13163 відвідувача онлайн

Окупанти вночі атакували Україну крилатими ракетами повітряного, наземного та морського базування, а також іранськими "шахедами". Знищено 13 "Калібрів", керовану авіаційну ракету Х-59 та 23 ударні БпЛА, - Повітряні Сили

ппо

Російські загарбники атакували територію України кількома хвилями. Під ворожим ударом опинилися об’єкти критичної інфраструктури, основний напрямок удару - Одещина.

Про це повідомили у Повітряних Сил ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Протягом кількох хвиль атак противник застосував 16 крилатих ракет морського базування "Калібр", які були випущені, ймовірно, з малого ракетного корабля "Інгушетія" та фрегата "Адмірал Ессен" з акваторії Чорного моря. З літаків дальньої авіації Ту-22М3 з акваторії Чорного моря ворог випустив 8 крилатих ракет Х-22.

З території окупованого Криму з берегового ракетного комплексу "Бастіон" випущено 6 крилатих ракет "Онікс" та 1 керовану авіаційну ракету Х-59 із винищувача Су-35 з акваторії Чорного моря.

З полігону Чауда (Крим) та Приморсько-Ахтарськ (Краснодарський край) зафіксовано пуск 32 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131".

"За результатами бойової роботи протиповітряною обороною Повітряних Сил та ППО інших складових Сил оборони України знищено 37 повітряних цілей:

  • 13 крилатих ракет "Калібр";
  • 1 керовану авіаційну ракету Х-59;
  • 23 ударних БпЛА "Shahed-136/131".

Удари ракет Х-22 та "Онікс" було спрямовано по інфраструктурі Одеської області. Про наслідки цих ударів та постраждалих повідомлять місцеві військові адміністрації", - зазначили у Повітряних Силах.

За поточну та минулу добу авіація Повітряних Сил завдала понад 20 авіаційних ударів по об’єктах, місцях зосередження техніки та особового складу російських окупантів.

Топ коментарі
+34
показати весь коментар
19.07.2023 09:41 Відповісти
+22
Можна, ще раз на Кончу-Заспу, новий асфальт перекласти...
показати весь коментар
19.07.2023 09:19 Відповісти
+13
Багато с@ка таки долетіло
показати весь коментар
19.07.2023 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Багато с@ка таки долетіло
показати весь коментар
19.07.2023 09:16 Відповісти
Удари ракет Х-22 та "Онікс" було спрямовано по інфраструктурі Одеської області. Про наслідки цих ударів та постраждалих повідомлять місцеві військові адміністрації"
Х-22 та "Онікс" наші ППО пропустили

"F-16 не мають ніякого відношення до контрудару...."
М.Міллі
показати весь коментар
19.07.2023 11:01 Відповісти
Звуки лякають

2.45. Глибока ніч. У всіх кінцях мільйонного міста ревуть сирени, попереджаючи мешканців про чергову ракетну атаку російськими православними християнами спального району та міського цвинтаря. Засвітилися вікна в будинках навпроти. Чути, як відкриваються двері. На сходовій клітці лунає дитячий плач і верескування собаки.

Якщо російські стратегічні бомбардувальники - ракетоносці Ту-22М3, Ту-160 і Ту-95 злітають з аеродрому в братській Білорусі (аеродром Зябрівка) з ракетами на борту, то в українських містах повсюдно звучать сирени та всі магазини, офіси, перукарні, булкові закриваються і народ ховається у бомбосховищах. Ніхто не знає, що бомбардуватимуть православні росіяни в черговий раз: спальний район міста, порт, теплову електростанцію, школу, залізничну станцію, пологовий будинок, лікарню, інститут, музей чи цвинтар, де поховані Герої Радянського Союзу, Герої соціалістичної праці та спочиває прах радянських солдатів, що загинули під час Другої світової війни. Усі терпляче чекають кілька годин, коли літаки-вбивці витратять 50 000 літрів палива, що знаходяться в їх баках і здійснять посадку на аеродром, тільки тоді повітряна тривога скасовується, і життя в містах повертається в звичайне русло.

