7129 відвідувачів онлайн

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд

сша,зброя

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні загальною вартістю 1,3 мільярда доларів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомили в пресслужбі Пентагону.

Як зазначається, пакет надають у межах ініціативи зі сприяння безпеці України (USAI).

У Пентагоні уточнюють, що USAI - це повноваження, відповідно до яких США закуповують обладнання у промисловості чи партнерів для подальшого відправлення в Україну.

Повідомляється, що до новогой пакета допомоги для України від США увійшли:

  • 4 зенітні ракетні комплекси NASAMS та боєприпаси;
  • 152-мм артилерійські снаряди; обладнання для розмінування;
  • ракети з оптичним наведенням (TOW);
  • безпілотні літальні апарати Phoenix Ghost і Switchblade;
  • високоточні авіаційні боєприпаси;
  • засоби протидії безпілотникам та виявлення засобів радіоелектронної боротьби;
  • 150 бензовозів;
  • 115 тактичних машин для буксирування та транспортування обладнання;
  • 50 тактичних автомобілів на відновлення обладнання;
  • обладнання для забезпечення безпеки портів та гаваней;
  • тактичні системи захищеного зв'язку.

"Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб забезпечити Україну засобами для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі щодо забезпечення безпеки", - наголосили в Пентагоні.

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
19.07.2023 20:19 Відповісти
+29
Дякую, дядько Сем !
показати весь коментар
19.07.2023 20:18 Відповісти
+20
God Bless America
показати весь коментар
19.07.2023 20:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякую, дядько Сем !
показати весь коментар
19.07.2023 20:18 Відповісти
Дякyю українським патрiотам:Байденому,Блінкіну і Нуланд!
показати весь коментар
19.07.2023 20:23 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 20:19 Відповісти
Простіше касапів "поштучно" замовляти..
показати весь коментар
19.07.2023 20:20 Відповісти
God Bless America
показати весь коментар
19.07.2023 20:22 Відповісти
Колись раді були старенькій с300 від Словаччини. А тепер Насамс йдуть.
показати весь коментар
19.07.2023 20:25 Відповісти
подяка добрим людям
показати весь коментар
19.07.2023 20:25 Відповісти
Десь незабаром має таке приїхати: M1150 Assault Breacher Vehicle

показати весь коментар
19.07.2023 20:25 Відповісти
американська військова машина для знешкодження мін і вибухівок на базі шасі M1 Abrams, оснащена мінним плугом та зарядом лінії розмінування
показати весь коментар
19.07.2023 20:37 Відповісти
Дякую за переклад.
Це є: - машина бойового прориву, її функціонал розміновуванням не обмежується.
показати весь коментар
19.07.2023 20:52 Відповісти
погана америка нам допомагає! вони гірше скабеєвої і кіселева! ) негідники!
показати весь коментар
19.07.2023 20:25 Відповісти
Спасибо США
показати весь коментар
19.07.2023 20:27 Відповісти
do not worry ?it is nothing
показати весь коментар
19.07.2023 20:33 Відповісти
оборудование для обеспечения безопасности портов и гаваней - шо это ?
показати весь коментар
19.07.2023 20:34 Відповісти
Дякуємо!
показати весь коментар
19.07.2023 20:50 Відповісти
Добра,брат лихой!)
показати весь коментар
19.07.2023 21:52 Відповісти
Добра! )
показати весь коментар
20.07.2023 06:41 Відповісти
Шо це за "обладнання для забезпечення безпеки портів та гаваней"? Може, Петріоти?
показати весь коментар
19.07.2023 20:53 Відповісти
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
19.07.2023 20:56 Відповісти
God Bless America! 🇺🇸 Дякую що турбуєтесь про Україну коли Українська влада тільки краде і знищує військовий потенціал держави. Руссо свині клепають шахеди і ізгаїльскі ланцети вже сотні тисячами. А що робить Україна при зелені і дерьмаку? ні х*я не робе окрім переводів грошей в офшори. Українці, робіть щось покі ще маєте на це змогу бо потім буде пізно.
показати весь коментар
19.07.2023 20:58 Відповісти
Як це ні х*я не робить, крім переводів грошей в офшори? А новорічні бидлячі шоу та серіали хто знімає? Як можна не цінувати турботу ЗЕбілів про новорічний настій...
показати весь коментар
19.07.2023 21:12 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 21:15 Відповісти
Інтересно, що забули написати??? Маю надію щось дуже смачне!!! Ну а 4 комплекси NSSAmS, це круто!!! Дякуємо США!!!!
показати весь коментар
19.07.2023 21:41 Відповісти
Виправіть мене, якщо я помиляюсь - 4 комплекси - це ж 4 батареї, правда ж?
показати весь коментар
19.07.2023 22:18 Відповісти
Щось тіпа того, це 9 або 12 пускових установок по 4 ракети в кожній!!!!! Ну і плюс радари і пульти управління!!!!
показати весь коментар
20.07.2023 10:44 Відповісти
Вибачте - трошкі підправлю Вас:

Бойова (тактична) одиниця - батарея. Одна батарея - 3 взводи - 9 ПУ, 54 ракети, три https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%80 РЛС , які мають технічну можливість об'єднання в єдину інфомережу, де одна РЛС може працювати як всі три РЛС, і три ПКВ.

Я просто звернув увагу на те, що в статті пишеться "4 комплекси", а я знаю, що бойова одиниця - це батарея, от і вирішив уточнити.
показати весь коментар
20.07.2023 10:51 Відповісти
Я ж не спец, пам'ятаю дивився канал мілітарний, от що запам'ятав то і написав!!! Головне що не один комплекс а одразу кілька!!!
показати весь коментар
20.07.2023 12:18 Відповісти
Та не проблема - людина не може все пам'ятати - я теж спеціально зайшов у Вікіпедію обновити знання. Просто буквально днями попадалось, що в одній ПУ 6 ракет (як і в Хаймарсі - ), от і вирішів перевірити.

Як нас вчили в інституті - інженер - це не той, хто все знає, це той, хто знаає в якій книжці це можно прочитати!
показати весь коментар
20.07.2023 12:34 Відповісти
В наступний пакет допомоги, потрібно включити сценарії для телесеріалів, це за думкою влади дуже необхідно нам зараз.
показати весь коментар
19.07.2023 21:45 Відповісти
Это всё хорошо, но где томагавки и самолёты ?
показати весь коментар
19.07.2023 22:35 Відповісти