8991 відвідувач онлайн

Щойно війна закінчиться, Україна має приєднатися до НАТО якомога швидше, - Воллес

воллес

НАТО не може прийняти Україну під час війни - це втягне увесь Альянс у конфлікт. Але після завершення війни Україна має приєднатися до НАТО якомога швидше.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, передає Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"Я повністю згоден зі Сполученими Штатами, що ми не можемо прийняти нову країну з гарячим збройним конфліктом. Це просто імпортує війну в Альянс", - зазначив він. 

Воллес зазначив, що члени НАТО повинні "працювати разом, щоб переконатися, що Росія зазнає невдачі у своєму... незаконному вторгненні в Україну", перш ніж дозволити Україні приєднатися до Альянсу.

"Однак, коли цей конфлікт закінчиться, ми повинні бути готові прийняти Україну до НАТО якомога швидше", - зауважив він.

Воллес також відзначив, що Україна зробила деякі необхідні "кроки", щоб туди потрапити, зокрема, що стосується зміцнення армії та ліквідації корупції.

Нагадаємо, у Білому домі вважають, що ймовірність того, що Україна вступить до НАТО найближчим часом, мала, адже це втягне увесь Альянс у війну з Росією.

Топ коментарі
+17
Угу, и потому кацапня будет вечно эту войну тянуть.
показати весь коментар
11.07.2023 18:23 Відповісти
+11
З таким формулюванням - кацапи будуть воювати вічно, щоб не пустити Україну в НАТО. Зважаючи на те, що у війну з паРашею ніколи не впряжеться жодна країна, а зброю заборонено використовувати на території паРаші, то коли, по вашому, ця війна закінчиться і як?
показати весь коментар
11.07.2023 18:27 Відповісти
+10
Наш "какая разніца" робить все щоб ми туди не потрапили
показати весь коментар
11.07.2023 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Угу, и потому кацапня будет вечно эту войну тянуть.
показати весь коментар
11.07.2023 18:23 Відповісти
Чи це буде вигідно самій Кацапії? Щодня ***** витрачає кучу бабла.
показати весь коментар
11.07.2023 18:30 Відповісти
Здере зі своїх кацапів. Гроші на війну у нього будуть завжди, нажаль, паРаша не бідна країна. Плюс, Китай допоможе, якщо знадобиться.
показати весь коментар
11.07.2023 18:32 Відповісти
Віддасть косооким весь сибір щоб не віддати Бахмут. В результаті не сибіру не Бахмуту.
показати весь коментар
11.07.2023 18:43 Відповісти
Поясніть, будь маска, Лідеру вільного Світу, тільки доступно, і бажано переконайтеся, що ермак занотував правильн, що для цього потрібно робити.
показати весь коментар
11.07.2023 18:25 Відповісти
Але молодці Європейці чужими руками перетаскали угольок, а потім ну нєвіноватая я потом когдато можєт бить. Ну і наша ******* в компанії фсбешників під час війни крадуть здають країну дожили на реформи та все інше… так і маємо що маємо. Нас там в ближній перспективі ніхто не чекає. А як півень клюне і запахне війною в Європі то тоді згадають про дурнів Українців які можуть вмирати за Європейців так і знову будуть обіцянки цяцянки
показати весь коментар
11.07.2023 18:26 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 18:30 Відповісти
Іронічно, враховуючи що до вторгнення США не поставили нам нічого для захисту суверенітету окрім нещасних джавелінів.

Я не захищаю Зе, але Байден також цинічна потвора.
показати весь коментар
11.07.2023 19:00 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 19:19 Відповісти
Це буквально ніщо порівняно з їх можливостями, дякую що довів мої слова.
показати весь коментар
11.07.2023 19:42 Відповісти
Неужели?Ну вообще мизер, какие-то 2 млрд.баксов Особенно учитывая как мы готовились

показати весь коментар
11.07.2023 19:49 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 19:10 Відповісти
З таким формулюванням - кацапи будуть воювати вічно, щоб не пустити Україну в НАТО. Зважаючи на те, що у війну з паРашею ніколи не впряжеться жодна країна, а зброю заборонено використовувати на території паРаші, то коли, по вашому, ця війна закінчиться і як?
показати весь коментар
11.07.2023 18:27 Відповісти
Наш "какая разніца" робить все щоб ми туди не потрапили
показати весь коментар
11.07.2023 18:27 Відповісти
Самое главное условие окончание войны с рашей - предлагаете сдаться?
показати весь коментар
11.07.2023 18:50 Відповісти
Зяма троянський кінь Кремля.
показати весь коментар
11.07.2023 19:16 Відповісти
украинцы уже сдались, сдались тогда, когда проголосовали за "просто перестать стрелять" и "закончить войну, которая выгодна порошенко". И там еще куча подобных высказываний было, про то шо "война у вас в голове" и пр., и пр.