За рік російсько-української війни у мене вже трохи пошкоджено мозок через нічний і денний виття сирен. Коли лягаю в ліжко і намагаюся заснути, починаються галюцинації. У вухах стоїть віддалений звук сирен.

Із «братськими» обстрілами пілотів Повітряно-комічних сил РФ жартувати не можна. Якщо проігнорувати сигнал тривоги, то можна позбутися не тільки будинку, майна, свійських тварин, а й самого життя. Тому схоплююся з ліжка і біжу на кухню. Відчиняю вікно у бік тимчасово окупованого українського Криму, звідки на нашу голову прилітають «гостинці», а надворі стоїть тиша.

Я почав здригатися, коли сусід, який живе ліворуч від мене, голосно грюкне пізно ввечері металевою садовою хвірткою, а водій, що живе праворуч, недбало зачинить двері свого «Запорожця».

Коли на автобані, що йде паралельно з моєю вулицею, проїжджає фура з порожнім контейнером, то на нерівностях дороги вона гуркотить точно так, як розривається російська крилата ракета «КАЛІБР» і при цих звуках у мене з'являються ознаки «ведмежої хвороби», а душа йде в п'яти. .

Військові Збройних Сил України розповідають, що звикають до обстрілів і навіть не реагують на прильоти, але в мене таке звикання так і не настало. За рік війни з угро-фінами повітряна тривога звучала у Одесі 615 разів



показати весь коментар
19.07.2023 11:19 Відповісти
26 прильотів приблизно(
показати весь коментар
19.07.2023 09:17 Відповісти
Чушь!!!! Не збили Онікси та ракети Х, а Калібри збили. В Одесі пошкоджені будинки: вибиті шибки, пошкоджені машини, є поранені. Про жертв информації немає.
показати весь коментар
19.07.2023 09:39 Відповісти
Таки да, терміналу напев п..ць(
показати весь коментар
19.07.2023 09:42 Відповісти
Ні, там тільки уламки і тому пожежа, яку загасили.
показати весь коментар
19.07.2023 09:47 Відповісти
Пані Наталья! Це бот фсб запитує: "Таки да, терміналу напев п..ць" Не відповідайте лишнехромосомному
показати весь коментар
19.07.2023 11:20 Відповісти
А рахувати у школі вчили? 9 шахедів + 8 Х-22 + 6 Онікс +3 Калібр= 26
показати весь коментар
19.07.2023 09:53 Відповісти
...і шахеди всі збили.
показати весь коментар
19.07.2023 09:40 Відповісти
Можна, ще раз на Кончу-Заспу, новий асфальт перекласти...
показати весь коментар
19.07.2023 09:19 Відповісти
И 87% одесских малоросов за это снова проголосуют…
показати весь коментар
19.07.2023 09:51 Відповісти
Вдалося, засунути темку про "малоросів", троль?
показати весь коментар
19.07.2023 10:58 Відповісти
Вот назови зачем ты выбрал колени перед куйло…вместо Армия Мова Вера?) Как ты будешь людям объяснять когда до делов попадешь коленный парень…в какой глаз заглядывать уже знаешь?!))

======. Выборы-2019: ЦИК обработала 100% протоколов по Одесской области https://dumskaya.net/allnews///2019/04/23/ 23 апреля 2019 , 10:01 0

В Одесской области наконец завершился подсчет голосов на выборах президента Украины.

В голосовании приняли участие более миллиона жителей области. Ожидаемо победу одержал Владимир Зеленский. За него проголосовали 87,21% избирателей (или 907 тысяч человек).Большего всего Зеленского поддержали в округе 143 с центром в городе Измаил. Там за шоумена отдали голоса 90,86% избирателей.
показати весь коментар
19.07.2023 11:48 Відповісти
Это ты из Германии посчитал
показати весь коментар
19.07.2023 11:15 Відповісти
"И 87% одесских малоросов за это снова проголосуют..." Ми маєте рацію!!! Респект!

В Одесі наразі проживає багато російськомовних «ватників»-сепарів. Вони чекають приходу «Русского мира» і досі не можуть звикнути до українських грошових знаків та називають гривню - «рублями». Онуки та правнуки сталінських переселенців із голодуючого Поволжя та Нечорнозем'я в спілкуванні між собою «окають» і «чокають».



