13822 відвідувача онлайн
17 876 196

За місяць штурмів втрати 47-ї бригади – менше 2%, - Маркус

маркус

Головний майстер-сержант 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура" Валерій Маркус заявив, що втрати його бригади за "місяць щоденних штурмів" становлять менше 2%.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Якщо усіх наших загиблих за понад місяць бойових дій, місяць щоденних штурмів додати до зниклих безвісти, ця цифра складе менше 2%. У нашій бригаді бережуть людей...Всі ці речі зараз є секретними, але цей час мине, потім мої слова ви зможете перевірити", – сказав військовий.

Раніше ексгенеральний прокурор Святослав Піскун записав відео, у якому заявив, що 47-ма бригада ЗСУ "Маґура" зазнає на фронті великих втрат, а його брат, який нібито там служить, через це вже втретє переходить у повністю оновлений підрозділ.

"Дуже багато бруду, породженого росіянами, ллється на нашу бригаду. Страшно, що українці в цю маячню вірять, розповсюджують, обговорюють. Якби ці люди усвідомлювали, як багато шкоди вони приносять цими діями – банальним коментарем, лайком – їм стало би дуже страшно. Це відео – просто концентрат маячні", – прокоментував Маркус відео Піскуна.

Топ коментарі
+38
Чоловіче твої фото сесії розповіли нам про все... нехай цар лящі підкидає. А ми з повагою ставимося до Юрія Бутусова !!!
показати весь коментар
04.07.2023 18:46 Відповісти
+38
показати весь коментар
04.07.2023 18:49 Відповісти
+34
на марафонах та ютубах жіночки точно повірять.
2% втрат за місяць наступу....лаври Арестовича та Кокашенкова(з його патерь нет) не дають спокою любимчику зельки. Ця цифра може бути реальна тільки за умови заміщення втрат новобрацями.
показати весь коментар
04.07.2023 18:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ви знаєте, шановний пан, можливо і так - бо не кожний командир роти чи батальйону мав честь попасти до генерала Залужного на прийом по службовим питанням.

Це просто говорить що ЗСУ міняються і в кращу сторону - відношення командирів до простих солдатів і сержантів досить хороше.
показати весь коментар
04.07.2023 20:10 Відповісти
"Головний майстер-сержант бригади" - це не простий "солдат чи сержант". В справжній армії це посада, дуже приблизно еквівалентна підполковничій-полковничій посаді в совковій армії (з виховної роботи та навчання). Саме сержант вчить особовий склад підрозділу (відділення, взводу, роти, батальйону, полку, бригади) - всьому, що треба. Від зав'язування шнурків до стрільби з гармати та штурмів окопів.

І, власне, сержант Маркус "нянчив" особовий склад 47ї бригади, яка виросла з штурмової роти, на полігонах "в хвіст та гриву".

Офіцер в ЗСУ не повинен займатись особовим складом - це робота сержантів. З іншого боку - сержанти нічим напряму НЕ командують, окрім, максимум, арт-взводів.

Тож "хребет" 47ї бригади - головний майстер-сержант бригади Маркус. І для розуміння рівня - він зараз приблизно на 6 сходинці в глобальній ієрархії сержантських посад в ЗСУ. Наступна посада - лише "головний сержант Сухопутніх військ ЗСУ". Тож Маркус - ДУЖЕ поважна людина в військовій ієрархії.
показати весь коментар
04.07.2023 21:47 Відповісти
Все правильно, так і є.
Тільки люди з розумінням ще "тої" радянської армії це ще не знають.
показати весь коментар
04.07.2023 22:02 Відповісти
Все просто - Маркус сержант нового покоління. Один з кращих з отого "сержантського корпусу2, який почав формуватися в Україні з 2015 року.

