3708 відвідувачів онлайн
10 521 89

Чоловік одружився зі старшою на 24 роки жінкою з інвалідністю, щоб виїхати за кордон, - Держприкордонслужба

шлюб

Інцидент стався на Одещині, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Держприкордонслужбу.

Прикордонникам здалося підозрілим те, що молодята з такою великою різницею у віці намагаються виїхати за межі країни в день укладання шлюбу.

"Виявилося, що "іскра" у стосунках між нареченими проскочила лише задля перетину чоловіком кордону", - йдеться у повідомленні.

З’ясувалося, що 32-річний українець уклав фіктивний шлюб за оголошенням в інтернеті.

""Закохані" оформили шлюб в Одесі та одразу ж попрямували до кордону. Потенційному втікачу за додаткову винагороду навіть віднайшли таксі до пункту пропуску та надали "доглядальницю", яка мала все проконтролювати", - розповіли прикордонники.

Дії учасників схеми завершилися невдало, їх передали представникам Нацполіції.

Топ коментарі
+52
Арестович на пляже в Израиле. Интересно, он тоже женился на женщине-инвалиде?
показати весь коментар
11.07.2023 16:23 Відповісти
+40
Чим відрізняється фіктивний шлюб від звичайного з точки зору закону? Штампи в паспорті різні? Свідоцтво про укладення шлюбу не таке? Так і написано: фіктивний шлюб? Чи в яких документах є така відмітка?
показати весь коментар
11.07.2023 16:26 Відповісти
+26
тю, так у весільну подорож зібрались.

Доречі, а що ДПС має повноваження і методи перевіряти "законність" шлюбу, якщо у молодят є свідоцтво про одруження?

Тут швидше у прикордонників почуття заздрості зіграло, що гроші отримала жінка, а не ДПС)))))
показати весь коментар
11.07.2023 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Арестович на пляже в Израиле. Интересно, он тоже женился на женщине-инвалиде?
показати весь коментар
11.07.2023 16:23 Відповісти
Ты ж посмотри на этого красавца! Это ж цвет нации! Золотой генофонд! Если его на войне убьют, то кто будет продолжать украинский род?))
показати весь коментар
11.07.2023 16:26 Відповісти
Грустно смотреть на такое.....И при этом, проворовавшаяся и завравшаяся ЗЕ-шваль что то треплется про ЕС и про демократию.
показати весь коментар
11.07.2023 16:27 Відповісти
Це Ізраїль дякуючи йому продовжує свій генофонд в Україні !
показати весь коментар
11.07.2023 16:28 Відповісти
абдристович поехал с конкретным заданием, с помощью краденого гранатомета, подбить танк. поскольку на танк ху\йла, ему идти страшно, он ищет израильскую "Меркаву".
показати весь коментар
11.07.2023 16:32 Відповісти
ну так !!! і якщо він, чи йому подібні, наприклад лисий з 95-ан*лу ще ж буде неприпучтимий так званий "голокост" нак званого "божьєво народа", це апсалютно недопустіма, у війні з кацапами мають гинути виключно бідні "гої" ... нажаль ...



показати весь коментар
11.07.2023 16:43 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 16:47 Відповісти
Чомусь при спогляданні світлини цого ОП-шного "Аполлона" згадуються рядки Леся Подерв'янського із його п'єси http://doslidy.org.ua/?page_id=88 Васiлiса Егоровна i мужичкi .

