6823 відвідувача онлайн
6 525 60

Дякую за вірність, стійкість та професійність! - Залужний привітав побратимів із Днем Військово-Морських Сил ЗСУ. ВIДЕО

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав військовослужбовців ВМС із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку Залужного. 

"Вітаю бойових побратимів з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Дякую за вашу вірність, стійкість та професійність! Разом - до Перемоги!", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+34
Український часопис

https://twitter.com/hashtag/%D0%A1%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97?src=hashtag_click #************

В цей день 1995 року народилась Яна Зінкевич - українська доброволець-медикиня. Командир медичного батальйону «Госпітальєри». Нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, відзнакою «Народний Герой України», «За спасіння життя»,«За воїнську доблесть».



https://twitter.com/hashtag/%D0%A1%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97?src=hashtag_click
показати весь коментар
02.07.2023 10:34 Відповісти
+17
Многоя літа!
показати весь коментар
02.07.2023 10:47 Відповісти
+15
Як би там не було, а "Москва" потонула і пускає бульки.
показати весь коментар
02.07.2023 10:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як би там не було, а "Москва" потонула і пускає бульки.
показати весь коментар
02.07.2023 10:28 Відповісти
Український часопис

показати весь коментар
02.07.2023 10:34 Відповісти
Многоя літа!
показати весь коментар
02.07.2023 10:47 Відповісти
З Днём народження,наша красуня! Велика подяка від українців за твою мужність і відданість народу України! Здоров'я та всього найкращого, а головне перемоги всім нам!
показати весь коментар
02.07.2023 11:39 Відповісти
Слава ВМФ України!
показати весь коментар
02.07.2023 10:36 Відповісти
ВМС.
показати весь коментар
02.07.2023 10:41 Відповісти
Військово Морський Флот.
показати весь коментар
02.07.2023 10:43 Відповісти
Доводжу до вашого відома що в нас по перше немає ВМФ а по друге сьогодні день ВМС.
показати весь коментар
02.07.2023 10:51 Відповісти
Тобто, у нас немає військово морського флоту?
показати весь коментар
02.07.2023 10:53 Відповісти
Є ракетні катери, дрони, і, як бачимо, активність ворожого флоту регулярно спадає.
показати весь коментар
02.07.2023 10:59 Відповісти
До чого тут кацапський флот? Сьогодні день нашого флоту.
показати весь коментар
02.07.2023 11:07 Відповісти
А до того, що ми його нищимо.
показати весь коментар
02.07.2023 11:25 Відповісти
Ми нищимо і їхню бронетехніку. Яке це маж відношення до нашого військово-Морського Флоту?
показати весь коментар
02.07.2023 11:34 Відповісти
Ми їх нищимо, і це наше досягнення.
Наше - і нашого військово-морського флоту.
показати весь коментар
02.07.2023 11:56 Відповісти
Які їхні плавзасоби знищив наш військово-морський флот?
показати весь коментар
02.07.2023 12:03 Відповісти
Не матюкайся, салага. Зараз потрапиш модеру під роздачу.
показати весь коментар
02.07.2023 12:11 Відповісти
Чим тобі не подобається реальність де в нас є ВМС ЗСУ, і відсутній ВМФ як складова ЗСУ?
показати весь коментар
02.07.2023 11:07 Відповісти
ВМФ це окремий підрозділ Збройних сил.
показати весь коментар
02.07.2023 11:09 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
02.07.2023 11:13 Відповісти
Святкували і раніше, правда кожного року в різні дати, було з москалями і спільний парад робили. В 13 році по моєму.
показати весь коментар
02.07.2023 11:50 Відповісти
57 років тому ліквідували трудодні - російські окупанти дозволили українцям отримувати зарплату...а у 1974 росіяни українцям навіть паспорти дозволили мати!
показати весь коментар
02.07.2023 10:36 Відповісти
Маються на увазі колгоспники.
показати весь коментар
02.07.2023 10:48 Відповісти
Десь 70% українців тоді були колгоспниками, бо росіяни українців у міста не пускали. І наче колгоспники та українці це різні речі і наче до 1991 й не було російської окупації України.
показати весь коментар
02.07.2023 10:57 Відповісти
Коли "тоді" - у 40-ві роки ? Чи в 30-ті ?
Хто б тоді рухав українську науку і техніку, якби всі були когоспниками ?
У 50-ті активно залучались освічені розумні кадри, і до кінця 60-х ішов економічний зріст.
показати весь коментар
02.07.2023 11:05 Відповісти
"українську науку і техніку"??? - де тоді була столиця "нашої" Батьківщини?
показати весь коментар
02.07.2023 11:10 Відповісти
Де столиця Батьківщини - кожен дивився у своє серце і вирішував сам.
Але Сергій Колорольов - українець, Архип Люлька (КБ авіадвигунів) - українець, вони,
як і тисячі інших, колгоспниками не були.
Хтось рвався у Москву, хтось працював у Києві, Дніпропетровську, і ми мали не найгірші
у світі ракети які в колгоспній МТС не зробиш.
показати весь коментар
02.07.2023 11:23 Відповісти
То була російська окупація України 1921 - 1991 років? бо в тебе геноцид української нації росіянами викликає виключно позитивні емоції...
показати весь коментар
02.07.2023 11:27 Відповісти
Окупація була, і ти її жертва - от і живи у своїй когоспній реальності.
показати весь коментар
02.07.2023 11:29 Відповісти
А ти сам хто по національності?
показати весь коментар
02.07.2023 11:30 Відповісти
Україна будує одні з кращих у світі танки "Оплот" - це колгоспний рівень ?
Україна поставляє США першу ступінь для запуску космічних кораблів - це теж рівень колгоспу ?
Україна знищила крейсер "Москва" українською ракетою "Нептун" - і це зроблено в колгоспі ?
показати весь коментар
02.07.2023 11:49 Відповісти
Називати свою національність відмовляєшся...твоє право.
показати весь коментар
02.07.2023 11:56 Відповісти
Подивись на мої коменти за 10 років і включи мізки.
показати весь коментар
02.07.2023 11:57 Відповісти
З 1919 по 1991р.
показати весь коментар
02.07.2023 23:39 Відповісти
Моя дружина каже коли навчалась в технікумі, там були і селяни. Їм щоб навчатись в місті потрібен був дозвіл від голови колгоспу на видачу паспорта.
показати весь коментар
02.07.2023 10:49 Відповісти
Нажаль ці сили ну дуже вже малі.
показати весь коментар
02.07.2023 10:49 Відповісти
Тут розмір значення не має. Топимо ворожі ракетні флагмани "на ура".
показати весь коментар
02.07.2023 10:55 Відповісти
Чого СКИГЛИШ??? Відриваєш свій пукан від дивана, та пизтуй у військомат!!
показати весь коментар
02.07.2023 10:58 Відповісти
Зі святом, хлопчики!!!
Бережи та допомагай вам Господь і Матінка Божа
показати весь коментар
02.07.2023 10:50 Відповісти


