12937 відвідувачів онлайн
28 053 269

Ексгенпрокурора Луценка знято з військового обліку через інвалідність

луценко

Генеральний прокурор України в 2016-2019 рр. Юрій Луценко заявив, що військова лікарська комісія встановила його непридатність до військової служби, що призвело до зняття з військового обліку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у фейсбуці. 

Він зазначив: "Київ, Миколаївщина, Бахмут. Честь було служити в такій Армії, з такими людьми, в такий час.

Але фізіологія невблаганна - військова лікарська комісія встановила непридатність до військової служби через інвалідність, що призвело до наказу про зняття з військового обліку.

Тепер буду наближати Перемогу в якості волонтера".

Топ коментарі
+74
Таких людей Україні бракує
показати весь коментар
05.07.2023 21:57
+70
Дякую пану Юрій Луценко за службу, за добровільний чин. Бажаю здоров'я, бажаю плідного часу з родиною і відновлення.

Сподіваюся, пан Юрій зможе вільніше висловлювати свою думку тепер, коли кожен його пост не впливатиме на долю підрозділу, у якому він служить.

Будь які вислови з приводу його здоров'я лишаю на совісті авторів. Вони нічого нам не кажуть про пана Юрія, зате дуже багато про самих критиків. https://t.me/nuts_roses/2944 https://t.me/nuts_roses/2944

показати весь коментар
05.07.2023 22:10
+62
Пане Юрію, респект за вашу звитягу. Докладайте зусиль і в подальшому на користь ЗСУ. Сил і здоров'я.
показати весь коментар
05.07.2023 22:00
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
пане Луценку, дякуємо Вам за сміливість.

Але, зважаючи на велику кількість блаЗЄнських коментаторів під цією статтею, мабуть ліпше б Вам було не йти воювати, а тихенько сидіти дома.

Це блаЗЄнське кодло, що обливає Вас брудом, не заслуговує на те, щоб Ви ризикували життям.
показати весь коментар
05.07.2023 22:29 Відповісти
зате маркус в нас гєрой!
показати весь коментар
05.07.2023 22:38 Відповісти
Ага , шнапс -сержант 2%
показати весь коментар
05.07.2023 22:48 Відповісти
Для мене молодець і Луценко і Маркус, тільки на Луценко лляєть лайно єрмаківська обслуга алкашня Іванов та Петров (та інші покидьки), а на Маркуса чомусь багато хто з форумчан Цензора...
показати весь коментар
05.07.2023 22:53 Відповісти
Хлопці, Маркус також справжній герой. Він воював після 2014р. Зараз воює вдруге. Не протиставляйте воїнів. Бо це на руку лише блаЗЄнським.
показати весь коментар
05.07.2023 23:03 Відповісти
Це Ананій воював після 2014. Але Ананій скінчився, а його соцкапітал привласнив маркус, і успішно конвертує його, вилизуючи зелену ОПу.
показати весь коментар
05.07.2023 23:38 Відповісти
А у вас герои только те, кто из обоймы Парашенка?) Или они особенные герои среди других героев?
показати весь коментар
05.07.2023 23:09 Відповісти
Що вам заважає назвати своїх героїв
показати весь коментар
05.07.2023 23:28 Відповісти
Для меня что Маркус, что Луценко герои, хоть мне второй как чиновник абсолютно не нравится.

И их делить на категории по своим политическим предпочтениям не приемлемо, или одних обсирать, а других славить. Все герои, пока не доказано обратного.
показати весь коментар
05.07.2023 23:39 Відповісти
Луценко зробив реформу Генпрокуратури. Його на посаду призначили, бо не з системи. По тій же причині, що Яресько і Супрун. Прокурорів в Генпрокуратуру набрали через конкурс і комісію доброчесності, тих, хто пройшов АТО. Зелені зразу усіх звільнили і поставили 100% своїх.
показати весь коментар
06.07.2023 07:14 Відповісти
Да, точно. Человек, который был министром МВД, депутатом ВР - не из системы!
Ну а по поводу комиссий и АТО особенно смешно.
показати весь коментар
06.07.2023 12:42 Відповісти
Хто бере у руки зброю захищати державу, той не думає в ту мить про кодло.
показати весь коментар
05.07.2023 22:42 Відповісти
Звісно. Це -- вибір справжніх чоловіків.

Але я написав про справжню ціну цього "кодла".
показати весь коментар
05.07.2023 23:01 Відповісти
***.. Я ходить не могу - полу-лежачий, и то ТЦК признает годным. До слез... сук...

Зеленский - ты мразь.
показати весь коментар
05.07.2023 22:30 Відповісти
Таваріщь Імя-Фамілія, краще помовч...
показати весь коментар
05.07.2023 22:32 Відповісти
Була зустріч Луценко з Беней ВИПАДКОВА В Амстердамі
показати весь коментар
05.07.2023 22:53 Відповісти
На фронті було як треба: захищав Україну. Є кому свідчити.
показати весь коментар
05.07.2023 22:49 Відповісти
Юрій і на цьому дякуємо, хоча ти забув про злодіїв..
показати весь коментар
05.07.2023 22:30 Відповісти
Коррупция и не справедливость.

