10399 відвідувачів онлайн
5 557 51

Безпілотна авіація ворога потужно працює по всій лінії розмежування, - Ігнат

ланцет

Найбільше ворожих безпілотників, якими окупанти проводять повітряну розвідку, фіксується на Херсонщині, в річищі річки Дніпро.

Про це під час брифінгу повідомив речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворожа безпілотна авіація доволі таки потужно зараз працює по всій лінії розмежування. 10, 15, а інколи 20 безпілотників одночасно в зоні видимості наших радіолокаційних систем. Таким чином противник проводить повітряну розвідку і на півдні, найбільше їх на Херсонщині працює завжди, в річищі річки Дніпро. Також тактична авіація працює ворожа, підтримуючи наземні дії. Керовані авіабомби постійно запускають з літаків", – зазначив він.

При цьому речник Повітряних сил України наголосив, що наша авіація відповідає на ці дії ворога, підтримуючи наших захисників, їхні атакувальні і оборонні дії на різних напрямках.

Топ коментарі
+24
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин
Irritable Orc:
...
Эволюционный путь развития Украины, мне кажется, сейчас такой, что либо она научится научится не тратить во время войны сотни миллионов на брусчатку, озеленение и смену герба на памятнике - либо умрёт.
Либо научится тратить 573 миллиона гривень на завод по производству дронов, а не национальный музей Голодомора - либо умрёт.
Тогда сразу стройте второй корпус, первый будет для Голодомора 1933 года, а второй для Голодомора 2024.
Либо научится не запрещать праворульные машины на фронте в условиях тотального дефицита транспорта - либо умрёт. И
так далее. Вот так просто.
показати весь коментар
18.07.2023 13:42 Відповісти
+21
Ні, новорічне шоу знімае за 10 млн.
показати весь коментар
18.07.2023 13:42 Відповісти
+13
Ігнат ! А наша де ? На весіллях?
показати весь коментар
18.07.2023 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що, оленевод виявився розумнішим за юриста?...
показати весь коментар
18.07.2023 13:38 Відповісти
Якщо дати ворогу достатньо часу (а ми його дали), то навіть мавпа може чогось навчитися.
показати весь коментар
18.07.2023 13:48 Відповісти
Ігнат ! А наша де ? На весіллях?
показати весь коментар
18.07.2023 13:40 Відповісти
Ні, новорічне шоу знімае за 10 млн.
показати весь коментар
18.07.2023 13:42 Відповісти
За 14 лямыв
показати весь коментар
18.07.2023 13:57 Відповісти
Це питання не до Ігната...
показати весь коментар
18.07.2023 13:50 Відповісти
А що, по твоєму ЗСУ самі виробляють озброєння? Ти троль, чи невіглас?
показати весь коментар
18.07.2023 15:34 Відповісти
Ти ботяра стули писок і не нявкай чудовисько з бота
показати весь коментар
18.07.2023 17:43 Відповісти
А ти звідки тут взявся, ведмедчуківський!
показати весь коментар
18.07.2023 20:38 Відповісти
Заробітчанин іди на юх
показати весь коментар
19.07.2023 09:38 Відповісти
В наші дє? Ішак оманський проїбав....тварюка...
показати весь коментар
18.07.2023 13:41 Відповісти
Так это не к игнату вопросы, а к величному
показати весь коментар
18.07.2023 13:42 Відповісти
чому це не до Ігната питання? А до кого ? Хто у нас відповідає за ППО? Киздіти всі мастаки,коли приходить на халяву західна зброя і розповідати в телешоу в її ефективності.
показати весь коментар
18.07.2023 13:47 Відповісти
потому что Игнат занимает должность: https://www.youtube.com/watch?v=fJgjKaQyzNE речник Командування Повітряних сил,

а наши беспилотники должно было закупать МО и УОП а не ПСУ ЗСУ
показати весь коментар
18.07.2023 13:49 Відповісти
пане і Ви і я можемо бути таки речниками...от ми в чаті -теж речники...нам з вами, просто не дали можливості і часу, щоб ми в телевізорі покизділи
показати весь коментар
18.07.2023 13:53 Відповісти
так у него работа такая, говорить по телевизору, он с ней справляется и дронами не должен заниматся