Статистика за 1933 рік свідчить:

З Горьківської області до Одеської області прибув 141 ешелон переселенців.

Братська Білорусь не пошкодувала для України 68 ешелонів переселенців.

Із західних областей московії до Дніпропетровської області привезли 125 ешелонів росіян.

З центрально-чорноземного регіону Залісся доставили та розселили на Харківщині пасажирів ста вісімдесяти восьми залізничних ешелонів.

З Іванівської області на Донбас прибуло 147 товарних ешелонів російськомовних переселенців.

Комуністична партія переселяла угрофінів та мокшу цілими колгоспами разом із кіньми, коровами, вівцями та сільськогосподарським інвентарем. Переселяли російських вчителів, попів та інтелігенцію. Переселяли сім'ями, разом зі старими та дітьми. Розміщали переселенців у порожні, але ще не охололі будинки, господарі яких померли страшною смертю з голоду.

Понаїхавшиє захопили із собою на нове місце проживання не тільки посуд, ложки, вилки та самогонні апарати, а й російську культуру, мистецтво та звичаї.

Тому українці 81 рік (з 1933 по 2014) слухали у концертах за заявками радіослухачів пісню «Коробейники» про блудливого комерсанта, який «матросив» із дівчиною у некошеному житі.

За звичаєм петербурзькому, та за звичаєм давньоруському - вчили місцевих жителів переселенці - після першої випитої чарки не закушують, а «между первой и второй - перерывчик небольшой». «Чтобы не болели дети, надо выпить и по третьей!».

Таким чином, другим хітом на землях Тараса Шевченка на багато років стала пісня «Очі чорні» про безпробудне пияцтво та залиту вином скатертину.

І якщо врахувати, що кожна сім'я, що прибула в Україну, народила по двоє - троє дітей, то цифра прибульців, які ненавидять МОВУ і Петра Порошенко, виглядає достатньо великою. Тепер «голос батьківщини» тягне їх додому в ординський улус. Українці не заперечують, а дехто навіть погоджується купити їм квиток на потяг в один кінець.

Доки громадяни у футболках з написом «БЕРКУТ» не вимруть, в українських містах будуть вибухати військкомати, горіти у пожежах волонтерські пункти,

зрадники будуть передаватимуть російським кураторам координати українських військових баз, частин ППО та об'єктів енергосистеми України.



показати весь коментар
19.07.2023 11:15 Відповісти
Да я бутылку коньяку проиграл именно одесситу….с пеной у рта доказывал ему что человек который Украину назвал продажной шалавой и выбрал колени НИКОГДА не победит…а он даже не нервничал знал итог. Он уехал до Майдана задолго…но поехал спецом за Пороха прголосовать…ну и в наследство вступить причина была.
показати весь коментар
19.07.2023 11:36 Відповісти
Шановний Серг! Не всі читачи розуміть мову терориста. Будь ласка, перекладіть Ваш пост ГУГЛОМ на державну мову.
показати весь коментар
19.07.2023 11:46 Відповісти
Та я пляшку коньяку програв саме одеситу .... з піною біля рота доводив йому що людина, яка Україну назвала продажною шалавою і вибрала коліна НІКОЛИ не переможе ... а він навіть не нервував знав підсумок. Він поїхав до Майдану задовго ... але поїхав фахівцем за Пороха проголосувати ... ну і в спадок вступити причина була.=== Ради вас…но с чего вы взяли что она ворога? Также краденной у греков кириллицей и присвоенной руССкими. Даже В.Даль НИКОГДА не называл свой словарь руССким…Потом придумалиДля меня она советская….с советской школы.
показати весь коментар
19.07.2023 12:01 Відповісти
Багато бійців зі східних і південних регіонів у тому числі спецназ все ж таки ще спілкуються на мові окупанта, можете подивитися купа інтерв'ю і в тому числі записів з поля бою, та їм нелегко перейти на українську мову відразу і повноцінно, тому що немає часу бо вони воюють, а тут на форумі до речі купа проросійських підорів худоби, уклоністів і тролів успішно користуються перекладачем, нічого хлопці повернутися буде їм "весело", реальним ухилистам
показати весь коментар
19.07.2023 14:03 Відповісти
По Киеву реконструкцией развязок, перекладкой каждые 2 года асфальта кто занимается?
Строительством новых станций метро, которые никто не видел с 2013 года, а деньги все ушли в никуда?! Теремки - последняя станция метро в Киеве с 2013 года! Кличко единственный мер, при котором в Киеве не было построено ни единой станции метро! Хотя он досиживает уже второй срок мерства.
показати весь коментар
19.07.2023 13:14 Відповісти
Чому в Україні така ситуація з безпілотниками!!
https://www.youtube.com/watch?v=pTM7xdWy99k

