12317 відвідувачів онлайн
5 226 31

"Індія готова зробити свій внесок у відновлення миру", - прем’єр Моді

моді

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що Індія готова зробити свій внесок у відновлення миру в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву Моді, яку наводить Дзеркало тижня.

Як зазначає видання, у своїй заяві він не згадав Росію та не назвав російське вторгнення ані агресією, ані війною.

"Із самого початку цих подій в Україні (з повномасштабного вторгнення РФ. – Ред.) Індія підкреслювала необхідність врегулювання конфлікту шляхом дипломатії та діалогу. Ми повністю готові зробити свій внесок будь-яким чином, яким ми можемо, у відновлення миру", – зазначив Моді.

Він додав, що "події в Україні", як і пандемія COVID-2019, зачепили країни Глобального Півдня.

"Для того, щоб вирішити ці проблеми, необхідно всім країнам об’єднати зусилля", – сказав Моді та зазначив, що поки Індія головує у G20, "ми будемо всіляким чином підкреслювати цей принцип – принцип однієї родини, одного майбутнього, одного світу".

Як повідомлялося, Індія збільшила імпорт російської нафти в 10 разів, вона складає тепер приблизно 20% від усього індійського імпорту в цій галузі.

Топ коментарі
+27
Пусть Индия для начала у России нефть и газ не покупает. Уже огромный вклад.
показати весь коментар
22.06.2023 22:23 Відповісти
+15
Ви вже робите, купуючи кацапську нафту. Захлиніться нею, глибоко нешановні. Насправді цигани більш мудрі та людяні, індуси @обані.

Слава ЗСУ!
показати весь коментар
22.06.2023 22:27 Відповісти
+13
Ещё одни готовы отдать часть СВОЕЙ ТЕРРИТОРИИ Ху#лу? Мы же не возражаем.
показати весь коментар
22.06.2023 22:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ещё одни готовы отдать часть СВОЕЙ ТЕРРИТОРИИ Ху#лу? Мы же не возражаем.
показати весь коментар
22.06.2023 22:21 Відповісти
Пусть Индия для начала у России нефть и газ не покупает. Уже огромный вклад.
показати весь коментар
22.06.2023 22:23 Відповісти
Там весела історія, індуси розраховуються з кацапами рупіямі, і вони так і лежать в індійських банках, бо більше нікому не потрібні, і купити за них нічого.
показати весь коментар
22.06.2023 23:34 Відповісти
50-100 тисяч сінгхів під прапор України?
показати весь коментар
22.06.2023 22:24 Відповісти
сикхів
ніт
пришлють мільйонів 20 циган у расєю
показати весь коментар
22.06.2023 22:52 Відповісти
О!, Ще один послідовник Ганді та Толстого - "нєпротівлєніє злу насілієм"...
показати весь коментар
22.06.2023 22:25 Відповісти
Невже моді надоїло задешево купляти нафту і продавати в три ціни? І це на фоні невдалого контрнаступу. Щось тут нечисто. Може не так все і невдало.
показати весь коментар
22.06.2023 22:26 Відповісти
Індія купує в 20 разів більше російської нафти в порівнянні з 2021 роком. Головне, що за півцени.
показати весь коментар
22.06.2023 22:26 Відповісти
Ви вже робите, купуючи кацапську нафту. Захлиніться нею, глибоко нешановні. Насправді цигани більш мудрі та людяні, індуси @обані.

Слава ЗСУ!
показати весь коментар
22.06.2023 22:27 Відповісти
Передайте Моді список зброї, яка нам потрібна - хай вивчає.
показати весь коментар
22.06.2023 22:30 Відповісти
"Індія готова зробити свій внесок у відновлення миру", - прем'єр Моді

