8291 відвідувач онлайн
20 985 31

Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги

man,hx81

Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги. До нього увійшли тягачі для танків та артилерійські боєприпаси.

Про це повідомили в уряді Німеччини, інформує Цензор.НЕТ.

До нового пакету допомоги від Німеччини увійшло:

  • два тягачі для танків MAN HX81 та причепи до них;

  • тисяча артилерійських боєприпасів калібру 155-мм;

  • 6 автомобілів для патрулювання кордону;

  • 155-мм високоточні керовані боєприпаси Vulcano (кількість не вказана).

Окрім того, Берлін планує передати Україні ракети для ЗРК Patriot. При цьому їхня кількість також не вказана.

Топ коментарі
+33
они до єтого нормально надавали,так что не зрадойобь
показати весь коментар
21.06.2023 13:52 Відповісти
+24
Дякуємо.
показати весь коментар
21.06.2023 13:50 Відповісти
+16
На количество смотреть не надо. Ещё следует понимать, что полную номенклатуру никто указывать не будет. Из общего списка понятно, что в приоритете арта и техника для быстрого перемещения бронетехники. ВСУ ломают оборону московитов.
показати весь коментар
21.06.2023 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякуємо.
показати весь коментар
21.06.2023 13:50 Відповісти
Ну, раз два тягачи дали, капець кацапам!
показати весь коментар
21.06.2023 13:50 Відповісти
они до єтого нормально надавали,так что не зрадойобь
показати весь коментар
21.06.2023 13:52 Відповісти
І звідки ви взяли, що нічого не залишилося?
показати весь коментар
21.06.2023 14:09 Відповісти
У вас мизків не залишилось, якщо вірите у це.
показати весь коментар
21.06.2023 14:10 Відповісти
три магнитафона, три портсигара золотих отечественних усьо пагібла
показати весь коментар
21.06.2023 14:13 Відповісти
Ну, раз вже надавали, то тепер точно хана
показати весь коментар
21.06.2023 19:31 Відповісти
Тягачі теж потрібні, для поламаної техніки у тому числі.
показати весь коментар
21.06.2023 14:00 Відповісти
До фронту не доїдуть. Завтра вже хтось з ОПи аба із фракції СН будуть на цих MANах їздити.
Мар'яша Безумна може, або Кіля (Захисник Мукачівського укріпрайону) Каклєта...
показати весь коментар
21.06.2023 14:03 Відповісти
У вас є факти розкрадання військової допомоги? Дайте посилання.
показати весь коментар
21.06.2023 14:04 Відповісти
«Це більш ніж злочин».

https://glavcom.ua/authors/tetyana_kushnerik.html Тетяна Кушнерик
1 листопада, 2022, 15:08 glavcom.ua

...Chevrolet Tahoe, яку американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей і якою користується в службових цілях заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
показати весь коментар
21.06.2023 14:10 Відповісти
Ви неуважні. Я питав про військову допомогу.
показати весь коментар
21.06.2023 15:11 Відповісти
Проходь повз, дебіл. Іди вивчи, що таке військова та гуманітарна допомоги і чим вони відрізняються.
показати весь коментар
21.06.2023 15:17 Відповісти
У вас із увагою теж не все гаразд , ті джипи передавали для евакуації з районів бойових дій , чим не військова допомога , тим що названа гуманітарною ? Так польові госпіталі теж як гуманітарка надаються ((
показати весь коментар
21.06.2023 17:33 Відповісти
Шо ти тут мелешь?
показати весь коментар
21.06.2023 14:25 Відповісти
Дай хоч один хлопцям , вони тебе у дупу розцілують ! Особливо цікаво чим ти плануєш леопарди возити що більше 60 тонн , мазами семидесятилітніми чи кразами такими самими ?
показати весь коментар
21.06.2023 17:30 Відповісти
Ти вже багато дав?
Наступний дебіл буде радий за один патрон з таких самих міркувань
показати весь коментар
21.06.2023 19:33 Відповісти
Наступний дебіл це ти ? (( Мушу тебе розчарувати- ти вже не дебіл , а ідіот , з чим тебе і вітаю , кінчений !
показати весь коментар
21.06.2023 21:15 Відповісти
Це добре. Але мало…

Дуже мало.

Зрозуміло, що обладнення старе. Воно йде в бій. Мабудь буде знищено та наблизить Україну до перемоги.

Але такого обладнання на Заході багато. Це не зброя « п'ятого покоління».
Знайдіть, ще.

Бажано не 2 штуки, а 200.
показати весь коментар
21.06.2023 18:23 Відповісти
капец не капец но не факт что,как минимум один (тягач)ермако/боневтик кацапам таки продадут!!(не приходило в голову что и самим бы не мешало подсуетиться?или всё таки воровать,воровать и воровать!!)
показати весь коментар
21.06.2023 21:55 Відповісти
Германия тебе что-то должна? Скажи спасибо и перечисли хотя бы одну стотысячную от этой помощи на ВСУ.
показати весь коментар
21.06.2023 23:32 Відповісти
Последний пункт весьма актуален.
показати весь коментар
21.06.2023 13:56 Відповісти
На количество смотреть не надо. Ещё следует понимать, что полную номенклатуру никто указывать не будет. Из общего списка понятно, что в приоритете арта и техника для быстрого перемещения бронетехники. ВСУ ломают оборону московитов.
показати весь коментар
21.06.2023 14:06 Відповісти
ВЕЛИКА ПОДЯКА ПАРТНЕРАМ!
а що там зелень робила з обороноздатністю з 2019 року, чим вона збирадаля боронити Україну?
невже "шяшлікамі"!
показати весь коментар
21.06.2023 14:08 Відповісти
Серожа, не голоси.

Що було до війни- звісно. Усі ходи записані. Після перемоги підведемо баланс

Кожен на виборах скаже свое слово.
А зараз- разом до Перемоги!
показати весь коментар
21.06.2023 18:27 Відповісти
В москві почалася істєріка
показати весь коментар
21.06.2023 15:31 Відповісти
Для різноманітних підорів, які пасуться в коментах за рублі.

Можете глянути, скільки всякої всячини надала і надасть в найближчий час для ЗСУ Німеччина. Це без комплектів обмундирування, обувки, армійських пайків і т.п..

https://www.bundesregierung.de/breg-en/news/military-support-ukraine-2054992?fbclid=IwAR1hLGTXUEQapM72ZyXqyCgxxdy-EMlZiIyN5L1bGS5AFazd7LxZl2zqFN0
показати весь коментар
21.06.2023 15:46 Відповісти
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
22.06.2023 00:24 Відповісти