а работа того кто должен закупать дроны вылилась в яйца по 17
показати весь коментар
18.07.2023 13:59 Відповісти
Ті ідіот?
Ти може вважаєш, що солдати сдять і під командуванням генералів воробляють міномети, ракти, безпілотники?
показати весь коментар
18.07.2023 15:36 Відповісти
навчіться спочатку спілкуватись
показати весь коментар
18.07.2023 16:01 Відповісти
Ну воно не знає , що може уїхати на 3 суток😃
показати весь коментар
18.07.2023 17:46 Відповісти
Армія дронів,питання у кого!?
показати весь коментар
18.07.2023 13:41 Відповісти
У Одеського воєнкома, на віллі в Іспанії. І у Рєзнікова
показати весь коментар
18.07.2023 14:57 Відповісти
Ігнат відкрив усім очі🤔 Ну як же тут без Ігната, щоб він в кожну шпарину не всунув свого сопливого п'ятака і не пророхкав свою особливу мислю', - це ж вам нє что, лібо как, це ж цілий Ігнаттттт, - ржунімагу з зеленої бидлоскотиняки 😝😝😝😝😝😝😝😝😜🤪💩💩💩🐐🐐🐐
показати весь коментар
18.07.2023 13:41 Відповісти
причем тут Игнат? он в ПСУ ЗСУ служит, или зеленский заставил залужного его туда поставить?
показати весь коментар
18.07.2023 13:43 Відповісти
Відповім на це питання так - А ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЄ ІГНАТ ДО ДРОНІВ ЩО АТАКУЮТЬ СУХОПУТНІ ВІЙСЬКА???!!! Давно у нас це стало питанням ВПС речником яких він є???!!! Це приблизно як казати що лікар-стоматолог займається лікуванням очей та коментує які проблеми у операції з відновлення кришталика у зіниці!!!
показати весь коментар
18.07.2023 13:53 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин
Irritable Orc:
...
так далее. Вот так просто.
показати весь коментар
18.07.2023 13:42 Відповісти
Ще ж не всі наржались.
показати весь коментар
18.07.2023 13:48 Відповісти
Любителі поржати і зараз не дуже плачуть.Вони завжди знайдуть можливість обійти труднощі.
показати весь коментар
18.07.2023 14:00 Відповісти
Рашисти відкрили цілі цехи по виробництву безпілотників в звільнених торгівельних центрах.. казали ,що тисячами випускати будуть.
показати весь коментар
18.07.2023 13:43 Відповісти
Ето для тех кто кацапоидов постоянно выставляет тупыми дурачками, и хочет подписать перемирие и пойти на компромисы надеясь что война закончится. Через 2-3 года рашисты создадут новую армию, тысячи ракет и сотни тысяч дронов. И тогда рашисты опять полезут и добьют Украину, которая будет как всегда занята дележкой портфелей и западных кредитов
показати весь коментар
18.07.2023 13:44 Відповісти
Вони цй так її доб'ють, зважаючи на те, що під час війни робить наша влада.
показати весь коментар
18.07.2023 14:20 Відповісти
По вирибництву дронів - камікадзе рашка обіишла нас в 5 раз -- якби не завозили -- то по дронах нам звізда .
показати весь коментар
18.07.2023 13:45 Відповісти
все вірно....хоть з гівна і палок..але рашисти роблять ...у нас тільки надіються ,що зза кордону привезуть..а зза кордону-це гроші...наші гроші..те що збирають з простих громадян..та які донатять.
показати весь коментар
18.07.2023 13:50 Відповісти
Да, ударные дроны "Ланцет", ещё читал, что у орды появились дроны "Ультиматум" - там по ТТХ он вообще всепогодный. Может не такой качественный, как американский, но тем не менее. Я не спец в этом, но одними DJI войну не выиграть - это всё-таки коптеры не для войны
показати весь коментар
18.07.2023 13:46 Відповісти
