де у нас кордон з Білоруссю. Хай Лукашенку розповідає про велич руської армії. )
показати весь коментар
14.06.2023 10:26 Відповісти
Яким чином живе в Україні? Ти дитина, чи 3 класу освіти?
показати весь коментар
14.06.2023 11:22 Відповісти
Треба розуміти що закон і досі дає право на проживання особам українського походження, не відрізняючи совків від нормальних. Це дуже прикра ситуація, в якій наприклад білоруси що воювали за Україну в АТО не можуть отримати дозвіл, але цілий час тривав імпорт ватанів у яких хтось з батьків-дідів був з України.
показати весь коментар
14.06.2023 11:36 Відповісти
Так. Я вивчив трохи це питання і бачу, що в Україні іноземцям дуже вольготно жити. Треба лише зробити собі "Посвідку на постійне проживання в Україні" - документ, що надає іноземцю право безстроково проживати на території України та гарантує максимальний об'єм прав, який тільки може мати негромадянин України. Мдя... (((
показати весь коментар
14.06.2023 17:48 Відповісти
а фулі, в імміграційні службі,та чи як воно там тепер називається, дозволами на проживання та громадянством, торгували(і далі торгують), як в супермарткетах!!!! понавпускали в краіну швалі - через край!!!!
показати весь коментар
14.06.2023 10:27 Відповісти
В ідеалі, всі ці 30 років незалежності України потрібно було б без всяких винятків не те що дозвіл на ПМЖ, а й взагалі навіть транзит через нашу державу заборонити росіянам та білорусам, які мали відношення до людей в погонах.
показати весь коментар
14.06.2023 10:33 Відповісти
екзамен з мови та історіі, для всіх, хто не народжений в Україні!!!! ясно, шо багато питань і до "народжених" але, все ж таки........ а то зробили з держави х. з ШО, гандони штопані, починаючи з кравчукЧі!!!! 😡😡😡😡
показати весь коментар
14.06.2023 11:16 Відповісти
Знову лозунги звавжають на стільці сидіти? Напиши собі на стелі над ліжком- "краще бути багатим та здоровим, чим бідним і хворим" і читай кожен день на ніч, може попустить.
показати весь коментар
14.06.2023 11:26 Відповісти
Попався на пропаганді російського нацизму, хоча цілком можливо, що він в Україні в якості шпигуна і наводив удари по об'єктах критичної інфраструктури, та займався іншою розвідувальною інформацією.
показати весь коментар
14.06.2023 12:44 Відповісти
поділити гниду на частини... й викинути свиням. бажано на територію бульбостану.
показати весь коментар
14.06.2023 11:47 Відповісти
Попався на пропаганді російського нацизму, хоча цілком можливо, що він в Україні в якості шпигуна і наводив удари по об'єктах критичної інфраструктури, та займався іншою розвідувальною інформацією.
показати весь коментар
14.06.2023 12:41 Відповісти
цікаво, яку пенсію він отримував... тобто, з якого фонду, нашого, чи бульбашного