7668 посетителей онлайн

США объявили о новом пакете военной помощи Украине на $1,3 млрд

сша,зброя

США объявили о новом пакете военной помощи Украине общей стоимостью 1,3 миллиарда долларов.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, сообщили в пресс-службе Пентагона.

Как отмечается, пакет предоставляется в рамках инициативы по содействию безопасности Украины (USAI).

В Пентагоне уточняют, что USAI - это полномочия, в соответствии с которыми США закупают оборудование у промышленности или партнеров для последующей отправки в Украину.

Сообщается, что в новый пакет помощи для Украины от США вошли:

  • 4 зенитных ракетных комплекса NASAMS и боеприпасы;
  • 152-мм артиллерийские снаряды;
  • оборудование для разминирования;
  • ракеты с оптическим наведением (TOW);
  • беспилотные летательные аппараты Phoenix Ghost и Switchblade;
  • высокоточные авиационные боеприпасы;
  • средства противодействия беспилотникам и обнаружения средств радиоэлектронной борьбы;
  • 150 бензовозов;
  • 115 тактических машин для буксировки и транспортировки оборудования;
  • 50 тактических автомобилей для восстановления оборудования;
  • оборудование для обеспечения безопасности портов и гаваней;
  • тактические системы защищенной связи.

"Соединенные Штаты будут продолжать работать со своими союзниками и партнерами, чтобы обеспечить Украину средствами для удовлетворения ее непосредственных потребностей на поле боя и долгосрочных нужд в помощи по обеспечению безопасности", - подчеркнули в Пентагоне.

Топ комментарии
+31
показать весь комментарий
19.07.2023 20:19 Ответить
+29
Дякую, дядько Сем !
показать весь комментарий
19.07.2023 20:18 Ответить
+20
God Bless America
показать весь комментарий
19.07.2023 20:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякую, дядько Сем !
показать весь комментарий
19.07.2023 20:18 Ответить
Дякyю українським патрiотам:Байденому,Блінкіну і Нуланд!
показать весь комментарий
19.07.2023 20:23 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2023 20:19 Ответить
Простіше касапів "поштучно" замовляти..
показать весь комментарий
19.07.2023 20:20 Ответить
God Bless America
показать весь комментарий
19.07.2023 20:22 Ответить
Колись раді були старенькій с300 від Словаччини. А тепер Насамс йдуть.
показать весь комментарий
19.07.2023 20:25 Ответить
подяка добрим людям
показать весь комментарий
19.07.2023 20:25 Ответить
Десь незабаром має таке приїхати: M1150 Assault Breacher Vehicle

показать весь комментарий
19.07.2023 20:25 Ответить
американська військова машина для знешкодження мін і вибухівок на базі шасі M1 Abrams, оснащена мінним плугом та зарядом лінії розмінування
показать весь комментарий
19.07.2023 20:37 Ответить
Дякую за переклад.
Це є: - машина бойового прориву, її функціонал розміновуванням не обмежується.
показать весь комментарий
19.07.2023 20:52 Ответить
погана америка нам допомагає! вони гірше скабеєвої і кіселева! ) негідники!
показать весь комментарий
19.07.2023 20:25 Ответить
Спасибо США
показать весь комментарий
19.07.2023 20:27 Ответить
do not worry ?it is nothing
показать весь комментарий
19.07.2023 20:33 Ответить
оборудование для обеспечения безопасности портов и гаваней - шо это ?
показать весь комментарий
19.07.2023 20:34 Ответить
Дякуємо!
показать весь комментарий
19.07.2023 20:50 Ответить
Добра,брат лихой!)
показать весь комментарий
19.07.2023 21:52 Ответить
Добра! )
показать весь комментарий
20.07.2023 06:41 Ответить
Шо це за "обладнання для забезпечення безпеки портів та гаваней"? Може, Петріоти?
показать весь комментарий
19.07.2023 20:53 Ответить
Щиро дякуємо, друзі.
показать весь комментарий
19.07.2023 20:56 Ответить
God Bless America! 🇺🇸 Дякую що турбуєтесь про Україну коли Українська влада тільки краде і знищує військовий потенціал держави. Руссо свині клепають шахеди і ізгаїльскі ланцети вже сотні тисячами. А що робить Україна при зелені і дерьмаку? ні х*я не робе окрім переводів грошей в офшори. Українці, робіть щось покі ще маєте на це змогу бо потім буде пізно.
показать весь комментарий
19.07.2023 20:58 Ответить
Як це ні х*я не робить, крім переводів грошей в офшори? А новорічні бидлячі шоу та серіали хто знімає? Як можна не цінувати турботу ЗЕбілів про новорічний настій...
показать весь комментарий
19.07.2023 21:12 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2023 21:15 Ответить
Інтересно, що забули написати??? Маю надію щось дуже смачне!!! Ну а 4 комплекси NSSAmS, це круто!!! Дякуємо США!!!!
показать весь комментарий
19.07.2023 21:41 Ответить
Виправіть мене, якщо я помиляюсь - 4 комплекси - це ж 4 батареї, правда ж?
показать весь комментарий
19.07.2023 22:18 Ответить
Щось тіпа того, це 9 або 12 пускових установок по 4 ракети в кожній!!!!! Ну і плюс радари і пульти управління!!!!
показать весь комментарий
20.07.2023 10:44 Ответить
Вибачте - трошкі підправлю Вас:

Бойова (тактична) одиниця - батарея. Одна батарея - 3 взводи - 9 ПУ, 54 ракети, три https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%80 РЛС , які мають технічну можливість об'єднання в єдину інфомережу, де одна РЛС може працювати як всі три РЛС, і три ПКВ.

Я просто звернув увагу на те, що в статті пишеться "4 комплекси", а я знаю, що бойова одиниця - це батарея, от і вирішив уточнити.
показать весь комментарий
20.07.2023 10:51 Ответить
Я ж не спец, пам'ятаю дивився канал мілітарний, от що запам'ятав то і написав!!! Головне що не один комплекс а одразу кілька!!!
показать весь комментарий
20.07.2023 12:18 Ответить
Та не проблема - людина не може все пам'ятати - я теж спеціально зайшов у Вікіпедію обновити знання. Просто буквально днями попадалось, що в одній ПУ 6 ракет (як і в Хаймарсі - ), от і вирішів перевірити.

Як нас вчили в інституті - інженер - це не той, хто все знає, це той, хто знаає в якій книжці це можно прочитати!
показать весь комментарий
20.07.2023 12:34 Ответить
В наступний пакет допомоги, потрібно включити сценарії для телесеріалів, це за думкою влади дуже необхідно нам зараз.
показать весь комментарий
19.07.2023 21:45 Ответить
Это всё хорошо, но где томагавки и самолёты ?
показать весь комментарий
19.07.2023 22:35 Ответить