8030 відвідувачів онлайн
2 392 24

Путін наблизив НАТО до свого порогу, - Остін про вступ Швеції

остін

На саміті НАТО у Вільнюсі вдалося досягнути багатьох важливих речей - зокрема, отримати згоду Туреччини на вступ до Альянсу Швеції.

Про це глава Пентагону Ллойд Остін заявив в інтерв’ю CNN, повідомляє Цензор.НЕТ.

У відповідь на те, як на розширення НАТО відреагує президент РФ Путін, Остін сказав, що своїми діями в Україні глава Кремля "наблизив НАТО до свого порогу".

"Я впевнений, що Путін дуже стурбований. Такі країни, як Фінляндія і Швеція, приносять багато користі Альянсу, тому ми раді бачити їх на борту", - наголосив він.

На думку Остіна, ці країни "одразу ж принесуть користь Альянсу".

Топ коментарі
+9
Что ни делает дурак, все он делает не так.
показати весь коментар
13.07.2023 13:05 Відповісти
+6
Треба вже трішки віддалятися від цього аргументу.***** напав на Україну,бо хотів напасти.І нечленство України в Нато було лиш дозволом на напад.На фінів чи шведів він не збирався,і не хотів.Тому їх вступ до блоку це їхня гарантія безпеки.
показати весь коментар
13.07.2023 13:18 Відповісти
+4
***** начхати на розширення НАТО.
Це падло хоче знищити Україну: це єдине що для нього важливо.
показати весь коментар
13.07.2023 13:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что ни делает дурак, все он делает не так.
показати весь коментар
13.07.2023 13:05 Відповісти
Что они ни делают, не идут дела. Видно в понедельник их мама родила!
показати весь коментар
13.07.2023 13:11 Відповісти
**** стратєг чемоданний. У кацапів такого підараса ще не було.
показати весь коментар
13.07.2023 13:07 Відповісти
Не кажи - Петро 2-й Олексійович, Петро 4-й, Петро 3-й Федорович, Павло 1-й Петрович, Олександр 1-й Павлович, Микола 1-й Павлович, Олександр 2-й Миколайович, та й Микола 2-й був не кращім. ТОЖ БІЛЬШІСТЬ була неадекватами!!!
показати весь коментар
13.07.2023 13:17 Відповісти
Samita uspex eto Svecija v NATO.Prakticeski Baltija pod kontolem NATO.Ecio turki vygrali s uslovijami,a bolse sam samit nicego i nedal.Buducije uvidem
показати весь коментар
13.07.2023 13:08 Відповісти
Ще й як побачимо, а наші правнуки (бо мій онук вже закінчив школу) будуть вивчати цей період часу як найважливіший для України!!! Головне щоб не перебрехали заради відбілювання ********* керівництва країни!!!
показати весь коментар
13.07.2023 13:19 Відповісти
Треба вже трішки віддалятися від цього аргументу.***** напав на Україну,бо хотів напасти.І нечленство України в Нато було лиш дозволом на напад.На фінів чи шведів він не збирався,і не хотів.Тому їх вступ до блоку це їхня гарантія безпеки.
показати весь коментар
13.07.2023 13:18 Відповісти
На Заході чи якісь дерев'яні,чи прикидаються.
показати весь коментар
13.07.2023 13:20 Відповісти
Я все думаю,що то неточність перекладу,бо як інакше можна таку дурницю пороти(((
показати весь коментар
13.07.2023 13:47 Відповісти
Та не стурбоване *****. Срало воно на те НАТО. Чи йому за ці роки не знати що НАТО це купка імпотентів та сцикунів. Просто ширма для спроби захопити Україну на якій воно повернуте.
показати весь коментар
13.07.2023 13:19 Відповісти
Якщо НАТО таке "ссикло" то що ж заважає )(уйлу (він же путін) напасти на країни цього блоку?! Ти, типу "Гарі", переймаєшся прям як роССіянці про "агресивність" НАТО але у протилежний бік, а істина вона посередині - і НАТО не "ссикло", і нападати не збиралось та не збирається, хоче все вирішати по можливості без особистого безпосереднього втручання!!!
показати весь коментар
13.07.2023 13:26 Відповісти
Я не розумію,що тобі,типу Виталий не ясно? Не збиралося і не збирається ***** нападати ні на яке НАТО. УКРАЇНА В СКЛАДІ ЗАСРАШКИ-це все що йому сниться ночами напротязі десятиліть. Все інше лише відмазки звичайної банальної агресії проти суверенної країни.
показати весь коментар
13.07.2023 13:50 Відповісти
Швецція не дуже хотіла в НАТО - де бюрократи правлять бал...
У Швецції є все для оборони - свої літаки, артилерія та протитанкові засоби...
Гадаю, їх рішення було виправданно лише одним - не може якесь ***** диктувати свої вимоги Європі...
показати весь коментар
13.07.2023 13:21 Відповісти
А ну, розповіси нам про "бюрократію" у Швеції! Буде дуже цікаво тебе послухати, бо це повинно бути щось на кшталт "нацизму" в Україні, тобто про те, чого не існує!
показати весь коментар
13.07.2023 13:29 Відповісти
Не в Швецції, а в НАТО бал правлять бюрократи...
Читай розумніше...
показати весь коментар
13.07.2023 13:46 Відповісти
А як же Україна, Боснія, Сербія, Молдова, Грузія, Ірландія?
показати весь коментар
13.07.2023 13:21 Відповісти
А вони що, виконали усі вимоги та виконали усі умови ПДЧ?! НІ! То навіщо про них зараз казати?!
показати весь коментар
13.07.2023 13:31 Відповісти
"Страшне НАТО" - це тільки обоснуй, щоб напасти на Україну. ***** чудово знає, що НАТО ніколи на нього не напада, якщо він не полізе сам. ***** потрібно одне - щоб саме Україна ніколи не була в НАТО, тоді вона - легка здобич.
показати весь коментар
13.07.2023 13:24 Відповісти
І-і-і-і?! То треба йти до НАТО і яке не нападе на Московію (т.з. "роССію"), і на яке ніколи Кремль напасти не наважиться! Це і так відомо усім окрім ворогів України, а може й їм відомо, але вони ПРОТИ!!!
показати весь коментар
13.07.2023 13:33 Відповісти
Вступ в НАТО - це повинна була бути умова при здачі ЯЗ. Але, нажаль, наші керманичі вдовольнилися пустим меморандумом, а тепер... Маємо, що маємо. В осяжному майбутньому НАТО нам не світить, бо ***** війну не припинить.
показати весь коментар
13.07.2023 15:06 Відповісти
***** начхати на розширення НАТО.
Це падло хоче знищити Україну: це єдине що для нього важливо.
показати весь коментар
13.07.2023 13:24 Відповісти
І те ЧОГО ВІН НІКОЛИ НЕ ЗМОЖЕ ЗРОБИТИ!!!
показати весь коментар
13.07.2023 13:34 Відповісти
А Зеля та Єрмак тоді йому навіщо ?
показати весь коментар
13.07.2023 13:36 Відповісти
У відповідь на те, як на розширення НАТО відреагує президент РФ Путін, Остін мав би сказати очевидне, що своїми діями в Україні ,Байден і НАТО ,по взаємній домовленості з рашистом , "відсунули " НАТО від рашистського порогу, на довжину україно- рашистської границі і на площу еквівалентну площі України....