Чекаємо глибоко зхвильованого Данилова і Резнікова з Генпрокуратурою!!
Слава Україні!!
показати весь коментар
19.07.2023 09:26 Відповісти
От знову одне й теж питання - чому не створені мобільні групи винищувачів шахедів з гвинтокрилів? Невже краще з Мі-24 куляти з кабрування у білий світ? З 32 пролетіло 9, а пишуть, що їх взагалі вже скоро буде неміряно, бо будують завод у Татарстані.
показати весь коментар
19.07.2023 09:34 Відповісти
думаю при дружественном огне вертушки могут посбивть
показати весь коментар
19.07.2023 09:50 Відповісти
Якщо так вважати, то й від ВА треба відмовитися - навіщо тоді F-16?
показати весь коментар
19.07.2023 09:56 Відповісти
F16 и вертушки можно вводить тогда, когда ПВО централизованно закроет всё везде с распознаванием свой/чужой и тогда уже полным запретом мобильных групп, наверное так
показати весь коментар
19.07.2023 10:16 Відповісти
по идее в стингерах есть опознование свой-чужой
показати весь коментар
19.07.2023 11:48 Відповісти
..поцікавтеся щодо використання взагалі Мі-24 а особливо ВНОЧІ!.... Може це Вам допоможе почати думати...))) Але якщо Вам вночі лопатою зручно бити комарів.... то питань у Вас неповинно бути.
показати весь коментар
19.07.2023 10:21 Відповісти
Пропоную не писати тут дурниці, а поцікавитися вже готовою модернізацією Мі-24 для використання вночі, наприклад у Польщі. Якщо свого розуму не хватає, то є багато інформації в відкритих джерелах
Посилання на статтю ще 2015 року. https://medium.com/@hu_diletant/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%91%D1%82%D0%BE%D0%B2-48fe6538616e Как УкрОборонПром вертолёты собирается модернизировать
показати весь коментар
19.07.2023 10:39 Відповісти
... пропоную подивитися у календар... Сьогодні 2023 рік!!! НЕМА НІ ОДНОГО Мі-24 у ВПС України з **КАЗКОВИМ ОЗБРОЄННЯМ ** що Вами ..казкарем тут вкинуто!! УкрОборон Пром ЗБИРАВСЯ!!! і не більш. Якщо розуму дійсно не вистачає... то прочитай..недолуге навіть те...що ти тут вкинув. Як би ти.. хоч разок сів у вертушку...ВДЕНЬ!!! і понамагався знайти ціль ...розміром Шахеда у повітрі..ти б заткнувся і не ніс би відверту маячню. Як з землі ВНОЧІ навести вертушку на ціль наземній групі? А от щодо тепловізора....у порівнянні з РЛС.... ну тут вже пик ідіотизма!!!
Порада!!! Не лізьте у теми ..у яких Ви НІЧОГО не розумієте! Це Вам людина з професійною льотною освітою каже! Не пішіть недолугі пости.... Не виставляйте себе телепнем!!
показати весь коментар
19.07.2023 11:06 Відповісти
Слухай сюди, телепень - нічні винищувачі використовувалися ще під час 2-й світової війни. Ідіотське запитання - "Як з землі ВНОЧІ навести вертушку на ціль наземній групі?" Ти хоч зрозумів, що написав? Яке відношення наземна група має до гвинтокрила? У тебе що, з головою не усе у порядку? На ціль на зараз наводять радаром с землі ті ж самі мобільні групи, яким дають вказівку, де буде маршрут прольоту шахеду. З таким же успіхом можна наводити гвинтокрил, але той в десятки разів мобільніше, та ще й може переслідувати ціль. А свою освіту - засунь собі в дупу. Воно й видно по тобі, яка освіта.
показати весь коментар
19.07.2023 11:18 Відповісти
Тобі...тупенькому... не зрозуміти поняття сумісності...як тобі вже написали. Так.. наземну групу розташовують на вирогідних напрямках у ВІРОГІДНИХ цілей Шахедів. РЛС відслідковування польоту цих цілей не має можливості керувати наземними групами і переміщати їх з за вільної зміни курсу самими шахедами. ТОму значна кількість Шахедів збивається ракетними ППО..зі стаціонарними РЛС...та артилерійськими зі своїми РЛС (ті ж Гепарди навколо Києва) . На стрілкові групи на пікапах з прожекторами..незначна частина збитих. Але щільність недостатня..тому і літають шахеди прямо над містами і збивають їх вже і там всім чим попало.