А теперь зеля сделает все для того, чтобы украинцы опять устали от войны и опять заговорит о переговорах, чтобы "сойтись посередине".

Вам никто не предлагает сдаваться, но прикиньте сами, когда начнутся первые вопли в стиле "зеленский, заканчивай войну уже, мы устали". А он ждет, ******.
показати весь коментар
11.07.2023 20:53 Відповісти
Сигнал *****, что прекращать ничего не нужно годами, хоть 5 хоть 10 хоть пока не сдохнет
показати весь коментар
11.07.2023 18:29 Відповісти
Він і без сигналу це добре знає. Усе логічно і зрозуміло.
показати весь коментар
11.07.2023 18:32 Відповісти
буде кому в бубен орбана товкти...
показати весь коментар
11.07.2023 18:34 Відповісти
Захід завжди може знаити привід -- а рашка буде підлякувати -- візьмете Украіну а ми вас бімбою -- зачароване коло .
показати весь коментар
11.07.2023 18:38 Відповісти
Бен Воллес усе правильно сказав...
а з претензіями "чому ми досі не в НАТЄ" краще звертатися до Найвеличнівшивого-Про.бальщика і тих 73%, хто привів оце чьУдо на нашу голову..
хоча при нагадуванні їм про це вони одразу зляться-погрожують-матюкаються, кидаються лайном, своїм і чужим.. їх неможливо не помітити, майже як кацапи-лайт, тільки мають право голоса на виборах.. і це проблема
показати весь коментар
11.07.2023 18:44 Відповісти
Да как бы до всех кто было до него тоже относиться, один президент лучше другого...
показати весь коментар
11.07.2023 18:52 Відповісти
опять "какая разница", зебилушко? Нет, не все президенты таковы. Ющ пытался в НАТО, но быдлонаселение не было готово тогда. Порошенко протолкнул даже в конституцию стремление в НАТО, чтобы никто кто после него, никакой сраный клован не смог увиливать.

А твой зелефюрер пытался вынести на референдум необходимость НАТО, "я никогда не иду туда, куда не приглашают", вот эту вот позу нарцисса помнишь? Или ты в какой стране жил?

Так что не надо, не все президенты одинаковы, и не все одинаково полезны.
показати весь коментар
11.07.2023 20:58 Відповісти
Я в сортах г*вна не разбираюсь, как на меня все на одно лицо. НАТО как было от нас далеко, так и судя по всему и будет. У порозоботов одни отмаски, у Зелени одни обещания, а Ющенко вообще фиг чем занимался, по итогу ничего припомнить не могу, кроме вечных войн с Газовой Воровкой Королевой
показати весь коментар
11.07.2023 21:12 Відповісти
ты только что назвал всех президентов Украины говном? А ты не думаешь шо ты сам говно?
показати весь коментар
12.07.2023 10:15 Відповісти
Ага, теперь Путяра будет иметь ещё одну причину бесконечного затягивания этой войны. Впрочем, зелёную власть это вполне устроит - есть основание не проводить выборы бесконечно долго и пилить западную помощь. Но что тогда останется от Украины и ее народа? Все очень плохо и печально.
показати весь коментар
11.07.2023 18:48 Відповісти
А до этого брали? Хорош ****...
показати весь коментар
11.07.2023 18:48 Відповісти
Теперь все кремлевские консервы будут делать все чтобы ета война никогда не закончилась. Будут пытаться втянуть нас в разные переговоры и перемирия чтобы заморозить конфликт на десятилетия.
показати весь коментар
11.07.2023 18:51 Відповісти
Справжній Вуолес, молодець!!! Маю надію що він буде новим генсеком НАТО!!!! Правда через рік!!! Добре мати таких друзів!!!!
показати весь коментар
11.07.2023 18:55 Відповісти
Обіцянка типу "Сферичний коняка у вакуумі!"
показати весь коментар
11.07.2023 19:03 Відповісти
...кто знает зачем зэШка,притащил нерукопожатного в Вильнюс....
показати весь коментар
11.07.2023 19:09 Відповісти
А коли українці закінчаться раніше, що ната скаже? (У т.з. віцепреза написали, що рашистів в 10 разів більше. )Може продовжить нашу війну?
показати весь коментар
11.07.2023 20:16 Відповісти
...тут девять,но...Наивность как таковая,вера что болота мацковии сами рухнут..Агенты кремля в Ukraine(в обслуге зэШки) Кто придумал эту дурь,что НАТО не воююет каждый день с мацковитами???? Постоянные столкновения над Балтией,около UK,это что мирные полетали...
показати весь коментар
11.07.2023 20:32 Відповісти
Треба ядерну зброю раз нам не дозволяють воювати на території рф бо інакше цю війну ніколи не закінчити.
показати весь коментар
12.07.2023 02:09 Відповісти