11312 відвідувачів онлайн

Росія може підірвати Запорізьку АЕС, - Times

заес,аес,запорізька

Російській диктатор Володимир Путін може дати розпорядження підірвати Запорізьку атомну електростанцію, щоб зміцнити свої позиції, які похитнулися.

Про це пише британська газета Times, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

"Путіну, як авторитарному правителю, важливо зберігати обличчя в очах своїх прихильників. Однак перебіг війни, розв'язання якої саме по собі вже було "величезною стратегічною помилкою", і недавня спроба заколоту  можуть підштовхнути Путіна до якихось радикальних кроків", - йдеться в повідомленні.

Жодних реальних успіхів на фронтах путінська армія вже давно пред'явити публіці не може. Це б'є по іміджу щасливого і рішучого лідера, а події 24 червня додатково продемонстрували нестабільність позицій Путіна: російська армія майже не чинила опору "вагнерівцям" Пригожина, а люди в Ростові "з ентузіазмом вітали найманців".

"Це небезпечний момент для путінського режиму і, отже, момент підвищеної небезпеки для регіону. Щоб повернути прихильність політичної фортуни, пан Путін може піддатися спокусі загострити війну в надії на швидкі перемоги", - міркує Times.

"Його армія вже підірвала греблю гідроелектростанції в Каховці (хоча Росія це невигадливо заперечує). Цілком можливо, що у них є і план удару по Запорізькій атомній електростанції", - пише видання. 

Про загрозу диверсії росіян на окупованій ними ЗАЕС давно говорить українська влада. Росія ці підозри відкидає.

Times зазначає, що на користь цих підозр свідчить і поступове виведення військових і персоналу зі станції, повідомлення про яке з'являлися останніми днями.

На думку Times, країни НАТО повинні рішуче попередити Москву, що не залишать без відповіді диверсію на АЕС із потенційно катастрофічними наслідками. Якою може бути ця відповідь, газета припустити не намагається.

Топ коментарі
+20
***** може багато чого, бо його не тримають за руки "союзники" і не вказують що робити
показати весь коментар
03.07.2023 07:04 Відповісти
+13
"На думку Times, країни НАТО повинні рішуче попередити Москву, що не залишать без відповіді диверсію на АЕС із потенційно катастрофічними наслідками. Якою може бути ця відповідь, газета припустити не намагається."
Будет 4-я степень озабоченности или даже 5-я.
показати весь коментар
03.07.2023 08:08 Відповісти
+12
Що показав "похід"пригожина?Окрім того,що болотна нєрусь ніяка не держава,він підсвітив боягузство та неадекватне сприймання " заходом" рашистів.Україна показала,що нєрусь треба не боятись та умовляти а тупо 3,14 ...ити.По іншому - ніяк."Захід" продовжує "ходити" не в туалет а в штани.
показати весь коментар
03.07.2023 07:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тільки лінивий ще не написав... наступна- ореджоу хаямбе- газета людожерів гвінеї=бісау
показати весь коментар
03.07.2023 07:01 Відповісти
***** може багато чого, бо його не тримають за руки "союзники" і не вказують що робити
показати весь коментар
03.07.2023 07:04 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 15:44 Відповісти
Що показав "похід"пригожина?Окрім того,що болотна нєрусь ніяка не держава,він підсвітив боягузство та неадекватне сприймання " заходом" рашистів.Україна показала,що нєрусь треба не боятись та умовляти а тупо 3,14 ...ити.По іншому - ніяк."Захід" продовжує "ходити" не в туалет а в штани.
показати весь коментар
03.07.2023 07:23 Відповісти
Підрив ЗАЕС ще більше може підірвати авторитет пуйла в рядах своєї армії.
Адже радіаційний фон буде високий по всій лінії зіткнення,постраджають всі,хто буде знаходитись в цій зоні.
показати весь коментар
03.07.2023 07:45 Відповісти
Вітер майже завжди дме в сторону Криму та Ростова
показати весь коментар
03.07.2023 08:09 Відповісти
чули цю казочку :
- відхід від Херсона знищить авторитет путіна
- мобілізація підірве авторитет путіна
- бунт прігожина розтоптав авторитет путіна

тільки тотальний програш у війні підірве авторитет пуйла, все інше (навіть екоцид, навіть якщо постраждає Крим) - супутні втрати.