ТЦК - ******
показати весь коментар
05.07.2023 22:31 Відповісти
Порядний чоловIк вiн завжди порядний... Прийшов час одягнув вiйскову форму i пiшов захищати краiну. Щира людина не реагуе на другоряднi речi... Бореться i показуе приклад iншим як треба себе вести в вiдповiдальний час!
показати весь коментар
05.07.2023 22:34 Відповісти
Я я що до корупцii в ТЦК ? 1200$ навiть як що хворий.
показати весь коментар
05.07.2023 22:39 Відповісти
Скажіть, будь ласка, як нелегально покинути цей совок.
показати весь коментар
05.07.2023 22:36 Відповісти
**** я Вашого Зеленського... Та Ваше ТцК
показати весь коментар
05.07.2023 22:40 Відповісти


показати весь коментар
05.07.2023 22:41 Відповісти
Все однозначно: Луценку - повага, а Ви - просто писака!
показати весь коментар
05.07.2023 22:55 Відповісти
Как и Ляшко, через зад.
показати весь коментар
05.07.2023 22:47 Відповісти
Не будьте схожим на мерзотника!
показати весь коментар
05.07.2023 22:58 Відповісти
В США хорошо, там люди, так сказать живут. Вы, приезжайте сюда, под обстрелы, под коррупцию, под идиотов из ТЦК.
показати весь коментар
05.07.2023 23:01 Відповісти
В США, Люди живут. А у нас за ранение 800 грн платят.

Приезжайте и воюйте.
показати весь коментар
05.07.2023 23:05 Відповісти
Може статися!
показати весь коментар
05.07.2023 23:08 Відповісти
Не ври ,за ранение . Ты был ранее? Я за ранение средней тяжести получил 60 тыс, и сотку получал каждый месяц до выздоровления.
показати весь коментар
06.07.2023 06:48 Відповісти
А все ,понял. Глянул дату регистрации и понял что среш ты по всем веткам не просто так,а за деньгу малую,за 15 рубликов трудишься.
показати весь коментар
06.07.2023 06:50 Відповісти
К Вам в дом врывались, военные ? С желанием сломать Вам ногу ?
показати весь коментар
05.07.2023 23:07 Відповісти
Воно і є мерзотою з гнилим ротом
показати весь коментар
05.07.2023 23:30 Відповісти
Так як і блазня президентом, а його другана головою СБУ. Нажаль медійність заміняє диплом.
показати весь коментар
05.07.2023 22:57 Відповісти
Шановні, Луценко вже по віку треба знятись з військового обліку! Але він,
не як ваші улюблені зЕбіли та ЖОПЗешники, пішов захищати Україну!!! Вже за це, велика пошана!
До речі, у мене також, багато питань до нього...
показати весь коментар
05.07.2023 22:47 Відповісти
Якщо є питання,то задавай,а не тринди!Грьобана українська толерантність до всякої владної мерзоти довела країну до її жалюгідного стану.Саме через таких толерастів найбільшим "здобутком" України залишилась КОРУПЦІЯ і розграбована країна!Саме тому об нас зараз "витирають ноги" всі кому не попадя! Саме тому,що забери у нас зараз західну зброю, і нам гаплик! І до тупого наріду ніяк не дійде,що винні в цьому не тільки теперішні "народні слуги ",а і вся попередня мерзота,починаючи з післясовкових часів,яку "вибирав" і толерував "мудрий" український нарід!
показати весь коментар
06.07.2023 01:31 Відповісти
Кто-то говорит Луценко хороший, кто-то говорит плохой, но никто не может сказать, что он пасивньій, равнодушньій. Он настоящий боец. Героям - честь!
показати весь коментар
05.07.2023 22:49 Відповісти
А я навпаки, тільки 73 відсотка та пу#іносмоків *****! =)
показати весь коментар
05.07.2023 23:20 Відповісти
Якщо на речі дивитися об'єктивно - не значить бути порохоботом. І критика зрадницько-корупційної зевлади - теж не порохоботство у чистому вигляді, пане Влад Валехе.
показати весь коментар
05.07.2023 23:20 Відповісти
Якщо на речі дивитись об'єктивно,то критикувати теперішню владу і не аналізувати причин теперішнього стану країни-ознака недалекості,відсутності критичного мислення і упередженості.Україна не вчора стала незалежною,і всі ці роки нею правила всяка мерзота,без виключення! Мінялись лише назви,зовнішній вигляд і риторика,а сутність завжди була однаковою!Зрозуміти це зараз - означає не наступати на граблі знову у майбутньому.
показати весь коментар
06.07.2023 01:40 Відповісти
Треба робити висновки. І щось робити прямо зараз. Саме зараз держава має шанс зробити реальні речі, але зевлада їх не робить. Для критики теперішньої влади у зраді масштабів Януковича і звичайній для усіх українських влад корупції, - або навіть більшій і цинічнішій, - підстав вистачає. Має бути "стоп" цьому сьогодні, якщо ми хочемо не наступати на граблі.
показати весь коментар
06.07.2023 02:00 Відповісти
Якщо зараз зробити "стоп" і поміняти теперішніх корупціонерів на попередніх це буде правильний крок? Як на мене це будуть чергові граблі.Робити щось потрібно,але пролюструвавши назавжди всіх представників попередніх,довоєнних "влад", дати об'єктивну,неупереджену оцінку діяльності кожного державного мерзотника,а також кожному українцю оцінити свою роль в тому,що трапилось з країною за постсовкові роки незалежності.Ми на це здатні?
показати весь коментар
06.07.2023 02:55 Відповісти
"Робити щось потрібно, але пролюструвавши назавжди всіх представників попередніх довоєнних "влад", - комітет люстраторів буде формувати нинішня влада?
"... а також кожному українцю оцінити свою роль в тому, що трапилось з країною за постсовкові роки незалежності". - Це буде наказ "комітету правди", прохання чи раптове прозріння кожного українця? Утопія!
Корупції "стоп" - прямо зараз! Зрадників судити - прямо зараз! Владу міняти - завтра, але оцінювати її дії щодня!
показати весь коментар
06.07.2023 04:12 Відповісти
На Фейсі про нього багато хороших і добрих слів. Слів подяки. Підтримую
показати весь коментар
05.07.2023 23:08 Відповісти
Ух как все уверовали в луценко. Вы, что все были с ним в одной бригаде? Или вы все руские?
показати весь коментар
05.07.2023 23:14 Відповісти
Точно рузький
показати весь коментар
05.07.2023 23:41 Відповісти
кацап сайко, вчи мову.

