8694 відвідувача онлайн
8 144 63

Однопартієць Шольца Тірзе назвав Росію непереможною та закликав до дипломатії

вольфганг,тірзе

Колишній президент німецького Бундестагу Вольфганг Тірзе закликає не відмовлятися від політики, спрямованої на пом’якшення і збалансованість у відносинах з Росією.

Про це він написав у гостьовій статті для журналу Publik-Forum, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Політик правлячої Соціал-демократичної партії вважає, що у військовому плані Росія "непереможна". Тому, за його словами, дипломатії необхідно знову віддати належне, щоб гармати замовкли якнайшвидше.

У той же час Тірзе підкреслив, що повинна бути військова солідарність з Україною.

"Президент Росії Володимир Путін - це не те ж саме, що і Росія", - заявив також він.

За словами ексспікера, Росія залишається важливою частиною Європи і після Путіна повинна бути частиною перспективи загальноєвропейської архітектури безпеки.

Топ коментарі
+35
консерви, консерви...
показати весь коментар
23.06.2023 14:48 Відповісти
+31
просто хотiлось би його спитати-а куди подiвався '' непереможний'' радянський союз?
показати весь коментар
23.06.2023 15:02 Відповісти
+24
Ні, ні-це не зрада…

Це « принципова» позиція муттер Меркель «Путин ферштейн».

Доречі, вона сама, досі не вибачилася та не покаялась за свої 16 років підтримки ху&ла.

Зараз підніметься уся « королевская рать» кацапських холуїв у Неметчині.
показати весь коментар
23.06.2023 15:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
консерви, консерви...
показати весь коментар
23.06.2023 14:48 Відповісти
Марення божевільного.
показати весь коментар
23.06.2023 15:00 Відповісти
просто хотiлось би його спитати-а куди подiвався '' непереможний'' радянський союз?
показати весь коментар
23.06.2023 15:02 Відповісти
...і непереможний Райх
показати весь коментар
23.06.2023 16:10 Відповісти
...та Священна Римська імперія....
показати весь коментар
23.06.2023 17:08 Відповісти
Ні, ні-це не зрада…

Це « принципова» позиція муттер Меркель «Путин ферштейн».

Доречі, вона сама, досі не вибачилася та не покаялась за свої 16 років підтримки ху&ла.

Зараз підніметься уся « королевская рать» кацапських холуїв у Неметчині.
показати весь коментар
23.06.2023 15:00 Відповісти
хто казав, що це зрада? ви з ким сперечаєтесь?
показати весь коментар
23.06.2023 15:05 Відповісти
протухлі...
показати весь коментар
23.06.2023 15:08 Відповісти
З ботулізмом...
показати весь коментар
23.06.2023 15:15 Відповісти
Так, але ж симптоматично, що навіть консерви ху*лушу вже списують
показати весь коментар
23.06.2023 15:27 Відповісти
Ні, це ліваки, соціалісти, вони завжди торгували з московиєю, продавали інших під гучні гасла. Вони визнали СРСР у 1933 р., продали Чехословаччину в 1938 р., а тепер намагаються продати Україну
показати весь коментар
23.06.2023 17:08 Відповісти
кдб всіх крайніх вербує вже 100 років, як лівих, так і правих.
показати весь коментар
23.06.2023 17:14 Відповісти
Хто вербував Рузвельта, який визнав совдепію і побудував сраліну 500 військових заводів для майбутньої війни?
показати весь коментар
23.06.2023 17:17 Відповісти
1. я не казав, що вербували всіх.
2. Рузвельт до крайніх течій не відноситься.
3.Будував не Рузвельт, а капіталісти, на кшталт форда, за гроші.
4. не розумію, що ви хочете довести.
показати весь коментар
23.06.2023 17:23 Відповісти
Байден, Меркель, Макрон, Шольц = усі ліві, социнтерн.
Джонсон, Воллес - це партія Торі, праві, вороги социнтерну.

Тому Джонсон наприкінці 2021 року зламав гру ліваків і проголосив "Жодних перемовин щодо України без участі України"

https://www.bbc.com/russian/news-59590039 Дайджест: "Никаких переговоров по Украине без участия Украины", и что стоит за словами Путина о геноциде в Донбассе - BBC News Русская служба

Социнтерн завжди лицемірно всіх здавав і продавав, починаючи з Рузвельта, який визнав Радянську совдепию і любив сталіна. Він побудував сраліну 500 військових заводів і через це сталася Друга світова війна. Ліві завжди дружили з Московією і торгували з нею. І зараз вони хотіли продати Україну, як Чехословаччину в 1938 р. Обама почав продавати Україну в 2014 р. Але в 1938 р. Чехословаччина не стала чинити опір, а Україна стала. Тільки тому ліваки були змушені давати зброю - інакше люди на наступних виборах викинуть їх у відро для сміття.
показати весь коментар
23.06.2023 17:43 Відповісти
ну а хто підтримував ліві течії по світу та "раздувал пожар мировой революции"
тут обидва фактори грають. популярна, свіжа теорія та підтримка радянського союзу.