p.s. рашисти що опромінились в Чорнобилі ... прям дуже топлять проти путіна )
показати весь коментар
03.07.2023 09:44 Відповісти
Ну може і що?
показати весь коментар
03.07.2023 07:49 Відповісти
Та ну нах -- вони довго думали шо підривом атомки він стане ше більш боиовим -- мавпа з гранатою .
показати весь коментар
03.07.2023 07:58 Відповісти
Ще двадцять років будуть розслідувати, чи не Україна це зробила. Врешті дійдуть висновку, що нічого не зрозуміло, доказатєльств нєт.
показати весь коментар
03.07.2023 08:04 Відповісти
"На думку Times, країни НАТО повинні рішуче попередити Москву, що не залишать без відповіді диверсію на АЕС із потенційно катастрофічними наслідками. Якою може бути ця відповідь, газета припустити не намагається."
Будет 4-я степень озабоченности или даже 5-я.
показати весь коментар
03.07.2023 08:08 Відповісти
Щоб було страшніше озабочєнность в цьому випадку зразу вдесятерять.
показати весь коментар
03.07.2023 09:16 Відповісти
можно не париться, а пойти проторенной дорожкой. Сказать, что неясно кто взорвал и это еще предстоит выяснить.
показати весь коментар
03.07.2023 15:46 Відповісти
Хочу підмітити для думаючоі категоріі читачів.Про можливий підрив ГЕС практично ніде не писали.
Зате про АЕС кричать усюди вже котру неділю,значить це комусь потрібно.
Я вам кажу-серьезноі аваріі не буде.Або розіграють аварію,або зроблять щось незначне.
показати весь коментар
03.07.2023 08:10 Відповісти
як би ти був з думаючої категорії читачів, то розумів би, що підрив ГЕС та підрив АЕС ніяк не можна порівняти. ніхто, окрім України, не помітив та не отримав ніяких наслідків, через підрив дамби ГЕС. а от підрив АЕС помітять і на протилежному боці Землі, не кажучи вже про сусідів по Европі.
показати весь коментар
03.07.2023 08:57 Відповісти
вже днів зо 3 зелені всім впарюють, шо підрив ЗАЕС це не підрив ЧАЕС - йоду навіть пить не треба... - але пиво подожчяє...
і взагалі, хто сказав, шо три вуха гірше ніж два?
показати весь коментар
03.07.2023 09:23 Відповісти
Є одне але - Чорне море. А в Чорному морі сірководень - і якщо він вирветься на поверхню буде капзда. А в море нанесло іще нанесе всякої куйні - і ця куйня може спровокувати а може і ні вихід сірководню ).
показати весь коментар
03.07.2023 10:46 Відповісти
смотря что и как взорвут. Я думаю, они не дураки, чтобы радиация дошла до святого запада, поэтому рассчитают так чтобы нагадить только Украине
показати весь коментар
03.07.2023 15:48 Відповісти
неможливо так розрахувати. і вони не дураки, вони кінчені істоти, нелюди. їм на себе плювати, а про інших вже й казати нічого.
показати весь коментар
03.07.2023 16:34 Відповісти
як би ти був з думаючої категорії читачів,
тихо-тихо, якраз я багато думаю,в порівнянні з багатьма іншими.
Враховуючи,що підрив АЕС зачепить інші країни,а це путлеру не подарують,бо йому і так роблять подарунки,що закривають очі на знищення України.
Це рашисти розуміють, і тільки розіграють аварію,або вона буде незначна по масштабу.
показати весь коментар
03.07.2023 16:19 Відповісти
багато вже чого було, того, що ***** не подарують...але подарували все, без виключення. і підрив ЗАЕС вже нічого для нього не змінить в загальному стані речей. однією "озабочєностью" більше, однією менше...
показати весь коментар
03.07.2023 16:32 Відповісти
і підрив ЗАЕС вже нічого для нього не змінить в загальному стані речей. однією "озабочєностью" більше, однією менше..
Да не скажіть.Коли страджають тільки українці,Запад буде мовчати,на нас ім пох,але коли прилетить ім,вони не будуть в захваті.Я достатньо непогано вивчив,як побудован наш світ і не вітаю в хмарах.
показати весь коментар
03.07.2023 21:37 Відповісти
вони не будуть в захваті, жодних сумнівів. але що вони зроблять паРаші? да нічого.
а що цей умовний Захід, ці, так звані цивілізовані країни, реально зроблять після підриву ЗАЕС? все просто - почнуть примушувати Україну до "миру". і примусять, бо ми повністю, на 100%, залежні від них.
це єдиний реалістичний сценарій, іншого я не бачу. чи може ви вважаєте, що вони вступлять у війну з паРашею на нашому боці?
ps чого тільки вартий цей клоунський "трибунал" у Гаазі. таке враження, що вони існують у якійсь паралельній реальності. ***** в одній, ці - в іншій, але ні той ні ці з дійсністю не перетинаються.
показати весь коментар
03.07.2023 22:36 Відповісти
Ви праві,аварії не буде,але паніка вже є ,тому на кордоні вже великі черги на виїзд з України.
показати весь коментар
03.07.2023 09:01 Відповісти
аварії, звісно не буде.
буде теракт.
показати весь коментар
03.07.2023 09:03 Відповісти
таракту теж не буде,але паніка та нова хвиля біженців вже реальність.
показати весь коментар
03.07.2023 09:13 Відповісти
не буде ні аварії, ні теракту, ні тАракту!
буде мосКАЛьський ВІЙСЬКОВИЙ ЗЛОЧИН! черговий у списку, яких вже ТИСЯЧІ.....
показати весь коментар
03.07.2023 09:43 Відповісти
Звідки така впевненість?Невже є свої люди в фсб?Не буде ніякого теракту,тому що величезні територі стануть непридатними для життя на багато років,а на ці землі інші плани,але спочатку потрібно знищити фізично,або змусити виїхати,корінне населення.
показати весь коментар
03.07.2023 13:49 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 16:21 Відповісти
Є одне але - Чорне море. А в Чорному морі сірководень - і якщо він вирветься на поверхню буде капзда. А в море нанесло іще нанесе всякої куйні - і ця куйня може спровокувати а може і ні вихід сірководню ).
показати весь коментар
03.07.2023 10:47 Відповісти
підрив заслінки ставка охолодження реакторів, вибух в зоні розміщення ядерних матеріалів, зруйнування реактора - це вже зовсім інший рівень загрози світу, по суті початок ядерної війни.
Чи отримає військові переваги *****?
Роза вітрів завжди на ерефію, вздовж лінії фронту. Орки біснуваті але не дурні, в радіаційних окопах сидіти не будуть.
Можливо ***** сподівається на паніку в світі, щоб тиснути на Україну.
показати весь коментар
03.07.2023 08:56 Відповісти
В Чорнобилі сиділи в радіаційних окопах, а тут не будуть? Хто їх буде запитувати. Ви дуже високої думки про них.
показати весь коментар
03.07.2023 09:19 Відповісти
То що, здаватись тепер?
показати весь коментар
03.07.2023 09:12 Відповісти
ГАРАНТОВАНО!!!
тому потрібно терміново надати Україні ядерну зброю! ну ту, що вона здала сша і ********* в обмін на якісь там липові "гарантії"......