Український часопис



В цей день 1995 року народився Єгор Середюк - Герой України (2022, посмертно), капітан ЗСУ 299 БрТА. Командир авіаційної ланки. 15.04.2022 загинув біля м.Ізюм на Харківщині, повертаючись із бойового завдання. Нагороджений орденом Б.Хмельницького III ст. Залишилась дружина, донька


показати весь коментар
02.07.2023 10:51 Відповісти
Вічна пам'ять!
показати весь коментар
02.07.2023 11:41 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2023 12:52 Відповісти
Харе, Сагайдачний стояв на ремонті в Миколаєві, його вивести було неможлива. І затопити свій корабель це діло честі, а потонути від удару ракет несучи ешалонну ППО ні.
показати весь коментар
02.07.2023 11:20 Відповісти
А то ти прийшов зраду розганяти, так можеш прямо писати, не треба прикриватись Сагайдачним. А то план постановки в док був як мінімум в 20 році затверджений, бюджет все таки. І сам пишеш що толку з кораблів нема і в той же час жалкуєш що затопили. Добре що затопили. Бо якби наші адмірали такі як Неїжпапа вирішили вигнати його в море( я думаю що якби була технічна можливість то так би і було) то він би затонув від ракет Онікс разом з частиною команди.
показати весь коментар
02.07.2023 11:47 Відповісти
Україна - морська держава. Тому ВМС України завжди були, є і будуть.
І треба ВМС постійно розвивати та укріпляти.
показати весь коментар
02.07.2023 11:14 Відповісти
У ВМС немає прапорщиків. ВМС це не тільки плавзсоби.
показати весь коментар
02.07.2023 11:27 Відповісти
Ну і під цією новиною срач не припиняється,що за народ?
показати весь коментар
02.07.2023 11:42 Відповісти
Їм За срач платять Може даже фсб
показати весь коментар
02.07.2023 14:28 Відповісти
Хм... А скажите наш флот сделал хоть один залп в сторону руzzких когда у нас забирали Крым? А наш подводный флот выпустил хоть одну торпеду по руzzким кораблям, когда у нас забирали Крым? Не, ну чё я такие глупые вопросы здеся задаю... (вздыхает)
показати весь коментар
02.07.2023 11:48 Відповісти
В/О Головкомандуючого Турчинов, виконуючи негласний наказ Юлії Тимошенко,
так і не віддав наказ відкривати вогонь по російських загарбниках.
А для наших моряків російський флот на той момент ворожим не був:
ми були союзниками, і оці "союзнички" підленько встромили ножа в спину.
показати весь коментар
02.07.2023 12:33 Відповісти
Наказ Тимошенко! Це Ви загнули. Ситуація була набагато складнішою.
показати весь коментар
02.07.2023 17:44 Відповісти
Дуже цікава думка, особливо, враховуючи, що Турчинов вихідець з її партії і був її підлеглим. Натомість, вважаю, потребує доповнення - це не її особистий наказ - вона була лише ланцюгом у трансляції цього наказу. А от хто його насправді віддав - питання дуже цікаве))
показати весь коментар
02.07.2023 20:56 Відповісти
Тимошенко користувалася повною довірою *****. І тісно контактувала з Медведчуком.
показати весь коментар
02.07.2023 23:20 Відповісти