9138 відвідувачів онлайн
5 615 117

Графіка навчання українців на F-16 немає, дехто з партнерів зволікає, – Зеленський

f-16

Графіка навчання українських пілотів на західних винищувачах F-16 на цей час немає, дехто з іноземних партнерів зволікає.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на  Укрінформ, про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з Прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом пресконференції у Києві.

"Ми домовились, дотиснули, що в нас є коаліція країн, які готові розпочати тренування для українських пілотів (на F-16 – ред.). Графіка тренувальних місій немає. Я вважаю, що деякі партнери з цим затягують. Для чого вони це роблять, мені невідомо", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, міністр оборони Олексій Резніков раніше заявляв, що під час засідання Комісії НАТО-Україна були досягнуті конкретні зобов’язання союзників по Альянсу щодо організації спеціалізованого тренування для українських пілотів на літаках F-16, що відкриє шлях до поставки цих літаків в Україну.

Топ коментарі
+36
https://www.facebook.com/profile.php?id=100055826944234&__cft__[0]=AZUAwR0cABfeKVs_f6WJER7f14H0GXCMo9xakw5ld-lhx4lXtJ19uSo0T1ED0oKN2oOmfM-j3Jl7rDPrdCkHVb8zmo8hVz9sZwPgfMOiud7TguJPv_tUXJY1D0WCJyzHjYF28lHxH8GSX99_OfvPShLCvq9sBK7XjxPX9y-XMJqLnkD_70yV27rH5XQP8jqiefFl7ot2OhSqwT7X1v5CKgfy&__tn__=-UC%2CP-y-R Ярослаа Василик

·

А знаєте, я їх починаю розуміти... їх ненависть і злобу... От уявіть, ми ж їх попереджали, казали: "не робіть цього, не голосуйте за зє, ви приведете війну в країну, нас вбиватимуть, ґвалтуватимуть, катуватимуть, виселятимуть до сибіру! Ви ведете дурнів і зрадників! Вони зруйнують економіку! Зруйнують Державу! Це ж зрадники, ті ж риги, тільки в профіль! Не знищуйте Країну, одумайтеся! Ну нормально ж Країна розвивається! Не робіть дурні!!! Будемо кров'ю заливатися!

А вони нам: "ой, хуже нє будєт! Ліж би нє Порошенко! Барига, мародьор! Он - цибуля по 7.50!!! Хоть посмєйомся!"

І тут, раз... Країна залита кров'ю, зґвалтовані, закатовані, вбиті, вивезені на росію... Два моря захоплені, все Приазов'я, Херсон, Ізюм, Буча,

Маріуполь, все потрощене і розбите, кров, смерть, жах, економіка загнулась А тут ще й підрив греблі, тисячі жертв! І на цьому тлі барабани, 9 мільярдів, крадійство гумдопомоги, тотальна корупція!! І тут ми: ми ж вам казали!

ЩО ВИ НАРОБИЛИ, ДОВБ@Й@БИ!!! Ми ж вас попереджали!!!

Уявляєте, як це на психіку давить!

Та вони ненавидять нас за те, що ми виявилися правими!!!

Ми ж живі свідки їх тупості, безвідповідальності, інфантилізму! Ми живі свідки їх помилок і прой@бів!

Звісно, вони нас ненавидять!!! Ну, а кого ще їм ненавидіти? Не себе ж?

НЕ ДУМАВ ??? Не думав - тепер не скигли і не звинувачуй 25% людей, які усіма силами намагалися вберегти Вас і майбутнє Ваших дітей від трагічної помилки...............

Як могла Україна породити таке величезне стадо тупого і де--льного би-ла, яке за гарною картинкою не побачило власної смерті..???

Під його контролем тяжко помирав солдат Журавель...зараз кров'ю спливає сама Україна...під його контролем...куди вліз, блазню??Ах,як воно хотіло булаву!!!

Як голосно кричало на трибуні !!!Асфальтний екстаз вилився у страшну трагедію..зелебобики, поїздили по нових дорогах???

Хто на чужину, а хто на цвинтар...дороги смерті...
показати весь коментар
01.07.2023 15:45 Відповісти
+20
а ні до чого - він ваш вирок....вибрали -жріть....хай воно вам лізе через горлянку...хотіли поржати - ржіть....покінчили з бідністю....хуже ж ні стало??????? вони повинні добре насолодитись вашим вибором 2019..... ми ж вас попереджали....але вам на наші слова було *****....
показати весь коментар
01.07.2023 16:07 Відповісти
+13
Ну і до чого тут зараз це?
показати весь коментар
01.07.2023 15:59 Відповісти

Завантаження...