Адам Жоржович
(самовпевнено). Я ету курву так задєлав, шо она уже і говоріть нє может. ( С любов'ю поглажує себе по пухлому тілу обома руками). Тєло ***** я їбу. Кожа як у бога. (До Васіліси Єгоровни). Вася, ти ж мєня знаєш, я ж так шучу пока добрий, но потом і ***** могу сдєлать. Я етого нє люблю.
показати весь коментар
11.07.2023 16:44 Відповісти
Він сам інвалід.
показати весь коментар
11.07.2023 16:27 Відповісти
Он сам моральный инвалид.И клептоман-про украденный гранатомет никто не забыл.
показати весь коментар
11.07.2023 16:27 Відповісти
как про содомитов и лесбиянок мозг сносить наша кошерна ганебна влада тут как тут Вовочка ты к Макрону предьяву кинуть не хочет... скажи какого куя его жена намного старше его..в о во попробуй скажи посмотришь как деньги снаряды танки обунлятся от ЕС и НАТО... по сути новости ВЫСЕР ПОГРАНЦОВ ЗАСЧИТАН КАК РАССМЕШИ УКРАИНЦА НЕДОЛУГОСТЬЮ ДЕБИЛОВ...никакого криминала в том что невеста старше мужа нет.. то что якобы заплатил 8 тысяч гривен так то свадебный подарунок обручения жениха и невесты и никакого маланца шоблы не касается вы иноверцы..в ермолках в своем инцестном б**ядстве разберитесь для начала...
показати весь коментар
11.07.2023 16:33 Відповісти
Вольво, что невеста старше жениха, абсолютно никакого криминала. Вот только я не могу осуждать этого человека который хочет уйти от призыва, когда ПАТРИОТ абдристович, абсолютно легально едет на отдых в Израиль. Он что не военообязанный?
показати весь коментар
11.07.2023 16:36 Відповісти
таки я о том же сколько кошерных пелерастов просто так удрало из страны Портнов предатели агенты Путина и так далее...потому как у нас ***** во власти....
показати весь коментар
11.07.2023 16:37 Відповісти
А ты себя на место военкома одесского поставь. Представь ему каково? 8 тысяч из рук вырвали.
показати весь коментар
11.07.2023 19:27 Відповісти
Он сам инвалид.... На мозг))
показати весь коментар
11.07.2023 16:36 Відповісти
Ви що не чули, він же розвідник, мабуть когось вполював, чи очікуємо відео с пляжу с Дімой Г.(не путати с пірамідкой).
показати весь коментар
11.07.2023 18:02 Відповісти
Какая-то чушь. Мало что им оказалось подозрительным.
показати весь коментар
11.07.2023 16:24 Відповісти
Эх пограничники, нельзя судить за любовь
показати весь коментар
11.07.2023 16:29 Відповісти
цікаво: чи будуть терміново приймати поправку у разі зміни статі?
Як там: во-пєрвих, ви мужчіна ілі женщіна?!
показати весь коментар
11.07.2023 16:59 Відповісти
все буде. це, лишень, питання часу
показати весь коментар
11.07.2023 17:03 Відповісти
Обовʼязково! Оскільки гроші влада краде і корисні реформи не проводить, звітувати перед кредиторами вони будуть "захистом прав" содомитів, наприклад легалізацією одностатевих шлюбів.
показати весь коментар
11.07.2023 17:22 Відповісти
Вот Арестович віїджав і нікому це не здавалось подозрілим. Люся має право !
показати весь коментар
11.07.2023 16:30 Відповісти
ммм, "шлюб за день" - легально, выезд закордон с чем-то \ кем-то особенным - тоже. тогда - какие претензии?
показати весь коментар
11.07.2023 16:24 Відповісти
Может молодята в медовый месяц решили махнуть. А что? Имеют право!!!
показати весь коментар
11.07.2023 16:31 Відповісти
Саме так. Весільна подорож законом не заборонена.
показати весь коментар
11.07.2023 16:33 Відповісти
Прикордонники самі зізналися у себе на сайті, що зіпсували людям весільну подорож.