Якщо ви не розумієте що то таке - сержант в справжній армії і що означає "головний майстер-сержант бригади", то пропоную лікуватися від совка головного мозку - вам в такому випадку це ДУЖЕ потрібно.
показати весь коментар
04.07.2023 21:33 Відповісти
маркусь з 2015 року НІДЕ не воював! книжки писав і таблетки пив((((
показати весь коментар
04.07.2023 21:38 Відповісти
шавкам права гавкати не давали. заздри тихесенько собі в шафці і не піднімай голосу...
показати весь коментар
04.07.2023 21:51 Відповісти
Ротовий отвір стули, коли із тобою нормально розмовляють, тхне із роту.
показати весь коментар
04.07.2023 22:23 Відповісти
1. Не верзіть дурниць - сержанти, штатно, ротами не командують. Ніякими. Взагалі. Максимум, чим може командувати напряму сержант, будь-який, це арт-взвод.
2. Якщо не знаєте, що то такеє "головний майстер-сержант бригади" - то ваша проблема та ваше неуцтво! У вільний час почитайте https://**********.com.ua/2019/11/29/u-statuti-zyavylysya-obovyazky-golovnogo-serzhanta-brygady/ тут . Або http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66431 тут .

Так от, 47 бригада "піднімалася" саме так, як написано в статуті - в основному силами сержантського корпусу, а не адміністративно-офіцерським способом, як за совка. І Маркус - саме та людина, яка "розбудувала" 47 бригаду з штурмової роти, а потім бата.
показати весь коментар
05.07.2023 17:20 Відповісти
Я бачу що один пан Орест тверезо оцінює ситуацію.
Я настільки зрозумів то 47-а так і формувалась - зразу по НАТівському стандарту, без "партизанів" і махновщини.

Я думаю що коли ставилось питання вищим військовим керівництвом про формування бригади - це була одна з вимог Маркуса і він її домігся. Ніби він так розказував у одному із інтерв'ю.

Тому довгі вишколи і на фронті недавно з новою НАТІвською зброєю.

Тут порівнювати не корректно з якоюсь другою В/Ч - у кожної своя історія і свої ньюанси. Комусь в перші місяці дали зброю і пару тижнів на злагодження - і в бій. Є і такі бо тоді часу не було на тренування.

Тому я вірю що хтось з окопів дивується таким цифрам і не вірить, а хтось просто хає бо не подобається що Маркус виконав наказ і був у зЕ.

Але то таке.
показати весь коментар
04.07.2023 20:05 Відповісти
Ти недоумок? Ти знаєш скільки офіцерського складу у бригаді? Чи вважаєш що комбриг і комбати зайців ганяли, поки один сержант "бригаду піднімав"?
показати весь коментар
04.07.2023 22:21 Відповісти
Ти хоч знаєш, що з 2019 року в статуті ЗСУ введено ієрархію сержантів аж до "головного сержанта ЗСУ"? І що головний майстер-сержант бригади підкоряється напряму командиру бригади та є по відповідним питанням (навчання особового складу, наприклад) - командиром всім сержантам та солдатам бригади. Тобто, головним сержантам батальйонів, сержантам рот тощо. Раніше це була "кадрова полковнича посада" - з виховної роботи. Тепер в ЗСУ цим займаються сержанти. Сержант в бригаді не один. Але всі вони по відповідним питанням (навчання, тактичні навички, опанування ОВТ тощо) - підкоряються головному майстер-сержанту бригади.

Якщо не знаєш - ну, читай статут. Згодиться.
показати весь коментар
05.07.2023 23:13 Відповісти
Слухай, сопляк, в мене одне питання- що Маркус став таким багатим, що навіть тролів може наймати?
показати весь коментар
06.07.2023 00:26 Відповісти
Тобто, статут ЗСУ читати не хочеш, гімно. Ну не читай. Здохнеш невігласом...
показати весь коментар
06.07.2023 21:34 Відповісти
То таки скільки тобі платить Маркус, сопляк? Маркусу нема куди гроші дівати, що вас, тролів кидати загажувати стрічку коментів?
показати весь коментар
06.07.2023 21:44 Відповісти
Якби ти, гімно, з таким же завзяттям читав статут ЗСУ, як обливаєш брудом Маркуса, може б щось в голові прояснилося, але ніц нічого в твоїй збоченій макитрі не зміниться...
показати весь коментар
06.07.2023 23:39 Відповісти
Усім у бригаді заправляв сержант? Ми вийшли із СРСР, а СРСР із нас не вийшов.

