11863 відвідувача онлайн

Окупанти в Сєверодонецьку "мобілізують" відвідувачів держустанов, - ОВА

рф,армія,мобілізація

Про це повідомляють в Луганській обласній військовій адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.

"У Сєвєродонецьку росіяни здогадалися примусово мобілізувати у чергах держустанов. Зокрема, при отриманні адміністративних чи банківських послуг", - йдеться у повідомленні.

Там зауважили, що такі послуги надають виключно за наявності паспорту РФ.

"Тож одразу можна й до військкомату завітати. Патрулі вже чергують на місцях", - додали в ОВА.

Крім того, там зауважили, що окупанти обстрілюють населені пункти на лінії фронту з усього наявного в них озброєння, від мінометів до ракетних комплексів.

В захоплені та зруйновані торік міста вони не закуповують транспорт.

"Так, у Рубіжному людей рятують усього два автомобілі "швидкої" допомоги. Вони розраховані на місто та навколишні селища. Викликати їх неможливо, бо зв'язок, як і в сусідніх містах, відключений. Необхідно бігти до лікарні і благати виїхати до хворого", - повідомляють в ОВА.

Топ коментарі
+2
Це добре. Може встигнемо раніше прикопати, ніж потім з чемоданом на расєю.
показати весь коментар
14.07.2023 09:47 Відповісти
+2
У нас даже можно мусор пойти выбрасывать и оказаться в ТЦК и СП
показати весь коментар
14.07.2023 10:01 Відповісти
+2
всі, хто мобілізувався досить охоче, вже перегнили. зараз лишилися тільки ті, кого треба відловлювати.
показати весь коментар
14.07.2023 10:16 Відповісти

Завантаження...