показати весь коментар
11.07.2023 19:53 Відповісти
Прикордонникам здалося підозрілим те, що молодята з такою великою різницею у віці намагаються виїхати за межі країни в день укладання шлюбу.
Какие нетерпеливые, надо было ехать уже после первой брачной ночи.
показати весь коментар
11.07.2023 16:26 Відповісти
Чим відрізняється фіктивний шлюб від звичайного з точки зору закону? Штампи в паспорті різні? Свідоцтво про укладення шлюбу не таке? Так і написано: фіктивний шлюб? Чи в яких документах є така відмітка?
показати весь коментар
11.07.2023 16:26 Відповісти
ФИКТИВНЫЙ БРАК БЫЛ ВОЗМОЖЕН признания...В УСЛОВИЯХ ТОТАЛИТАРИЗМА СССР тогда таки да одна прописка когда муж прописан в одном месте а жена в другом (кроме общежития одиночек койко место)если семейная общага то обязаны быть прописаны разом... по Инициативе половых озабоченных збоценцев активистов Отрядов коммунизма аналог Отряд Путина.. требовал такой брак признать фиктивным когда люди вступали за 3-5 лет в брак... но когда жена (муж) выезжала(выезжал) в Израиль из СССР и разводились.. перед этим прожив браке и даже родив ребеночка детей--но оставляля бывшему мужу-жене и детям квартиру в кооперативе доблестное евбанное КГБ замутивало процесс признать брак фиктивным проживание в разных городах- брак фиктивный.... проживание в разных самостоятельных даже коммуналках квартирах или не дай Бог два дома ---брак фиктивный.... везде что можно было еще и конфисковать...а сегодня у НАС ВЛАДА ФИКТИВНАЯ...
показати весь коментар
11.07.2023 16:57 Відповісти
Почитайте про фиктивный брак. Или обратитесь к юристам, они расскажут. Не поверите, но и в Европе есть такое понятие. Так что, если вы думаете, что, например, можете легко купить брак, то ошибаетесь. Точнее, вступить в брак вы сможете, а вот получить вид на жительство на этом основании вряд ли получится - полиция докажет, что брак фиктивный. А это уже подсудное дело. И доказывается это очень просто.
показати весь коментар
11.07.2023 17:26 Відповісти
бла-бла-бла...причем тут вид на жительство в Европе к данному случаю? В чем, согласно законодательсва Украины, фиктивность данного брака? Да ни в чем!
показати весь коментар
11.07.2023 18:07 Відповісти
Офігєл зовсім, шлюб за 8000 грн., подумали у пункті пропуску і не пустили.
показати весь коментар
11.07.2023 18:06 Відповісти
А чому його не випустили ?
показати весь коментар
11.07.2023 16:26 Відповісти
Тому що зелена влада хєром наступала по законам України
показати весь коментар
11.07.2023 16:31 Відповісти
Бо у погранців такса конкретно відрізняється, а їхній бізнес не любить конкуренції.
показати весь коментар
11.07.2023 20:52 Відповісти
Настоящая любовь требует проверки расставанием.
показати весь коментар
11.07.2023 16:29 Відповісти
Прикордонники знають що таке - Закон?
показати весь коментар
11.07.2023 16:29 Відповісти
Думаю, они знают что такое фиктивный брак. И в законе это, кстати, тоже есть.
показати весь коментар
11.07.2023 17:28 Відповісти
Не зрозуімів, що там поліція буде вивчати, скільки молодий дружину за день імав і чи імав? А якщо не мав, то це вже заборонено?
показати весь коментар
11.07.2023 16:30 Відповісти
Треба дивитися по законодавству про фіктивні шлюби. До цього можуть причепитися.
показати весь коментар
11.07.2023 16:32 Відповісти
"В Україні за укладення фіктивного шлюбу не передбачено ні кримінальної, ні адміністративної відповідальності. Одне з двох, або фіктивний шлюб за рішенням суду визнається недійсним, або при зникненні обставин, які б вказували на небажання людей створювати сім'ю - фіктивний шлюб стає повноцінним."
показати весь коментар
11.07.2023 18:21 Відповісти
а може він її платонічно полюбив?!
показати весь коментар
11.07.2023 16:46 Відповісти
Мабуть, це вже заборонили. Правки до ККУ були, а я і не помітив?
показати весь коментар
11.07.2023 18:19 Відповісти
Уважаемые украинцы, может меня неправильно поняли, информацию о отдыхе абдристовича в Израиле, я написал чтоб подчеркнуть, никакого равенства перед законом на данный момент нет, одним запрещен выезд за границу, а "господам" из шапито-95, разрешено абсолютно все.
показати весь коментар
11.07.2023 16:30 Відповісти
тю, так у весільну подорож зібрались.

Доречі, а що ДПС має повноваження і методи перевіряти "законність" шлюбу, якщо у молодят є свідоцтво про одруження?

