4591 відвідувач онлайн

Початок контрнаступу не вплинув на кількість втрат ЗСУ, - Міноборони

війна,зсу,контрнаступ

Початок контрнаступу не збільшив кількість втрат серед українських воїнів.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ іх посиланням на Укрінформ. 

"Під час наступу очікуються більші втрати, ніж під час оборони. Але у нас не стали більші втрати під час наступу. Я відвідувала один з військових шпиталів, обговорювали з головлікарем це питання: чи стало більше поранених, чи ускладнилася ситуація. Ні. І по кількості загиблих, з таких останніх цифр по півдню співвідношення, що у нас у 5 разів менше (військових. - Ред.) гине там. Це середня цифра. І ми давали по сходу - у 8 разів у нас менше", - сказала Маляр.

За її словами, це пояснюється тим, що українське командування надає значення збереженню життів.

"Обираючи між швидким просуванням і життями людей, наші військові завжди оберуть життя наших людей", - наголосила Маляр.

Топ коментарі
+14
Брехуха Малярша, не вірю їй. Наші он знайомі кажуть, що поранені вже в коридорах лежать, класти нІкуди.
і який такий контрнаступ?? он британець каже, що він ще не почався.
так шо займайся, Малярша, зимовою формою, яку ви знов не замовили, бо гроші всі покрали.
показати весь коментар
04.07.2023 20:06 Відповісти
+12
Вся проблема в ЗЕбобіках. По перше, вони сліпо вірують в беневтіка. По друге, хлопців кидають кудипопало і якпопало, за для масовки. По третє, насрать усім їм на втрати, головне за любу ціну вистоять, що б Європа та Америка бачили, що ми ще є.
Ну тут безумовно наші Воїни просто ТИТАНИ, і Гловком материй, але... Без гідної та адекватної підтримки верхівки, це все може скоґо здутись. Бу при владі реальне дерьмоки та гівнюки.
Але, я вірю в ЗСУ! Титани, ковані зі сталі космосу, просто непереможні.
Дай вам Бог наснаги, сил та здоров'я. А ми будемо по можливості допомагати.
Смерть москалям!
показати весь коментар
04.07.2023 20:16 Відповісти
+9
Це, на жаль, дешева брехня.
Брехня, яка зневажає подвиг Героїв, які віддали життя за свободу України.

Живу в невеликому обласному центрі.
Щодня жалобні кортежі "На щиті".

Спіть спокійно, славні сини України!
Але ті, хто залишився, не мають права --- ані спати, ані мовчати!
Тільки так ми плануємо подвиг Героїв!
показати весь коментар
04.07.2023 20:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какие-то странные заголовки... Пули не попадают в наших солдат! Осколки пролетают мимо! Самолётов и ракет нам не дали и так нам даже лучше!
показати весь коментар
04.07.2023 20:04 Відповісти
Возможно сидеть в обороне и выхвативать от арты не сильно отличается от мобильных контактных действий при наступлении.
показати весь коментар
04.07.2023 20:45 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2023 20:06 Відповісти
Правду кажуть
показати весь коментар
04.07.2023 20:14 Відповісти
Смерть москалям!
показати весь коментар
04.07.2023 20:16 Відповісти
А якже оті заяви військовиків ''що наступаючі мають більші втрати''?
Тут або ще нема ніякого наступу, або зелені брешуть!
показати весь коментар
04.07.2023 20:18 Відповісти
Штаты при буря в пустыне теряли в 5 раз больше иракцев? Хорош мыслить шаблонами 2-й мировой.
показати весь коментар
04.07.2023 20:46 Відповісти
Краще витримувати тишу і пані Маляр. Не сумніваюсь, що Маляр каже правду, але це не діє на кацапських воєнкорів та пропагандонів. У них свої тексти виступу, отредактовані у кремлі.
показати весь коментар
04.07.2023 20:21 Відповісти
Це, на жаль, дешева брехня.
Брехня, яка зневажає подвиг Героїв, які віддали життя за свободу України.

