6279 відвідувачів онлайн
13 646 66

Конкурсна комісія обрала новим керівником АРМА Олену Думу

дума,олена

Відбулось голосування за кандидатів під час обрання нового керівника АРМА. Більшість голосів набрала Олена Дума, за неї проголосували 6 членів конкурсної комісії.

Про це повідомив голова правління громадської організації StateWatch Олександр Лємєнов, інформує Цензор.НЕТ.

"Голосування за кандидатів під час обрання нового керівника АРМА:

  • Брінцов (ВАКС) - 1 член комісії (чк)
  • Дубовик (Мін'юст) - 1 чк
  • Дума - 6 чк
  • Жоравович - 1 чк
  • Павленко - 1 чк
  • Потьомкін – 1 чк
  • Рокунь - 5 чк
  • Серьогін - 2 чк

За переможницю – Олену Думу – проголосували наступні члени конкурсної комісії: Яра, Ліщина, Кіскін, Остапенко, Вернидубов, Іваненко", - повідомив Лємєнов.

Топ коментарі
+62
Якщо вірити https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/konkurs-arma/kandydaty_new/avtobiohrafiia_duma.pdf автобіографії , за своїх 42 роки Дума встигла змінити роботу 16 разів, з них 12 - посади на держслужбі. В різні часи вона працювала радницею міністра охорони навколишнього середовища, обіймала посаду в Міністерстві аграрної політики, була заступницею директора Державної реєстраційної служби, очолювала Фонд соціального страхування. Також працювала у Верховній Раді помічницею народного депутата, однак в парламенті Дума протрималася лише місяць.

У січні-травні 2020 року, Дума очолювала Фонд соціального страхування. Однак звідти https://tsn.ua/********/direktorku-fondu-socstrahuvannya-zvilnili-za-chislenni-porushennya-1546857.html її звільнили за численні порушення законодавства та нормативно-правових актів Фонду. Справою навіть займалися правоохоронці.

Останнє місце роботи Олени Думи - Чернігівська ОДА, там вона була заступницею голови адміністрації. Звідти Дума звільнилася за власним бажанням. На цьому трудовий стаж в автобіографії Думи закінчується, однак вона не полишала надії повернутися на держслужбу.

У 2022 році дума вирішила взяти участь у конкурсі на директора НАБУ. Однак їй не вдалося увійти навіть у двадцятку претендентів. Вона вилетіла на одному з перших етапів, не склавши тест на знання законодавства.

А шо - тьотя в ЗЕленому тренді. Амбітна, воровита і тупа.
показати весь коментар
28.06.2023 18:07 Відповісти
+38
Ещё одно "дарование" и рабочая ЗЕлёная СОСна?
показати весь коментар
28.06.2023 18:07 Відповісти
+33
А як же участь в російському ІПСО? Мабуть єрмак допоміг.
показати весь коментар
28.06.2023 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А як же участь в російському ІПСО? Мабуть єрмак допоміг.
показати весь коментар
28.06.2023 18:03 Відповісти
ві нє панімаєтє, ета - другоє!!
...... я, і мая маладая *******........
показати весь коментар
28.06.2023 18:07 Відповісти
ку!))
показати весь коментар
28.06.2023 23:21 Відповісти
Ещё одно "дарование" и рабочая ЗЕлёная СОСна?
показати весь коментар
28.06.2023 18:07 Відповісти
Ще одна тупа лялька Єрмака на ключомому посту.
показати весь коментар
28.06.2023 18:09 Відповісти
СОСна,,)--чітке формулювання,,,)))),,
показати весь коментар
28.06.2023 18:47 Відповісти

А шо - тьотя в ЗЕленому тренді. Амбітна, воровита і тупа.
показати весь коментар
28.06.2023 18:07 Відповісти
4 рази змінювала призвіще - причини невідомі
показати весь коментар
28.06.2023 18:09 Відповісти
То вже деталі особистого життя. Хоча теж багато що кажуть.
показати весь коментар
28.06.2023 18:10 Відповісти
ви нє панімаєтє- у нєйьо єсть другіє скритиє таланти...
показати весь коментар
28.06.2023 18:12 Відповісти
Лялька Деркача,помічниця Джуліані
показати весь коментар
28.06.2023 18:27 Відповісти
Это называется: «Девка - хоть куда!» И еще - вполне вероятно, что у нее дырка горизонтальная - этим она «покорила» своими недюжинными способностями Членов комиссии.
показати весь коментар
28.06.2023 19:08 Відповісти
Нормальная рабочая сосна ( Арахамія).