Тут швидше у прикордонників почуття заздрості зіграло, що гроші отримала жінка, а не ДПС)))))
показати весь коментар
11.07.2023 16:30 Відповісти
Вони беруть 8000 баксов, а вона демпінгувала і брала гривнями.
показати весь коментар
11.07.2023 16:32 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 16:33 Відповісти
Шлюб укладенний офiцiйно сам по собі вже має статус закону і ніхто в цьому випадку нічого змінити не в змозі вже.
В Австралії наприклад хлопець одружився з собакою, до речі собака була з паспортом - ну і що?
...а те, що в цьому сценарії вже йде возз'єднання сім'ї і він автоматично має право проживання в цій країні.
Закон є закон - а всі ці розмови це просто марна херня, яка є просто пустий звук.
Адвокати свою справу знають відмінно.

показати весь коментар
11.07.2023 16:34 Відповісти
Це з тієї опери: перепишу хату на кота!
показати весь коментар
11.07.2023 16:48 Відповісти
А в чём состав преступления? А то совком попахивает
показати весь коментар
11.07.2023 16:34 Відповісти
Мабуть прикордонники порушили свободу пересування громадян.

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Конституція України
показати весь коментар
11.07.2023 16:44 Відповісти
Пускай бы перед пограничниками консумировали брак и показали как у них все серьезно
показати весь коментар
11.07.2023 16:37 Відповісти
Тобто чоловікам тепер заборонено ще й одружуватися на старших за віком жінках? В чому склад злочину?
показати весь коментар
11.07.2023 16:39 Відповісти
Теперь только в кулачок, ведь до свадьбы ни-ни
А вообще если кто не заметил то Украина на данный момент что-то среднее между тюрьмой и рабством и дальше будет только хуже. После войны еще пару лет не будут выпускать из страны, шоб не сыбались и введут трудовую повинность
показати весь коментар
11.07.2023 16:41 Відповісти
Прикордонникам видалася підозрілою різниця у віці молодят у 24 роки.
А що б вони сказали на різницю в 37 років? Шеріл МакГрегор 61 рік, а Корану Маккейну всього 24.



Шерил познакомилась с Кораном, когда тот был 15-летним подростком. Юноша работал в ресторанчике, которым управлял сын Шерил. Стоит добавить, что у дамы уже есть семеро детей и 17 внуков. Она всего на 6 лет моложе родной бабули Корана, а самая младшая дочь Шерил - старше своего будущего отчима.

Сперва оба переживали, может ли сложиться их общее будущее. Ведь Коран моложе всех детей Шерил. «Мы сходили на свидание, и я сказал, что испытываю к Шерил чувства. К счастью, она ответила мне взаимностью», - рассказал журналистам Коран Маккейн. Прежде чем обручиться, пара встречалась год.
показати весь коментар
11.07.2023 20:14 Відповісти
Нормально: баба ягадка опять.
показати весь коментар
11.07.2023 23:52 Відповісти
можливо жіночка це не вперший раз робить. уклала\виїхала\розлучилась. Та знов на Привоз з табличкою "вивіз за кордон не дорого". А демпінг в цих схемах не проходить.
показати весь коментар
11.07.2023 16:39 Відповісти
А вдруг она беременна? по этому и такая спешка
показати весь коментар
11.07.2023 16:39 Відповісти
Маячня якась, а не новина... Фіктивність шлюбу може визначити лише суд. Це скоріше схоже на фіктивний пруф від прикордонної служби.
показати весь коментар
11.07.2023 16:43 Відповісти
Під час прикордонного контролю у правоохоронців виникла підозра щодо відвертості подружжя.
(Цитата з сайту Прикордонслужби).
*********************
Молодята не пройшли прикордонний контроль щирості почуттів. На прохання продемонструвати справжність кохання чоловік цілував дружину без особливої пристрасті. Правоохоронці з''ясували, що підозрюваний мав намір здійснити подружню зраду на молдовському боці кордону.

Прикодонники навіть виклали у себе на сайті їхнє свідоцтво про шлюб. Дичина якась.