І повторю дурню!! Хоч раз у житті подумай!! Чим Мі-24 буде збивати Шахеда? Ракетою з стовідсотковим враженням..чи своєю гарматою... Ракет нема..а гарматою влучити у польоті у ціль розміром Шахеда...казка..))) Тобі ..дурню..потрібно хоч разочок сісти у Мі-24....щоб ти МОМЕНТАЛЬНО зрозумів..свій ідіотизм !! Подивись телепню... про щільність і ефективність вогню з землі...по Шахеду... і порівняй це у повітрі... коли ..як ти пишеш ..достатньо тепловізора і непотрібно вертольоту РЛС... Ти навіть не розумієш чим..як і за яким принципом знищують повітряну ціль.
показати весь коментар
19.07.2023 11:46 Відповісти
Надоїв ти вже дебіл, навіть Міг-29 наводили на шахеди, але швидкість несумісна, тому й втратили один. Мі-24 може наздогнати шахед, вирівняти швидкість і з гармати збити. Ціль не маневрує. Навіть з АКМ збивають. Усе, гуляй лісом.
показати весь коментар
19.07.2023 12:14 Відповісти
..ну ти ж повинен був закріпити перед усіма своє ідіотське бачення дурноголової ідеї! Тобі це вдалося!!! І порівняння можливостей гармати Мі-24 і АКМ... тільки від тебе подібне і можна почути. Може ти мені відповіси...дурноголове! Чого ЗСУ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ Мі-24..Мі-8... для цих цілей? А я тобі... барану..відповім. Еффективність малесенька. Машин для бойових дій на передовій не вистачає...а якщо ще й шахелів з допомогою вертольотів ганяти... Ти ж мабудь з зеленої кагорти поціновувачів Зепаскуди? Так от він і завалив все...що ти навкидав на сторінку стосовно модернізації. А дурноголові..як були..так і залишаться. Ти яскравий приклад.
показати весь коментар
19.07.2023 13:16 Відповісти
Ти хоч бачиш, тупе, як використовуються гвинтокрили? Куляють у білий світ з кабрування. Ефективність майже нульова. Словесний пронос вже задрав. Ти дебіл навіть не зрозумів, куди тебе послано.
показати весь коментар
19.07.2023 13:37 Відповісти
..та зрозумів!!! Ти намагаєшься мене послати туди..звідки не вилазиш? Та ні.. Там твоє місце ..дебільняве. )))
показати весь коментар
19.07.2023 18:43 Відповісти
До речі, що заважає купити у братів-поляків прибори нічного бачення для гвинтокрилів зараз? Також - Американське видання стверджує, що Польща додатково відправила до України ударні вертольотів Мі-24. Країна не оголошувала про ці поставки.
https://24tv.ua/polshha-tayemno-peredala-ukrayii-gelikopteri-mi-24-shho-vidomo_n2349616
показати весь коментар
19.07.2023 11:29 Відповісти
..УДАРНІ...УДАРНІ...вертольоти!!! Ти хоча б ..тупе зрозумів би..що таке УДАРНІ!!!)))
показати весь коментар
19.07.2023 11:49 Відповісти
Нічні винищувачі увійшли в ужиток за часів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Першої світової війни й набули широкого застосування під час Другої світової. У післявоєнний час мали назву всепогодний винищувач або всепогодний перехоплювач.
показати весь коментар
19.07.2023 11:06 Відповісти
А тобі відоме таке оняття - "сумісність озброєння"? По-перше це сумісність різних систем : не працюють в одній зоні наземна ППО та авіація- щоб не позбивать своїх
По-друге сумісність полягає і в тому озброєнні яке стоїть на вертольотах і цілями по яких вони працювать повинні "Шахеди" летять вночі Тому у вертольотів повинна буть відповідна РЛС для їх виявлення Вона там стоїть? Крім того - потрібна ув"язка їх роботи з РЛС наземної ППО яка контролює район Це тобі не підсвічування ліхтариком коли крадеш у сусіда з грядки помідори
показати весь коментар
19.07.2023 10:14 Відповісти
..ну нащо Ви так розказуєте детально!? У нас же всі екіпажі Мі-24 мають системи нічного бачення, вертольоти обладнані РЛС... Про наземні РЛС я вже і не згадую... У НАС ВСЕ Є!!!!)))) І вертольотів у нас тьма... щоб була можливість ганятися за шахедами по всій Україні... А задати собі питання...А чого наші Мі-8 та Мі-24 вночі не луплять по позиціям смердячих? Та ні...це не наше. А от пропозиція ганятися з лопатою вночі за комаром... тут актуально!!!
показати весь коментар
19.07.2023 10:28 Відповісти
А от пропозиція ганятися з лопатою вночі за комаром... тут актуально!!!

