10993 відвідувача онлайн

Головний удар українського контрнаступу може бути ще попереду, - ISW

війна,зсу

ЗСУ, ймовірно, успішно створюють умови для основного удару, попри повільніший, ніж очікувалося, темп українського контрнаступу.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

"У цілому нижчий, ніж очікувалося, темп українських контрнаступальних операцій не показовий у відношенні загального наступального потенціалу України, і українська армія, попри невдачі спочатку, ймовірно, успішно створює умови для майбутнього основного удару", - йдеться у звіті.

Експерти ISW зазначають, що нинішні дії українських військ можуть мати різні цілі. ЗСУ можуть провести кілька наступальних операцій на всьому театрі воєнних дій, щоб поступово виснажити окупантів та створити умови для майбутнього головного удару. Аналітики наголошують, що втрати неминучі з обох боків, але ретельне оперативне планування українського командування, ймовірно, спрямоване на те, щоб пом'якшити та збалансувати ці умови контрнаступу.

Топ коментарі
+6
Ці численні прогнози про контр-наступ нагадали мені якийсь чи то фільм, чи то мультфільм про бідного італійського юнака Джузеппе, який не подумавши брякнув, що він піде грабувати банк. І ось все місто напружено чекає коли Джузеппе справді піде на грабіж. Батьки, друзі, знайомі, кохана дівчина, та й сам директор банку не злазять із нього - "Джузеппе, ну коли ти нарешті підеш грабувати банк?"
А бідолашний Джузеппе не знає що робити, і у в'язницю не хочеться і втратити повагу теж не хочеться.
А не базікай зайвого...
показати весь коментар
22.06.2023 07:28 Відповісти
+3
Тобто, дебіли очікували "наступ" в стилі 1-2 світової - в повний зріст, всіма силами, із закатаними рукавами?!? "Невдачі..." Довбограї...
показати весь коментар
22.06.2023 07:16 Відповісти
+3
Без ф-16 і ******** гелікоптерів важко вести наступ по замінованих ділянках.
Єдиний варіант знайти слабкі сторони в обороні і прорвати її вглибину на кілька десятків кілометрів, тільки тут би в оточення не попасти.
показати весь коментар
22.06.2023 07:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто, дебіли очікували "наступ" в стилі 1-2 світової - в повний зріст, всіма силами, із закатаними рукавами?!? "Невдачі..." Довбограї...
показати весь коментар
22.06.2023 07:16 Відповісти
Тяжко наступати без прикриття з повітря -- шеи міна на міні .
показати весь коментар
22.06.2023 07:21 Відповісти
Ці численні прогнози про контр-наступ нагадали мені якийсь чи то фільм, чи то мультфільм про бідного італійського юнака Джузеппе, який не подумавши брякнув, що він піде грабувати банк. І ось все місто напружено чекає коли Джузеппе справді піде на грабіж. Батьки, друзі, знайомі, кохана дівчина, та й сам директор банку не злазять із нього - "Джузеппе, ну коли ти нарешті підеш грабувати банк?"
А бідолашний Джузеппе не знає що робити, і у в'язницю не хочеться і втратити повагу теж не хочеться.
А не базікай зайвого...
показати весь коментар
22.06.2023 07:28 Відповісти
Іпсо -- того року ж номер проишов -- Зеля зо 3 міс. розказував -- підем на Південь - підем на Південь -- а вдарили на Харківщині .
показати весь коментар
22.06.2023 07:40 Відповісти
Автор Альберто Моравия наверное. Это постянноая тема его "Римских расказов".
показати весь коментар
22.06.2023 11:09 Відповісти
Без ф-16 і ******** гелікоптерів важко вести наступ по замінованих ділянках.
Єдиний варіант знайти слабкі сторони в обороні і прорвати її вглибину на кілька десятків кілометрів, тільки тут би в оточення не попасти.
показати весь коментар
22.06.2023 07:32 Відповісти
И соответственно легко вести наступление по незаминрованным участкам, что мы и наблюдаем.
показати весь коментар
22.06.2023 08:00 Відповісти
І де ж ти дивився статистику нашіх втрат?)
показати весь коментар
22.06.2023 09:01 Відповісти
Контрнаступ йде по плану. Розвідка боєм. Виявлення та знищення ворожої артилерії - від якої 90 % втрат. Знищення складів, мостів та штабів. Виманювання та знищення резервів. Розміновування. Розхитуавання та розм'якшення оборони.
Наступ йде . Але не по московськи - густими шеренгами на амбразуру
показати весь коментар
22.06.2023 09:00 Відповісти
Идут поиски слабых мест, там где стоят слабо обученные, хуже мотивированные солдаты под управлением худших командиров. Где тонко - там и рвется. Кацапы тоже часто атаковали там, где стояла тероборона на флангах.
показати весь коментар
22.06.2023 16:48 Відповісти