12094 відвідувача онлайн

На Луганщині окупанти шукають дезертирів з мобілізованих, - Генштаб

рф,в'язні,мобілізовані

На тимчасово захоплених територіях Луганської області російські дезертири тікають з фронту.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"В лісових посадках, поруч з населеним пунктом Новорозсош зафіксовано пошукові заходи групи російських дезертирів з-поміж мобілізованих. До розшуку задіяно підрозділи Росгвардії", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Історія Росії 21-го століття
На цій фотографії меморіальна дошка у Куратово (Комі).
Ліворуч Семен Тутрінов, він загинув на війні в Чечні у віці 21 року.
Справа його син Олександр, який загинув у віці 20 років в Україні.
показати весь коментар
18.06.2023 07:58 Відповісти
+4
російський ЧМОбік у селі Благодатне, яке нещодавно звільнила 68 ****
він не здався в полон, він застрелився
полонені ЧМОбікі кажут, що їх лякають, буцімто українська армія знущається над полоненими, тож їм рекомендують одразу стрілятися
так вони і роблять...
показати весь коментар
18.06.2023 07:49 Відповісти
+3
Надіюся - син не встиг одружиться і моїм внукам не треба буде з їх внуком та сином воювать!
показати весь коментар
18.06.2023 08:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
російський ЧМОбік у селі Благодатне, яке нещодавно звільнила 68 ****
він не здався в полон, він застрелився
полонені ЧМОбікі кажут, що їх лякають, буцімто українська армія знущається над полоненими, тож їм рекомендують одразу стрілятися
так вони і роблять...
показати весь коментар
18.06.2023 07:49 Відповісти
стрелялись бы у себя, да чтобы группами...
показати весь коментар
18.06.2023 07:51 Відповісти
це для того,щоб не було в рашистів мороки з обміном полоненими..
показати весь коментар
18.06.2023 08:09 Відповісти
А нам-то що? Застрелений не встане та не візьме знову в руки зброю
показати весь коментар
18.06.2023 08:19 Відповісти
Історія Росії 21-го століття
На цій фотографії меморіальна дошка у Куратово (Комі).
показати весь коментар
18.06.2023 08:22 Відповісти
Без різниці, чи встиг він одружитися чи не встиг, там спрацює накопичувальний ефект і кількість переросте в якість. Тобто, мінус два 20-річні самці за 20 років в одній тільки сім',ї не дають жодних шансів цій родині прорости в майбутнє.
А таких сімей на росії... А горілка... А наркотики...
А тим більше Комі, яка і без будь-яких війн через 30 років перетвориться на вимерлий край
показати весь коментар
18.06.2023 08:30 Відповісти
а внас наших і не шукають - вони ходять вільно ...
показати весь коментар
18.06.2023 08:08 Відповісти
Іди й лови! Можеш написать заяву до поліції, про вчинення злочину військовослужбовцем ЗСУ Дезертирство - кримінал!
показати весь коментар
18.06.2023 08:25 Відповісти
Какие сообщения, во время нашего наступления, ждут украинцы от Генштаба?
показати весь коментар
18.06.2023 08:53 Відповісти
послушай Соскина.
- Зеленский, какие у нас потери, ну шо ты скрываешь, наступление провалилось(и далее по теме)
кстати, дед наговорил уже себе на статью. на рашке он бы уже мотал второй год из 25-ти.
показати весь коментар
18.06.2023 09:23 Відповісти
О том, что с нашим наступлением "что-то пошло не так" (это, мягко говоря) всем адекватным уже давно понятно. И то, что Генштаб об этом молчит - это тоже понятно (они же сами это наступление и планировали).
показати весь коментар
18.06.2023 09:52 Відповісти