ви так сильно спростили такий великий період, починаю вам заздрити)
показати весь коментар
23.06.2023 18:00 Відповісти
"ну а хто підтримував ліві течії по світу та "раздувал пожар мировой революции"

Правильно! По суті ******* соціалісти - це троцькісти. Тому вони вигодували Китай і Рашку. "Мировую революцію" тепер називають "глобалізмом". І якби Україна здалася, як Чехословаччина в 1938 р., то соціалісти-глобалісти були б безмежно щасливі.
показати весь коментар
23.06.2023 18:38 Відповісти
Немає гіршого ворога чим людина з лівацькою ідеологією
показати весь коментар
23.06.2023 21:20 Відповісти
В реале сталина и комуняк в США никогда не любили, даже ненавидели и по сей день. А заводы в совок поставляли и монтировали итд по причине жуткой депрессии накануне в стране. Это и спасло Америку. А на 2 мировой ещё и заработали неслыханно. А потом дав деньги Европе, быстро востановили покупательную способность европейцев. Ну а что покупали европейцы в 50-70гг 20 века, так ясно, всё почти американское. Тут просто всё---его величество бабло! Кстати всё верно. Ведь налоги то тоже летели в бюджет сумасшедшие. Так работает свободный рынок. Классика жанра.
показати весь коментар
23.06.2023 22:39 Відповісти
бат твенті бакс іс алвайс твенті бакс ...
показати весь коментар
23.06.2023 14:50 Відповісти
Адольф теж був непереможний--от би хтось так цього гівнюха спитав
показати весь коментар
23.06.2023 14:50 Відповісти
і політику помьякшання щодо гітлеру теж проводили
показати весь коментар
23.06.2023 14:53 Відповісти
Берлин чей?... а "можем павтарить" только у низкорослого свербит?... он не отделим от нынешней хрюсии, он ее творец, она его вдохновитеь...
показати весь коментар
23.06.2023 14:51 Відповісти
"Росія непереможна" ? Це ***** так сказало ?
Росія вже 30 років, як не має плутонію, який продала Америці.
Тірзе, Фрунзе, Текумзе - це все з одного ряду ...
показати весь коментар
23.06.2023 14:53 Відповісти
"Президент Росії Володимир Путін - це не те ж саме, що і Росія", - заявив також він.
--------
Довбень, саме росіяни виростили собі таке *****. Вони один одного вартують - що кацапи, що їхній цар "Гумова Дупа".
показати весь коментар
23.06.2023 14:54 Відповісти
Ще одна "консерва" вибухнула, розбризкуючи навкруги кацапське лайно.
показати весь коментар
23.06.2023 14:55 Відповісти
Интересно, почему каждый, кто симпатизирует т.н. "россии" - своим внешним видом вызывает комбинацию тошнотворной тоски и рыгательного рефлекса?
p.s. Слабительное назвать "тирзекал".
показати весь коментар
23.06.2023 14:55 Відповісти
Тому, що як казав слуга сера Генрі - Беррімор : "Підараси, Сер".
показати весь коментар
23.06.2023 14:59 Відповісти
дивлюсь на Тірзе й розумію, для нього і йомуподібним чмоням, денацифікація після ІІ Світової виявилась звичайною кастрацією... ( мій кастрований кіт, відносно горобців і мишей поводить себе так, як Трізе відносно кацапів)
показати весь коментар
23.06.2023 15:00 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2023 15:02 Відповісти
Німецька, політична хвойда.
показати весь коментар
23.06.2023 15:04 Відповісти
Пану Тірзе варто почитати виступи Гітлера і Геббельса в 44-45 роках ( вільний доступ до речі ).
Ці пацики щось говорили про непереможність третього Рейху, але чим все закінчилось пану Тірзе мабуть невідомо, та і ніхто із союзників не збирався домовлятись, бо тодішня Німеччина була колективним Гітлером, як і ******* Росія є колективним Путіним.
показати весь коментар
23.06.2023 15:04 Відповісти
еще один *********... "от Мацквы до британских морей". Какая тухлая консерва
показати весь коментар
23.06.2023 15:06 Відповісти
Такая непобедимая, что уже давно маленькой Чечне дань платит
показати весь коментар
23.06.2023 15:07 Відповісти
дурне - воно і в Німеччині дурне
хто її перемагати збирається?
просто викинути звідси - і все!
показати весь коментар
23.06.2023 15:07 Відповісти
Тірзе друг і поплічник шрьодера? чи зависник його посаді в кацапів?
показати весь коментар
23.06.2023 15:09 Відповісти
Якщо "непереможна", нехай віддадуть їм 1/3 Дойчланд з Берліном.
показати весь коментар
23.06.2023 15:14 Відповісти
ймовірно це нащадок резидентів Судоплатова 4 управління НКВС ...***** його відкопав і спантеличив на подвиг...
показати весь коментар
23.06.2023 15:24 Відповісти
У них один папа или одна мама?
показати весь коментар
23.06.2023 15:28 Відповісти
Тирзе похож на Шария в старости.
показати весь коментар
23.06.2023 16:05 Відповісти
А японцы в 1905 об этом не знали.
показати весь коментар
23.06.2023 15:34 Відповісти
с террористами не договариваются их уничтожают