якщо імпотентне нато на пару з маразматичним біденом ссуть ядерку кидати на москалів, то Україна має мати право застосувати ядерку по мосКАЛям в разі підриву ними ЗАЕС!!!! ЗУБ ЗА ЗУБ, СУКИ!
показати весь коментар
03.07.2023 09:25 Відповісти
по факту, раша зараж може все

прикро, що весь "прогресивний світ" не може нічого, крім теревеняти
показати весь коментар
03.07.2023 09:28 Відповісти
обамы?
показати весь коментар
03.07.2023 15:50 Відповісти
Може чи не може , це не правильне питання, . Правильне питання, коли , . Тому треба не гаяти час , а евакуйовати все цивільне населення, ну хочь детородного віку , та дітлахів . Та це треба робити негайно
показати весь коментар
03.07.2023 09:54 Відповісти
Я радиации не боюся , если нада йоду напьюся
показати весь коментар
03.07.2023 10:02 Відповісти
Якщо поліція бачить зброю у злодія, який направляє на жертву, то вони теж чекають НЕОПРОВЕРЖИМИХ фактів чи тільки виказують свою стурбованість ? Здається, що поліція діє на випередження. Ось чому Поліція потрібна людям, а МЕГАТЕ з ООНом потрібна тільки злодіям та *****, щоб вони могли маніпулювати світом.
показати весь коментар
03.07.2023 10:32 Відповісти
Вопрос в другом, почему подрыв Каховской ГЭС прошел безнаказанно?!
Мир действует не на опережение, либо вообще не реагирует, либо реагирует после совершения преступления.
Чернобыль ничему не учит? А там ведь 6 Чернобылей!
Что мешает огласить угрозу Уйлу и его потомству, что вслучае такой диверсии - все твое кодло сдохнет, где бы они все не находились? Вот это он понимает прекрасно!
показати весь коментар
03.07.2023 10:45 Відповісти
Мешает то, что запад хочет жрать круассаны, а не замерзать ядерной зимой. Есть более эффективный вариант - взять личинок кацапских ******** у власти, и на каждый таклй высер, как у медведки, например, присылать папочке по почте кусочки личинок. Ну а за АЭС можно сразу большой кусок. Вот это их бы точго притормозило.
показати весь коментар
03.07.2023 10:51 Відповісти
Если бы Байден еще в феврале выдав разрешение на танки, дал бы и разрешение на самолеты и атакамс, то сегодня была бы совсем другая картинана поле боя.
ЗАЭС был бы в окружении, уверен. И тогда солдатам стоило бы подумать 8 раз выполнять ли приказ Уйла на подрыв станции, если после этого попадешь в плен.
показати весь коментар
03.07.2023 11:20 Відповісти