10347 відвідувачів онлайн
6 006 55

Гусєва звільнять з посади гендиректора "Укроборонпрому", - ЕП

юрій,гусєв

Генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Юрія Гусєва звільнять з посади.

Про це повідомляє Економічна правда із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ. 

Співрозмовники видання додали, що звільнення Гусєва не стало несподіванкою, оскільки це питання визрівало деякий час.

Про звільнення Гусєва раніше повідомила liga.net.

Джерела видання назвали двох претендентів на посаду голови держконцерну, який має бути реформованим в акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість".

Це заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Сергій Боєв та чинного генерального директора ДП "Завод імені В.О. Малишева" Герман Сметанін.

Юрій Гусєв обіймає посаду очільника "Укроборонпрому" з грудня 2020 року.

Топ коментарі
+24
Гусєв, Боєв, Сметанін... афігеть просто... що, в Україні нема вже українців???
показати весь коментар
22.06.2023 21:50 Відповісти
+15
Клоун притащив у владу максимальну кількість персон з ознаками запоребріка. Ще більшу ніж якунович. Не дарма Х**ло казало: "Украінци і русскіє практіческі одін народ".
показати весь коментар
22.06.2023 21:54 Відповісти
+8
Есть. Целый офис.
показати весь коментар
22.06.2023 21:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гусєв, Боєв, Сметанін... афігеть просто... що, в Україні нема вже українців???
показати весь коментар
22.06.2023 21:50 Відповісти
з язика зняв!! 👍👍
показати весь коментар
22.06.2023 21:53 Відповісти
І євгеї, євгеї Вєздє одні євгеї.
показати весь коментар
22.06.2023 22:30 Відповісти
абрамявічюс започаткував таку традицію
показати весь коментар
22.06.2023 23:31 Відповісти
Клоун притащив у владу максимальну кількість персон з ознаками запоребріка. Ще більшу ніж якунович. Не дарма Х**ло казало: "Украінци і русскіє практіческі одін народ".
показати весь коментар
22.06.2023 21:54 Відповісти
Есть. Целый офис.
показати весь коментар
22.06.2023 21:55 Відповісти
Те, що Х**ло не змогло зробити війною Зермаки роблять "тихою сапою"
показати весь коментар
22.06.2023 21:58 Відповісти
Ти Зараз обісрав сотні тисяч воїнів ЗСУ з російськими призвіщами.ти або дебіл або кацап.
показати весь коментар
22.06.2023 22:02 Відповісти
Ти обісрав сам себе, написавши своє ім'я кацапською.
показати весь коментар
22.06.2023 22:08 Відповісти
Я зареєструвався на цензорі у 2010 році,тоді це не мало такого значення як зараз.ти тоді ще пішки під стіл ходив.
показати весь коментар
23.06.2023 05:24 Відповісти
Бухай менше, тоді не маритимеш про те, хто куди коли ходив. Похер, коли ти реєструвався - нік на фб міняється за три хвилини, якщо не даун і не москаль, втім одне одному не заважає. )) А "не мало значення" це лише для меншовартісної кацапні, схоже, для тебе в цьому плані й досі нічого не змінилося, бо вигадуєш якісь дебільні відмазки.
показати весь коментар
24.06.2023 01:19 Відповісти
Очухайся! Де Ви бачите в країні, де 80% населення етнічні українці!!!, "сотні тисяч воїнів ЗСУ" з кацапськими прізвищами? Ви ще ще розкажіть про "єврейські батальони" і "рятівників українців" Абрамовіча та Арахамію.
показати весь коментар
22.06.2023 22:30 Відповісти
Етнічні українці не можуть бути зрадниками,а етнічні росіяни героями?
показати весь коментар
23.06.2023 05:21 Відповісти
В ЗСУ багато громадян України з російськими прізвищами. Мова тут лише про те що їх в ЗСУ не "сотні тисяч". До 2014 року росіян в Україні було 17% населення. Зараз менше 10% і ватних (потенційних зрадників) серед них мізерна кількість. В той же час на жаль маємо зрадників серед прокацапленої частини етнічних українців.
показати весь коментар
23.06.2023 05:41 Відповісти