То типова пропаганда про простого хлопця, самородка. У кацапів були Гіві і Моторола, які усім "командували". А у нас тепер із сержанта командира бригади роблять.

А бредлі і леопарди Маркус у воєнторзі купив?
показати весь коментар
05.07.2023 01:12 Відповісти
Ти дурник чи прикидаєшься? Де я написав про "усім в бригаді заправляє сержант"?!? Не приписуй мені свої схиблені уявлення про всесвіт.

Ти хоч знаєш, що з 2019 року в статуті ЗСУ введено ієрархію сержантів аж до "головного сержанта ЗСУ"? І що головний майстер-сержант бригади підкоряється напряму командиру бригади та є по відповідним питанням (навчання особового складу, наприклад) - командиром всім сержантам та солдатам бригади. Тобто, головним сержантам батальйонів, сержантам рот тощо. Раніше це була "кадрова полковнича посада" - з виховної роботи. Тепер в ЗСУ цим займаються сержанти.

Якщо не знаєш - ну, читай статут. Згодиться.
показати весь коментар
05.07.2023 23:11 Відповісти
Де Ви росли? Хто Вас виховував? Переставайте тикати незнайомій людині і обзиватись, якщо не хочете далі бути "совком-кацапом". Це вам честі не робить (якщо Ви здатні це зрозуміти).

А про те, що сам Маркус піднімав бригаду - фантастика. Не створюйте ідола, якому треба поклонятись.

Ваша цитата: "І, власне, сержант Маркус "нянчив" особовий склад 47ї бригади, яка виросла з штурмової роти, на полігонах "в хвіст та гриву".
Ви це серйозно, Маркус тоді якась гіпернянька, яка "винянчила" усіх сама.

А про стандарти НАТО я трохи знаю. Здогадуюсь, що їхні сержанти не дорівнюють радянським.
показати весь коментар
06.07.2023 01:33 Відповісти
"Раніше це була "кадрова полковнича посада" - з виховної роботи. Тепер в ЗСУ цим займаються сержанти."

Ви часом не змішали в одну купу вишкіл і виховну роботу? Це різні речі, і якщо за це відповідає одна людина, то так і пишіть - і вишкіл, і виховна робота. Бо десь Ви пишете "з виховної роботи", а десь "на полігонах "в хвіст та гриву".
показати весь коментар
06.07.2023 01:45 Відповісти
Тобто статут ЗСУ читати не хочете? Ну не читайте, будете і далі виглядати ідіотом, який чіпляється до слів.
показати весь коментар
06.07.2023 21:33 Відповісти
Якщо людина пише "підняв бригаду", а ти вказуєш, що щось тут не "склеюється", то це називається "чіплятися до слів"?

Чи то справа майстер-сержанта записувати "відосіки" і викладати їх у інтернет? Він що - дипломований "боєць інформаційного фронту"? Якщо його посада рівна посаді полковника, то покажіть мені "відосіки" від полковників (тільки не посилайтесь на генералісімусів Кадирова).

А на кого розрахована та розповідь Маркуса про спання на трупах у захопленій ворожій траншеї? Він там був не один, тому могли перед тим, як лягати спати, просто викинути ті трупи з окопів.

Занадто майстер-сержант є медійним, кимось "розкрученим" і "тік-токером". От під Бахмутом є баталйон "Свододи", але у телемарафоні про них мовчать і до президента нікого не запрошують. Тому у мене велика підозра, що Маркус є "придворним" військовим ОП (чи з переконань, чи з кар'єрних міркувань).
показати весь коментар
07.07.2023 01:47 Відповісти
сержант підняв бригаду? серьозно? сам то віриш в що говориш,ти хоч розумієш скільки сержантів в бригаді?
показати весь коментар
05.07.2023 01:58 Відповісти
Ти хоч знаєш, що з 2019 року в статуті ЗСУ введено ієрархію сержантів аж до "головного сержанта ЗСУ"? І що головний майстер-сержант бригади підкоряється напряму командиру бригади та є по відповідним питанням (навчання, наприклад) - командиром всім сержантам та солдатам бригади. Раніше це була "кадрова полковнича посада" - з виховної роботи. Тепер в ЗСУ цим займаються сержанти.

