9256 відвідувачів онлайн
23 063 103

Воїни Третьої шутрмової бригади розгромили 3-й батальйон 57-ї гвардійської мотострілецької бригади РФ. ВIДЕО

Як повідомляється, працювали бійці 1-ї і 3-ї роти 1-го механізованого батальйону, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+20
Я теж під впливом після "видаленого відео". Кращі гинуть і стають каліками, за кошти вилучені у Одеського воєнкома можна було б зробити чималу кількість кустарних машин для розмінування. Але зеленим падлам не до цього.
показати весь коментар
26.06.2023 19:07 Відповісти
+19
не шукайте там зраду, на ютубі багато набігло з криками "казнить того хто послав на міни".
Нажаль кацапи не тупі алкаші, вони замінували кожен мерт місця в якому могла сховатись піхота при невдалому наступі. Це війна.
показати весь коментар
26.06.2023 19:03 Відповісти
+18
Это война. Ураганы засыпают лепестками площади мгновенно. Там, где раньше было чистое поле в мгновение становится минным заграждением. Не надо ныть с диванов. ВСУ могут в сложнейшую оборону, ВСУ разрабатывают методы сложнейших атак. Все документируется, делаются выводы, на основе опыта разрабатываются новые тактики.
Такое впечатление, что комменты захватили дрг. Одно нытье и ретрансляция с московитских пабликов.
показати весь коментар
26.06.2023 19:08 Відповісти

Завантаження...