8417 відвідувачів онлайн

Цієї осені Хорватія проведе конференцію з розмінування України

хорватія

Про це заявив міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грліч Радман, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на la Repubblica.

"Хорватія проведе 11-12 жовтня в Загребі конференцію з розмінування в Україні. Вона стане продовженням нашої політичної та військової підтримки Києва", - заявив він.

За словами міністра. Хорватія володіє необхідним досвідом і знаннями в галузі розмінування.

"Це проєкт, над яким ми працювали разом із нашими українськими друзями", - додав Радман.

Нагадаємо, за оцінками ООН очищення України від наземних мін потребуватиме операції, яку можна порівняти з очищенням Європи від вибухонебезпечних предметів після Другої світової війни.

Завантаження...