Мабуть, щоб не літала безкарно ворожа авіація по усьому Фронту, Стефанчук-Разумков-Зеленський, повинні провести, з монокагалом ВРУ, семінар черговий в Трускавці, десь з тиждень, за гроші з бюджету України!! Десь таке, уже півтора року, продовжує літати….
Можливо, оте РНБОУ, десь на Синьому оці щось проглаголить, і фсьо…
Надія, ВЧЕРГОВЕ, виключно на ВОЛОНТЕРІВ!
Попри все Хай перебуває з Нами Сила.
показати весь коментар
18.07.2023 13:46 Відповісти
Резников, где наши беспилотники?
показати весь коментар
18.07.2023 13:47 Відповісти
казали що будуть....по 17 грн.
показати весь коментар
18.07.2023 13:48 Відповісти
Агов, а де "армія дронів" та БпЛА від United24, від Притули із Стерненко, від багатьох інших справжніх та міфічних волонтерів, наданих західними партнерами?! Все скінчилось і вражати операторів цих "Ланцетів" відзеркалених, як кажуть у багатьох відео, вже не має чим?! Щось день сьогодні точно не оптимістичний, мабуть треба просто попрацювати не оглядаючи новини!!!!
показати весь коментар
18.07.2023 13:47 Відповісти
В тому то й проблема, що ми запитуємо у людей які по факту не мають ніякого відношення до оборони держави.
Ці питання потрібно ставити владі.
показати весь коментар
18.07.2023 13:56 Відповісти
Відповідь Ігнату>:
https://censor.net/ua/news/3431872/zelenskyyi_proviv_zasidannya_stavky_pytannya_nomer_odyn_morskyyi_eksport_zerna_ta_bezpeka_portiv
показати весь коментар
18.07.2023 13:47 Відповісти
Щоб протидіяти ланцетам,треба ще більш нахапати по вулицях героїв.
показати весь коментар
18.07.2023 13:49 Відповісти
Треба зеленскому записати гнівний відосик з запитанням до Заходу "Де наші безпілотники???"
показати весь коментар
18.07.2023 13:52 Відповісти
Тому що москалі прийшли воювати та знищувати, а не домовлятись.
І коли побачать слабкість, то вже ніякими переговорами та компромісами їх ніхто не зупинить.
показати весь коментар
18.07.2023 13:52 Відповісти
Скоро будет откровение, что никакую войну не выиграть.
показати весь коментар
18.07.2023 13:52 Відповісти
Вже. Почитайте блоги. Там вже косяком пішло. "Мудний нарід до чогось підводять?
показати весь коментар
18.07.2023 14:40 Відповісти
Де шахеди зеленський?
показати весь коментар
18.07.2023 13:56 Відповісти
В той час,коли підоРаша виготовляє 30тис безпілрнтників на місяць - 16 річна онучка Данілова віддає 1млн на рекламу своєї пісні. Хоча мене більше цікавить, а звідки в школярки такі страшні кишенькові гроші? Це питання до зебілів!
показати весь коментар
18.07.2023 14:02 Відповісти
Їх там на Херсонщині більше, бо лінія оборони слабша.
показати весь коментар
18.07.2023 14:06 Відповісти
Ти диви, кацапи виявилися зовсім не лаптєногими деморалізованими ідіотами, як нам півтори роки тренділи зелені брехуни. І штампують нові заводи для дронів, в той час, коли наша всрата влада за півтора роки війни навіть не почухалася запустити свій впк.
Виявилося, що дрони та мінування в цій війні таки вирішують, а не яйця по 17, барабани та музеї за 500 млн.
показати весь коментар
18.07.2023 14:13 Відповісти
МО на нары, клоуна туда же, ермака татарова и остальных шпионов на гилляку
показати весь коментар
18.07.2023 14:26 Відповісти
Ви це Президенту розкажіть,бо складається враження,що єрмак не розповідає йому нічого,а абрахамія цим користується.
показати весь коментар
18.07.2023 14:29 Відповісти
у нас вся надія на волонтерів а мо хер забило на це питання