Вже готова? Так швидко?
То робіть вже, не трясіть модями...
показати весь коментар
22.06.2023 22:33 Відповісти
Надо было, чтобы моди призжал сам вывозить своих студентов из Харькова. Орки ж ******* по вокзалц в момент эвакуации именно индийских студентов. Но нет, никакой войны нет, есть конфликт и халявные ресурсы от рашки за копейки
показати весь коментар
22.06.2023 22:35 Відповісти
Допоможе розфігачити кацапію?
показати весь коментар
22.06.2023 22:35 Відповісти
Куплять ще рашистської нафти?
показати весь коментар
22.06.2023 22:40 Відповісти
Ще один «голуб-миру»…….
показати весь коментар
22.06.2023 22:42 Відповісти
Викупить у кацапії всю нафту?
показати весь коментар
22.06.2023 22:43 Відповісти
Ви спочатку зробіть хоча б внесок у відновлення Гангу. Міротворці х*****і.
показати весь коментар
22.06.2023 22:47 Відповісти
"Індія готова зробити свій внесок у відновлення миру і купити у русні ше більше дешевого газу та нафти"
показати весь коментар
22.06.2023 23:00 Відповісти
это последний ЧЛЕН БРИКС выступающий за мир по просьбе куйла или еще кто-то остался!? китай был, бразилия была, ну парашка то само сабой, юар и индия. да больше мы их не услышим
показати весь коментар
22.06.2023 23:08 Відповісти
Можуть вбити прутєна?
показати весь коментар
22.06.2023 23:23 Відповісти
неприкасаемые , помню как целовали мне ноги эти индусы, я офигел. Первое мое знакомство с индусами. Это было равносильно как однажды дал бомжу 100 грн, он полз за мной на коленях.
показати весь коментар
22.06.2023 23:24 Відповісти
индия турция - черти
показати весь коментар
22.06.2023 23:40 Відповісти
Яким самое чином? Щ більше нафти у русні покупати стане?
показати весь коментар
22.06.2023 23:49 Відповісти
О, ще одні андони виповзли
показати весь коментар
23.06.2023 00:13 Відповісти
Ще один? В чергу бісові діти
показати весь коментар
23.06.2023 00:18 Відповісти
Байден сподівався, що Індія, найбільш густонаселена демократія в світі і п'ята за величиною економіка світу, послужить противагою зростаючій економічній вазі Китаю. Нью-Делі відіграє ключову роль у маті Китаю - якщо США ************ Індію політично, допомагають військово і геополітично заохочують. США хочуть допомогти Індії зміцнити свою оборонну промисловість і розширити військове співробітництво між двома країнами, щоб позбавити її від давньої військової залежності від Росії.
показати весь коментар
23.06.2023 00:46 Відповісти
Президент США Джо Байден та прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді висловилися на підтримку територіальної цілісності України, висловивши глибоку стурбованість військовим конфліктом та його наслідками. Обидва політики «закликали поважати міжнародне право, принципи Статуту ООН, а також територіальну цілісність і суверенітет», йдеться у спільній заяві, опублікованій Білим домом за підсумками двосторонніх переговорів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Індія утрималася під час голосування в ООН щодо резолюцій, які засуджують російську агресію. Однак, за даними агентства AP, представники Білого дому відзначають, що відносини Індії з Росією, яка довгий час була найбільшим постачальником зброї в Нью-Делі, демонструють ознаки змін.
показати весь коментар
23.06.2023 00:54 Відповісти
ага вже зробила,
закупила в мордора нафти в 10 разів більше ніж звичайно
показати весь коментар
23.06.2023 01:22 Відповісти
муда.. модя, може ти нападеш на мосКАЛів??? бо всі ссуть на КАЛ нападати, а в вас там в індії КАЛом коров'ячим обмазуються.... модя, напади на мосКАЛів! там багато КАЛу буде для індусів, щоб обмазуватись!
показати весь коментар
23.06.2023 05:11 Відповісти
Цинічні заяви. Індія збільшила закупки нафти в 10 разів! за період масштабної війні Росії. Індійські гроші Росія витрачає на війну з Україною, на вбивство мирних мешканців, жінок, дітей. Весь цивілізований світ допомагає Україні. В цей час Індія заробляє кроваві гроші на війні і який вона може зробити внесок у відновлені миру, може ще більше закупати нафти у Росії, брехлива країна. Ганьба!
показати весь коментар
23.06.2023 08:05 Відповісти