8407 відвідувачів онлайн
3 522 31

Ексглава ФДМУ Сенниченко зареєстрував фірму в Іспанії, - ЗМІ

сенниченко

Ексголова фонду державного майна та фігурант справи НАБУ щодо заволодіння 500 млн грн Дмитро Сенниченко, зареєстрував фірму в Валенсії (Іспанія).

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в розслідуванні УП "Батальйон Іспанія".

"Відповідно до даних іспанського реєстру у грудні 2022 року чоловік на ім’я Дмитро Сенниченко став єдиним керівником новоствореної іспанської компанії NEWFORM LAB", - йдеться в матеріалі.

Ексглава ФДМУ Сенниченко зареєстрував фірму в Іспанії, - ЗМІ 01

За даними видання, компанію зареєстровано за адресою в житловому комплексі на околиці Валенсії.

Ексглава ФДМУ Сенниченко зареєстрував фірму в Іспанії, - ЗМІ 02

Журналістам не вдалося зафіксувати Сенниченка за адресою реєстрації компанії, але на дзвінок там відповіли українською мовою та запевнили, що Сенниченка там нема і не було.

"Апартаменти, в яких зареєстрована компанія, не належать ані Сенниченку, ані його дружині, а, згідно з випискою, з 2006 року перебувають у власності громадянки Іспанії", - зазначили автори.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили злочинну організацію, очолювану колишнім головою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком, яка впродовж 2020-2021 рр. заволоділа понад половиною мільярда гривень. Голова ФДМУ разом зі спільниками поставив своїх людей директорами АТ "Одеський припортовий завод" та АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія". Ті, зі свого боку, укладали незаконні договори та продавали потрібним компаніям продукцію за заниженими цінами.

Пізніше НАБУ оголосило Сенниченка у розшук.

Топ коментарі
+13
Яка несподіванка!
Як казав один відомий бойовий балабол (вихованець та друг рашиста Дугіна) про підготовку оборони Півдня - "про@бали".
Нещодавно один відомий, поважний та дуже шанований мною військовий експерт ввів до обігу новий термін - "ПРОАРАХАМІЛІ".
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
22.06.2023 12:49 Відповісти
+11
показати весь коментар
22.06.2023 13:08 Відповісти
+9
давайте ми всі за нього порадіємо..., законодавство в країні чомусь побудовано таким чином, що людині при владі вдається відносно легко заволодіти державними коштами та спокійно виїхати навіть під час війни...
показати весь коментар
22.06.2023 12:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки декількох випадково якась машина не перейде - ніхто і задумувався не буде.. навпаки розпіарять так що хоч бери і в депутати їди
показати весь коментар
22.06.2023 12:48 Відповісти
Це ж при тому, що європейська влада завжди питає документи про походження грошей. А тут не помітили?
показати весь коментар
22.06.2023 12:49 Відповісти
Є схеми виведення грошей з України та їх відмивання,звісно під дахом спецслужб .Так що -все цілком законно.
показати весь коментар
22.06.2023 12:51 Відповісти
Готівкою
показати весь коментар
24.06.2023 11:41 Відповісти
Тільки нічого там немає законного
показати весь коментар
24.06.2023 11:42 Відповісти
Це коли йдеться про державу Україна вони помічають. А коли якесь лайно вкрало та несе їм прибутки, воно буде завжди під колпаком і в зручний момент його можна буде хлопнути. Поки воно носить медок тамошнім чиновникам воно живе. Коли трапиться розголос то зразу проявлять бдітєльность.
показати весь коментар
22.06.2023 12:53 Відповісти
Але корупція і кумівство тільки в Україні.
показати весь коментар
22.06.2023 13:21 Відповісти
🤣🤣🤣🤣 А ви-воюйте.
показати весь коментар
22.06.2023 12:49 Відповісти
Яка несподіванка!
Як казав один відомий бойовий балабол (вихованець та друг рашиста Дугіна) про підготовку оборони Півдня - "про@бали".
Нещодавно один відомий, поважний та дуже шанований мною військовий експерт ввів до обігу новий термін - "ПРОАРАХАМІЛІ".
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
22.06.2023 12:49 Відповісти
Підарас
показати весь коментар
22.06.2023 12:49 Відповісти
Поц зареєстрував фірму по торгівлі гнилими яблучками?
показати весь коментар
22.06.2023 12:53 Відповісти
Та ні, думаю Одеський припортовий та інші солодощі ....попилять ніхто не проти
показати весь коментар
22.06.2023 12:58 Відповісти
Тим більш поновили приватзацію, то , мабудь, під це й зареєстрував(((
показати весь коментар
22.06.2023 13:06 Відповісти
ти іронії не зрозумів, цей поц, на камеру хрюкав про корзинки з гнилими яблучками, що з них ніякого толку - порівнював з заводом "більшовик", коли його продавав(крав)...
показати весь коментар
22.06.2023 13:07 Відповісти
очолювану колишнім головою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком, яка впродовж 2020-2021 рр. заволоділа понад половиною мільярда гривень. Джерело:
показати весь коментар
22.06.2023 12:54 Відповісти
давайте ми всі за нього порадіємо..., законодавство в країні чомусь побудовано таким чином, що людині при владі вдається відносно легко заволодіти державними коштами та спокійно виїхати навіть під час війни...
показати весь коментар
22.06.2023 12:55 Відповісти
очолювану колишнім головою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком, яка впродовж 2020-2021 рр. заволоділа понад половиною мільярда гривень.
"впродовж 2020-2021рр" чому я не здивований?
показати весь коментар
22.06.2023 12:57 Відповісти
показати весь коментар
22.06.2023 13:08 Відповісти
Слізкі зелени крадіі, зрадники, мерзотникі, мародери...
Скільки треба років щоб вас всіх пересаджати та притягнути до відповідальності?!
показати весь коментар
22.06.2023 13:01 Відповісти
Хіба тепер Іспанія віддасть такого грошовитого мішка -- та ні заякі коврижки .
показати весь коментар
22.06.2023 13:04 Відповісти
Якщо Україна скаже "все пучком", немає жодних претензій, то заісно, що все буде так як з Шаріковим чи Пєтушарієм.
показати весь коментар
24.06.2023 11:45 Відповісти
"Відповідно до даних іспанського реєстру у грудні 2022 року"

