8884 відвідувача онлайн

ЗРК Patriot 13 травня знищив три ворожі гелікоптери й два літаки у Брянській області

повітряні,сили

3 липня в Україні відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних Сил України. З нагоди свята Повітряні сили опублікували відео про українські зенітно-ракетні комплекси.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

У ролику показано роботу розрахунків ЗРК С-300, Бук-М1, Nasams, IRIS-T та Patriot. Там також розповідається, що вони ведуть списки того, які цілі РФ знищив той чи інший комплекс. Для цього просто на техніку наклеюються спеціальні наліпки.

Зокрема, у списку уражених дивізіоном Patriot ворожих об'єктів зазначені три гелікоптери та два літаки 13 травня.

Як раніше пповідомляв Цензор.НЕТ, у Брянські області РФ 13 травня розбилося 5 повітряних суден. Зокрема три гелікоптери та два винищувачі Су-34 і Су-35. На думку Ігната, до авіатрощі причетна російська ППО.

Топ коментарі
+21
Это ополченцы БНР. Пэтриот продается в любом военторге
показати весь коментар
03.07.2023 11:05 Відповісти
+18
Янголи неба України! Наснаги, терпіння, усіляких гараздів та вдалого полювання!
Слава ППО ЗСУ!
показати весь коментар
03.07.2023 11:04 Відповісти
+14
От все і прояснилось ))
показати весь коментар
03.07.2023 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
😜
показати весь коментар
03.07.2023 10:59 Відповісти
Игнат, выходи.
показати весь коментар
03.07.2023 11:01 Відповісти
Аминь..
показати весь коментар
03.07.2023 11:01 Відповісти
От все і прояснилось ))
показати весь коментар
03.07.2023 11:03 Відповісти
Янголи неба України! Наснаги, терпіння, усіляких гараздів та вдалого полювання!
Слава ППО ЗСУ!
показати весь коментар
03.07.2023 11:04 Відповісти
Это ополченцы БНР. Пэтриот продается в любом военторге
показати весь коментар
03.07.2023 11:05 Відповісти
A S Т А N А В І ТЄ С Ь ......
показати весь коментар
03.07.2023 11:12 Відповісти
Пуляють по запаребріку?
показати весь коментар
03.07.2023 11:17 Відповісти
200 км від кордону для рашки санітарна зона -- треба сильніше ППО.
показати весь коментар
03.07.2023 11:22 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 11:26 Відповісти
шкода. Я все надіявся що то модернізовані міг29 постаралися
дуже шкода
показати весь коментар
03.07.2023 11:27 Відповісти
Patriot знайден в шахті під Київом, шахтарі продовжують шукати ATACMS і F-16
показати весь коментар
03.07.2023 11:30 Відповісти
От можуть же... якщо схочуть
показати весь коментар
03.07.2023 11:32 Відповісти
5 Шахідів, загальною вартістю 100 000 $ збили 5-ма ракетами Патріот загальною вартістю 5 000 000 $. Яскраво.
І справа не лише у ціні. Компанія Lockheed Martin офіційно заявила, що фізично не може виготовляти понад 500 ракет на рік. Це при тому, що Шахіди чудово збиваються СПАРКОЮ (а не одинаком) на пікапі з прожектором. Загальна вартість такої конструкції - 100 000 $. При налагодженому виробництві виробляється протягом місяця. Тобто. замість 5 випущених ракет Патріот, які дуже потрібні для балістичних і крилатих ракет, можна було зробити 50 (50, Карл!) мобільних зеніток
І чому у Заходу дедалі більше неприємних питань до України? ...
показати весь коментар
03.07.2023 11:43 Відповісти
ты выпускал сам эти Патриоты...?
показати весь коментар
03.07.2023 11:49 Відповісти
Читай, якщо вмієш, упороте.
https://sundries.com.ua/en/ukraine-will-receive-5-more-patriot-systems-by-the-end-of-2024-raytheon/
показати весь коментар
03.07.2023 12:13 Відповісти
sundries.com.ua это как зелешмарафон или круче? zn.ua используй.)
показати весь коментар
03.07.2023 12:59 Відповісти
Если патриотом сбивают шахеды , то это даже не идиоты , это преступники .
показати весь коментар
03.07.2023 12:00 Відповісти
Та я не слухаю , й не приймаю на віру те , що він пише , але на корпусі патріоту на фото зображено п'ять шахедів .
показати весь коментар
03.07.2023 12:06 Відповісти
Я спеціально двічі переглянув цей ролик. 0:51 хронометраж. Переконайтеся самі.
показати весь коментар
03.07.2023 12:07 Відповісти
Що, кацап, підгорає?
показати весь коментар
03.07.2023 12:03 Відповісти
Ну так, куди летить шахід невідомо, можливо він через дві хвилини ухайдокає пускову установку "патріота"?
показати весь коментар
03.07.2023 12:08 Відповісти
Значить це тупість , некомпетентність або зрада тих , хто повинен був забезпечити безпеку патріота . Велике ппо має прикриватись маленьким .
показати весь коментар
03.07.2023 12:18 Відповісти
Ви будете здивовані, але саме так і організовано українське ППО. Цілком можливо що ті шахеди, що збив "патріот" знаходилися поза зоною ураження "маленької ппо".
показати весь коментар
03.07.2023 13:28 Відповісти
Не вірне порівняння, збили шахедів, а значить зберегли життя українцям, зберегли завод, чи фабрику, а можливо штаб ЗСУ , воно дорожче коштує, чим сама ракета.
показати весь коментар
03.07.2023 12:12 Відповісти
Не треба цих дешевих маніпуляцій. Я не порівнюю вартість ракет і вартість людських життів. Це ви робите. Я порівнюю вартість ракет зі вартістю пікапів зі спарками. Ви цього зручно не помітили?
показати весь коментар
03.07.2023 12:18 Відповісти
сбили і слава богу, задача відбити массовану ракетну атаку, а там сбивається усе що зявляється на радарі, те що дронів не сбили по дорозі це питання не до розрахунку зрк,
показати весь коментар
03.07.2023 13:02 Відповісти
У мене немає і не може бути питань до розрахунку ЗРК. У мене є питання до МО, яке протягом майже року не може зробити необхідну кількість "найскладнішої" військової техніки - пікап зі спарками та прожектором.
І є питання до долбебів - піарників ППО (або хто там це робив), які знімають подібні паливні видосики та виставляють це на весь світ. Ну, плять, мозок же має бути! Невже незрозуміло, що цей розмін Петріот на Шахід, орки зараз поставлять на чолі своєї стратегії ракетних атак? Наслідки треба розказувати?
показати весь коментар
03.07.2023 13:22 Відповісти
Перевага ракетних систем ППО це миттєве ураження ціль у радіусі до 100 км, пікап з кулеметом має ефективну дальність вогню до 2 км і прив'язаний до доріг. Уявляєте скільки пікапів та особового складу потрібно щоб перекрити велике місто? Це коли волонтери збирають на пікапи, а люди ховаються від повісток.
показати весь коментар
03.07.2023 14:07 Відповісти
То проблема в тому, що "волонтери збирають на пікапі, а люди ховаються від повісток"? То може про це треба говорити, а чи не героїчні видосики знімати?
Це проблема "Заходу"? Тому ми обнулюємо запас дорогих і дефіцитних ракет, щоб потім відбувалося ЩО?
показати весь коментар
03.07.2023 14:23 Відповісти
ризиковано...підвели під кордон і бахнули на 80 кеме вглиб...