Якщо не знаєш - ну, читай статут. Згодиться.
показати весь коментар
05.07.2023 23:09 Відповісти
Слухай ти спочатку мобілізуйся й тоді в реалі побачиш всю правду про Статут. Чим займаються сержанти насправді й які в них повноваження.
показати весь коментар
12.07.2023 22:37 Відповісти
Знаю чим займаються. Звісно - зовсім не тим, що прописано в статуті. І повноважень в них - хєр та з редькою навіть по Статуту. Бо совковоа система, когли лєтьоха зобов'язаний солдата буквально копняками гнати на фізо - в генах ЗСУ.
показати весь коментар
14.07.2023 10:19 Відповісти
Пискун должен сидеть. Давно. И долго. Это профессиональный лжец и негодяй
показати весь коментар
04.07.2023 19:37 Відповісти
у нас всех прокуроров надо садить - не промахнешься
показати весь коментар
04.07.2023 19:41 Відповісти
Ніт! Гарних екс-прокурорів треба відправляти послами в гарні країни (наприклад Швейцарію), а поганих в погані.
показати весь коментар
04.07.2023 20:34 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2023 00:25 Відповісти
озвученные 2% это как средняя температура по больнице.
уместнее говорить о потерях среди штурмовых батальонов.
показати весь коментар
04.07.2023 19:40 Відповісти
Які ви ******* зрадойоби, вам дезу дають, про Маркуса ави як тупі дятли вірите. Дякую тобі воїне Маркус.
показати весь коментар
04.07.2023 19:41 Відповісти
В Кремлі були б задоволені. Нарешті розумні українчики почали лаяти своє ЗСУ. Сьогодні бригада Маркуса, завтра слідуюча, потім і до генералів доберуться. А далі почнеться срач два Івани три гетьмани і можна буде брати розумних українчиків голими руками ...
показати весь коментар
04.07.2023 19:42 Відповісти
ти диви, вже й кацапки вивчили слово ПАЛЯНИЦЯ. Швидко пішло. Незабаром всі кацапи будуть сидіти з словниками, а не з калашами. І *****, ***** буде просити миску щей через віконце в окремій кімнаті для віп-бидла.
показати весь коментар
04.07.2023 20:31 Відповісти
дідусь багатогразовигнаний прокурор уявив себе великим знавцем стану справ на фронті - хайп ловить
показати весь коментар
04.07.2023 19:47 Відповісти
Не буду коментувати Маркуса, але, люди, ви що ? Піскун!!!! Ви що не могли знайти собі кращого авторитета, ніж оце.....? Я був про Вас кращої думки.
показати весь коментар
04.07.2023 19:52 Відповісти
Так Маркус сам обратил внимание на этого пискуна... А мог бы просто проигнорить. Я например, да и многие другие, даже и не знал про какое то видео от пискуна.
показати весь коментар
04.07.2023 20:00 Відповісти
Він звернув увагу на того гандона саме тому, щоб показати до якого маразму скотилось наше суспільство, на яке дуже успішно діє кацапські ІПСО. Почитайте на форумі - тут більшість недурні дописувачі, але говорять те саме, що Піскун.
показати весь коментар
04.07.2023 20:08 Відповісти
Для этого есть тот же ЦПД или какие то прессофицеры подразделения... Но уж точно не командир подразделения, которое уже "месяц штурмует". Видать слишком много свободного времени у Маркуса.
показати весь коментар
04.07.2023 20:13 Відповісти
а хай буба ще більше втирає про все ******* на фронті і тоді суспільство взагалі отупіє,самі висрали мантру неначасі то й не треба тепер скавуліти,чого то люди на любий пройоб реагують так гостро,бо треба було не секретити а спокійно доносити інформацію щоб люди це сприймали адекватно.
показати весь коментар
05.07.2023 02:03 Відповісти
2%? В штурмовій бригаді при штурмах укріплених районів? Краще мовчи до Перемоги, не ганьби загиблих і поранених бригади, вистачає аристовичів.....
показати весь коментар
04.07.2023 19:57 Відповісти
Від'їбіться нарешті від Маркуса. Гидко слухати і читати поважних дописувачів...
Наголошую, в своїх придирках ви навіть готові слухати Піскуна і йому подібних.
Валєра може також, як і Ви, не любити Зе, мати претензії за всю ту фігню, що його команда натворила, але він, на відміну від вас, розуміє, що мутити воду зараз - це вигода з цього лише кацапам.