Це для військових грошей немає, для наріду, час знищення залишків бізнесу, а для плісняви- "Кінець епохи бідності!!!".

Цікаво, де той йолоп, який вчора так радів, програшу Порошенка і перемозі ВАЗеленського в 2019-му?
Хочу привітати з перемогою над інстиктом самозбереження.
показати весь коментар
22.06.2023 13:04 Відповісти
Їх повно і зараз радіють )
показати весь коментар
22.06.2023 14:33 Відповісти
Когда наконец будет публичное линчевание хоть одного зеленожопого ублюдка ?
показати весь коментар
22.06.2023 13:12 Відповісти
Ну ти приколіст))) 83% підримка
показати весь коментар
22.06.2023 14:34 Відповісти
тю..
не в Україні ж йому відкривати..
Тут ворують а вкладають десь..
показати весь коментар
22.06.2023 13:34 Відповісти
а коли вже почнеться розпіздярювання тих хто допоміг виїхати цим уродам га арахаміязеленко підараси ви шановні товарщі курви ***** їбані тіл ки мені незрозуміло чому іспанці не можуть видати цьго упиря сюди тобто екстрадувати
показати весь коментар
22.06.2023 13:40 Відповісти
Ярчайшее доказательство того, что в Украине вся т.н. "борьба с коррупцией" является полной фикцией для замыливания глаз.

Позвольте, а где же эта самая "ОРГАНИЗАЦИЯ"? Речь идет только об одном Сениченко. Не, я конечно понимаю, что "для показателей" НАБУ и САП обязательно подтянут пару бедолаг-менеджеров ФДМУ и пару фунтов-директоров каких-нибудь компаний. И это "Организация"? Серьезно? А тот, кто НАЗНАЧАЛ Сениченко головою ФДМУ? А тот, кто лоббировал это назначение? А тот, кто крышевал/прикрывал? А тот, кто ЦУ давал "с кем и как работать"? А тот, кто доляхи с контрактов получал? А тот, кто должен был проверять/аудировать деятельность ФДМУ? И т.д. и т.п.

Очередной выстрел из пушки по воробьям. В одного попали. А стая поржала и полетела дальше зерно на элеваторе воровать.
показати весь коментар
22.06.2023 13:55 Відповісти
Что охраняешь, то и имеешь (М. Жванецкий, если не ошибаюсь).
показати весь коментар
22.06.2023 13:56 Відповісти
З Шефіром грошей украв, вирішив бізнесом зайнятися. Поки Боневтік на Банковій, ніхто його не чіпатиме....