7402 відвідувача онлайн

Пригожин пояснив, чому почав повстання: "Психонув"

пригожин,комерсант

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин пояснив своїм співробітникам причини організації збройного повстання словом "Психонув".

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російське незалежне видання "Проект".

"В оточенні Пригожина схильні списувати заколот на імпульсивний характер Шефа. На питання, що це було, він нібито відповів своїм співробітникам: "Психонув"", - йдеться в публікації.

Видання склало "кримінальний та психологічний портрет" Пригожина. Для цього журналісти опитали з десяток його знайомих та співробітників. "Проект" називає Пригожина "жорстким кримінальником, який себе не контролює" і твердить, що він десятиліттями порушував закони та норми моралі, але уникав відповідальності завдяки особистій участі президента РФ Володимира Путіна.

Топ коментарі
+18
Подальші дії ***** теж пояснюються одним словом: обісрався.
показати весь коментар
12.07.2023 14:39 Відповісти
+9
Во как!!! Мальчонка ******* сбив 5 вертушек, самолет дорогущий и летунов в количестве где-то штук 16 напугал при этом всю кремлевскую шушеру до всрачки и всего-то оказывается психанул
показати весь коментар
12.07.2023 14:44 Відповісти
+3
Кацапам це дріб'язкі. "...Атряд нє замєтил потерю бойца ..."
показати весь коментар
12.07.2023 14:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Подальші дії ***** теж пояснюються одним словом: обісрався.
показати весь коментар
12.07.2023 14:39 Відповісти
та ні якраз лисий дристанув по портках.раз різко зпетляв до луки в бульболенд.
показати весь коментар
12.07.2023 14:55 Відповісти
Чому ж тоді зняли всі обвинувачення, повернули гроші та зброю, і живого з кремля випустили після розмови віч-на-віч?
показати весь коментар
12.07.2023 14:58 Відповісти
угу і вагіньорів вислали нафіг в африку,лисий уже фсьо.більше він не має сили,але видно ще щось себе представляє,не було ніякого бунту.цирк не більше...
показати весь коментар
12.07.2023 15:00 Відповісти
Цирк не цирк, а свою справу він зробив. Показав світу обісране ***** (Ердоган вже скористався, показово віддавши азовців), показав всередині росії, що віри "лідєрам восстанія" більше немає.
показати весь коментар
12.07.2023 15:08 Відповісти
- Уйди Птибурдуков, уйди, тебя я ненавижу, - продолжал Васисуалий Лоханкин, раскачиваясь, как старый еврей на молитве, - ты гнида жалкая и мерзкая притом! Не инженер ты - хам, мерзавец, сволочь, ползучий гад и сутенер притом!
показати весь коментар
12.07.2023 15:28 Відповісти
пояснення пригожина мало відрізняється від пояснення працівника офісу президента за швидке взяття ворогом півдня країна...така й відповідальність за скоєне
показати весь коментар
12.07.2023 15:33 Відповісти
Кто насрал в свой желтый чемодан, желтый чемодан, желтый чемодан?
Тот кто двадцать лет все крал, двадцать лет все крал двадцать лет все крал...
Кто его так напугал, его так напугал, его так напугал?
Тот кто блюда приносил, блюда приносил, блюда приносил.

