5894 відвідувача онлайн

На саміті НАТО буде представлений дуже міцний пакет підтримки для України, - Блінкен

блінкен

На саміті НАТО у Вільнюсі 11−12 липня Україна матиме "міцний пакет" підтримки. Він включатиме політичну і практичну сторони.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, інформує Цензор.НЕТ.

"Є дві речі, які я вважаю важливими. По-перше, ви побачите на саміті НАТО дуже міцний пакет для України, політичний та практичний", - сказав він у розмові з президентом Ради з міжнародних відносин Річардом Хаассом.

При цьому в США поки що не вдаються в подробиці щодо цього пакета.

"Не забігатиму вперед, де ми приземлимось у Вільнюсі, але я в цьому впевнений", - додав Блінкен.

Також він зазначив, що низка держав "дивляться... що ми можемо зробити з тим... що має допомогти Україні наростити свій довгостроковий потенціал стримування та оборони".

Топ коментарі
+7
Давайте вже,досить думати,гине дуже багато людей...
показати весь коментар
29.06.2023 06:47 Відповісти
+3
Одні обіцянки які не дуже допомагають.
показати весь коментар
29.06.2023 07:09 Відповісти
+3
Відкупляться трохи озброєнням, але ніякого ленд-лізу, та фількіною грамотою рада Україна-НАТО, при тому що вже давно існує рада Росія-НАТО. Пишаймося, доросли до рівня співпраці НАТО з окупантом. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!
показати весь коментар
29.06.2023 07:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давайте вже,досить думати,гине дуже багато людей...
показати весь коментар
29.06.2023 06:47 Відповісти
Відкупляться трохи озброєнням, але ніякого ленд-лізу, та фількіною грамотою рада Україна-НАТО, при тому що вже давно існує рада Росія-НАТО. Пишаймося, доросли до рівня співпраці НАТО з окупантом. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!
показати весь коментар
29.06.2023 07:18 Відповісти
Зе-конченные будут вечно от туда кормиться и дальше тодько обещать.
Не проще деньги напрямую народу передать,а Зе-ворьё пусть их потом у народа выпрашивает,налогами отбирает.
Все и поймут кто их оплачивает,а кто обворовывает.
показати весь коментар
29.06.2023 06:49 Відповісти
гнида,),тобі гроші,точно не дадуть,),ось і не гавкай,),знову вилізло??,)---пішов у будку,,)),
показати весь коментар
29.06.2023 07:49 Відповісти
А для пущей мощности в Дэлавере зашевелились судьи
показати весь коментар
29.06.2023 06:50 Відповісти
Территорию РФ уже можно атаковать, Блинкин? Раз спасли друга Пыню от страшного Пригожина.... Или тольк на минные поля?
показати весь коментар
29.06.2023 06:53 Відповісти
Одні обіцянки які не дуже допомагають.
показати весь коментар
29.06.2023 07:09 Відповісти
F-16, F-18, ATACMS теж будуть?
показати весь коментар
29.06.2023 07:22 Відповісти
Морковка перед носом.
показати весь коментар
29.06.2023 07:25 Відповісти
В Німеччині на полігоні НАТО техніки повно
показати весь коментар
29.06.2023 07:27 Відповісти
А ше міцнішии пакет -- слабо .
показати весь коментар
29.06.2023 07:52 Відповісти
Після будапештського меморандуму нормальний пакет для України - це повернути їй ЯО чи прийняти до НАТО ( де е ЯО)

ІНШЕ ВСЕ ВІД ЛУКАВОГО І ФСБ
показати весь коментар
29.06.2023 07:58 Відповісти
Ну що сказати ?

лидери НАТО зовсім не розуміють , що в Україні на виборах можуть обрати якогось проросійського Януковича І УСЯ суперекипирована АРМІЯ БУДЕ ПОВЕРНУТА ПРОТИ ЗАХОДУ

ХТОСЬ МОЖЕ ЇМ ЦЕ РОЗТОЛДИЧИТИ ????
хапайте ЗСУ швідко у НАТО , черепахи
показати весь коментар
29.06.2023 07:56 Відповісти
Ви нічого не переплуталипорівнюючи ЗСУ з кацапами?
Другий овощ вже підростає - це всім видно, і це впливає на дорогу. Але «натавинавата», а ми все зробили «шо магли».
І ще, їм набагато легше зміцнити східний фланг - Польща і перекинути війська, чим пояснювати виборцям чому за їхні гроші будують стадіони під час війни.
показати весь коментар
29.06.2023 08:25 Відповісти
А де я порівнюю ЗСУ З кацапами ?