показати весь коментар
23.06.2023 15:34 Відповісти
І скільки таких гидот ходить по Землі!
показати весь коментар
23.06.2023 15:39 Відповісти
Однопартянец Шмальца
показати весь коментар
23.06.2023 15:39 Відповісти
как то так, вы держитесь, самолетов нет
показати весь коментар
23.06.2023 15:39 Відповісти
ниже все об армии РФ
показати весь коментар
23.06.2023 15:45 Відповісти
НОВОСТИ МИРА

https://korrespondent.net/world/russia/4601047-kak-nachalas-y-komu-vyhodna-voina-prozrenye-pryhozhyna

https://korrespondent.net/world/russia/4601047-kak-nachalas-y-komu-vyhodna-voina-prozrenye-pryhozhyna СЮЖЕТКак началась и кому выгодна война. "Прозрение" Пригожина
показати весь коментар
23.06.2023 15:44 Відповісти
Дивуюсь вмінню наших змі - розповсюджувати маячню різних забугорних політичних лузерів .
показати весь коментар
23.06.2023 15:55 Відповісти
а ты почитай выше ,он почти правду говорит
показати весь коментар
23.06.2023 16:00 Відповісти
Хай це п*дрило п*здує нах*й!
показати весь коментар
23.06.2023 16:02 Відповісти
і еті люді клеймять Україну корупцією. Наша корупція вилікується законами, а їхня проституція?
показати весь коментар
23.06.2023 16:17 Відповісти
Законами які приймають корупціонери корупція не лікується. Зовсім.
показати весь коментар
23.06.2023 16:19 Відповісти
так. Але не думаю, що нічого не поміняється після війни. Величезна частина терпимих до рускомірскіх скоробагатьків виїхала (сподіваюсь назавжди), потихеньку виборець навчиться думати не животом, а головою
показати весь коментар
23.06.2023 16:27 Відповісти
Дуже сумніваюсь. 300 років кацапи трахали Україну в хвіст і в гриву. Підніміть голову і гляньте в урядові кабінети - В Кабміні лише 15,5% етнічних українців. Подивіться на призначення зелених - кацап, жид або якісь арахамії з гогілашвілями. Формування особистості закінчується до 10 років і та маса уже сформованих дорослих навіть не усвідомлює що отруєна кацапським спадком і буду продовжувати "рєшалово" годуючи корупціонерів. І це велика проблема! В той час як Україна воює багатії сидять за кордоном і отримують прибуток з підприємств якими володіють. І вони повернуться. Всі. І будуть вихвалятися що вони були "воїнами економічного фронту" та "наповнювали бюджет податками" і тільки завдяки їм ми перемогли. А ті хто вціліє і повернеться з війни в розруху буде думати "лише животом" і де знайти жінку бо більшість біженок не повернуться з Європи. Зелені почвари вже готують нас до навали дешевої робочої сили з найбідніших країн. На фоні цих напівдиких нечупар навіть ватна королєвська з рабіновічєм і бойко будуть виглядати "своїми в дошку"... А от думати головою українці не вміють. За 300 років нас таки навчили не думати і "зелені гівно" на Печерських пагорбах є вагомим свідченням дурості українців...
показати весь коментар
23.06.2023 22:59 Відповісти
Короче в германской политике ******* на *******.... Вот что значит разваленные комсомолкой спецслужбы и армия.
показати весь коментар
23.06.2023 16:24 Відповісти
80 лет в этом году, выходец из ГДР, дедушка уже в истории
Весной 2005 года он возглавил делегацию к мавзолею https://de.wikipedia.org/wiki/Volksrepublik_China китайского https://de.wikipedia.org/wiki/Diktatur диктатора https://de.wikipedia.org/wiki/Mao_Zedong Мао Цзэдуна
показати весь коментар
23.06.2023 16:42 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2023 16:46 Відповісти
В какой-то пакости я этого товарища уже видел...
https://images.cnscdn.com/images/6/e/0/0/6e001d031cb152793920c081b9084a4e/original.jpg
показати весь коментар
23.06.2023 16:56 Відповісти
Ой дурак. Не понимает,что срани будет больше в Европе. Какая сбалансированность с голой задницой и свинюшником при таких громаднейших природных богатствах.
показати весь коментар
23.06.2023 17:16 Відповісти
"Штазівська" консерва вілізла нагору ,він і меркельша є вихідцями з гдр , а ймовірно є давнім агентом "Штазі" .
показати весь коментар
23.06.2023 17:24 Відповісти
Зрозуміло, зрозуміло: має бути нескінченний "горщик кашки".
показати весь коментар
23.06.2023 17:44 Відповісти
получив білу ладу від фашистів і став прихильником кацапів