9312 відвідувачів онлайн

Окупанти використовують втричі менше "Калібрів", ніж ракет повітряного базування, РФ щомісяця випускає по Україні в середньому до ста ракет, - Ігнат

ракети

Росія використала стратегічний запас ракет по критичній інфраструктурі України восени та взимку, але продовжує виготовляти нові.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

"За даними Генштабу, розвідки, Росія має можливість виробляти близько 30 "Калібрів" за місяць. Тому 10-15 "Калібрів" за одну атаку, носіїв у Чорному морі у них достатньо, а от ракет не дуже. Скільки можуть, стільки й застосовують. Було б більше, летіло б на нас більше цього непотребу", – сказав він.

Окупанти активно використовують ракети С-300 по прифронтових територіях та Х-22.

"Проте Х-22 вони вже не виробляють. Це старі радянські ракети. За час повномасштабного вторгнення понад 150 Х-22 було випущено по Україні", - додав він.

За словами Ігната, в середньому окупанти щомісяця атакують населені пункти України близько сотнею ракет різного типу.

Топ коментарі
+2
кому від того легше? в Києві загиблим від руйнації будинку, чи у Львові що на днях???
показати весь коментар
07.07.2023 11:49 Відповісти
+2
За хвилину 40 куль - випускає Джон Дибуль -- більше - менше -- шоб повбивати людеи у Львові трьох ракет хватило .
показати весь коментар
07.07.2023 11:52 Відповісти
+2
Такі заяви в контексті постійних руйнацій і людських втрат виглядають як мінімум тупо і непотрібно, а як максимум - цинічний триндьож. Для чого це?
показати весь коментар
07.07.2023 12:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кому від того легше? в Києві загиблим від руйнації будинку, чи у Львові що на днях???
показати весь коментар
07.07.2023 11:49 Відповісти
За хвилину 40 куль - випускає Джон Дибуль -- більше - менше -- шоб повбивати людеи у Львові трьох ракет хватило .
показати весь коментар
07.07.2023 11:52 Відповісти
просто парашники криворукі, цілились в одне а поцілили в інше.
показати весь коментар
07.07.2023 11:58 Відповісти
щось мені здається парашники не випустили по нам навіть ті ракети що кучма за газ передав, тому радіти що параша їх не виробляє даремно, цього гамна вкрай небезпечного(і для кацапів) у них на складах ще на роки подібних атак.
показати весь коментар
07.07.2023 11:55 Відповісти
абдристович казав що ракети у кацапів закінчаться що рік тому. а він воєнний " експерт", як ніяк
показати весь коментар
07.07.2023 11:57 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 12:07 Відповісти
Такі заяви в контексті постійних руйнацій і людських втрат виглядають як мінімум тупо і непотрібно, а як максимум - цинічний триндьож. Для чого це?
показати весь коментар
07.07.2023 12:13 Відповісти
я так розумію, що нормальні люди на службу до зесволоти не йдуть...
А ті, що на службі (Г+Г, арестовічи, малярши, ігнати та інш.), або не обдаровані інтелектом або свідома падлюка...
показати весь коментар
07.07.2023 12:33 Відповісти
Ну виходить що так? Або назвіть мені хоча б одне маладоє літсо зельоной каманди, яке б не викликало шаленого сорому за країну.
показати весь коментар
07.07.2023 13:20 Відповісти
Все ще є сумніви?
показати весь коментар
07.07.2023 13:23 Відповісти
У мене не було сумнівів ще до виборів 2019. А після виборів - і поготів.
показати весь коментар
07.07.2023 13:31 Відповісти