8976 відвідувачів онлайн

В Одесі заборонили купатися на усіх пляжах

пляж,міна,міни

Пляжі Одеси визнані непридатними для купання в зв’язку з суттєвим погіршенням стану води у відкритих водоймах (море, лиман) і реальної небезпеки для здоров’я населення Одеси.

Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з рішенням, яке було прийнято на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету Одеської міської ради 17 червня, купатися на пляжах міста Одеси заборонено.

Нагадаємо, раніше Одеська ОВА повідомила, що в акваторію моря течією Дніпра винесло міни та невикористані боєприпаси.

Топ коментарі
+10
Москальня є повсюди , на жаль 🙁
показати весь коментар
18.06.2023 10:00 Відповісти
+7
Купаются в основном приезжие. Логика такая , я потратил отпуск, деньги на аренду жилья , дорогу , поэтому буду купаться . Хотя хватает и упоротых одесситов . Самое плохое, что дети купаются, родители просто идиоты.
показати весь коментар
18.06.2023 10:04 Відповісти
+5
Не мало. Є.
показати весь коментар
18.06.2023 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно.👍
показати весь коментар
18.06.2023 09:48 Відповісти
и военкомы такие:
показати весь коментар
18.06.2023 09:52 Відповісти
Т.е. чтобы мудрый нарид не рвался купаться после подрыва Каховской дамбы и слива в море массы всякой дряни нужен запрет, патрули и колючая проволока?
С ужасом жду следующих выборов президента, ох они и наголосуют...
показати весь коментар
18.06.2023 09:53 Відповісти
Не жди, немедленно вали отсюда. Для тебя лучше не будет
показати весь коментар
18.06.2023 12:59 Відповісти
А якби не заборонили, туди би хтось поліз з власної волі ?
показати весь коментар
18.06.2023 09:53 Відповісти
Так. Москалі.
показати весь коментар
18.06.2023 09:55 Відповісти
в Одесі є москалі ?
показати весь коментар
18.06.2023 09:57 Відповісти
Не мало. Є.
показати весь коментар
18.06.2023 09:57 Відповісти
Москальня є повсюди , на жаль 🙁
показати весь коментар
18.06.2023 10:00 Відповісти
Валом відосиків і селфі дурномамок з дітьми котрі купаюця поряд зі знаками про заборону
показати весь коментар
18.06.2023 10:56 Відповісти
Купаются в основном приезжие. Логика такая , я потратил отпуск, деньги на аренду жилья , дорогу , поэтому буду купаться . Хотя хватает и упоротых одесситов . Самое плохое, что дети купаются, родители просто идиоты.
показати весь коментар
18.06.2023 10:04 Відповісти
Є басейни. Але не раджу. Вода там. Хіба що очищена.
показати весь коментар
18.06.2023 10:09 Відповісти
Может родители, дети которых купаются там где может приплыть мина, не хотят продолжения рода? Наверное, что-то знают о себе
показати весь коментар
18.06.2023 12:50 Відповісти
Маляр ще не проснулась? Гарно вміє говорити.
показати весь коментар
18.06.2023 10:12 Відповісти
Вона так собі нічого виглядає.
показати весь коментар
18.06.2023 10:13 Відповісти
Я би не поліз купатися
Труп або домовина поряд можуть винирнути…
показати весь коментар
18.06.2023 10:26 Відповісти
Очень люблю море. Когда-то каждый год ездил в Крым. До 14 года... Прошлым летом был в Одессе, так и не покупался. Думал хоть этим летом покупаюсь... И все из-за этих ****, даже покупаться в море не дают.
показати весь коментар
18.06.2023 10:57 Відповісти
Так у тому році всі пляжі були заміновані і звісно купатись було фізично не можна. Хоча як для кого. Там шо знов верещук побувала інкогніто.
показати весь коментар
18.06.2023 14:26 Відповісти