Світ приділяє недостатньо уваги ситуації на ЗАЕС, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що світ приділяє недостатньо уваги російській загрозі на Запорізькій атомній електростанції.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він сказав у вечірньому відеозверненні.
"Ситуація на Запорізькій атомній станції. Увага світу до наявної російської загрози на Запорізькій станції, на жаль, поки недостатня. Як була недостатньою і реакція на російський підрив Каховської гідроелектростанції та свідоме намагання російських терористів влучити в дамбу іншого водосховища у Кривому Розі", - заявив Зеленський.
Він зазначив, що під час телефонних розмов із Президентом Сполучених Штатів Байденом, із Премʼєр-міністром Канади Трюдо, із Президентом Польщі Анджеєм Дудою довів партнерам інформацію, яка є в української розвідки про російський сценарій з мінуванням Запорізької АЕС.
За словами Глави Держави, сценарій з мінуванням ЗАЕС очевидно вже затверджений для терористів.
"Маємо й мусимо зробити – всі разом у світі – цілком конкретні кроки, щоб не допустити будь-яких радіаційних інцидентів", - наголосив Президент.
бідкаються , що з нами буде!?
Чергова біда чекає на українців , ось що буде , на превеликий
жаль , поки на Банковій сидять ФСБшні щури 😠