Таке враження що набір іде не до державного органу, а до частого спеціального сервісу
показати весь коментар
28.06.2023 18:08 Відповісти
Запамятайте всі ці прізвища членів.
показати весь коментар
28.06.2023 18:08 Відповісти
не вистачае ПІБ та р.н.
показати весь коментар
28.06.2023 23:26 Відповісти
Вибрали таку собі прорашську Думу -- а чогож Шабунін не розкрив очі голосувальникам і як завжди ганьбить постфактум .
показати весь коментар
28.06.2023 18:12 Відповісти
moneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoney...........МНОГО moneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoneymoney
показати весь коментар
28.06.2023 18:22 Відповісти
So I must leave, i'll have to go
To Las Vegas or Monaco
And win a fortune in a game
My life will never be the same…

Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world
показати весь коментар
28.06.2023 18:49 Відповісти
Money, get away
Get a good job with more pay and you're okay
Money, it's a gas
Grab that cash with both hands and make a stash
New car, caviar, four star daydream,
Think I'll buy me a football team
показати весь коментар
28.06.2023 19:10 Відповісти
Pink Floyd forever
показати весь коментар
28.06.2023 20:44 Відповісти
Yes bro
показати весь коментар
28.06.2023 20:49 Відповісти
Get a good job with more pay and you're O.K..
показати весь коментар
28.06.2023 23:30 Відповісти
Він раніше вже писав. І на ''Цензорі'' була новина
показати весь коментар
28.06.2023 18:33 Відповісти
За Думу шість членів !
показати весь коментар
28.06.2023 18:12 Відповісти
Ставлю 100$ що максимум через 2 місяці спливе в гучному скандалі.
показати весь коментар
28.06.2023 18:12 Відповісти
Судячи з її попередніх надбань, може і раніше.
показати весь коментар
28.06.2023 18:22 Відповісти
ні,до жовтня протримається,вона була вже під слідством,такі більш терплячі та обережні
показати весь коментар
28.06.2023 18:24 Відповісти
Дума очолювала Фонд соціального страхування. Однак звідти https://tsn.ua/********/direktorku-fondu-socstrahuvannya-zvilnili-za-chislenni-porushennya-1546857.html її звільнили за численні порушення законодавства та нормативно-правових актів Фонду. Справою навіть займалися правоохоронці.
показати весь коментар
28.06.2023 18:12 Відповісти
Бабада!!!
показати весь коментар
28.06.2023 18:14 Відповісти
дивна система голосування..чому не в два етапи?
показати весь коментар
28.06.2023 18:15 Відповісти
Зе перплы каждый день просто армегедец
Заступник голови ОП Шурма "виявив" причину корупції в Україні та хоче повністю заборонити готівку: скандальну пропозицію прокоментували експерти та в НБУ
https://uainfo.org/blognews/1687963598-zastupnik-golovi-op-shurma-viyaviv-prichinu-koruptsiyi-v-********.html
показати весь коментар
28.06.2023 18:15 Відповісти
ЗЕбанда будує в країні тоталітарну системи, а відмова від готівки, це по-суті відмова від свободи і можливість повного контролю за кожним громадянином та миттєвою розправою з незгодними шляхом блокування будь-яких фінансових операцій.
показати весь коментар
28.06.2023 18:29 Відповісти
Це чергова цинічна демонстрація ЗЕбандою того, що вони будуть робити тут усе, що захочуть і їм глибоко начхати на думку журналістів, суспільства та інтереси країни. Ті, хто ще сподівається на вступ до ЄС та НАТО - і не мрійте, при цій владі цього не буде, а враховуючи, як працює ЗЕбанда - вона не збирається добровільно поступатися владою та будує тут тоталітарну систему.
показати весь коментар
28.06.2023 18:17 Відповісти
Зато с каннабисом.
показати весь коментар
28.06.2023 21:11 Відповісти
дума нє прі чьом, а конкурсна комісія-зброд ссучєних пдорасів.
показати весь коментар
28.06.2023 18:18 Відповісти
Красава !!!
показати весь коментар
28.06.2023 18:19 Відповісти
директорка Фонду соцстрахування!що звільнена за неодноразові порушення труд.щаконодавства,страстная подружка Деркача ,відверта украінофобка-мініпортрет черговоі зашквареноі гнили на наші гроші
показати весь коментар
28.06.2023 18:21 Відповісти
пачіму ми досі нє в НАТО? (цитати дрібних людей)
показати весь коментар
28.06.2023 18:23 Відповісти
«Зелені» гниди продовжують грабувати країну і нищити нашудержаву зсередини…
показати весь коментар
28.06.2023 18:24 Відповісти
Тьфу!
показати весь коментар
28.06.2023 18:24 Відповісти
Яка різниця хто буде розкрадати ту арму? Весь державний сектор пропащий. Там немає чесних людей.
показати весь коментар
28.06.2023 18:27 Відповісти
ЧомуМиНевЄСтаНАТО?
показати весь коментар
28.06.2023 18:28 Відповісти
Тому, що , нажаль, НАТО ще не готові воювати за Україну.