Точно (Олександр Довженко, I, 1958, 346);
// перев. у сполуч. зі сл. так. Уживається в знач. стверджувальної частки (звичайно у військовому побуті); саме так. Комісар говорить в навушники: «Водій, у вас все в порядку?» Цюпа відповідає: «Точно!» (Юрій Яновський, I, 1954, 53); - Ви що, з одного села? - Так точно. Він голова колгоспу, а я голова сільради (Григорій Тютюнник, Вир, 1964, 333).

5. точніше, вищ. ст. Уживається для уточнення сказаного, перед правильнішим визначенням, позначенням. Цікавою особливістю дум є й граматичні неправильності, точніше - відхилення від загальновживаних мовних норм (Максим Рильський, IX, 1962, 228); - А як же це трапилось? Невже проспали? - Атож. Точніше сказати, дали себе приспати (Андрій Головко, II, 1957, 460).

http://sum.in.ua/p/10/217/2 Словник української мови: в 11 томах. - Том 10, 1979. - Стор. 217.
показати весь коментар
05.07.2023 23:48 Відповісти
Набігло зелених підарасів під новину.
Пан Луценко лікуйтеся, боріться та поборете. Хай Вам Бог допомагає. Щира Вам подяка за захист України!
показати весь коментар
05.07.2023 23:18 Відповісти
Честь і шана!
показати весь коментар
05.07.2023 23:22 Відповісти
а нагадайте на якому фронті воює ЗЕрмак? а його "мертвий" браток? а татарин-татаров??? а КАЛомойський на пару з ахметом?
показати весь коментар
05.07.2023 23:23 Відповісти
они воюют на бюджетном фронте, пока еще есть что потянуть
показати весь коментар
06.07.2023 08:01 Відповісти
як на якому - на оманському це усім відомо
показати весь коментар
06.07.2023 08:16 Відповісти
https://uk.tgstat.com/channel/@PresidentPoroshenko

https://uk.tgstat.com/channel/@PresidentPoroshenko Петро Порошенко

24-го лютого ти приїхав на Лаврську у 206 батальйон. Пройшов через пекло під Києвом, Херсоном і Бахмутом. Сьогодні - повернувся до цивільного життя.
Знаю, ти все здолаєш. Ми підтримаємо.
Честь маю, друже! Дякую за службу, Юра!
показати весь коментар
05.07.2023 23:55 Відповісти
Помню, как мы иронизировали с Юрия, когда он был генпрокурором, и да у него были свои приколы, но он оказался настоящим патриотом и мужиком. Вот так война показывает, кто есть кто.
показати весь коментар
06.07.2023 00:13 Відповісти
З початку було видно що калічка, в принципі як і усі що були та перебувають у влади
показати весь коментар
06.07.2023 01:30 Відповісти
Судячи з коментів, до виздоровлення суспільства нам ще ой як далеко.А саме головне,нарід так нічого і не зрозумів,чому перед війною з кацапами країна залишилась розграбованою біля розбитого корита,і хто приклав до цього свої брудні лапи.
показати весь коментар
06.07.2023 01:49 Відповісти
зрадоботы в экстазе.
показати весь коментар
06.07.2023 03:15 Відповісти
В 2020 р Луценко лікував своє онкологічне захворювання в Німеччині.
показати весь коментар
06.07.2023 03:34 Відповісти
Честь.
показати весь коментар
06.07.2023 04:15 Відповісти
Тримайтеся, Юрію Віталійовичу, і одужуйте.

Дякую за захист нашої землі.
показати весь коментар
06.07.2023 06:47 Відповісти
Сторінка 3 з 3