10005 відвідувачів онлайн
4 323 37

Путіну двічі на день доповідають про війну, - Шойгу

шойгу,путін

Російський президент Володимир Путін двічі на добу "детально заслуховує" доповіді військових про перебіг вторгнення РФ в Україну.

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на росЗМІ.

Шойгу каже, що Путін "детально заслуховує командування об'єднаного угруповання, а також окремих командувачів і командирів".

"Детально по кожному напрямку", - наголосив він.

Також Шойгу бреше, що Росія нібито "утримувалася і утримується" від застосування касетних боєприпасів проти України. Втім, якщо США постачатимуть такі снаряди в Україну, збройні сили РФ "будуть змушені використовувати аналогічні засоби ураження проти ЗСУ".

Топ коментарі
+22
показати весь коментар
12.07.2023 08:51 Відповісти
+13
А потім - ні корови, ні свині. Тільки Сталін на стіні.
показати весь коментар
12.07.2023 08:54 Відповісти
+10
*єрасє....а нормальна людина сере тільки раз на день....
показати весь коментар
12.07.2023 08:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*єрасє....а нормальна людина сере тільки раз на день....
показати весь коментар
12.07.2023 08:41 Відповісти
Доповіді перед чемоданом, чи після? Покидьки Людства...
показати весь коментар
12.07.2023 08:44 Відповісти
Доповідають так:
- всьо харашо прєкрасная маркіза
всьо харашо, всьо харашо ))

Якось так ))
показати весь коментар
12.07.2023 09:27 Відповісти
аля за сутки -5000 абрамсов,500 ф22,1000ф16 и тд и тп...и вообще чмобики уже под сиднеем стоят😜
показати весь коментар
12.07.2023 08:46 Відповісти
Треба уточнити: "доповідають" чи "розказують"?
показати весь коментар
12.07.2023 08:47 Відповісти
Брешуть.
показати весь коментар
12.07.2023 09:06 Відповісти
Залежить від того, путін спрашіваєт ілі інтєрєсуєца
показати весь коментар
12.07.2023 09:12 Відповісти
Подивіться на фото - сидить з тупою пикою, на розуміє що йому кажуть (мабуть про чумадан мріє).
показати весь коментар
12.07.2023 09:23 Відповісти
судя по кол-ву чемоданов - докладывают по 8-10 раз в день
показати весь коментар
12.07.2023 08:48 Відповісти
Разговор
с товарищем Лениным

Грудой дел, суматохой явлений день отошел, постепенно стемнев. Двое в комнате. Я и Ленин - фотографией на белой стене. Рот открыт в напряженной речи, усов щетинка вздернулась ввысь, в складках лба зажата человечья, в огромный лоб огромная мысль. Должно быть, под ним проходят тысячи… Лес флагов… рук трава… Я встал со стула, радостью высвечен, хочется - идти, приветствовать,

‎рапортовать!
«Товарищ Ленин, я вам докладываю не по службе, а по душе. Товарищ Ленин, работа адовая будет сделана и делается уже. Освещаем, одеваем нищь и о́голь, ширится добыча угля и руды… А рядом с этим, конешно, много, много разной дряни и ерунды. Устаешь отбиваться и отгрызаться. Многие без вас отбились от рук. Очень много разных мерзавцев ходят по нашей земле и вокруг. Нету им ни числа, ни клички, целая лента типов тянется. Кулаки и волокитчики, подхалимы, сектанты и пьяницы, - ходят, гордо выпятив груди, в ручках сплошь и в значках нагрудных… Мы их всех, конешно, скрутим, но всех скрутить ужасно трудно. Товарищ Ленин, по фабрикам дымным, по землям, покрытым и снегом и жнивьём, вашим, товарищ, сердцем и именем думаем, дышим, боремся и живем!..» Грудой дел, суматохой явлений день отошел, постепенно стемнев. Двое в комнате. Я и Ленин - фотографией на белой стене.
показати весь коментар
12.07.2023 08:48 Відповісти
А потім - ні корови, ні свині. Тільки Сталін на стіні.
показати весь коментар
12.07.2023 08:54 Відповісти
Да -- але в Ізраілі до цієі пори є комуни -- типа колгоспів .
показати весь коментар
12.07.2023 09:14 Відповісти
а тільки комуни це колективна власність вільних людей не путайте палку с пальцем
показати весь коментар
12.07.2023 09:20 Відповісти
Вони багато де є, але у них спільного з комунізмом тільки корінь в слові ...
показати весь коментар
12.07.2023 09:31 Відповісти
Комуна -- спільна властність
показати весь коментар
12.07.2023 09:34 Відповісти
Саме так, але в комунізмі все належало державі (партії), причому не тільки матеріальні цінності, але і життя людей, що більше схоже на якусь форму рабства і сектантства ...
показати весь коментар
12.07.2023 09:42 Відповісти
Путіна населення рфії критикує за те що він почавши СВО самоусунувся від війни. Тепер приходиться виправляти помилки. По дибільному але вони працюють як можуть. Насправді щоденні доповіді командуючих, командування і окремих командирів царю немають жодної цінності. Ні для царя ні для командування.
показати весь коментар
12.07.2023 08:50 Відповісти
Тобто, десь 1000 разів доповіли, що втрат нема і все іде за планом. 😁
показати весь коментар
12.07.2023 08:51 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 08:51 Відповісти
Ах ти ж , алєнєвод-брехунець .! Що це , якщо не залишки касетних *********** ?
..
показати весь коментар
12.07.2023 08:51 Відповісти
А хто "докладує"?? Якщо шойга чм какашєнков, тоді можна не турбуватись..)
показати весь коментар
12.07.2023 09:10 Відповісти
На фотке отстраненный герасимов. Видимо, работает на общественных началах.
показати весь коментар
12.07.2023 10:29 Відповісти
Или фотка старая, или у хайла в колоде нет свежих проверенных кадров.
показати весь коментар
12.07.2023 10:43 Відповісти
Щоб не пропустити момент,коли треба здриснути на алтай)))
показати весь коментар
12.07.2023 09:17 Відповісти
два старых извращенца докладывают сначала один потом другой
показати весь коментар
12.07.2023 09:23 Відповісти
та то, певно в чемодан докладують, поки не заповнять
показати весь коментар
12.07.2023 10:03 Відповісти
Та хоть двадцать два толку-то...
С другой стороны это ж сколько надо фантазии иметь.
показати весь коментар
12.07.2023 09:24 Відповісти
Покидьку з Кремля зі слів очільника мо двічі на день детально доповідають про дії загарбників,але скільки годин відбувається ця детальна доповідь можна тільки здогадуватись,можливо 8 -10 годин,можливо і більше.
показати весь коментар
12.07.2023 09:45 Відповісти
Він тією війною живе. Це його едина і улюблена цяцька..
показати весь коментар
12.07.2023 10:46 Відповісти
І після кожної доповіді оленевода збільшується кількість чемоданчиків з калом "лідераублюдочноїнедонації".
показати весь коментар
12.07.2023 10:43 Відповісти
Це як мінімум - ще два чемодана у день!
показати весь коментар
12.07.2023 11:06 Відповісти