8847 відвідувачів онлайн
1 811 23

З моменту окупації до Севастополя завезли 157 тис. росіян, - Центр нацспротиву

севастополь

Росія змінює демографічний склад населення тимчасово окупованих територій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр національного спротиву.

Як зазначається, такі дані оприлюднюють самі росіяни.

"Так, населення міста за період окупації збільшилося з 393 тис. до 560 тис. про що радісно відзвітували в Держдумі терористичної країни. Не важко здогадатися, що приріст населення забезпечили звезені російські військові та члени їхніх родин, а також гастролери-держслужбовці з РФ.

Зауважимо, що політику зміни демографічного складу ворог проводить на всіх тимчасово окупованих територіях. В захоплені українські міста масово завозять гастарбайтерів з інших регіонів РФ, а українців примусово або під тиском депортують.

Водночас в регіонах створюють такі умови життя, коли отримання паспорта ворога є єдиним можливим способом вижити на ТОТ. Таким чином штучно збільшується кількість "росіян"", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+6
Після деокупації понаєхавших "моментом в море".
показати весь коментар
07.07.2023 15:13 Відповісти
+4
нужно написать, что еще больше завезли россиян. Т.к. там и так до войны их было полно, не так россиян, как кацапов.
показати весь коментар
07.07.2023 15:16 Відповісти
+2
Окупантів повбиваємо, частину колаборантів посадимо, частину інтернуємо, "понаєхів" депортуємо. Мовчазну кримську вату втішимо смачним хавчиком і все буде Україна!
показати весь коментар
07.07.2023 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Після деокупації понаєхавших "моментом в море".
показати весь коментар
07.07.2023 15:13 Відповісти
ядерку на них - саме лайнове місто у криму було щє 10 років тому
стільки вати їпанутої нідє не бачили
показати весь коментар
08.07.2023 01:15 Відповісти
нужно написать, что еще больше завезли россиян. Т.к. там и так до войны их было полно, не так россиян, как кацапов.
показати весь коментар
07.07.2023 15:16 Відповісти
Тіко хтів написати, шо там і раніш було ***** кацапів, а зара там тіко орки, ну може з сотню партізан
показати весь коментар
07.07.2023 15:21 Відповісти
А раньше писали,что все оттуда бегут.
А уже не бегут,видосиком их не напугать.
показати весь коментар
07.07.2023 15:17 Відповісти
А шо ти кацапчику так уважно слідкуєш за новинами з нашого Криму?
Тікай поки не прибили свої у черзі на виїзд.
Куратор він ото тіко в інтернеті, він віртуальний. В реалії він тебе не спасе
показати весь коментар
07.07.2023 15:24 Відповісти
Ну так попливе цапота.
показати весь коментар
07.07.2023 15:51 Відповісти
Окупантів повбиваємо, частину колаборантів посадимо, частину інтернуємо, "понаєхів" депортуємо. Мовчазну кримську вату втішимо смачним хавчиком і все буде Україна!
показати весь коментар
07.07.2023 15:21 Відповісти
А може мовчазну кримську вату спочатку втішити смачними піZ дюлінами?
показати весь коментар
07.07.2023 17:13 Відповісти
Ви що вірите що всі в 2014 всі побігли на референдум? Далеко не всі були в захваті... А що вони могли зробити з дулею в кишені проти армійської зброї? ... А що могли зробити в Бучі незгодні з окупацією?
показати весь коментар
07.07.2023 17:28 Відповісти
Не всі побігли. Десь половина. Але потім і побігші, і не побігші на референдум влились в розбудову руськаво міра на півострові однаково. Хтось зараз ремонтує російську техніку.У когось з непобігших діти в армії проти України воюють. Я ситуацію знаю зсередини. Бо на 14 рік був жителем Крима.І непобігшим на референдум. Але я змінив ситуацію виїздом звідти, а інші непобігші ні. Думаєте мені було легко змінювати звичне життя на інше, де в мене немає родичів, знайомих? Ні. Але совість і мораль не дозволили мені залишитись і мімікрувати в російський соціум. А іншим непобігшим на референдум було по барабану. Квартира, вид на море, близькість пляжу, тепло. Кажуть, ми ж це не можемо покинути. То чому я маю їм замість смачної піс дюліни смачну їжу пропонувати?
показати весь коментар
07.07.2023 18:22 Відповісти
Ну хоча б тому що несмачної їжі у нас нема, а там народ вже кацапського гівна нажерся по саме неможу. Всі своє отримають. І щось мені підказує що ті хто бігли на референдум побіжать наввипередки в СБУ "здавати" сусідів і поліпшувати житлові умови... і тоді вже врешті почнеться як писав Митець: "Ото натішимся! Я ******* люблю..."
показати весь коментар
07.07.2023 20:49 Відповісти
Так вжеж вони почали виїжджати! Застарілі данні.
показати весь коментар
07.07.2023 15:23 Відповісти
Де вона - ота ***** помістилася?!
показати весь коментар
07.07.2023 15:33 Відповісти
Куди вивезли 700000 українських дітей. І кого рашисти планують з них виростити.
показати весь коментар
07.07.2023 15:45 Відповісти
А скільки років отримують злодії, за незаконне перетин кордону???
показати весь коментар
07.07.2023 16:27 Відповісти
Якщо Україна дійсно налаштована повертати Крим, то байдуже скільки їх туди навезли: сподіваюся, що в нас ніхто не збирається проводити там до повної деокупації якісь референдуми чи вибори. Чим їх там більше буде, тим більше вони створять проблем для власної армії під час спроби оборонятися.
показати весь коментар
07.07.2023 16:33 Відповісти
Нажаль, останнім часом частенько читаю про ,,ні всьо так адназначна,, у справах по вирішенню питань власності на півострові. Що не просто об'являть угоди вкладені по російському законодавству юридично нікчемними. А будуть вирішувати як проводити компенсації росіянам які втечуть, як тим хто останеться та всяке інше подібне. Підозрюю, що кримські татари будуть основними скупщиками дуже дешевих матеріальних активів перед втечею кацапів. Тому вже зараз підготовлюються засоби затвердження цих угод українським законодавством. Чому кримтатарами? Тому що ця інфа надходить з уст Ташевої, Чубарова, Чийгоза.
показати весь коментар
07.07.2023 17:24 Відповісти
Компенсації росіянам, Ви це серйозно? Вони ПОЧАЛИ агресію, і тому мають бути взагалі поза законом принаймні на теренах України (а наша дипломатія мала б працювати над тим, щоб і в світі).
показати весь коментар
07.07.2023 18:51 Відповісти
Це не я серьозно. Це я чув промови вищевказаних особ щодо об'єктів нерухомості після визволення Криму. Тобто, при Порошенку, було сказано що всі угоди які здійснюються на території Криму будуть недійсні. То зараз починаються манці. Що потрібно кожен випадок розбирати окремо.
показати весь коментар
07.07.2023 19:20 Відповісти
А ще були "судетські німці".
показати весь коментар
07.07.2023 17:52 Відповісти