Живу в невеликому обласному центрі.
Щодня жалобні кортежі "На щиті".

Спіть спокійно, славні сини України!
Але ті, хто залишився, не мають права --- ані спати, ані мовчати!
Тільки так ми плануємо подвиг Героїв!
показати весь коментар
04.07.2023 20:21 Відповісти
"
Живу в невеликому обласному центрі.")на техасчине?)😅
показати весь коментар
04.07.2023 20:34 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2023 02:11 Відповісти
Навіть якщо заява є правдою но звучить не правдоподібно, то краще мовчати.

Ніхто їй не мішав сказати що завдяки хімарсам, дронам, артилерії, важким бмп від партнерів, завдяки мережевій війні, повній відмові від м'ясних штурмів і т.п., наші втрати є меншими ніж у ворога навіть у стані обмеженого контрнаступу.
показати весь коментар
04.07.2023 20:32 Відповісти
У своїх внутрішніх документах можете таке писати, а тут це перднути під ковдрою. Чому ми не знаємо кількість наших втрат, а русню рахуємо?
показати весь коментар
04.07.2023 20:35 Відповісти
Тут не питання" а скільки"?Тут,"а кого ми втрачаємо,яких прекрасних людей".Ті кладуть зеків,алкашів,колаборантів і решту дибілів.
показати весь коментар
04.07.2023 20:37 Відповісти
так, в тому числі
АЛЕ в КА52, який вчора збили навряд чи сидів алкаш чи зек....
показати весь коментар
04.07.2023 20:48 Відповісти
Я ж про дибілів також написав.
показати весь коментар
04.07.2023 20:56 Відповісти
А ви просто зайдіть на канали міст, суспільне міст і подивіться як кожного дня ховають воїнів. І маляр заткнеться коли всі скажуть що вона брехл
показати весь коментар
04.07.2023 20:39 Відповісти
Лупоглаза пані вже трішки задовбала.
показати весь коментар
04.07.2023 20:41 Відповісти
ну логічно! бо реальний і повний наступ ще навіть і не починався, то і кількість втрат не збільшилась, а просто зберігається на попередньому рівні.
показати весь коментар
04.07.2023 20:47 Відповісти
До сьогодні не писав взагалі. Тільки читав коментарі. Але цей висер мене обурив. Ви бачили скільки жмурів в статистиці при " контрнаступі" щодня(450-799). Тепер підрахуємо повісток в м. Дніпро ( 30 мінімум на 15 точок= 450 і того на центр області. По області візьмемо також 450. Віднімемо 4 області під окупацією і Крим. 900 * 20 = 18000. З них візьмемо 20% придатних = 3600. Рейди через день, того 1800). Тепер давайте порахуємо через який час ми переможемо, без підтримки авіації і далекобійної артилерії.
показати весь коментар
04.07.2023 21:03 Відповісти
Нема слів... Я була у госпіталі.... Далі можна не слухать.
показати весь коментар
04.07.2023 21:13 Відповісти
дибіл!
показати весь коментар
04.07.2023 22:15 Відповісти
живу в черновцах- убитых море, раненых немеряно, в нашей семье 1 убитый, один дважды ранен- нога, лопатка, трижды контужен, лежит в психбольнице и через 10 дней опять на войну, казали что еще годен
показати весь коментар
04.07.2023 21:41 Відповісти
Подивіться сайт " Волинські новини" Там щодня 4-5 загиблих. Щось тут не те
показати весь коментар
04.07.2023 21:42 Відповісти
можна сказати що втрат практично немає.
показати весь коментар
04.07.2023 21:42 Відповісти
В них все в рожевих окулярах те саме в ОП і на телемарафоні на жаль воно не так ,до того в нас гинуть найкращі патріоти ,тоді як в ворога біосміття.
показати весь коментар
04.07.2023 22:02 Відповісти