Чи він, як і ви, повинен бігати і волати всьо пропало? Може він повинен кричати "заглянуть в очко *****", "дагаварітся гдєто пасрєдінє"? Забули чиї це лозунги? - То якого хєра ви ж цю херню тут і розганяєте?
Якщо послухати і зрадойобів і навіть багатьох солдатів, то в нас взагалі уже немає армії і взагалі уже нема кому воювати...
Озирніться навколо і побачте нарешті, що якось не все так, як ***** каже, але кацапські ІПСО діють чудово. Що що, а брехати москалі мастаки.
показати весь коментар
04.07.2023 20:05 Відповісти
не має він ЖОДНИХ претензій! нормально лиже сраку зєрьмаку, з ПЕРШОГО дня! ОПа успішно запустила розкол в армії! є свої і правильні "воєнні", а є неправильні! крапка
показати весь коментар
04.07.2023 21:41 Відповісти
Звідки вам знати що він має, а чого не має, ви з ним розмовляли?
То проблема у тому що Маркус лояльний до командування? Він має за вашим бажанням порушуючи військові статути казати те що вам подобається? Щоби що? Щоби нашкодити бригаді яку наказав Саку та Маркусу створити Залужний (спочатку був бат)?
Ваш пост демонструє те що ОП-і та кацапам вдається той "розкол", як мінімум у коментах на Цензорі.
показати весь коментар
05.07.2023 15:36 Відповісти
мій родич близький зараз в цій бригаді, все у нього добре, фотки присилає, заряджений оптимізмом як ніхто, сам захотів туди, з тероборони перейшов, пройшов відбір, готували їх не менше трьох місяців, за кордоном приблизно місяць . А піскун-брехун, як він пояснював, що віллу купив у Франції за гроші від продажу маминої старої хати в селі. Хто такому вірить? Місце піскуна в тюрмі з конфіскацією - шкода, що нема кому його туди запхати, бо злочинів воно за своє життя здійснило багато.
показати весь коментар
04.07.2023 20:07 Відповісти
мій брат воював і в 14-му і торік в 72-й бригаді. Проблем вистачало, розказував. Але не буває війни без втрат і довбойобів - і, що головне, не все так херово, як ******* зрадойоби.
І от йому довелось їхати з нашим хлопцем, який теж трохи повоював, але, м'яко кажучи, його мозок захоплений кацапськими ІПСО... То в двох словах, він його швидко вивів на рівень, хочаб "ключить логіку і мізки", бо сам в курсі, що і до чого.
Починалось стандартно - "всьо пропало" - 3 состава (от чому 3 не знаю, на постійно чую цю херню) бригади розбито, аружія нема. Коли спокійно стали говорити, виявилось, що так, їх трохи потрєпало, роту дійсно роз'їбало - кілька загиблих і кілька десятків поранених-контужених. Но нє трі состава! І не бригади - а звідки йому знати про бригаду, коли сидів десь у лісосмузі? І зброя була, правда не було джавелінів точно, а енлав може й був, а може й ні, бо він хєр розбирається...
Коротше, коли починаєш впадати в конкретіку, москальські ІПСО перестають діяти. Але проходить день-два і між собою знову починаються у них ті самі балачки "всьопропало"...
показати весь коментар
04.07.2023 20:22 Відповісти
сиди вже розумнику на дивані, і сопляки збирай у стакан з-під горілки. Аніка-воїн, трясця тебе взяла !
показати весь коментар
04.07.2023 20:24 Відповісти
Піскун це гниль медведчуківська вже давно має сидіти в сізо за дескредитацію ЗСУ.
показати весь коментар
04.07.2023 20:15 Відповісти
Вклоняюсь до землі перед головним сержантом бригади. Дякую тисячі й тисячі разів. За життя хлопців, за гарну роботу.
показати весь коментар
04.07.2023 20:23 Відповісти
Тоже заметили, что здесь их 90 процентов?😂😂😂
показати весь коментар
04.07.2023 20:30 Відповісти
Зеленський попіарився, та створив проблеми (тільки не пишить що він покликав сержанта до себе в офіс, щоб щось там з ним вирішувати) без цього не було би ніякого відео Піскуна... Медійність це палка з двома кінцями.
показати весь коментар
04.07.2023 20:30 Відповісти
В бригаде около 5000 человек. Он хочет сказать, что потеряли за месяц всего 100 человек?