Нічні винищувачі увійшли в ужиток за часів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Першої світової війни
й набули широкого застосування під час Другої світової. У післявоєнний час мали назву всепогодний винищувач або всепогодний перехоплювач.

з 2019 р. Україна втратила ПОЛІТИЧНУ ВОЛЮ

це і причина нинішньої катастрофи....
показати весь коментар
19.07.2023 11:09 Відповісти
.. ну то якщо підсвітити комара на стіні... і лопатою його можна завалити!!))) Чи може радянські нічні винищувачі вели повітряні бої з маломірними цілями на зразок Шахедів? Вам відомий принцип нічного бою у часи другої світової? Прожектор підсвічує ціль... А далі? Чи може Міг-9 вночі ганявся за німецькими бомбардувальниками по всій лінії фронту.? Ні...тільки біля московії...
І якось некоректно прив*язувати післявоєнні всепогодні літаки з ідеєю використання Мі-24 вночі по повітряним малорозмірним цілям!
показати весь коментар
19.07.2023 11:22 Відповісти
Невігласи нестачу інтелекту заміняють нахабністю і агресивністю Колись одного ДЛБЙБа тут спитався як він уявляє собі установку РЛС на гвинтовий штурмовик "Тукано" для пошуку та наведення його на "шахеди" КУДИ його можна поставить? Якщо "тягнучий" гвинт створює перешкоди в роботі РЛС Наслухався - який я "тупий" Все зійшлося на сказаному ниже: "А тобі відомий вислів - хто хоче працювати - той працює, хто не хоче - шукає причини. "
показати весь коментар
19.07.2023 11:53 Відповісти
... це не Він..довб..об))) (перепрошую) Це розроблювачі Тукано до того тупі...що зовсім забули про РЛС... А потім кинулися... а втикнути нікуди.)))) А тут підтягнувся **знаток** ..який побачив недоопрацювання... і Ви попали під приціл. То ж бачте які бурні конструктори.
І тут теж. Що там складного навісити на пілотів вертушки прибори нічного бачення... і ганяйся за Шахедами..і збивай їх пачками. Військові у нас до того дурноголові, що не знають..що УДАРНИМИ вертольотами можливо УДАРЯТЬ як по наземним цілям ..так і по малорозмірним повітряним...та ще й вночі. У нас же враження наземної цілі..(як вони думають) стовідсоткове... А у повітрі... Та без проблем!))) А якби воно сіло хоч раз у вертушку..і понамагалося знайти шахеда без РЛС у самого себе..своїми очима... замовкло б назавжди. А ще й підійти... порівняти швидкості...і бахнути... У чисте небо...)))
показати весь коментар
19.07.2023 12:09 Відповісти
Та ці "конструктори" і "тактики нічного повітряного бою" якщо й літали у нічному небі - то тільки в якості пасажира якогось пасажирського літака (або в комп"ютерних "стрілялках")
показати весь коментар
19.07.2023 12:25 Відповісти
Для деяких ДЛБЙБ, ще у 2-й світовій війні на одномоторні винищувачі FW-190 A-6/R11 ставили радари FuG 217 «Neptun J-2»
показати весь коментар
19.07.2023 12:46 Відповісти
Я тобі вже відповів!
показати весь коментар
19.07.2023 12:54 Відповісти