а що поганого в тому, щоб всяких -ов, -ін інших і близько при владі не було?
показати весь коментар
22.06.2023 22:13 Відповісти
ти малохольний імбецил, якщо дозволяєш щоб всякі щмарклєнські з іншим ждкацапською непотрібом керували, так і живеш ублюдок.
показати весь коментар
22.06.2023 22:25 Відповісти
а ти упоротий шмарклявий виродок, а причому тут пєтя, я про нього не говорив, тільки вам 73% зебілкуватим дегенратам скрізь привид пєті. ти не майданило, ти сцикло паршиве.
показати весь коментар
22.06.2023 23:00 Відповісти
Вважати, що серед москальського бидла є якась порода - це риторика меншовартісного валянка.
показати весь коментар
22.06.2023 22:20 Відповісти
Обережно, утирку меншовартісний, не захлинися у своєму тупому блювотінні. ))
показати весь коментар
22.06.2023 22:32 Відповісти
Не бійся, дегенерате - ти обісцявся задовго до того, як розтулив свій верхній пердюлятор. )))
показати весь коментар
22.06.2023 23:26 Відповісти
Люди єрмака ?
показати весь коментар
22.06.2023 21:51 Відповісти
Скілки була його зарплатня ? 400 000 гривен в місяць ?
показати весь коментар
22.06.2023 21:51 Відповісти
🤔🤔майже всюда на ключових посадах етнічні КАЦАПИ(з великою ймовірністю родичів "на той старанє") , а війна точно з кацапстаном, чи може з Кореєю???? 🤔🤔
показати весь коментар
22.06.2023 21:52 Відповісти
Кім ?
показати весь коментар
22.06.2023 21:54 Відповісти
Чім
показати весь коментар
22.06.2023 21:55 Відповісти
Послом в Чехию
показати весь коментар
22.06.2023 21:53 Відповісти
Юрій Швець каже, що багатьох подєльніків Єрмака мають призначити послами, щоб вони отримали дипломатичну недоторканність.
Рєзнікова планують призначити послом у США.
показати весь коментар
22.06.2023 22:04 Відповісти
навіщо ти посалаєшся на якогось юрій срець. дипнедоторканість діє тільки за кордоном, але якщо якась країна куди пошлють того посла не хоче його у себе бачити, то ніяка недоторканість йому не допоможе щоб поїхати звідти на...
показати весь коментар
22.06.2023 22:15 Відповісти
кубышка полна,надо подставлять новую????
показати весь коментар
22.06.2023 21:56 Відповісти
цього гусєва розстріляти треба за законами військового часу, іще рік тому. власне, й тих, хто його призначав...
показати весь коментар
22.06.2023 21:58 Відповісти
Невже нажерся і іншому місце віддає?
показати весь коментар
22.06.2023 22:03 Відповісти
А суд коли?
показати весь коментар
22.06.2023 22:10 Відповісти
Тільки пішли дурні бабели нужним люДям, як резинка на трусах луснула…
Не до добра це…
показати весь коментар
22.06.2023 22:12 Відповісти
За залугі пєрєд кацапським атєчєством єрмак із зільонським відправлять його паслом в дружествєнную бєларуссію.
показати весь коментар
22.06.2023 22:12 Відповісти
самі призначали, тепер знімають, видно вже накравв, треба іншого до корита пустити, коли вже цей сраний цирк закінчиться?
показати весь коментар
22.06.2023 22:27 Відповісти
https://static21.tgcnt.ru/posts/_0/53/53897d3893642abc2fa7c34e00ef6a55.jpg
показати весь коментар
22.06.2023 22:58 Відповісти
А пуштун все так жеж буде «наглядати»???
показати весь коментар
22.06.2023 23:25 Відповісти
А давайте лейтенанта Баканова "кинемо" на Укроборонпром! А що? З цілим СБУ справлявся, а тут якийсь Укроборонпром. Та і лейтенантові ховатись не треба буде...
показати весь коментар
23.06.2023 00:02 Відповісти
Звільнять - це ще тільки якись невнятний намір на 14 місяць війни та й не факт що відбудеться в загалі.
показати весь коментар
23.06.2023 00:44 Відповісти
Малишевца беріть!
Тріумфом роботи Укроборонпрому стала нездатність виконувати ремонти харківських танків та бтр. Далі цим займуться чехи, 2 фірми з виробничою базою у 3000 кв. м.
Чудовий результат!
показати весь коментар
23.06.2023 03:51 Відповісти