При регулярных сводках, что у русни на Запорожском направлении теряется по 3 роты = 300 человек.
показати весь коментар
04.07.2023 20:36 Відповісти
Маркус каже про загиблих. Тобі мало?
Втрати окупантів зазначаються загальні.
показати весь коментар
04.07.2023 21:18 Відповісти
А то я не понял. Типа это стало звучать убедительнее.
показати весь коментар
04.07.2023 21:19 Відповісти
а у них задача воевать, а не диарею у диванов предотвращать
показати весь коментар
04.07.2023 21:24 Відповісти
А этот высер к чему? Война это не сказки, где всего 2% потерь.
Я в курсе, спасибо.
показати весь коментар
04.07.2023 21:38 Відповісти
Маркус до этого говорил сколько в бригаде 6000, а не пять это раз.
Два процента убитыми это 120 человек, добавь сюда еще 500-600 раненных и ты получишь 600-700 человек выбывших из строя. Это каждый десятый. Не так уж и мало.
При том, что "низкие" потери такие еще потому, что в Магуре сотня брэдли, а эти машины массу народа спасают.
показати весь коментар
04.07.2023 21:48 Відповісти
Ну и как бы на Запорожском направлении действует не одна 47 бригада, шо ж ты сравниваешь потери тех всех, а с нашей стороны только 47-ой? Другие бригады тоже надо считать.
показати весь коментар
04.07.2023 21:52 Відповісти
Воюет 3-5 бригад. Т.е. у них за месяц потери 500-1000 человек, в то время как у врага 9000?
показати весь коментар
04.07.2023 21:59 Відповісти
ти жартуєш? Які 3-5? 3-5 нових бригад, які там зараз займаються продавлюванням оборони.
У нас 3 відрізки фронту по 150 км (якщо грубо брати). Разом 450 км.
Від Василівки до Вугледару 150 км - на тому напрямку третина усіх військ воює зараз. Уявляєш, скільки це? Може ти мав на увазі 35 умовних бригад?
показати весь коментар
04.07.2023 23:29 Відповісти
Я имел ввиду Запорожский фронт, о котором регулярно отчитывается Тарнавский. Ясное дело, что на Донбассе воюют с десяток бригад.
показати весь коментар
04.07.2023 23:42 Відповісти
Ну как вам сказать, что бы не обидеть ... Скажу прямо, и у срусни нет таких потерь , как рассказывает Генштаб ВСУ.
А сто человек, хоть и за месяц, это очень, очень много.
показати весь коментар
04.07.2023 23:47 Відповісти
Да ясен хрен что нет, иначе там фронт посыпался бы. Я про саму нелепость заявлений, что у соотношение потерь 1:10.
показати весь коментар
05.07.2023 00:01 Відповісти
Nu delo ni v Markuse , no kak ta u 47oi ni adna niponiatnaia istoria s voinami i tehnikoi , nu ili niumelie deistvie na peredavoi . Samoie abidnoie poteriannie zhizni , magli mnogoie izbezati ih !
показати весь коментар
04.07.2023 20:40 Відповісти
Шановні критики 47-ї, давайте згадаємо останні реальні скандали з ЗСУ, що в них було примітного - це особисте відеозвернення військовослужбовця, в основному з якимись доказами проблеми. Але вірити зашквареному політику, який просто сказав - в мене там є брат, от він сказав..... А чому немає відео від бійців бригади, від його брата.... Бояться? Вірите, що якщо хтось " втретє переходить у повністю оновлений підрозділ" то продовжує боятись Маркуса?
Можливо ми ще дізнаємось факти, що очорнюють Маркуса, але поки що, це лише спроба чорного піару від Піскуна.
P.S. Розумію, що Ви можете написати - відео з мінним полем...., тощо. Але гірка правда війни в тому, що кожен командир рано чи пізно припускається помилок, зазвичай, абсолютно по незалежним від нього причинам, а от їх ціна, це життя людей і знищення військового спорядження. Головне інше - чи вчиться він на них? З часом дізнаємось.
P.P.S. А нинішня істина в тому, що 47, зараз веде бої, і робить це добре. І в першу чергу це заслуга не Маркуса, а бійців бригади, давайте їх поважати.
показати весь коментар
04.07.2023 20:43 Відповісти
В ЗСУ по кожній бригаді є фальшива група в фейсбук, фальшива "група підтримки", окремі групи навчених ботів.