показати весь коментар
11.07.2023 19:47 Відповісти
Негілники. Демпенгують на такому прибутковому бізнесі. Якісь 8000 гривень і хотів виїхати. Якщо маєшь бажання виїхать - велком до міністерства в яуому працює Мустафа Найем. За 8000 дол. - поїдешь хоч у кругосвітню подорож. Мустафа потурбуєтся, щоб у тебе не виникло проблем, адже він не крисятничає і справно заносить долю до Єрмака (ну і Зе щось перепадає)
показати весь коментар
11.07.2023 16:47 Відповісти
Это что за блин новый такой интересный параметр необходимый для пересечения госграницы?!? "Искра"? Что бл*ть?! А как интересно выглядит проверка "искры" на границе? Стоят "нежные" и чуткие погранцы-метеросексуалы способные чувствовать искренность "искры"? Или выводят супругов в отдельное помещение, где собственно просят продемонстрировать задекларированную страсть? А дальше оценивают степень эрегированности прибора супруга? А как тогда они вводят поправку на эректильную дисфункцию? Справку при себе иметь надо?
И если им нельзя пересекать границу в первый день брака, то на какой день можно?
Короче, я хоть и поржал с новости, но Держприкордонслужбе незачёт за неграмотность формулировок.
показати весь коментар
11.07.2023 16:50 Відповісти
Людина зламала систему, в чому склад злочину?
показати весь коментар
11.07.2023 16:50 Відповісти
Мабуть, суть схеми не у виїзді, а в отриманні моральноїх компенсації за дискримінацію інвалідів.
показати весь коментар
11.07.2023 17:03 Відповісти
ПиЛять! Їм примарилось, видалось! Сдалося! Яка в сраку різниця!? Якщо в Державі є ЗАКОН, то чому, колись комусь щось примарилось є підставою для правочину? ! Чому, в хороши, роки Україніи, не «примарялося» прокуратурі маєтки прикордонників на території «царських сіл»? Вы даже не знаете, или не хотите замечать, в какой СРАКЕ Украина, по соблюдению обязательств, которые держава взяла на себя! Все, что сейчас происходит, следствие соблюдения договоренностей взятых на себя и не выполненных!
показати весь коментар
11.07.2023 17:08 Відповісти
Цікаво, в мирний час прикордонники теж розбирались би, чи цей шлюб є фіктивним?
У мене складається враження, що система вважає кожного громадянина злочинцем, який просто ще не затриманий та не посаджений. І система активно працює над усуненням цього неподобства.
А чи можна вважати шлюб "за розрахунком" фіктивним? Жінка чи чоловік в такому випадку теж діють заради преференцій.
Прикордонники!
Активніше з*ясовуйте на кордоні, хто з подружжя чим дихає!
При найменшій підозрі, що шлюб був нещирим, передавайте "потенційного злочинця" органам правопорядку!
показати весь коментар
11.07.2023 17:08 Відповісти
Жінкам значить можна за старих виходить , а чоловікам ні.
Ну і з інвалідами одружуватись не заборонено.
Зрозуміло , що цей брак за розрахунком.
Однак у чому його фіктивність не зрозумів.
показати весь коментар
11.07.2023 17:17 Відповісти
Где международные организации по защите людей с ограниченными возможностями!? Только за такую постановку вопроса ДПС можно через скаку вывернуть!
показати весь коментар
11.07.2023 17:37 Відповісти
да вы издеваетесь. сделайте официальную оплату в бюджет что бы человек мог получить отсрочку, допустим на год, с обязательным возвратом раз в 4 месяца на територию Украины, с залогом имущества, с оценочной стоимостью не менее скажем 10-20 тыс. долларов США - не вернется - хату или машину конфисковать... и пусть себе едут на заработки, пользы больше будет.
показати весь коментар
11.07.2023 17:20 Відповісти
А кто ты ***** вообще такой, что ты предлагаешь государству распоряжаться частной собственностью? вернется, не вернется - это все равно частная собственность, и если ты ****, не кацап, то для тебя частная собственность - это неприкосновенная штука.
показати весь коментар
11.07.2023 17:43 Відповісти
Так тебя никто не заставляет хотеть выехать заграницу, по каким то личным причинам. Тебе обязаны предложить варианты, как это сделать законно, без взяток каким то ******, а воспользоваться этими вариантами или нет - твое личное дело. Кредит в банке тебя кто то заставляет брать под залог имущества ? Хочеш бери, не хочеш - не бери.
показати весь коментар
11.07.2023 17:46 Відповісти
Право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю гарантується статтею 41 конституції України. Також в цій статті йде мова про можливість примусового відчуження та конфіскації майна. А ще в конституції є й інші цікаві статті. Наприклад 64 та 65.
показати весь коментар
11.07.2023 17:54 Відповісти
Він шанувальник КНДР.
показати весь коментар
11.07.2023 18:23 Відповісти
Невже так важко прочитати: фіктивний шлюб за оголошенням в інтернеті. Джерело:
Тобто, якщо хтось напише оголошення - організую виїзд за кордон через фіктивний шлюб. Це нормально?
А якщо чоловік визнав, що одружився саме через таке оголошення і заплатив за це 8000 гривень.
Що робити прикордонникам?
показати весь коментар
11.07.2023 17:40 Відповісти
Если было все как Вы говорите, то и мужчина, видимо, с ограниченными умственными возможностями, ну, или те которые поверили, что он так сказал!
показати весь коментар
11.07.2023 17:44 Відповісти
А если заплатить после получения услуги (перетыну кардону), то это ж не считается
показати весь коментар
11.07.2023 20:24 Відповісти
Тобто, коли жінка виходить за чоловіка з грошима, старшого на 24 роки, це кохання, а коли чоловік одружується на жінці з інвалідністю, старшою на 24 роки, це фіктивний шлюб?

