8228 відвідувачів онлайн

Біля офісу Пригожина у Санкт-Петербурзі силовики знайшли "Газель", набиту грошима. Ватажок "вагнерівців" підтвердив, що це його гроші

пригожин,гроші

У петербурзькому готелі "Трезіні", який, ймовірно, належить Євгену Пригожину, пройшли обшуки. Правоохоронці виявили "Газель" із 4 млрд рублів п’ятитисячними купюрами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські Telegram-канали.

Під час обшуку петербурзького готелю "Трезіні", який імовірно належить власнику ПВК "Вагнер" Пригожину, правоохоронців  зацікавила біла "Газель", припаркована на вулиці. Її вирішили перевірити на наявність вибухонебезпечних речовин. Коли машину розкрили, виявили коробки, набиті п'ятитисячними купюрами. Після підрахунку купюр з'ясувалося, що там 4 млрд рублів.

Пригожин підтвердив, що гроші з "Газелі" належать йому. У новій заяві, він зазначив, що у нього виявлено "не одну газельку грошима, а газельку та два автобусики, в яких лежали гроші.

"Там лежали гроші на видачу заробітної плати, так звані компенсації "вантаж 200" та інші питання. ПВК "Вагнер" живе десять років, використовуючи виключно готівку, що і написано в контракті. А я цього ретельно дотримуюся. Коли ми працювали в Африці, на Україні та в інших країнах, коли кошмарили Америку, то всіх влаштовувала готівка. А тепер прийшли з обшуками. Нічого страшного. Готівку дійсно було знайдено", - заявив Пригожин.

Топ коментарі
+16
Нічого . Він ще по дорозі до муськви грабоне пару банків , і ті гроші поверне . Ще й з наваром .
показати весь коментар
24.06.2023 16:05 Відповісти
+10
Так радуйся успехам кужугетыча
показати весь коментар
24.06.2023 16:12 Відповісти
+9
подякує, що порахували. а то всьо коробки да коробки )
показати весь коментар
24.06.2023 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
kazav - netrogatj - podjede zaberjot
показати весь коментар
24.06.2023 16:02 Відповісти
подякує, що порахували. а то всьо коробки да коробки )
показати весь коментар
24.06.2023 16:14 Відповісти
класика "коробки из под ксероксов" ))
показати весь коментар
24.06.2023 16:02 Відповісти
Кошмарили Омерику, сам не похвалиш ніхто не похвалить.
показати весь коментар
24.06.2023 16:04 Відповісти
Нічого . Він ще по дорозі до муськви грабоне пару банків , і ті гроші поверне . Ще й з наваром .
показати весь коментар
24.06.2023 16:05 Відповісти
Спочатку "державі", під гаслом "повертаємо своє", а потім вже це не зупинити... )))
показати весь коментар
24.06.2023 16:10 Відповісти
Банкиры Ростова уже грузят бабло тоннами в грузовики.
показати весь коментар
24.06.2023 16:11 Відповісти
береги лоб, дурень. нет зарплаты - нет лоба.
показати весь коментар
24.06.2023 16:07 Відповісти
А Уткін де???!!!
показати весь коментар
24.06.2023 16:07 Відповісти
Нема проблем. Є зброя - вони собі готівку "знайдуть". Дуже чекаю, має початися люта різанина коли всі зрозуміють відсутність влади у регіонах.
показати весь коментар
24.06.2023 16:09 Відповісти
Так ось чого Череп на маскву попер!!!! За зарплатнею!
показати весь коментар
24.06.2023 16:09 Відповісти
Сколько конченных идиотов на цензоре!Так радоваться успехам пригожына.
показати весь коментар
24.06.2023 16:10 Відповісти
Так радуйся успехам кужугетыча
показати весь коментар
24.06.2023 16:12 Відповісти
Пригожина они презирают. А радуются жабогадюкингу (надеюсь, знаешь что это такое)
показати весь коментар
24.06.2023 16:13 Відповісти
А если он захватит власть?У него будет больше зеков, свои генералы и ресурсы и ты думаешь нам будет легче?Надеюсь ты это понимаешь?
показати весь коментар
24.06.2023 16:18 Відповісти
Не захопить . Але добряче її понадкусює . Це саме те що нам і треба .
показати весь коментар
24.06.2023 16:22 Відповісти
Любой, кто захватит власть после путена, первым делом начнет договариваться о выводе войск и завершении войны, чтоб снять санкции. Иначе раисю при новой власти не сохранить.
показати весь коментар
24.06.2023 16:25 Відповісти
Не захватит, там целое кодло желающих трон забрать. Просто Пригожа пока полезный.
показати весь коментар
24.06.2023 16:48 Відповісти
Усяке царство, що розділилося в собі, спустошиться, і всяке місто чи дім, що розділився у собі, не встоїть. (Мф. 12,25)