Що вже казати про найбільш публічні бригади і про "бригади наступу".
На них зараз висираються тисячі руснявих ботів, і тут як завжди знаходять безоплатних помічників
показати весь коментар
04.07.2023 20:44 Відповісти
Скажу так ,если вражеское ипсо столько усилий ботоферм тратить шоб его очернить значит человек хороший и правильный.
Маркусу удачи и успехов 47 бригаде!
показати весь коментар
04.07.2023 20:48 Відповісти
Немає тут вражєских іпсо , є звичайне бидло , яке настільки тупе що навіть не розуміє що робить .
показати весь коментар
04.07.2023 21:25 Відповісти
маркус зафоршмачився - очі б йому повилазили чонгарбучаяйця17дюймів.
показати весь коментар
04.07.2023 20:55 Відповісти
А ти не хочеш взяти автомат і " зафоршмачитись " замість Маркуса .? А він нехай замість тебе відпочине тут - на Цензорі . !
показати весь коментар
04.07.2023 21:22 Відповісти
ні,зафоршмачитись не хочу.та й хлопців гнати на міни теж не хочу.і ручкатись з саунним фокусніком теж не бажаю.а ти спробував би ?
показати весь коментар
04.07.2023 21:30 Відповісти
Ясно . Значить - ти лише - мастєр язикового жанра на Цн .? А воюють нехай Маркуси та інші .
До речі - а хто б тобі дав - хлопців гнати на міни . ? Якби ти лише спробував , вони б тебе самі й пристрелили б .
показати весь коментар
04.07.2023 21:37 Відповісти
шо тобі ясно довбограю ? те шо маркус прийняв участь у виборчих перегонах боневтіка ? яке приниження особистості. та й відкіль ти знаєш що і кому б доручили ? клавішний ти пи Здопляс.
показати весь коментар
04.07.2023 21:45 Відповісти
Мені ясно що ти диванна чмоня , дупу якої захищає Маркус , на превеликий жаль . ! Підєр і рідкісна гнида , яка тільки існує на світі , от хто ти .
В мене бракує слів якими можна назвати виродків подібних тобі , які сидячи на дивані , біля жінчиної цицьки , обсирають в інтернеті тих - хто зараз в окопі під кулями кацапні .
показати весь коментар
04.07.2023 22:01 Відповісти
в окопах під кулями чи в офісі преЗЕЕЕдента ? ти оприділись,чукча.селфиться з тим хто благасловив солдата з відірваною ногою на 700 гривень зарплатні...прокладка ти єрмакова.ПНХ.
показати весь коментар
04.07.2023 22:30 Відповісти
Валерій Маркус є головним сержантом. А його почали звинувачувати в помилках які він не робив. Особа медійна, зворотній бік. Втрати однозначно більші. Але зараз сказати що втрат 5% це буде означати що поранених в три рази більше, тобто разом відсотків 20. А коли буде відсотків 30 то боєздатність буде втрачена. Ось тільки поповнення іде і не все так погано. Бригада в тил не відведена значить все в межах норми. Просто є люди які ну дуже далекі від реальності, які мали завищенні очікування. І які дуже боляче сприйняли ті відео з міними полями і не тільки ці. І вони зневірились. І оці заяви Маркуса для них. А ті хто не рвав на жопі волосся від відчаю тим відмазки не потрібні.все.
показати весь коментар
04.07.2023 20:56 Відповісти
Головне що «збиває з пантелику» і викликає «нерозуміння» , що ніби Маркус особисто кругом встигає. Що немає в 47-й офіцерів, чи речників, а в ЗСУ безлічі інших головних сержантів, офіцерів, солдатів…
Наведені цифри втрат ви самі прокоментували, погоджуюсь з висновками повністю
показати весь коментар
04.07.2023 21:34 Відповісти
Я иностранец, но мне кажется, что есьли свинособаки /в том числе ти, кто проживают в Украини/ закидают гивно, то означает, что 47мая виьобула НИМ дуже добре. Слава Зсу.
показати весь коментар
04.07.2023 21:06 Відповісти
та все б нічого... але , якби цей же персонаж " не підтримував бруду, породженого росіянами" проти військових і керівництва країни колись - може б я йому і повірив...
показати весь коментар
04.07.2023 21:25 Відповісти
Піскун - це кучмівська гнида, яку треба давно повісить.

