8699 відвідувачів онлайн
1 185 17

Зеленський доручив посилити кримінальну відповідальність за неналежне утримання укриттів, - указ

укриття

Президент України Володимир Зеленський доручив посилити кримінальну відповідальність за неналежне утримання укриттів та ненадання доступу до них.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відповідний указ №353 глави держави.

Як зазначається у документі, Рада національної безпеки і оборони України визнала незадовільною роботу із забезпечення готовності обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту до їх використання за призначенням у Запорізькій, Сумській областях, Житомирському районі Житомирської області, Білоцерківському районі Київської області, Конотопському районі Сумської області, містах Києві, Запоріжжі, Херсоні, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Одесі, Сумах, Дніпрі, Конотопі, Білій Церкві.

З огляду на це Кабміну, обласним та Київській міській військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування слід вжити невідкладних заходів для притягнення до дисциплінарної відповідальності керівних працівників та інших посадових осіб, що відповідають за утримання та експлуатацію укриттів у населених пунктах, де ситуація визнана незадовільною.

"Внести до 31 липня 2023 року в установленому порядку до Верховної Ради України пропозиції щодо змін до:

Кримінального кодексу України в частині, що стосується посилення кримінальної відповідальності посадових осіб за неналежне утримання, експлуатацію обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту, а також за незабезпечення безперешкодного цілодобового доступу населення до таких обʼєктів", - йдеться в указі.

Повний текст документа доступний за посиланням.

Топ коментарі
+20
Правильно.Барабаны и сковородки должны быть большего диаметра.
показати весь коментар
26.06.2023 15:43 Відповісти
+16
посилити кримінальну відповідальність?
це законом робиться, клоун
показати весь коментар
26.06.2023 15:46 Відповісти
+11
Перевести стрелки
Наш шулер умеет как никто
Молодца!
показати весь коментар
26.06.2023 15:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно.Барабаны и сковородки должны быть большего диаметра.
показати весь коментар
26.06.2023 15:43 Відповісти
---
ліпше би він посилив відповідальність за хабарництво
...
показати весь коментар
26.06.2023 17:26 Відповісти
посилити кримінальну відповідальність?
це законом робиться, клоун
показати весь коментар
26.06.2023 15:46 Відповісти
Перевести стрелки
Наш шулер умеет как никто
Молодца!
показати весь коментар
26.06.2023 15:49 Відповісти
Заносьте в укриття тулумбаси -- старшии розрішив .
показати весь коментар
26.06.2023 15:52 Відповісти
от мены цікаво, а чи по цьому дорученню у нашому укритті (м. київ, просп. берестейський 60) хоч щось, крім таблички "укриття" зьявиться?

(барабан там якийсь чи пательня - того не питаю, дуже дорого, але хоч може його відремонтують, щоб не заливало)
показати весь коментар
26.06.2023 16:00 Відповісти
"слуги не нашого народу" і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ...?????
показати весь коментар
26.06.2023 16:00 Відповісти
Розумні писаря сидять в ОПУ !!

Спочатку 3 роки гроші в асфальт, потім призначили своїх рішал на посади в ОВА, а тепер Указ про глибоку стурбованість за укриття для населення на !!
З 2014 року теж, відповідно до Указів ПУ, голови ОДА персонально відповідали за будівництво трьох ліній оборонних споруд для потреб Міноборони, а Кулявлоба, дав команду на спорудження парканчику вздовж кордону з окупантами московськими!!
Після яценюка усе це заглохло, під мудрим керівництвом гроцмана, видатного фахівця з базарювання, з трьома чи двома, якихось там, «дипломами»!!
А з 2019 року, з приходом монозброду під «прапором» Разумковим та Зеленським - зробимо їх ще раз, роботи по цій темі, взагалі заглохли!!!

(Прутін-*****, цим зкористався по повній, ситуація з Півднем цьому фактичне підтвердження!!!)

Жоден з цих осіб, не відповів перед слідчими Генпрокурори, за особистий відповідальність і внесок у захист України та використані млрд держ коштів та матцінності!!
Законодавство- окремо, держбюджет-окремо, відповідальність за питання Нацбезпеки-окремо, особиста відповідальність керівників ЦОВВ, ОВА, держустанов та організацій- окремо!!
Кругова безвідповідальність під патронатом парламентсько-президентської системи управління Державою!!!
показати весь коментар
26.06.2023 16:22 Відповісти
Таперича зі страху коври і джакузі закупатимуть!
показати весь коментар
26.06.2023 16:25 Відповісти
Памʼятаю дуже добре стадіон пепед президенськими виборами ,
бо я там був 😠
Тоді Зеленський звинувачував у всьому , що відбувається в країні ,
тільки Президента Порошенка і стверджував , що навіть за викручені
лампочки в підʼїздах , відповідає Петро Олексійович 😠
ЗепреЕдентеи , можна дізнатись за що ви сьогодні відповідаєте ,
може за здачу Півдня , чи за Ваню Баканова , якого шукає прокуратура
і багато інш?
показати весь коментар
26.06.2023 16:32 Відповісти
Отєц родной!
показати весь коментар
26.06.2023 16:51 Відповісти
А кому він "доручив"? Парламенту? Там біля нього є якісь юристи?
показати весь коментар
26.06.2023 16:53 Відповісти
Який добрий Вова, так 73%?. Укази про притягнення до відповідалтьності, а щось цінне, щось таке, щоб ці пункти запрацювали, ні? Тільки призначив своїх "слуг", які все розікрали, накупили барабанів, бо коли виділяєш державні кошти має бути як кронтроль, так і моніторинг, а так все скинуто на мать його туди, бо скрізь свої і кругова порука. Хіба "зелена" поліція чи прокуратура полізе перевіряти свої "зелені" воровиті РДА? Звичайно ні.
показати весь коментар
26.06.2023 17:37 Відповісти
Боржомі вже не допоможе
показати весь коментар
26.06.2023 18:57 Відповісти
Знайома була бухгалтером та за сумісництвом відділ кадрів...
Та її так за*бали військовим обліком (того показуй, цього заховай), що вона зібрала манатки і поїхала у Німеччину.

Це я до того, що скоро не буде кому лампу замінити, а воно відповідальність посилює, *банько...
показати весь коментар
27.06.2023 09:24 Відповісти