Конечно мое стихотворство на уровне свечка-печка, но на мелодию Yellow Submarine вроде неплохо накладывается...
показати весь коментар
12.07.2023 15:08 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 15:14 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 15:16 Відповісти
ти щось сплутав... тобі до психіатра, чи на дурку.
показати весь коментар
12.07.2023 14:39 Відповісти
він же не уточнив хто психанув!
показати весь коментар
12.07.2023 14:42 Відповісти
Мало '' психанув'', ще б трошки і хтось би в бункері '' псіханув''. Але то не можна, то святе
показати весь коментар
12.07.2023 14:42 Відповісти
Во как!!! Мальчонка ******* сбив 5 вертушек, самолет дорогущий и летунов в количестве где-то штук 16 напугал при этом всю кремлевскую шушеру до всрачки и всего-то оказывается психанул
показати весь коментар
12.07.2023 14:44 Відповісти
Кацапам це дріб'язкі. "...Атряд нє замєтил потерю бойца ..."
показати весь коментар
12.07.2023 14:48 Відповісти
А якби не "психанув", а розізлився?
показати весь коментар
12.07.2023 14:52 Відповісти
"вона-херня, главное маневри''
Як що батько каже що сина вбили по ділу, для того щоб ***** лизнути, то що там можна сказати
показати весь коментар
12.07.2023 14:56 Відповісти
Ну мы то селяне психуем типа тарелку об пол. А они вишь ты по вертолетам, да из бука)))
показати весь коментар
12.07.2023 21:00 Відповісти
шоу психанув
показати весь коментар
12.07.2023 14:44 Відповісти
Вам не дали зарплату - ви не психанете ? Шайгу та ***** вирішили притиснути пригожку баблом, але не розрахували.
показати весь коментар
12.07.2023 14:45 Відповісти
Випив лишнього, та поліз за вишнею...
показати весь коментар
12.07.2023 14:46 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 14:46 Відповісти
Патамуша що питор, і любітєль пасасать.
показати весь коментар
12.07.2023 14:46 Відповісти
Перший раз таку порнуху бачу. Цілий день лисого ганяоли і ніхто не кончів(с)
показати весь коментар
12.07.2023 14:47 Відповісти
Побольше психуй, психун
показати весь коментар
12.07.2023 14:47 Відповісти
То в божевільні був день відчинених дверей.
показати весь коментар
12.07.2023 14:51 Відповісти
"кримінальний та психологічний портрет" склали, а хто би попробував скласти фізіогномічний портрет. Цікавить висновок. Дивлячись на фото, феномен зайвої хромосоми нічим не приховати.
показати весь коментар
12.07.2023 14:54 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 14:55 Відповісти
копирсання в навозі... смачного червячка шукають
показати весь коментар
12.07.2023 15:02 Відповісти
Пєтух
показати весь коментар
12.07.2023 15:02 Відповісти
Когда Прогожина спросили почему он отсасывал, он объяснил одним словом - проголодался.
показати весь коментар
12.07.2023 15:05 Відповісти
Псіханув і готувався чи не з півроку... Гм...а що ? Логічно? Так...
показати весь коментар
12.07.2023 15:05 Відповісти
....а па тундрє...
показати весь коментар
12.07.2023 15:07 Відповісти
Психонув, значить?
Буває, буває...
З цього короткочасного психозу робимо два довгограючі висновки:
1. Психувати у Росії можна лише тим, хто має за собою солідну військову силу. Всім іншим їхнє психовання вкорочують разом із головою.
2. Якщо спонтанний психоз вилився в повний параліч влади, то заздалегідь добре підготовлений переворот цю владу просто змете, як минулорічний сміття
показати весь коментар
12.07.2023 15:07 Відповісти
Кремлівським підгавкувачам- пропагандистам слід чимдуж налягти на тему про "псіханул", як детонатора заколоту "вагнерів" 24.06.
Бо з того має вийти хороший хайп, адже по-перше звідси слідує, що влада прігожина над "вагнерами" - абсолютна і будь-які його накази виконуються беззастережно. І це не може не потішити у мінус рашистську верхівку.
А по-друге - усвідомлення того, що доля всієї расєї-пітьми залежить від психічних бзіків не путіна, а його персонального ресторатора, помішаного на некроманстві - то це вже та нова обставина, яка дає чітке розуміння всіх найближчих перспектив для податного люду.
показати весь коментар
12.07.2023 15:14 Відповісти
клас! псіхонув і на царство.
показати весь коментар
12.07.2023 15:17 Відповісти
А ведь мог стать королём болот.
показати весь коментар
12.07.2023 15:17 Відповісти
Зек психонул а император лапотный обделался,чудны твои дела господи..
показати весь коментар
12.07.2023 15:31 Відповісти
Ще міг бути варіант *нуу выпил*там в рашці це *само собой разумеется*.
показати весь коментар
12.07.2023 15:32 Відповісти
Ну ты психонул а твой шеф обосрался
показати весь коментар
12.07.2023 15:57 Відповісти
Хреносос ще не в пеклі?
показати весь коментар
12.07.2023 16:27 Відповісти