Але якщо серйозно, відповідно до чинного законодавства, рішення про дозвіл перетину кордону приймає прикордонна служба. Так в усьому світі. Вас можуть не пропустити через кордон при наявності візи або при діючому безвізовому режимі тільки тому, що ви видались підозрілим для інспектора прикордонної служби. Тому всім, хто тут блеють про порушення закону, раджу для початку з відповідними законами ознайомитись.
показати весь коментар
11.07.2023 17:40 Відповісти
ви впевнені? вас можуть НЕ ВПУСТИТИ, якщо ви підозрілі, а не випустити - не можуть, якщо ви звісно не перевозите заборонені речі
показати весь коментар
11.07.2023 17:44 Відповісти
Не існує ЖОДНОЇ причини не впустити громадянина України на територію України.
показати весь коментар
11.07.2023 17:57 Відповісти
Не знаю як щодо виїзду за кордон, але така схема спрацьовує для звільнення з військової служби.
показати весь коментар
11.07.2023 17:44 Відповісти
Нехай піклується про кохану.А то феміністки яйця відірвуть...
показати весь коментар
11.07.2023 18:02 Відповісти
То военком одеський здав, ви знаєте скільки податок на нерухомість в Іспанії, а тут хлоп пенсіонерці 8 тис грн а не в тцк 8 тис доларів
показати весь коментар
11.07.2023 18:03 Відповісти
є підозра що його здала дружина, щоб надалі їхати на двох стільцях)) Бо звідки ж вони про 8000 дізнались?)))
показати весь коментар
11.07.2023 18:08 Відповісти
Треба було сказати, що вони їдуть підкорювати Еверест.
показати весь коментар
11.07.2023 18:11 Відповісти
яке було скоєно порушення закону що б передавати у відділок поліції?чи вони прикордоннику пояснили що уклали шлюб для перетину кордону,в штатах можна за 5 хвилин укласти шлюб і ніхто небуде ставити зайвих питань,цікаво що для багатьох можновладців які навіть мають підозру про злочин без проблем перетинають держкордон,а потім Зе з випучиними очима питає чому ми не в НАТО ,так Закон один для всіх чи для когось один для когось інших чи як?
показати весь коментар
11.07.2023 18:45 Відповісти
Мені цікаво може наша влада якось по-їншому вивернеться навиворіт щоб довести, що військовозобов'язаний Арестович виїжджав за кордон законно, а ось цей военнообязанний з дружиною-інвалідом виїхав незаконно.
показати весь коментар
11.07.2023 20:06 Відповісти
А эти пограничники уже побывали на передке?
показати весь коментар
11.07.2023 21:10 Відповісти