11525 відвідувачів онлайн
17 088 31

Убивши зернову угоду, Путін заробляє гарний прибуток, - Боррель

зерно

Про це заявив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Росія вийшла з Чорноморської зернової ініціативи, і світ знову стоїть перед штучною проблемою у сфері продовольчої безпеки. Путін використовує голод як зброю навіть проти народів у тих країнах, які вагаються засудити його незаконне кровопролиття в Україні. Росія без жодної підстави блокує і бомбить українські морські порти і перешкоджає вільній навігації в Чорному морі, погрожуючи всім кораблям у Чорному морі, розцінюючи їх як військові кораблі. Росія незаконно блокує експорт українського зерна, руйнує українські поля, мародерствує в українському агропромисловому виробництві.

На противагу тому, що заявляє Росія, вона заробляє гарний прибуток на експорті свого зерна та мінеральних добрив. І отримає ще більше прибутку зараз, коли ціни знову зростуть після того, як Росія вбила ініціативу й зруйнувала інфраструктуру в українському порту. Ми вважаємо, що міжнародна спільнота має відреагувати рішуче на ці навмисні спроби Путіна принести голод народам світу. Він знає, що отримає більше грошей, щоб продовжити вести незаконну війну", - сказав Боррель.

За його словами, під час засідання міністри закордонних справ країн-членів ЄС заслухали інформацію, надану їхнім українським колегою Дмитром Кулебою. "Ми знову підтвердили нашу тривалу підтримку законному захисту України від агресора, який продовжує чинити звірства проти українського народу, цілячись за ці останні три ночі по українських портах і зернових сховищах, що також впливає на найбільш вразливі верстви населення в усьому світі", - зазначив високий представник ЄС.

Топ коментарі
+13
десь далеко-далеко заплакав гуттеріш.
показати весь коментар
20.07.2023 21:08 Відповісти
+8
Я не розумію слів про голод. Хто винний, що вони уже десятиліттями нічого не роблять,щоб бути ситими. Голод це на окупованих територіях України. Голод це без пенсії,зарплати чи допомоги. Скільки раз Європа пропонувала проекти для покращення умов життя, наприклад, щоб жінки працювали, але ж ні. Вибачте якщо Голод то як можна мати по 5 жінок і 35 дітей.
показати весь коментар
20.07.2023 21:26 Відповісти
+6
Ну то добавте йому санкцій.
показати весь коментар
20.07.2023 21:19 Відповісти

Завантаження...