Ідіоти - це ті, які не розуміють цих слів.
показати весь коментар
24.06.2023 16:13 Відповісти
один ты не идиёт...
показати весь коментар
24.06.2023 16:14 Відповісти
Не один ,но как вижу большинство на цензоре идиоты ещё и пытаются что-то доказать. 😂
показати весь коментар
24.06.2023 16:20 Відповісти
ты просто дэбил...
показати весь коментар
24.06.2023 16:23 Відповісти
Дебил это твои мама с папой, что такое тупое животное родило.
показати весь коментар
24.06.2023 16:26 Відповісти
иФан ты имбецил - так тебе понятней...?
показати весь коментар
24.06.2023 16:37 Відповісти
Нет ,не понятно. Давай дебил ещё покажи свою тупость .
показати весь коментар
24.06.2023 16:42 Відповісти
ну расскажи ты нам имбицил - чем грозит нам успех пригожина...?
показати весь коментар
24.06.2023 16:44 Відповісти
Тебе повилазило дебил ?Посмотри комент в верху .
показати весь коментар
24.06.2023 16:51 Відповісти
та нах тут твой коммент диванного хенерала...!
ты судишь это после литра пива - или какие-то есть секретные сведения...?
показати весь коментар
24.06.2023 16:56 Відповісти
Я секретный агент. А ты кто такой чтобы писать тупые коменты ?
показати весь коментар
24.06.2023 17:14 Відповісти
ты сперматозоидный ахент - перечитай свою корочку...
показати весь коментар
24.06.2023 17:18 Відповісти
Прочитал и там пишется секретный агент .Ладно не буду на дебила тратить время, просто жаль, что такие могут голосовать.
показати весь коментар
24.06.2023 17:24 Відповісти
своё жалко держи в руках...!
показати весь коментар
24.06.2023 17:27 Відповісти
Мы радуемся успехам гражданской войны в рф. Ибо гражданская война в рф - это шанс на самую дегкую победу для Украины.
показати весь коментар
24.06.2023 16:25 Відповісти
Я за гражданскую войну русни ,но пока всё легко идёт у прихожина и солдаты присоединяется к зеку .
показати весь коментар
24.06.2023 16:30 Відповісти
Кадыровцы к нему не примкнут - и сейчас их бросили против Пригожина. Так что ждем зарубы.
показати весь коментар
24.06.2023 16:36 Відповісти
Пригожин підтвердив, що гроші з "Газелі" належать йому. У новій заяві, він зазначив, що у нього виявлено "не одну газельку грошима, а газельку та два автобусики, в яких лежали гроші. Джерело:

Автобусики вже сп*здили.
показати весь коментар
24.06.2023 16:11 Відповісти
Давно в мене не було такого вихідного...
показати весь коментар
24.06.2023 16:19 Відповісти
коли кошмарили Америку, то всіх влаштовувала готівка. Джерело: \\\\\\\\\\

ну да, особенно после втручання в выборы.... есть ракеты такие шо без ВВ вообще, просто если очень надо то повара бы пошинковали.
может выгоден? кому то
показати весь коментар
24.06.2023 16:19 Відповісти
Дерй аз Зор кошмарили так КМП США который как в Никарагуа отряд Сандино накрошил мюзыкантов с балайками и гармошками в их же технике https://www.youtube.com/watch?v=ujS_M7Ax0OU Дореволюцiонный Совѣтчикъ - На необъявленной сирiйской
показати весь коментар
24.06.2023 16:33 Відповісти
Все -- пригожин піде в рознос -- це ж золотии запас .
показати весь коментар
24.06.2023 16:20 Відповісти
Розумна людина б перш ніж починати цю "двіжуху" вивезла б гроші в безпечне місце, а не тримала б в покинутій машині біля власного офісу, куди в першу чергу направлять ментів з перевірками.
показати весь коментар
24.06.2023 16:23 Відповісти
Ця купа акуратно нарізаних папірців не має ніякого значення, в даній ситуації. Головне віддані бійці, зброя і **********
показати весь коментар
24.06.2023 16:31 Відповісти
завтра курс будет такой что эта бумага будет стоить меньше одного патрона)
показати весь коментар
24.06.2023 16:35 Відповісти
Треба віддати йому належне: не відхрещується від своїх грошей.
показати весь коментар
24.06.2023 16:38 Відповісти
тю..газелька.учись у нашего віті - камазамі і не рублі а бакси
показати весь коментар
24.06.2023 16:38 Відповісти
Тобто шалений спротив пітерців проти "патриотів" пригожина був вже зломленний поки він ще навіть не почався...
показати весь коментар
24.06.2023 16:48 Відповісти
у него общак путина в ЮАР на 51 мллрд.$ да здравствует новый Ленин!
показати весь коментар
24.06.2023 17:02 Відповісти
Якийсь санаційний олігарх заплатив, щоб путло знищили
показати весь коментар
24.06.2023 17:58 Відповісти
було 6 а порахували то виявилось 4 ))
показати весь коментар
24.06.2023 18:18 Відповісти