А тобі відомий вислів - хто хоче працювати - той працює, хто не хоче - шукає причини. Наземні мобільні групи наводять? Наводять. Крапка. Думаю, що тепловізор також впорається з пошуком шахедів у ночі, це простіше, чим оснастити гвинтокрил радіолокаційним прицілом, хоча ними оснащали винищувачі ще під час 2-й світової війни.
показати весь коментар
19.07.2023 10:29 Відповісти
Ага! І поставить "свинтопруйний кулемет"
показати весь коментар
19.07.2023 11:54 Відповісти
А то що гармата там є, тобі невідомо?
показати весь коментар
19.07.2023 12:16 Відповісти
Якщо тобі не відомий ідіоматичний вислів "свинтопруйний кулемет" й історія його виникнення - то про що мені з тобою говорить?
показати весь коментар
19.07.2023 12:22 Відповісти
Тебе ніхто і не запрошував до розмови.
показати весь коментар
19.07.2023 12:47 Відповісти
А я не з тобоюй переписку вів!
показати весь коментар
19.07.2023 12:57 Відповісти
Капец сколько прилетов. Они так годами безответно могут херачить нашу инфраструктуру, а мы как те статисты будем с утра подсчитывать разрушения.
показати весь коментар
19.07.2023 09:37 Відповісти
На года не хватит целей для атак...
показати весь коментар
19.07.2023 09:42 Відповісти
Саме тому нам потрібно робити свої ракети великої дальності. Тільки при зЕрмаках це нереально.
показати весь коментар
19.07.2023 09:49 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 09:41 Відповісти
Дякуємо, рідненькі.
Бог у поміч
показати весь коментар
19.07.2023 09:47 Відповісти
Кажись Томагавки и Калибры должны отойти в небытие как класс оружия.
Это все действует или против туземцев, у которых из ПВО только рогатка есть, или против противника, от которого остались только головешки.
Тупиковая ветка в попытке заменить боевого летчика оператором игровой приставки...
показати весь коментар
19.07.2023 10:03 Відповісти
Зрозуміло? за кримський міст..
показати весь коментар
19.07.2023 10:14 Відповісти
За "кримський міст"- це формулювання для тролів і ідіотів, на зразок тебе, НУ ЩЕ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ російйської аудиторії.
Іде війна, наступ ЗСУ, взаємні удари і ракетні і неракетні
показати весь коментар
19.07.2023 11:02 Відповісти
а недавно по львову і харкову за що було?
показати весь коментар
19.07.2023 11:37 Відповісти
Вопрос Зеленскому : почему ***** НЕ требуешь у Бидона поставки по ЛЕНД ЛИЗУ (за который проголосовал Конгрес США) ХОТЯ БЫ больше "Пэтриот" и других систем ПВО ?
показати весь коментар
19.07.2023 12:07 Відповісти
За які шиши? ЛендЛіз це за гроші.
показати весь коментар
19.07.2023 16:29 Відповісти
Питаю у зрадника Украінського народу зеленського,де все наше росхвалене чому вона не літае по московії,чи ти **** зелена вже все продала москалям?
показати весь коментар
19.07.2023 12:24 Відповісти
Про що саме мова?
показати весь коментар
19.07.2023 12:45 Відповісти
Безпілотники, які оголосили і не купили.
показати весь коментар
19.07.2023 16:30 Відповісти
повітрЯники

курваматьвашазасрана