згоден, перший раз це успіх бо ефект неочікуваности.

але що буде другий раз...ворог пам'ятатиме і як тільки побачить лср та рдк відразу почне шукати біля кордону замаскований петріот. ураження чи, не дай боже знищення петріота перекреслить увесь успіх від того рейду...особливо зважаючи на те скільки крови у зеленського та у залужного американці вип'ють за таке.
показати весь коментар
03.07.2023 12:01 Відповісти
крови у зеленского.. ха ха он прямо фсб-агент-страдалец из-за народа
показати весь коментар
03.07.2023 13:02 Відповісти
Це те про що писала коли іншла дискусія про пріоритет ППО. Так і тільки так вони повинні працювати, а не захищати один населений пункт, навіть якщо він столиця. Де ті,які співали оди повару за знищення цього.
показати весь коментар
03.07.2023 13:15 Відповісти
збивати треба все і чим тільки можна, а то ще якийсь дрон впаде на дорогу яку тільки відремонтували і прийдеться її знову ремонтувати. і знову проєктні роботи, тендери, відкати і тд. А скільки "петріотів" і зеніток - тих же "шилок" можна було б купити на гроші закатані у асфальт під час війни - спробуйте порахувати.
показати весь коментар
03.07.2023 13:25 Відповісти
Гложут меня сильные сомнения, что это отработал 40 летний Пэтриот в силу его надобности для защиты Киева и еще десятка городов Украины. Именно это есть приоритет, учитывая начавшиеся обстрелы Украины Кинжалами и Искандерами.
Таких комплексов всего 2. А на каждый город миллионник нужен 1, как минимум.
Ту же задачу по сбитию самолетов на территории врага могут выполнять ракеты воздух-воздух AIM-120 и AIM-260. Если переделать МИГ-29 подвески.
показати весь коментар
03.07.2023 13:46 Відповісти
Справа не у підвісках. Несумісне електронне обладнання Міг-29 та цих ракет.
показати весь коментар
03.07.2023 14:00 Відповісти
Проблема в радаре самолета. 120 надо постоянно вести с радара. F могут. Английский Тайфун по радару просто творит чудеса.
260 указал приблизительный район цели и пустил, далее она сама автономно, не отсвечивая до самого момента атаки, найдет цель, догонит и уничтожит.
показати весь коментар
03.07.2023 14:16 Відповісти
Проблема не в радарі, проблема у тому, що перед пуском у інерціально-навігаційній систему ракети з борту носія передаються координати цілі. Після пуску ракети в бортовій апаратурі літака-носія фіксуються дані траєкторії цілі. Якщо ціль не маневрує, то передача з носія команд корекції не відбувається. Наведення AIM-120 на початковій ділянці здійснюється тільки за допомогою власної ІНС, а потім починає працювати активна ГСН. Системи ракет AIM-120 и AIM-260 не сумісні з системою Міг-29.
показати весь коментар
03.07.2023 17:35 Відповісти
Теперь внимательно прочитайте то, что вы написали.
Проблема действительно в том, что "з борту носія передаються координати цілі"?
показати весь коментар
03.07.2023 18:25 Відповісти
Ну кінцеву фразу невже важко прочитати?
показати весь коментар
03.07.2023 18:28 Відповісти
Последняя фраза тоже не есть факт, т.к. физически это возможно при желании, но не целесообразно в реале для нескольких единиц машин. Это разные вещи.
Бы был длинный парк машин, то сделали бы. А т.к. Миги доживают свой век, нет смысла. Вот и все. На МИГ надо ставить и нужный радар и нужную подвеску. Родной радара Мига просто не тянет на нужное расстояние для 120х ракет.
показати весь коментар
03.07.2023 19:58 Відповісти
Самі й відповіли -
" физически это возможно при желании, но не целесообразно в реале для нескольких единиц машин."