Я ВІДСТЕЖУЮ ЖЕСТКО ЛІНІЮ ВСТУПУ УКРАЇНИ ДО НАТО І НАДАЮ АРГУМЕНТИ ПЕРЕВАГИ ВСТУПУ .
Наша задача вступити у липні, а не чуби друг другу рвати з подачі кацапів і малоросів
показати весь коментар
29.06.2023 09:01 Відповісти
Українці будуть приймати участь у загарбницькій війні? Чи буде Український корпус на боці скажімо Польщі
показати весь коментар
29.06.2023 09:18 Відповісти
Україна буде у НАТО . Яка загарбницька війна?
показати весь коментар
29.06.2023 09:25 Відповісти
Так чого тоді ви НАТО лякаєте українцями?
Це ж ви писали «АРМІЯ БУДЕ ПОВЕРНУТА ПРОТИ ЗАХОДУ» ?
показати весь коментар
29.06.2023 09:33 Відповісти
Хто і де лякае українців НАТО ? Де ви у текстах свої тези знаходите?

МОЖЕ ЦЕ ВИ НЕ ХОЧЕТЕ УКРАІНУ В НАТО ?
показати весь коментар
29.06.2023 10:41 Відповісти
Ви читаєте уважно? Ви лякаєте НАТО українцями. Я хочу Україну в НАТО але для того крім лозунгів потрібно багато щезробити.
показати весь коментар
29.06.2023 12:46 Відповісти
Я лякаю НАТО розширенням фашистських краін , бо раша заспокоїться тількі як УКРАЇНА вступе до НАТО.

в іншому разі ВОНА БУДЕ КАЧАТИ ПОЛІТИЧНУ СІТУАЦІЮ В УКРАЇНІ З ЦІЛЮ МАТИ СВОЮ ВЛАДУ
показати весь коментар
29.06.2023 13:35 Відповісти
В питанні вступу в НАТО України позиція рашки вже не на першому і навіть не на другому плані. Нас не візьмуть в НАТО до наступних виборів мінімум незалежно від результату війни. Ви ж напевно здогадуєтесь чому
показати весь коментар
29.06.2023 13:51 Відповісти
Я інженер будівельник. В ціей професії важливо строки - не зривати, бо слідом йдуть смежникі . Е технологичні карти проекту. Е перший етап другий етап і т п Коли на третьей секції роблять земляні роботи, на другий секції - вже бетонують фундамент, а на перший секції ставлять перший етаж . Тому строки зривати - це серьозне порушення, а в ЕС ЩЕ І Великі ГРОШИ.

Тому , що таке штурмувати обьект - знаю . І в ці моменти НИКОГО не цикавят бубнеж кухарів і менеджерів про доцільність і недоцільність , чи ще якась дурня( мол гендиректор купив мерс)
СЬОГОДНІ ВСТУП ДО НАТО - це життєва необхідність ( со слугами чи без слуг )
Тому давим ступ до НАТО без зайвих соплей

вступ мае бути в липні ! Нехай кидають усі справи, збирають усих друзів, включають гучномовці в евррпейських країнах і прут по повній до НАТО.
показати весь коментар
29.06.2023 14:05 Відповісти
Та ви не хочете чути - це для нас життєва необхідність, не для НАТО.
При тому ми ще нічого не робимо - тільки декларуємо, обіцяємо і давимо. І це видно всім.
показати весь коментар
29.06.2023 14:13 Відповісти
Ну так - для кого це життєва необхідність - той і давить .

словаков теж приймали з корупціею , НИЧОГО - потрошку зараз садять корупціонерів
показати весь коментар
29.06.2023 14:20 Відповісти
Кому треба - той робить, а не давить. Підіть на шефа подавіть щоб збільшив вам зарплату в пʼятеро - вам же треба! А пвернути декларування чиновників, наприклад, важко ?
Не треба маніпуляцій про корупцію на кшталт «вона є кругом», питання в маштабах і тому як їй реально протидіють.
«Митниця без митників, податкова без податківців» - пусті декларації нікого не вражають.
показати весь коментар
29.06.2023 14:59 Відповісти
ТААК, ми з вами ще не спілкувались на тему евролбях Як попередники прийняли закон про евробляхі і лишили українців дешевих авто з ЕС. І ось коли почалась війна багато хто не зміг вивести свої родини - бо не на чому було .