І справа тут не в окремій хвойді, чи призвищах українців у « владі».

Це все приводи.
Зараз вони про « стандарти». Потім можуть бути інші.

Звісна річ, що інші країни НАТО не мають недоліків- демократична Турція, чи Мадьяри е «взірцем високих Стандартів.
показати весь коментар
28.06.2023 18:46 Відповісти
Зеленое дно дерьма уже пробито!
показати весь коментар
28.06.2023 18:39 Відповісти
Покажіть губи в профіль.
показати весь коментар
28.06.2023 18:55 Відповісти
Не знаю, возможно, она и хороший менеджер! С другой стороны, если бы в случае ее провала вместе с ней повесили и всю конкурсную комиссию, следующие по списку более ретельно мислили!
показати весь коментар
28.06.2023 18:55 Відповісти
Яка конкурсна комісія? єрмак, фактичний президент України призначив. По фізіономії видно що кандидат "достойний"
показати весь коментар
28.06.2023 18:57 Відповісти
А деж публічне обговорення? , а то хотіли як ліпше,а може і не хотіли, а вийде як завжди,- напевно якась чергова кончена злодюга яка буде шестерити обкрадаючі країни , за долю малу .
показати весь коментар
28.06.2023 19:00 Відповісти
Оце і е « публічне обговорювання»

Усі ми Президенти. Помятаете?
показати весь коментар
28.06.2023 19:30 Відповісти
Вірую, що Зеленський - найвеличніший політик ********** і Єрмак - пророк його!
показати весь коментар
28.06.2023 19:04 Відповісти
пропала страна
показати весь коментар
28.06.2023 19:05 Відповісти
дерьмак открыто издевается на всей страной - На оборонпром - какого-то малолетку, на АРМА - якусь профуру.
показати весь коментар
28.06.2023 19:09 Відповісти
Одну крашенную с нарисованными бровями, поменяли на такую же.
показати весь коментар
28.06.2023 19:18 Відповісти
З такими губами вона там довго не втримається
показати весь коментар
28.06.2023 19:22 Відповісти
Та ще й прізвище у цієї "корабельної сосни" яке зрадливе - Дума... Тьху!
Невже ніде не знайшлася жодна Олена Рада?

показати весь коментар
28.06.2023 19:19 Відповісти
Думи, думи мої думи, лихо мені з вами.....
показати весь коментар
28.06.2023 19:21 Відповісти
"...чом вас лихо не приспало, як малу дитину?"

(статевий партнер Олени Думи, депутат СН Степан Лихо, мав 150 кг ваги - однак, на жаль, після сексу не приспав коханку насмерть, причавивши габаритним черевом )
показати весь коментар
28.06.2023 19:36 Відповісти
Это не реклама! Случайно прослушал песню Веры Брежневой "Вишиванка" Не знаю, "хорошая" Вера или "плохая" но песня Ок! К чему? так у нас "ветка" про "тетеньку".
показати весь коментар
28.06.2023 19:28 Відповісти
Тільки, но, була стаття Ніколова, де згадувалась ця «видатна» керівниця(((
показати весь коментар
28.06.2023 19:29 Відповісти
Диверсія? Що скажуть в США?
НЕ може бути, щоб за цю профуру проголосовали без тиску з владних кабінетів.
показати весь коментар
28.06.2023 20:20 Відповісти
Яра, Ліщина, Кіскін, Остапенко, Вернидубов, ІваненкоДжерело:

Хто це взагалі?
Особливо Кіскін?
показати весь коментар
28.06.2023 20:25 Відповісти
Що ближче Перемога на фронті то дужче зелені щури розвалюють Україну з середини...
показати весь коментар
28.06.2023 21:37 Відповісти
А чому ж ця Дума досі не в Раші?
показати весь коментар
28.06.2023 22:02 Відповісти
А комісія хто? Хтось їх знає? Бачив? Чув?
показати весь коментар
28.06.2023 22:04 Відповісти