А розносити цю ахінєю про Маркуса і 47 вигідно тільки одній політичній групі, яка не те, що в опозиції, а ненавидить військово-політичну верхівку країни - порошенківським.

Ну а щоб цій піскун-свині вірити і поширювати його вереск, треба бути геть амебою.
показати весь коментар
04.07.2023 21:36 Відповісти
Взагалі-то Піскун завжди ненавидів Порошенка, а в 2019-му голосував за Зеленського. А винуватий знову Порох? До речі, про нього в статті не слова, але треба обов'язково про нього згадати, бо він багатьом в штани насрав
показати весь коментар
04.07.2023 21:46 Відповісти
Ця мерзота піскуд кучмівський ген. прокурор за яким давно в'язниця плаче ,ця мерзота не вилазило з медвечуківських телеканалів і ти нічтожна істота маєш притензії до наширх героїв ?
показати весь коментар
04.07.2023 22:08 Відповісти
Святослав Піскун - новий радник генпрокура Венедіктової: що про нього відомо

30 липня 2020, 22:17
https://24tv.ua/ru/svjatoslav-piskun-novyj-sovetnik-genprokurora-biografija_n1387616/amp



Святослав Піскун став радником генерального прокурора Ірини Венедіктової на громадських засадах. Втім, він точно не є новим обличчям в Офісі генпрокурара. Річ у тім, що в нульових Піскун і сам обіймав цю високу посаду, при чому - двічі.
показати весь коментар
04.07.2023 22:26 Відповісти
30 июл. 2020 г. - Святослав Піскун став радником .
25 авг. 2020 г. - Генеральний прокурор Ірина Венедіктова звільнила Святослава Піскуна з посади.
показати весь коментар
05.07.2023 09:58 Відповісти
Вже би мовчало .
2% на навчаннях при сссрі був допуск втрат . Якщо помиляюсь поправте
показати весь коментар
04.07.2023 22:44 Відповісти
считалось норма, если общие потери до 2%, а если была выброска вдв то до 5%.
показати весь коментар
04.07.2023 23:53 Відповісти
Идиоты до.бались до человека только за то, что Писяграй пригласил его в гости, и начали вешать на него всех собак, включая 17 потеряных Брэдли! Маркус - СЕРЖАНТ, он за потерю Брэдлей и личного состава несет примерно столько же ответственности, сколько водитель автобуса за неуспевшего сесть пасажира на остановке.
И тем более, верить какому-то уе.ку прокурору - это вообще 3.14здец! Три состава, ага. А чего не 33?
показати весь коментар
04.07.2023 23:59 Відповісти
тоді чого він щось пояснює,а не командування бригади,бо виходить що роблять винним його,і він виправдовується
показати весь коментар
05.07.2023 02:08 Відповісти
Цензор в комментариях превратился в помойную яму ,,, когда был Ковид все были экспертами медицины ,,, сейчас стали военными спецами ,,,
показати весь коментар
05.07.2023 00:24 Відповісти
Адамчік, так чому ты чітаєшь коменти на цензорі? Зарплатню за це отримуєш?
показати весь коментар
05.07.2023 09:15 Відповісти
вот и хозяйка помойки отозвалась с глобальными вопросами