такщо , загибель українців, лежить і на попередниках . Тому я важаю, що треба прийняти закон , забороняющий балотуватись усім, зто сидів в ВР 2 строка
НО НАТО ТУТ НІ ДО ЧОГО - тому треба вступити у липні
показати весь коментар
29.06.2023 15:21 Відповісти
Смішно - кого змушували купувати не розмитнене авто? Купували на свій страх і ризик, а потім «зненацька» проблеми)
А те що попередники винні, що в когось немає авто - це як ви до такого додумались?
показати весь коментар
29.06.2023 16:01 Відповісти
1. Автор закону Васадзе Южаніна і шісткі . Васадзе випускав дешеві корита по дорогий ціні . Українці почали завозити авто набагато кращі і по невисокий ціні . Коли автори закону лишили українців права завозити дешеві авто, Васадзе почав прокрутку коліс к російським авто і продавати на 6 тис дороже ниж у раши. І ЦЕ У ЧАС ВІЙНИ. І парламент мовчав , доки активісти крик не підняли. ЦЕ ПО ВАШОМУ НОРМАЛЬНО ?

2. АВТОБАРИГИ завозили авто по такой схемі- кузов окремо , колеса окремо. Це дозволяло їм уникнути розмитнення - а ля українська сборка. До речі , з часів Ющенко великі поставщіки імпорту перейшли на таку схему( електочайник окремо , єлектропровод окремо . В Україні провод кріплять до чайника і важается вироблено в Україні) а іноді тількі по бумагам було окремо .

3. Хто получав з цих схем - бизнес , митне КЕРИВНИЦТВО , керивникі країни.

4. Як можно вводити мито на завезені авто, якщо в Україні нема ні одного автозаводу з виробництва авто для населення ? Де той виробник , якого захищае той закон ? А ВОНО сидить у Києві , у депутатах, у податковій, у адміністрації президента. Ось ради кого на українців в черговий раз нагрузили ярмо фінансово
і звісно що багато родин не могут собі дозволити авто , а ось у західний Европі усі їздять на бу авто хорошей якості і невисокий кошториси .

І ОСЬ ПИТАННЯ - якого ЧЕРТА одне і те саме авто в УКРАІНЕ коштуе на 5-10 тис дорожче ниж у Европі? Що захищае той закон ? Вернвше кого кормить ? Коррупцію і АВТОБАРИГ
показати весь коментар
29.06.2023 16:29 Відповісти
І що? Знову повертаємось до питання корупції ічому потрібно виконувати умови ЄС / НАТО?
показати весь коментар
29.06.2023 16:56 Відповісти
Підтримають міцним бетоном, чи все-таки далекобійними ракетами? 🤔
показати весь коментар
29.06.2023 08:09 Відповісти
За підводні човни і кораблі ніхто не каже .
показати весь коментар
29.06.2023 08:24 Відповісти
Поки одне гундосе ЗЕлене гівно думає як, в угоду оманських домовленостей, не поїхати на саміт НАТО, інше проросійське лайно(за сумісністю та по факту презедент України) дЄрьмак у Копенгагені подписує якісь "мирні угоди". І тут постає цілком слушне питання. Шановні українці, та інші "хоть паржом", хто вам щось винен, коли Вашу країну на міжнародній арені представляє проросійська влада капітулянтів? Хто вам що винен, коли в Країні яка стікає кров"ю крадуть мільярдами у тому числі і гроші які надають союзники? Хто винен у тому, що тупороге бидло на 5му році війни обрало у владу проросійських клоунів-капітулянтів? Байден, Блінкен, Прибалти чи інші країни? Не буде Перемоги до тих пір, поки у владі кодло "буратін", "козирів" та іншого непотрібу, бо ця влада зробить все можливе, щоб віддати Україну на поталу х#йлу, як і було домовлено у Омані. Крапка!
показати весь коментар
29.06.2023 09:09 Відповісти
знову лише стримування та оборони, де про наступ?
показати весь коментар
29.06.2023 09:16 Відповісти
в перекляді на людську мову - дуля українцям а не НАТО.

зеленський може на самміт не їхати, нема чого.
показати весь коментар
29.06.2023 09:37 Відповісти