10221 відвідувач онлайн
676 19

ООН закликає РФ дотримуватися гуманітарного права в Україні

оон,резолюція

Глава ООН з прав людини Фолькер Тюрк закликав Росію дотримуватися гуманітарного права в Україні. Зокрема, після того, як в оприлюдненій доповіді ООН були наведені докази довільних затримань, тортур і сексуального насильства щодо цивільного населення в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє Reuters.

Місія ООН зі спостереження за дотриманням прав людини в Україні зафіксувала довільні затримання понад 900 цивільних осіб у період від початку російського вторгнення 24 лютого 2022 року до 23 травня цього року, а також страти 77 із них.

"Понад 90% затриманих Росією, яких нам вдалося опитати, заявили, що зазнавали тортур і жорстокого поводження - зокрема, в деяких випадках, сексуального насильства - з боку російських силовиків", - заявив Тюрк.

Він заявив, що такі висновки шокують.

"Вони вимагають від РФ вжиття конкретних заходів щодо інструктування та забезпечення дотримання російським персоналом міжнародних норм у сфері прав людини та гуманітарного права", - зауважив Тюрк.

Україна надала слідчим ООН повний доступ, за винятком одного інциденту, йдеться в доповіді, тоді як Росія не надала жодного доступу до затриманих, попри неодноразові прохання.

Топ коментарі
+10
Цю помийну ОРГАНізацію ще хтось слухає?
показати весь коментар
12.07.2023 16:11 Відповісти
+5
Дебіли,*****🤦
показати весь коментар
12.07.2023 16:13 Відповісти
+4
це вже не смішно ! оонівські імпотенти викликають тільки гнів .
показати весь коментар
12.07.2023 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цю помийну ОРГАНізацію ще хтось слухає?
показати весь коментар
12.07.2023 16:11 Відповісти
Дебіли,*****🤦
показати весь коментар
12.07.2023 16:13 Відповісти
це вже не смішно ! оонівські імпотенти викликають тільки гнів .
показати весь коментар
12.07.2023 16:15 Відповісти
Ви там окуповуйте що хочете,але ,будь ласка, будьте чемними..
ТАК???
показати весь коментар
12.07.2023 16:17 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 16:18 Відповісти
навіть не смішно
показати весь коментар
12.07.2023 16:21 Відповісти
Глава ООН з прав людини Фолькер Тюрк закликав Росію дотримуватися гуманітарного права в Україні.... *********!!!! А чому би просто не сказати (як каже уся цивілізація) УЙОБУЙТЕНАХ З УКРАЇНИ.
показати весь коментар
12.07.2023 16:24 Відповісти
ООН довела що вона ні на що не спроможня ,це такий собі міжнародний клуб який ні чого не робить, країна агресор яка розв'язала криваву війну головує і може заблокувати будь яке рішення цього імпотентного органу.Тому краще самоліквідуватись і не вводити в обману.
показати весь коментар
12.07.2023 16:24 Відповісти
Таке скажете, а бюджет пилять? це вам що, не робота?
показати весь коментар
12.07.2023 18:30 Відповісти
Краще б якби окупанти пішли геть з України. Це було б найкраще виконання гуманітарного права.
показати весь коментар
12.07.2023 16:25 Відповісти
Кацап і гуманітарне право речі несумісні.
показати весь коментар
12.07.2023 16:28 Відповісти
..і шо?.. невже може право вето у людожерів-кацапів заберете у вашій нульовій конторі?.. чи ляпнули просто так, для протоколу? і знову до каси за зряплатой?
показати весь коментар
12.07.2023 16:31 Відповісти
та ви шо?! отето ООН вмазала росії.
показати весь коментар
12.07.2023 17:15 Відповісти
Виконано
показати весь коментар
12.07.2023 17:15 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
12.07.2023 17:28 Відповісти
Да, вы уж если воюете , то соблюдайте гуманитарное право и права человека. Вы уж не подумайте, что это требование, это просьба.
показати весь коментар
12.07.2023 17:29 Відповісти
Идиоты.